Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) lorcsi válasza Memmaao (#499) üzenetére


lorcsi
veterán

Miert ereztel kesztetést a Garmin Tactix Delta solarra ?
Miben használod ki jobban ?

(#502) Orgi válasza koncsik (#496) üzenetére


Orgi
őstag

Én is vagy 2 hónapig rágódtam rajta, végül használtan vettem egyet és azóta is imádom.

(#503) bigdady


bigdady
nagyúr

Értesítéseket hogy jelzi? Egy üzenetet e-mailt el lehet olvasni rajta vagy csak arra jó hogy jelezze jött valami?

(#504) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Köszi mindenkinek, sajnos ma reggelre 80k lett, a Solar csak 5k-val drágább, úgyhogy azon agyalhatok (abban legalább van pulzoximéter, ami c19 idején nem hátrány...)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#505) Memmaao válasza lorcsi (#501) üzenetére


Memmaao
addikt

Órabuzi vagyok. Fekete titán szijjal űberkiràly!
# koncsik: ha van lehetőséged megvenni 85k a solar-t, azt vedd. Kb 30% plusz akku idő. És a szenzor kicsit pontosabb, de a satO2 mérőtől ne várj sokat.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#506) lorcsi válasza koncsik (#504) üzenetére


lorcsi
veterán

Vadi uj, bolti ?
Es 85k ?
Nehany honapja meg 130k korul voltak a solar verziok.

MOD:
LATOM MAR, EMAG....85ert nagyon jo ar
Figyelem egy ideje..hasznaltan mennek ennyiert..gar nelkul....ugyhogy boven megeri ...gondolom navigate cimkes ( ezt erdemes megkerdezni)

bigdady:
Lehet full uzenetet olvasni, sőt..van nehany automata valasz lehetoseg is

[ Szerkesztve ]

(#507) koncsik válasza Memmaao (#505) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R
A satO2mérője legalább tendencia megítélésre jó, nem?
A solar-ral nem tudja tölve tartani magát, kell áramforrásról is?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#508) Memmaao válasza koncsik (#507) üzenetére


Memmaao
addikt

A solar kb 30%-kal tud jobb akku időt, mint a sima. Ebben nem csak a solar van benne, hanem a Sony GPS chip alacsonyabb fogyasztása, az újabb hw. A solat szerintem nyáron, verőfényes napsütésben sem ad hozzá annyi pluszt, igaz a teljes Garmin palettán ebben a legnagyobb a panel. Tendenciát mérni jó a szaturáció mérő, de nekem ritkán mér 95% felett.

My name is Bond, James... Dean.

(#509) Pompi válasza lorcsi (#506) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Figyelem egy ideje..hasznaltan mennek ennyiert..gar nelkul....ugyhogy boven megeri

Jön az új verzió, ki kell szórni a régieket. Ránéztem Amazon.de-n a hivatalos Garmin store-ban már nincs is, se sima, se solar. Már gyakorlatilag csak Amazon Renewed Store-ban vannak "feújított" használt darabok.

Feel Good Inc.

(#510) koncsik válasza Pompi (#509) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Az új modellek legalább 2x ennyibe kerülnek majd ... gondolom ... színes kijelzővel (Pebble-Pebble Time alapon)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#511) sanyci válasza lorcsi (#506) üzenetére


sanyci
senior tag

A német Garmin Shop-ban Black Friday-n 85e volt a Solar és 50 körül volt a sima, én akkor vettem, nem bántam meg...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#512) Pompi válasza koncsik (#510) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A kiszivárgott képek alapján egyelőre annyi látszik, mintha nagyobb lenne az új Instinctek kijelzőinek a felbontása. Színes nem lesz, arra ott a többi típus.

Feel Good Inc.

