Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) zzola válasza Badboys (#4850) üzenetére


zzola
félisten

Mindegyik S20FE ugyanakkora.

(#4852) Namelesske válasza Badboys (#4850) üzenetére


Namelesske
addikt

A51 A52 S20 FE az kompatibilis, nekem is A51 üveg van rajta.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#4853) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Van valami nagy samsungos topic? Nem nagyon találom.
Egy régebbi készülékkel lenne probléma.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#4854) sangean


sangean
csendes tag

Ha huzamosabb ideig napon hasznalod a telefont es visszaveszi a fenyerot a vedelmi automatika az latszik valahol? Kiirja, vagy a fenyero csuszkan mutatja vagy valami? Jo lenne, ha valami flag mutatna, hogy most full 700 NIT fenyerovel megy vagy visszafogottan 400 NIT-en

(#4855) samu74 válasza sangean (#4854) üzenetére


samu74
addikt

Nem mutatja semmi ,a csúszka is maxon van de visszaveszi. Nálam fent egy Thermal monitor app,az jelez ha melege van.

-----------

(#4856) kutga válasza samu74 (#4855) üzenetére


kutga
nagyúr

Az S7 annak idején kiírta amikor túlmelegedett. Vagy azt ezek is írják?

Let the Zone take me if I am.

(#4857) justmemory válasza kutga (#4856) üzenetére


justmemory
senior tag

Kiírja, ha ilyen baja van.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#4858) icemad válasza sangean (#4854) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Látszik. A Samsung mérnökei remekül megoldották. Ha visszaveszi a fényerőt, akkor semmit nem látsz a kijelzőn. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#4859) zoltan77 válasza sangean (#4854) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Elég neki 10 perc böngészés és már el is veszi a fényerőt. Sajnos ez ilyen, erre futotta a samsungnak. :W :W :W

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#4860) Namelesske válasza zoltan77 (#4859) üzenetére


Namelesske
addikt

Számomra az az érdekes, hogy a melegedés nem okoz annyira nagy gondokat mint maga a tény hogy 3-4 óra kijelző idő után töltőt kér.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#4861) dionaea válasza Namelesske (#4860) üzenetére


dionaea
őstag

Jön a nyár a meleg napok most mindenkinek elő fog jönni ug,hogy lesz róla téma.
M nem használtam a telot 41 perc kijelzo idő és 60% on van az aksi hat gyenge mint a harmat

(#4862) samu74 válasza kutga (#4856) üzenetére


samu74
addikt

Ez más,amikor kiírja hogy túlmelegedett akkor bezár mindent.
Ezt a fényerő levételt orvul csinálja.
Az app arra kell nekem hogy lássam előre a bajt. :)

Amúgy ha nem napon megy a kijelző, wifin elég jó a SOT.

-----------

(#4863) Badboys válasza zzola (#4851) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek.

Namelesske

(#4864) tipuka válasza Badboys (#4850) üzenetére


tipuka
addikt

Ott is akkor 200k? :DDD Lehet elmennék akkor élőben megtapogatni jobban. Mintha olvastam volna, hogy csak a webshopban 250k, üzletben 200k.

Ugyanaz mm-re pontosan a telefon, ha SD verziós, ha Exynos verziós.
( 159.8 x 74.5 x 8.4 mm és 190 gramm)

update: látom már későn írtam, nem nyomtam "F5"-öt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4865) Namelesske válasza dionaea (#4861) üzenetére


Namelesske
addikt

Elporlasztom ezt a telefont rendeltetésszerű használattal... majd veszek egy korábbi generációs iPhone-t, szerintem ősszel egy 12-őt valami 98-99% akkuval használtan... olyat ami még nincs 1 éves.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#4866) natë válasza Namelesske (#4865) üzenetére


natë
nagyúr

Vidd az enyém, olcsón adom :DD

(#4867) kutga válasza zoltan77 (#4859) üzenetére


kutga
nagyúr

SD is?

Let the Zone take me if I am.

(#4868) kisnokia


kisnokia
aktív tag

Most próbálgatom a FE-met. Viszonyítási alap az S7 Edge. Az FE hangja körökkel jobb, a WiFi érzékenyebb, az éjszakai képe áll-leejtős, a telefotó lehetőség nagyon jó. Azért az S7 kamerája sem rossz, sőt volt olyan helyzet, ahol az FE fotója kevésbé tűnt természetesnek. Az első aksi-időm nem volt túl fényes- snapi ide, vagy oda, -de úgy tűnik, hogy javul.

(#4869) kisnokia


kisnokia
aktív tag

Bocsi, lenne egy kérdésem: a korábbi telómon/Android verziómon volt egy kiváló, gTabSiiMiClock nevű Widget. Ott teljesen testreszabottan lehetett menüket rendelni az óra/percre érintésekor, így a szép nagy számú időkijelzéshez még egyéb funkciókat is lehetett rendelni; én az ébresztőt és az emlékeztetőket innen értem el. Sajnos ez nem működik jól a mostani droidon. Tudnátok javasolni alternatívát?
Még egy kérdés: mitől függ, hogy a lezárt képernyőn megjelenik-e az ujjlenyomat olvasó helye?

