Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:22

LOGOUT.hu

Google Nexus 6P Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) SkyS1gn válasza aizen92 (#3800) üzenetére


SkyS1gn
félisten

WIFI directtel miért nem tudja átküldeni.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3802) dejvid8


dejvid8
őstag

A pixel launcher, pixel camera app, és egyéb pixeles dolgok felrakásához Root szükséges?
Annyira nem létfontosságú, csak kiváncsiságból próbálnám ki.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#3803) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na, én is beléptem a klubba. :) Ti milyen tokokat használtok / ismertek / ajánlotok?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3804) winbox válasza dejvid8 (#3802) üzenetére


winbox
senior tag

Nem kell hozzájuk root.

Cris99:
Sajna ez van, nem tették bele. Ha rossz a jeled, de vezeték véletlenül lenne arrafele, van hozzá ethernet adapter, viszont attól még a telódon rossz lesz a jel. Esetleg a tv közelében belősz egy repeatert.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#3805) SkyS1gn válasza winbox (#3804) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Így is le kell korlátzonom a többieknek a netet ha multizni akarok valamilyen játékkal, milenne ha még ott streamelgetnének ajajj.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3806) BeastMode válasza lezso6 (#3803) üzenetére


BeastMode
őstag

Üdv!:)
Személy szerint én a Supcase tokot preferálom erre a telefonra, de sokan szeretik a Nillkint is. Nekem az rövid időn belül besárgult, ugyanúgy, mint a Ringke Fusion Crystal View.

[ Szerkesztve ]

(#3807) mcsabi84 válasza BeastMode (#3806) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Nekem a supcase nem jött át, de mindenképpen valami átlátszó tokot szerettem volna, hogy a bérletet ne kelljen mindig vadászni, elég a telefon hátuljába benyomni, mert az úgyis mindig kéznél van.
Végül a Nillkin mellett döntöttem, de sokan mondják hogy fotózásnál bezavar, mert nem megfelelő a kivágás a kameránál. Én eddig nem vettem észre, bár az is elképzelhető hogy éjszakai képeket még nem nagyon lőttem vele. Viszont az tény, hogy 2-3 hónap alatt brutál mód besárgul.

(#3808) w333 válasza lezso6 (#3803) üzenetére


w333
félisten

Zsír ! és grat a telefonhoz ... úgy látszik jót ajánlottam ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3809) lezso6 válasza BeastMode (#3806) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez az tok kicsit overkill. Bár gondolom ezzel már nehezebb kettétörni a telefont. :DDD

Ami még szempont: tapadjon, ne csússzon. Egy kézzel azért elég jól el tudom kezelni, meglepődtem (hosszú ujjaim vannak), de párszor majdnem kicsúszott a kezemből, szóval veszélyes játék. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3810) lezso6 válasza w333 (#3808) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, eddig nagyon jó telefonnak tűnik, mindent tud, ami kell, és nincs sallang. :R Ezidáig ellene voltam ezeknek a tepsiknek, de mivel manapság minden 5"-os, úgy voltam vele, hogy ha már lúd, legyen disznó, mert egyébként jól jönne a méret. Szerencsére zsebben sem kényelmetlen, meg jó vékony, amihez képest eléggé egyben van, bár tudom, attól még igencsak benderbarát.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3811) BeastMode válasza lezso6 (#3809) üzenetére


BeastMode
őstag

Egyben van a cucc, nem félek az apróbb koppanásoktól, ha benne van a telefon:D
Bár az elmúlt napokban tok nélkül használom, de azért van rajta tempered glass és dbrand skin:D

(#3812) bakkir válasza lezso6 (#3810) üzenetére


bakkir
tag

Tényg annyira hajlik, mint ahogy említitek? Mert OK hogy egy videóban meghajlították, de láttam ellenpéldát is.

(#3813) dejvid8


dejvid8
őstag

Felraktam a pixel launchert, kamerát, élő hátteret, minden működik szépen, eléggé tetszik.
Viszont ennél a launchernél, ha a kezdőképernyőről balra akarok lapozni, nem jön elő a Google Cards.
Csak a home gomb hosszú lenyomására jön elő.
Valahogy oda lehetne varázsolni?

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#3814) natë válasza dejvid8 (#3813) üzenetére


natë
nagyúr

Root.

