Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#939) Dyraxx válasza sanyci (#937) üzenetére


Dyraxx
tag

"[...] éjszaka meg minimális fénynél is, teljes sötétségben meg bántóan erős is tud lenni" - Nekem ezzel van a bajom. Nap közben, fényben semmi baja, tökéletesen látni, viszont este, sötétben befekszek az ágyba, és háttérvilágítással is alig látom a kis betűket. Szal nemhogy bántó a háttérvilágítás, hanem baromi gyenge a fénye 100%-fényerőn is.

A kontrasztot a fényerő függvényében írtam. Nyilván a fekete és fehér között nagy a kontrasztkülönbség, de abból a különbségből az ég világon semmi nem látszik, ha nincs semmi fény - hiába viszek be egy fehér és egy fekete lapot egy vaksötét szobába, semmit nem fogok látni a kontrasztjukból - hiszen vaksötét van. Van olyan minimális fényerő, ahol már dereng esetleg valami, de nyilván kis betűk, számok kontrasztos ovlasására még nem elég ez a fény - na én valami ilyesmit érzek az i2 solar esetében este a sötét szobában a háttérvilágítással kapcsolatban. Baromi gyenge a fénye és épp ezért a kontraszt megvilágítása nem elegendő a kijelző olvasásához. Lehet, hogy egyedi probléma.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.