(#513) lorcsi válasza Pompi (#509) üzenetére


lorcsi
veterán

így csináltak a simával is, a solar után nem sokkal

sokat gondolkoztam az upgraden...de valahogy nem érzek akkora különbséget...talán az új instinctre...

sanyci:
az sem rossz, de ez meg most hazai garanciával még jobb
kár, h csak a fekete van enyniért :(

(#514) sanyci válasza lorcsi (#513) üzenetére


sanyci
senior tag

Mondjuk nekem Tidal Blue jött 85-ért...

Az eMag-on a grafit meg azért még mindig lehet, hogy semmivel se magyarabb, mint a garmin.de-s... :F

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#515) lorcsi válasza sanyci (#514) üzenetére


lorcsi
veterán

tudtommal navigate garanciás, de akinek érdekes majd utána néz

(#516) sanyci válasza lorcsi (#515) üzenetére


sanyci
senior tag

Az Extreme Digitalos az NaviGate-es, de az nem is 85e az eMag-on...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#517) bigdady válasza lorcsi (#515) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az mi?

(#518) koncsik válasza bigdady (#517) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A hivatalos disztrubútor. Ott egyébként 79k-ért van sima Instinct.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#519) balu1977


balu1977
senior tag

Enyém eladó. Garancia már nincs rá úgyhogy egy problémával kevesebb. :D

(#520) bigdady válasza koncsik (#518) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kösz. Megvárom az emagos elárazott 59ezreset :)

[ Szerkesztve ]

(#521) koncsik válasza bigdady (#520) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

HA-n is van 56k-ért 1 év garival bontatlan.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#522) Memmaao


Memmaao
addikt

Ha valaki most akar venni, [ezt kell megvenni az eMAGon]
Ennyiért instant get. Az egyetlen hátránya, hogy 100e alatt van az ára, az az, hogy így csak 1 év garancia van rá. eMAG hivatalos Navi Gate partner, boltba kell kérni, ha nincs matrica, nem kell átvenni.
Az edigital is rafkós, a sárgát berakta 99990 forintért, 11 forint választja el a két év garanciától. :))

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#523) bigdady válasza Memmaao (#522) üzenetére


bigdady
nagyúr

Miért jobb üzletben? Nekem Easyboxba jön

(#524) sanyci válasza Memmaao (#522) üzenetére


sanyci
senior tag

24 hónap garancia van rá.
Nem csak vételárfüggő, hogy mennyi a garancia!

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#525) Pompi válasza bigdady (#523) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Azért, hogy meg tudd nézni, hogy van-e rajta Navigate matrica ha ez neked számít. Ha nincs, akkor ott még tudsz úgy dönteni, hogy nem veszed meg.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#526) bigdady válasza Pompi (#525) üzenetére


bigdady
nagyúr

Köszi. 14 napon belül vissza lehet rakni boxba is mint elállás igazából.
Ez a hivatalos viszonteladói miben más mint a 2 év eMAG? Vihetem garminhoz vagy más is?

[ Szerkesztve ]

(#527) vendingo válasza bigdady (#526) üzenetére


vendingo
veterán

Garmin cserél, emag javít. Garmin garisnál van garin túli fix áras csere is.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#528) Memmaao válasza sanyci (#524) üzenetére


Memmaao
addikt

Nincs rá 24 hónap garancia! Sávos garancia van. 100e Ft alatt 12 hónap (régen minden Garmin órára 1 év volt, árról függetlenül),100- 250e-ig 2 év és 250e felett 3 év.

My name is Bond, James... Dean.

(#529) Memmaao válasza bigdady (#526) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, de így már áll benne a pénzed. Ha üzletben megnézed, nem Navi Gate, nem veszed meg. Nincs 2 év eMAG garancia, az elírás, az eredeti.ar 100e felett volt, arra jár két év. Kérdeztem személyesen a boltban, 1 év van rá.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#530) sanyci válasza Memmaao (#528) üzenetére


sanyci
senior tag

De van. Mivel azzal árulják :DD
Én is 2 év garit kaptam a német Garmintól, de az eMag is ennyivel árulja. (Tök mindegy hogy elírta, ha annyit írt, annyit ad)
Összekevered a magyar törvények szabta minimumot a gyártó/forgalmazó által vállalttal...