(#3815) dejvid8 válasza natë (#3814) üzenetére


dejvid8
őstag

Áhhh, akkor hagyom inkább. Annyira azért nem fontos.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#3816) tirszin válasza dejvid8 (#3815) üzenetére


tirszin
senior tag

Miért féltek a root-tól? Android telefonnál alap sztem. A kényelmes használathoz kb. elengedhetetlen.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#3817) winbox válasza natë (#3814) üzenetére


winbox
senior tag

Bővebb infó vagy link? Én már kerestem, de nem találtam hogyan lehetne bekapcsolni :/

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#3818) w333 válasza lezso6 (#3810) üzenetére


w333
félisten

Na ez a lényeg, és hogy elégedett vagy vele ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3819) rayoliviero válasza lezso6 (#3809) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ezt a tokot tudom ajánlani. Olcsó és jól néz ki. Itt jelenleg pont nem kapható, most látom.

[ Szerkesztve ]

(#3820) aAron_


aAron_
őstag

Sziasztok!

Leginkább a régi tulajokat kérdezném (akiknek már legalább 9 hónapja megvan a mobiljuk).

Továbbra is megvan a "nexus élmény"? Megvennétek most is ezt a telefont? Akkuidő stabilan jó? Kibír egy napot 3-4 óra mobilnetezéssel?

Ha vennék egy 64 Gb-osat, legalább 2 évre terveznék vele, de inkább tovább. Eddigi csúcskészülékeimnél másfél év után már mindig jelentkeztek idegesítő dolgok. Rosszabb akku idő, laggolósabb SW és gyengébb multitask. Egy ilyen nexus esetében is lehet hasonlóktól tartani szerintetek? Várhatóan meddig lesz még rá rendes support, gyors frissítések? :R

What is your ikigai?

(#3821) w333 válasza aAron_ (#3820) üzenetére


w333
félisten

Persze hogy megvan a Nexus élmény ... és egyre jobb ! :K

Igaz nekem N5X van, de simán megéri beruházni rá, nagyon jó telefon a N6P !

Support hivatalosan még durván 1 év, de a többi gyártók mire behozzák a lemaradás az megint +1 év szóval 2-3 évre biztosan elég lesz mindenre ! :D

Akku elavulás az minden telefonban benne van idővel persze gyengébb lesz, de 3 évig biztosan kibírja illetve a frissítéssek is azt bizonyítják hogy egyre jobb az üzemidő, laggolás és gyengébb multitask egyáltalán nem jellemző a Nexus telefonjaira, sallangmentes (bloatware) megbízható stock rendszer van rajta !

A többiről majd írnak a srácok ! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3822) lezso6 válasza bakkir (#3812) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Maga a telefon baromi merev, nem tudom hogy mennyi erő kell ahhoz hogy meghajlítsd / eltörd.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3823) lezso6 válasza rayoliviero (#3819) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, ezt néztem már, kár hogy nincs, pedig tényleg jól néz ki, a Supcase pl szerintem túl bazári.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3824) dud998 válasza aAron_ (#3820) üzenetére


dud998
őstag

Maximálisan ajánlom, minden okés vele!
Olyan, mint a jó bor, idővel egyre csak jobb lesz! ;) :K

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#3825) aAron_


aAron_
őstag

Köszönöm a válaszokat! Akku időről tudnátok pár szót mondani? Számomra talán az a legfontosabb. 3-4 órás használatot kibír mobilneten?

What is your ikigai?

(#3826) tirszin válasza aAron_ (#3825) üzenetére


tirszin
senior tag

Mobilnettel nem nagyon használom, de wifi-vel szűk 5 órát hoz, amiben 1-2 óra játék is van.
Az LG G4-hez tudom viszonyítani, annál kb. 1 órával több a kijelzőideje.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#3827) zhorvath válasza aAron_ (#3820) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Én csak Google telefont veszek, mióta az eszemet tudom.

(#3828) gulb válasza aAron_ (#3825) üzenetére


gulb
senior tag

Nekem a 4ira screen time soha nem jon ossze de az a Mshealt app miatt van;) meg az allando BT kapcsolat a Band-emmel...amugy siman kibirja az egy napot.

(#3829) Draken


Draken
őstag

Aki pixel launchert használ: nektek jól működik az időjárás frissítése? Az egy dolog, hogy mikor frissitenem, be kell kapcsolni a helymeghatározást és g now-t frissíteni, de sokszor így sem frissül. Van erre valami megoldás vagy szimplán kissé bugos és nexuson már csak azért sem úgy működik mint pixelen?

(#3830) BeastMode válasza Draken (#3829) üzenetére


BeastMode
őstag

Én még nem vettem észre problémát, rendszeresen frissít.

