Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) Plazmacucci válasza Tommer (#4150) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nehogy már agyhalált szenvedj egy telefon miatt. Pláne ha három napos, vissza lehet vinni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4152) doooo válasza Tommer (#4150) üzenetére


doooo
veterán

Gariztasd amint tudod. Érd el, hogy kapj egy másikat. Lehet (vagy inkább valószínű, ha minden más külső csatlakozó, kábel rendben van), hogy hiba van a belső elektronikában, és rendszeresen megszakítja, majd újból folytatja a töltést. Soha nem hallottam még ilyesmiről, de kis guglizás után látom, hogy mindenféle mobilon elő tud fordulni, tehát nem modellhiba, vagy bármi hasonló (mielőtt pár keselyű értelmetlen módon rárepülne a témára).
Vidd vissza minél előbb, ne várj semmire, mert aligha lehet megoldani a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#4153) Tommer válasza doooo (#4152) üzenetére


Tommer
tag

Igen. Köszönöm a válaszokat. Vissza viszem meglátjuk mi lesz. Nem kéne agyhalált kapni egy telefontól. Csak hát tényleg vadi új. Na mindegy. Iszonyat idegesítő. Főleg asztalra téve ez a folyamatos rezgés. Na viszem vissza és meglátjuk. Köszönöm azért a segítő szavakat. :))

AMD Ryzen

(#4154) samu74 válasza Tommer (#4153) üzenetére


samu74
addikt

Érdemes cseréltetni, de ha tudsz kérni egy vezetéknélküli padot próbáld ki azon is hogy úgy tölt-e rezgés nélkül . Ha igen akkor tuti hogy az aljzat hibás.

-----------

(#4155) leslien


leslien
nagyúr

Sestore 200k lehet menni én most vettem S20 FE 4G Snapdragon.. :))

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4156) kutga válasza leslien (#4155) üzenetére


kutga
nagyúr

A honlapon még nem látom.

Let the Zone take me if I am.

(#4157) leslien válasza kutga (#4156) üzenetére


leslien
nagyúr

ott még nem is fogod... fehér és piros van jelenleg...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4158) kutga válasza leslien (#4157) üzenetére


kutga
nagyúr

Akkor még várunk türelemmel. :)

Let the Zone take me if I am.

(#4159) leslien válasza kutga (#4158) üzenetére


leslien
nagyúr

mire?
szerk; ja érhető...nejem boldog tulajdonosa a csodaszép pirosnak..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4160) kutga válasza leslien (#4159) üzenetére


kutga
nagyúr

Kékre. :)

Let the Zone take me if I am.

(#4161) Badboys válasza leslien (#4155) üzenetére


Badboys
őstag

Netán csere lehetőségről nem értesültél? Írtam a fogy. védelemnek, de őszintén hát erős kétségeim vannak.

(#4162) leslien válasza Badboys (#4161) üzenetére


leslien
nagyúr

reméljük sikerül... viszont a Ses ben van beszámítás...
+20k adnak és 24 hó 0% ...legelabis az Allee ban ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4163) S@c@ válasza leslien (#4159) üzenetére


S@c@
őstag

Kék mikortól elérhető? Hol rendelted meg? Ez amúgy miben tud többet, mint az 5g-s verzió a procin kivul?

(#4164) kutga válasza S@c@ (#4163) üzenetére


kutga
nagyúr

Semmiben, sőt, még 5g sincs benne.

Let the Zone take me if I am.

(#4165) S@c@ válasza kutga (#4164) üzenetére


S@c@
őstag

Mégis mindenkinek ez tetszik és ezt ajánlja.

(#4166) Seraph 16 válasza S@c@ (#4165) üzenetére


Seraph 16
őstag

Valószínűleg a hivatalos gari miatt.

Szerk.: 5G-n egyébként gondolkodom, hogy mennyi értelme lehet, ha 90%-ban wifin van az ember?

[ Szerkesztve ]

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#4167) K82 válasza Seraph 16 (#4166) üzenetére


K82
őstag

A jelenlegi kiépítettség mellett nincs sok értelme az 5G-nek. Amire használható lesz, addigra meg szinte biztos h nem a G781B lesz a telefonom, a SD proci miatt vettem és nem az 5G volt a mézesmadzag.

Pixel / OnePlus Pad

(#4168) S@c@ válasza Seraph 16 (#4166) üzenetére


S@c@
őstag

Szerintem még 1-2 évig a 4G is tökéletesen elég. BTW ez csak az én véleményem.

(#4169) leslien


leslien
nagyúr

tessék minden ua.

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4170) kutga válasza S@c@ (#4165) üzenetére


kutga
nagyúr

Azért, mert az 5g-s változat nálunk nem kapható hivatalosan, viszont az új 4g-s, ami már snapdragon processzorral jön, az már igen.