[ Szerkesztve ]

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#531) bigdady válasza Memmaao (#528) üzenetére


bigdady
nagyúr

Honlap szerint 2 év

(#532) Memmaao válasza sanyci (#530) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem! :U A garmin.com-on 12 hónap a garancia. A német distributor 2 évet ad, mert Németországban kötelezően 2.ev a tartós elektronikai cikkek garanciája. Itthon 2021.01.01-től sávos garancia van. Ettől eltérhet egy webshop, de akkor az bolti és nem gyártói garancia. Ha Navi Gate a forgalmazó, a garancia hivatalos magyar gyártói garancia. 100e alatt 1 év.

#bigdady: igen, írtam, hogy voltam bent a pécsi üzletében és kérdeztem, hogy így 100e alatt is 2 év? Ja, nem. Elírás. Nem írtàk át. Ahogy anno pl a Garmin Tactix Delta solar-om esetén is 1 év volt fent 2021.06.-ban, mikor már fél éve 250e felett 3 év járt. Természetesen 3 év van rá. Az is elírás volt.
Tessék, itt egy mai screenshot, nem sikerült javítaniuk a 12 hónapot:

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#533) sanyci válasza Memmaao (#532) üzenetére


sanyci
senior tag

De ha 24 hónapot ír az oldalon, ahol megveszem, akkor annyi rá a gari. Pont.
13 hónap múlva nem mondhatja, hogy csak elírás volt.
A pert simán nyerném, mert megtévesztette a vásárlót.
A többi persze így van, de nincs olyan, hogy "elírtuk" a megrendelőn ez fog szerepelni, tehát ezért fizettem, ezt kell kapnom.
Pont.

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#534) vendingo válasza sanyci (#533) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem inkább kéne 1 év garmin garival, mint 2 év emagossal. Emag javít, garmin cserél és újra indul a garancia. Gari időn túl meg van fix áras csere akár évek múltán is.
Ezek után mindenki döntse el, hogy kinek mi éri meg. Az emagos gariztatás meg egy rémálom, nem tartják a határidőket, vevőre hárítanak, ügyfélszolgálat meg elérhetetlen, ha mégis felveszik, akkor terelnek.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#535) Memmaao válasza sanyci (#533) üzenetére


Memmaao
addikt

Hidd el, a számlán és az online letölthető garancia levélen 1 év fog szerepelni. Ha van rajta Navi Gate matrica, viheted oda is, de a számlán 85e Ft szerepel, 1 évig fogják garanciálisan cserélni. Lehet az eMAGon keresztül el tudod intézni két évig, de az akkor bolti garancia.

My name is Bond, James... Dean.

(#536) balu1977 válasza Memmaao (#535) üzenetére


balu1977
senior tag

Lovagoltok ezen garancián feleslegesen. Ha a bolt 2 évet ígér akkor annyi. És az is hülyeség, hogy az egyik cserél másik javít. Senki se javít. Fel van hajpolva ez a navigates matrica. Lényeg hogy ne valami zug üzletben vedd meg. Az emag nem az szerintem.

(#537) sanyci válasza balu1977 (#536) üzenetére


sanyci
senior tag

Jogos :))

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#538) bigdady


bigdady
nagyúr

Hát kipróbáltam ma ezt az órát, ilyen kijelző van az aldis 5-8 évvel ezelőtti pulzusos órámban és borzasztó buta egy óra. Jól néz ki a sportossága és hogy nagyon jól látni nappal meg az üzemidő se rossz, de ezzel a kijelzővel meg a manuális gombokkal nem bírok megbékélni ahogy a rendszerrel sem, megy vissza a boltba holnap :)

(#539) balu1977 válasza bigdady (#538) üzenetére


balu1977
senior tag

Sportóra csakis gombokkal.

