Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Olvasd el a topik összefoglalót!

Google Nexus 5X

A Google 2015 szeptemberében kiadta a 2013 végén megjelent Nexus 5 utódját. Az utód már 5,2"-es fullHD IPS megjelenítőt kapott. Az LG G4-ből már ismert Qualcomm Snapdragon 808-as processzor mellett, 2GB ram és 16 vagy 32GB belső tárhely teljesít szolgálatot. A kraftott egy 2700 mAh-s akkumulátor biztosítja. A készülék, fekete, fehér és jégkék színben kapható.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177) mjani1172 válasza SybenX (#170) üzenetére


mjani1172
addikt

Dehogy felejtjük.Megfizetjük a sz...t is.
A google csak azzal foglalkozik hogy minél jobban kössön magához, a programjai és a dolgai egyre kevésbé tetszenek. Nekem a design sem tetszik,szerettem a régebbi színesebb dolgokat. Amióta megjelent a droid azóta használom,de ha legközelebb cserélek azért megnézem a Win-t.
Folyamatos memória gondok (megjavítjuk, a következő jó lesz) és egyre zártabb a rendszer,értem ezalatt, hogy már egy sd kártya is tiltott,régebben az usb-n keresztül még a tv is felismerte meg a kocsiban a fejegység ma már semmit nem lehet csak tölteni.
Kényszerítenek ezekre a hülye felhőkre,valamelyik nap próbáltam feltölteni egy 900 mb os videót a Drive-ra,20 perc után meguntam egy örökkévalóság lett volna.Az appjaik is ilyenek,nehezen használható erőszakos dolgok.
Ez a telefon pont kifejezi ezt az egészet,ebben egy komoly dolog van ( a fotó mondjuk jó) az ára.
Fölösleges ezt a telefont a Nexus 5 höz hasonlítani, az akkor (nagyon) jónak számított, a mostani egy közepes kínai szint,mondanám a MI4C-t, de az már 3gigás,és még jobban is néz ki (bár ez szubjektív)
az csak 90 ezer körül van.
Az hogy frissül nekem nem jelent annyit hogy ezért komoly pénzt adjak.A jó nyitó ár 95 ezer lett volna.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.