Let the Zone take me if I am.

(#4171) Richie86


Richie86
senior tag

Sziasztok,
Valakinek van tapasztalata, folyamatos (több órás) navit bírja a telefon?
Kb.másfél hete használom, és eddig nem volt vele különösebb gondom, de most "beütött a nyár"... Tegnap is és ma is észrevettem, hogy szabadban - főként napsütésben ugyebár - használva (nem órákról, csak 10-15 percről van szó) elég durván felmelegszik a telefon, és - gondolom "önvédelemből" annyira leveszi a fényerőt, hogy szinte semmit nem látok rajta. Árnyékba húzódva picit pihentetve persze helyreáll a rend. Azt már kezdem megszokni, hogy csak 3,5-4 óra SOT-ot tud a teló, és hogy ekkora akksival csak max egy napot bír (persze nem öröm, de ezzel még együtt tudok élni). De ennek a mostani "jelenségnek" nem örülök. Még az is oké, hogy napfényben nem annyira látható (egyik telefon sem az), de ilyet? Úgy kellett meresztenem a szemem, pedig azt mutatta, hogy maxon van a fényerő... Emellett persze jó meleg is lett. Még ez is hagyján, mert nem fogom 40 fokban tűző napon órákig nyomkodni. Na de mi a helyzet a navival? Időnként lenne arra is használva, hogy 2,5-3 órás utat bírjon... Nyakunkon a nyár, nem lenne jó ha megfőne... Van valakinek hosszabb úton navigációs tapasztalata, melegebb időben?

(#4172) kutga válasza Richie86 (#4171) üzenetére


kutga
nagyúr

Tegyél vele egy próbát. De amúgy előbb fogja kilőni a navit, mint hogy megfőne a napon.

Let the Zone take me if I am.

(#4173) Richie86 válasza kutga (#4172) üzenetére


Richie86
senior tag

Az lesz. Csak ugye ez a verzió sem jó :D
Mármint inkább lője ki magát, minthogy meghaljon, de akkor ki mondja tovább merre kell menni? Ha ebben nem vizsgázik jól, sajnos le kell cserélnem, pedig amúgy nagyon tetszik és frankó teló lenne...

[ Szerkesztve ]

(#4174) kutga válasza Richie86 (#4173) üzenetére


kutga
nagyúr

De miért félsz tőle előre? :) Amúgy lassan jön a snapdragon verzió hivatalosan, azzal elvileg nem lesznek melegedési problémák.

Let the Zone take me if I am.

(#4175) szemy94 válasza leslien (#4162) üzenetére


szemy94
senior tag

Erről a beszámításdiról van valakinek tapasztalata? Például 1 S9-et (sajnálnám) vagy egy S10 Lite-ot (szintén sajnálnám, de kb hasonló a 2 telefon),mennyibe számolnának be? Tényleg csak nagyságrendileg elméleti síkon kérdezném.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#4176) Richie86 válasza kutga (#4174) üzenetére


Richie86
senior tag

Azért, mert látom, hogy mit produkál sima használat mellett melegben. És a navi is meg tudja lőni :) De majd kiderül.

(#4177) kutga válasza Richie86 (#4176) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen, az Exynos990 kissé forrófejű lett.

Let the Zone take me if I am.

(#4178) Richie86 válasza kutga (#4177) üzenetére


Richie86
senior tag

Sajnos. Pedig amúgy nagyon frankó kis kütyü. Remélem bírja a navit majd, mert ha nem meg kell válnunk egymástól. Sajna az ára lement a használt piacon, így jócskán rá kellene dobni, hogy megvegyem újan a Snapisat. Akkor inkább ha sikerül eladni, az árából veszek vmit, amit kifut.

(#4179) justmemory válasza Richie86 (#4178) üzenetére


justmemory
senior tag

Ezt tényleg ki kell próbálni, mert az autóban ha navigálsz, nem mindegy, hogy közben töltöd-e vagy sem, van-e klíma vagy sem, süti-e a nap vagy sem; csak, higy néhányat említsek. Nekem egy iPhone 6-om főtt meg 3 éve...

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#4180) leslien válasza szemy94 (#4175) üzenetére


leslien
nagyúr

S9 vittem oda makulátlan volt ( csodálkoztak is) majdnem 3 éves és 55k számították be...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4181) szemy94 válasza leslien (#4180) üzenetére


szemy94
senior tag

Volt rá +20, vagy azzal együtt 55?