(#3831) tmskvcs


tmskvcs
tag

Üdv beléptem én is a csapatba egy fekete 64 gbos modellel. :)

(#3832) BeastMode válasza tmskvcs (#3831) üzenetére


BeastMode
őstag

Üdv, jó választás!:)

(#3833) bakkir


bakkir
tag

Én is belépnék, de már egy hete érkezik a telefon a mobilcorner jóvoltából és még jövőhét sem biztos.
Hol lehet még gyári garisan venni? Mobilkereskedésnél sincs

(#3834) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Nem rossz ROM ez a Nitrogen OS, ami 7.1-re épül.

[ Szerkesztve ]

(#3835) ShadowX válasza rayoliviero (#3834) üzenetére


ShadowX
őstag

Én most Uberstock-ot használok a hozzá való kernellel. Ez sem rossz eddig.

(#3836) rayoliviero válasza ShadowX (#3835) üzenetére


rayoliviero
veterán

Azt azért nem próbáltam, mert úgy tudom, hogy abban semmi testreszabási lehetőség nincs.

A Nitrogen OS-ben igen:

[ Szerkesztve ]

(#3837) natë válasza rayoliviero (#3836) üzenetére


natë
nagyúr

Minden működik?

(#3838) rayoliviero válasza natë (#3837) üzenetére


rayoliviero
veterán

Egyelőre úgy tűnik, a böngésző állt le csak párszor, de letöröltem, mert úgyis Chrome-ot használok.

(#3839) natë válasza rayoliviero (#3838) üzenetére


natë
nagyúr

AOSP böngésző?

(#3840) pbalazs09


pbalazs09
csendes tag

Sziasztok! Ti nem tapasztaltátok azt a kamera alkalmazásban, hogy ha auto HDR+ -t kapcsoltok be, akkor az mindig HDR+ képeket készit? Tehát nincs olyan szituáció, amikor nem gondolja azt, hogy nincs szükség a HDR-e. Így értelmét veszti ez a funkció, ennyiből a sima HDR-t is bekapcsolva hagyhatom. :(

(#3841) aizen92 válasza pbalazs09 (#3840) üzenetére


aizen92
addikt

Ezt nagyon jól látod. Mindent HDRbe rak. Ami nem is baj szerintem.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#3842) natë


natë
nagyúr

Állítólag az új AICP nagyon ütős...7.1

Letöltés

[ Szerkesztve ]

(#3843) pbalazs09 válasza aizen92 (#3841) üzenetére


pbalazs09
csendes tag

Régebben jó fényviszonyok között viszont nem csinált ilyet, egy frissités miatt lett ilyen, hogy állandóan bekapcsolva hagyja.

(#3844) natë válasza natë (#3842) üzenetére


natë
nagyúr

Csak 7.0..bocs... :W

(#3845) Just_Reboot válasza natë (#3842) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ne linkeljünk már semmit direktbe pls...

(#3846) ShadowX válasza natë (#3842) üzenetére


ShadowX
őstag

Hát ezt most 70 mb adatforgalmam bánta. :)

(#3847) BeastMode válasza ShadowX (#3846) üzenetére


BeastMode
őstag

Ráadásul nem is olyan jó az AICP, hogy megérje egyből letölteni:D

(#3848) ShadowX válasza BeastMode (#3847) üzenetére


ShadowX
őstag

Azt hittem xda link :D pedig 10-ből 8-szor megnézem a linket mielőtt megnyitom. :)

(#3849) tirszin válasza pbalazs09 (#3843) üzenetére


tirszin
senior tag

De ez nem baj sztem., még ha mozog is a téma, meg tudja csinálni élesre HDR-ben. Akkor pedig csak előnye van, ha mindig ilyen módon készülnek a képek.

Ritka az a helyzet kiegészítő világítás nélkül, amikor minden belefér a sima jpg dinamikatartományába. Ha stúdióban fotózol és szépen beállítod a fényeket, na akkor pl. nem kell a HDR.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#3850) tirszin válasza BeastMode (#3847) üzenetére


tirszin
senior tag

Ha alapvetően meg vagyok elégedve a gyári 6-os ROM-al, de hiányzik egy-két testre szabhatóság.
Mint pl. olvashatóbb % az akku töltöttségnél; legyen menü gomb, ha a négyzetet hosszan nyomom; a gyorsindítás menühöz ne kelljen 2x lehúzni az értesítési sávot; képnézésnél használja a teljes kijelzőt, ne legyen ott a navigation bar 3 pötty formájában.

Akkor milyen ROM-ot ajánlasz? Lehet 7-es vagy 6-os is, az nem lényeg. A kamera jól működése viszont fontos lenne. Köszönöm!

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.