Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15449)



őstag

Na ma én is megkaptam a droid bugot. Otthoni Wifi-n nem akart csatlakozni. Mindent próbáltam, utoljára hagytam az újraindulást - ami nálam nem egyszerű - az segített. Egyből kezdtek ömleni a frissítések. Firefox, Next, Tunel stb.
Ez random hiba, jó lenne ha az 5.0-ban már nem lennének ilyenek. De ahogy látom a 4.3 elmaradt.

Nem csak hogy nem lassabb, de szerintem üzemidőben is sokat dob. A du. 30%, most 50-60% mire hazaérek. De kiszúrtam magammal, 10 karakteres kódot választottam, amit mindig be kell pötyögnöm, de nem bántam meg. Arra lennék kíváncsi, hogy egy jelszó őrző most összeakadna-e a gyárival. Mivel ha feloldom, mert használni akarom, megszűnik a védelem, ezért kéne pluszba.
Mindenkinek ajánlom a gyári titkosítást, mert ha ellopják, nem tudnak rebootolni, de semmit sem kezdeni a telefonnal. Így a bekapcsolt GPS futhat a háttérben.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.