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#4182) leslien válasza szemy94 (#4181) üzenetére


leslien
nagyúr

+20 max adható.. 45+10...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4183) szemy94 válasza leslien (#4182) üzenetére


szemy94
senior tag

Köszi az infót

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#4184) Badboys válasza leslien (#4162) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm nem igazán tudom mit lépjek. Írtam a fogy. védelemnek. Írtam a samunak. Nem tudom mitévő legyek, ha nem lépem meg a cserét lehet lemaradok róla. Amennyiben elkapkodom akkor lehet lemaradok egy jobb samu ajánlatról. Tipikus melyik ujjam harapjam meg?

(#4185) Namelesske válasza Richie86 (#4171) üzenetére


Namelesske
addikt

El kell szomorítsalak, de az OLED amúgy sem szereti az órákig tartó maximum fényerőt és direkt napfényt. Annyit tudsz csinálni hogy energiatakarékos mód és manuálisan kb 70% fényerőre korlátozod a telefont. Így talán nem melegszik túl. De kerülném ezt a használati módot Exynos ide Exynos oda. Folyamatos töltés mellett még klímával is gyilkos üzemállapot.

Erre inkább tartanék fent valami régi de még jól működő telefont ami nem Amoled.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#4186) Richie86 válasza Namelesske (#4185) üzenetére


Richie86
senior tag

Közben sosem töltöm.
Majd kiderül, mit bír :)
Persze, nem.max fényerőn használom.

(#4187) patomi válasza Richie86 (#4176) üzenetére


patomi
őstag

Múltkor 3 órás utat végig bírta gond nélkül. Kánikulás tapasztalatom nyilván nincs vele. Sygicet használok, ha ez számít. Aszem 30%-ot kajált be és langyos volt a teló(nem forró) de a nap is szembe sütött.
Útközben nem töltöttem. Fényerő 2/3 körül és takarékos mód(Trabant fokozatban :D )

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4188) Richie86 válasza patomi (#4187) üzenetére


Richie86
senior tag

Szuper köszi!
Hamarosan letesztelem én is :)

(#4189) Badboys válasza patomi (#4187) üzenetére


Badboys
őstag

Nem kötekedés képen, de nem vicces, hogy ilyen kategóriás telefont traban üzemmódban kell használni?

(#4190) kutga válasza Badboys (#4189) üzenetére


kutga
nagyúr

De az viszont mit szeretnél mit csináljunk vele? :)

Let the Zone take me if I am.

(#4191) Badboys válasza kutga (#4190) üzenetére


Badboys
őstag

Kérdésemre megadtad a választ és ez a lényeg. Kérdésedre a válaszom, ez egyén függő ki mit csinál vele.

(#4192) kutga válasza Badboys (#4191) üzenetére


kutga
nagyúr

Ebben egyetértünk, a részemről inkább megvárom a hivatalos snapdragon verziót.

Let the Zone take me if I am.

(#4193) patomi válasza Badboys (#4189) üzenetére


patomi
őstag

Nem, 30%-rol van szó. Nem akkora veszteség amivel nem lehet együtt élni. Ha kell akkor ott van a tarcsi, de mihez is kell a full kakaó(?) Kb semmihez.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4194) Badboys válasza kutga (#4192) üzenetére


Badboys
őstag

De hát már van az Alléban kapható. Tegnap vásárolt beszámítással leslien kolléga.

(#4195) kutga válasza Badboys (#4194) üzenetére


kutga
nagyúr

Úgy tudom csak fehér és piros.

Let the Zone take me if I am.

(#4196) Alfred88


Alfred88
tag

Hali, edigitalnal most "aránylag" jó áron fut ez a készülék érdemes rá repülni 200ert? Lehet tudni milyen verzióba tenyérrel bele az ember? :)

(#4197) Badboys válasza patomi (#4193) üzenetére


Badboys
őstag

Ez kb. olyan van egy autód amit megvettél 15 milláért, de csak az ülést tudod használni. Sosem fogom megérteni az ilyen hozzá állást. Igazán sajnálom próbálom megérteni az itteni gondolkodás módot, de nem igazán megy.

(#4198) Badboys válasza Alfred88 (#4196) üzenetére


Badboys
őstag

Szerintem nézz utána, de az Exinos verziót hanyagold. 200 ér van hivatalosan snapis verzió. Annak a gyártását le állították.

kutga: leslien szerint igen jelenleg csak ez a két szín kapható.

[ Szerkesztve ]

(#4199) ghiottone válasza Alfred88 (#4196) üzenetére


ghiottone
nagyúr

az még exynosos az edigitalba, én is néztem. Azt ne, ahogy Badboys is írja + a korábbi hsz.-ek. Amúgy én is erre vártam. Anno kifejezetten örültem, hogy a Tab S6 LTE SD855-el jött.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#4200) kutga válasza Badboys (#4198) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen, ezért várok. :)

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.