(#540) bigdady válasza balu1977 (#539) üzenetére


bigdady
nagyúr

Szokni kell a sok gombot, nekem logikátlan volt és a csuklóm letört majdnem amíg végig állítgattam, de hát ez van, nekem nem való

(#541) Memmaao válasza balu1977 (#536) üzenetére


Memmaao
addikt

Tessék! Nekem akkor 12 hónapot ígért! Mégis 3 év lett. Sávos garancia! Pont! Ha 100e alatt van, 1 év! Írhat bármit a webshop. Persze én nem álltam le vitatkozni, hogy már pedig 12 hónap garanciával kérem! :))

My name is Bond, James... Dean.

(#542) dionaea válasza bigdady (#540) üzenetére


dionaea
őstag

Nem próbáltál még G shockot. Ezekre az újabb hasonló funkciókkal el látottakra gondolok.,ennek a menüje teljesen rendben van és mindent is be lehet állítani.

(#543) lorcsi válasza bigdady (#538) üzenetére


lorcsi
veterán

"borzasztó buta egy óra"

jót nevettem
24 óra alatt ilyet kijelenteni az instinctről :U

(#544) bigdady válasza dionaea (#542) üzenetére


bigdady
nagyúr

A kijelző meg a felbontás valószínűleg sokkolta az óra ellen az agyam és nem tudtam befogadni. Ez van

(#545) vendingo válasza bigdady (#544) üzenetére


vendingo
veterán

Vétel elött nem néztél róla képet, videót?
Szép színes kijelzővel, touch-al nem menne el 20-30 napot.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#546) dionaea válasza bigdady (#544) üzenetére


dionaea
őstag

Igen lehet a kijelzo tényleg nem a legszebb de nagyon praktikus, és garminnal van még több típus is különböző kijelzőkkel. Én gw9400 et valtottam erre és ott nem éreztem a kijelzoben visszalépést. Viszint első negatív benyomásokat nehéz átlépni.

(#547) bigdady válasza vendingo (#545) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nappal semmi bajom nem lenne vele tök jól látszik, de amint a háttérfény bekapcsol nem bírtam nézni

(#548) Orgi


Orgi
őstag

Én elsősorban túrázáshoz és úszáshoz használom az órát és előtte érintős volt, ami szörnyű, télen a kabátom súrlódva csomószor leállította az elindított tevékenységet, a víztől meg szabályosan meghülyült. A gombok egyszerűen szuperjók minden szempontból, kezelni is egyszerűbb szerintem, főleg télen kesztyűben. A láthatóság is szuper, mármint hogy nappal mindig látom a főbb dolgokat, hozzá sem kell érnem. A háttérfénnyel sem volt problémám soha.

(#549) vendingo válasza Orgi (#548) üzenetére


vendingo
veterán

A gombok szerintem is jobbak sporthoz. Kajakozásnál mindig vizes a kezem, bringázáskor meg anélkül tudom kezelni a tevékenységet, hogy ránéznék az órára, ráadásul nagy sebességnél a szemem sarkából is leolvasom az adatokat. Nekem telitalálat ez az óra. Üzemidő, kijelző, kezelhetőség ami fontos volt nekem.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#550) Memmaao válasza bigdady (#544) üzenetére


Memmaao
addikt

Kimentél vele a napfényre? Olyan kontrasztos, hogy tökéletesen leolvasható. Az összes telefonos értesítést tökéletesen megjeleníti. Nekem pl a tactix delta solar színes kijelzője sem ad sokkal többet! Buta?!?! Na ez vicces! Mindent tud, amit pl egy Pebble, plusz van benne egy olyan komplex fit alkalmazás, amit sehol máshol nem kapsz meg!

My name is Bond, James... Dean.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.