(#4870) Badboys válasza tipuka (#4864) üzenetére


Badboys
őstag

Igen

(#4871) Badboys


Badboys
őstag

Most akkor már nem értem eddig mintha az SD verzió akkuban jobban teljesített volna azt írtátok. Ezek szerint a melegedés és a fényvisszavevős játék az SD ét is érinti?

(#4872) kutga válasza Badboys (#4871) üzenetére


kutga
nagyúr

Szerintem exynosról van szó bár ki tudja, ha nagyon keresek sd-re is találok melegedős sztorit.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#4873) natë válasza kutga (#4872) üzenetére


natë
nagyúr

Nálam az SD nem melegszik.

(#4874) patomi válasza samu74 (#4862) üzenetére


patomi
őstag

Ez snapi verzió?

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4875) Badboys válasza kutga (#4872) üzenetére


Badboys
őstag

Köszi mindegy félretetettem így elmegyek érte. Motorral terveztem, de autó lett belőle. Nem kockáztatom az esőt.

(#4876) Namelesske válasza Badboys (#4871) üzenetére


Namelesske
addikt

Mindegyiket érinti, hisz ugyanazok a szoftveres korlátok, csak nem mindegy mikor kezdi és milyen körülmények között.

Az egész 20 széria el van rontva, bárhogy cukrozzák... azóta rossz a Samsung amióta nem Koreában gyárt. Vietnámi telefonok tele vannak minőségi hibákkal, összeszerelés is lutri stb. A kínaiak sokkal profibbak nagyobb tapasztalattal bírnak e téren egyébként, csak politika miatt nem húzhat az USA barát Dél Korea a Kommunista Kína felé.

Amúgy meg ráfogták a Covidra meg most a chip hiányra, de maguk a termékek is rosszak voltak... és most is rosszak. A 21 Ultra is merül, gyenge a térereje, melegszik. Papíron idei fejlesztések, de a valóságban már új korától úgy viselkedik mindegyik mintha 2 éves lemaradásban lenne mondjuk egy iPhone-hoz képest.

Tettek rá egy jó kamerát mindegyikre, mert a legtöbb videós a tartalom 1/3 részét úgyis ezzel tölti, a kijelzőről is lehet beszélni 1/3 részt, a maradékba meg elrejtik hogy melegszik merül meg bugos a szoftver. Majd figyeljétek meg a következő megjelenéskor.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#4877) leslien


leslien
nagyúr

kék a gyári tok , piros Spigen átlátszó ...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4878) Teal'C válasza Namelesske (#4876) üzenetére


Teal'C
addikt

Már bocs de én s21u ról jöttem és amiket te itt sorolsz semmi nem igaz rá. Jan29 óta használtam és bár árulom de még mindíg itt van az éjjeliszekrényen a dobozában. Évek óta ez a legjobban összerakott Samu. Csak azért cseréltem le mert egy Tab S7+5g most plusz nem fért bele a keretbe ezért vettem 20fe-t és a Tabot. A merülésről meg csak ennyit:

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4879) Teal'C válasza leslien (#4877) üzenetére


Teal'C
addikt

Most pont egy ilyen spigen van fenn az enyémen, kiváló. A nejemén meg egy gyári kitámasztó szilikon van az kicsit bumszli és nem egészen stabil a kitámasztó.
A kék szilikont azért nem vettem mert szöszölődik, minden apró sz@r rátapad.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4880) samu74 válasza patomi (#4874) üzenetére


samu74
addikt

4G exynos. Nem ez a szokványos azért,átlag 3,5 körül szokott lenni.Tudnának reszelni azért a samsungnál is a fogyasztásban még...Próbáltam az energiatakarékos módot is ,de akkor meg a szinkronizálás nem a legjobb.Késnek az üzenetek, e-mailek, stb.

leslien olyan Spigen volt nekem is az S9+on(asszem hibrid air),jó tok. :)

[ Szerkesztve ]

-----------

(#4881) Namelesske válasza Teal'C (#4878) üzenetére


Namelesske
addikt

Tek Ma Te szabad Jaffa testvérem, én elhiszem amit mondasz, de ahol én dolgozom ahol én járok nap mint nap sajnos az a helyzet hogy dual sim használattal örülten merül mindkettő az 20 és 21 is. A 21U jobban bírja kb 1 órával, rossz napokon 45 perccel. A gyenge térerő megöli teljesen az élményt folyamatosan keresi a hálózatot. Ba'al zavaró mezővel bombázza a komplexumot szerintem..

Nem akarom újrakezdeni én mondok A-t más mond B-t én elfogadtam hogy nekem nem jó a cumó, veszek másikat. A51 topikban is ez ment, csak most nagyobb a lyukra futás azért vergődök néha...

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#4882) Teal'C válasza Namelesske (#4881) üzenetére


Teal'C
addikt

Mint láthatod GPS használatot a képeken nap mint nap járom az országot keresztül kasul. Megy a navi megy a YouTube a a háttérben végig. Való igaz hogy az első szoftverekkel gáz volt picit aztán ott volt Tcom os f@szkodás a hálózattal de ezek mind javítási kerültek és őrült jó lett. A topikjában kérdezz rá nyugodtan. :R

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4883) ShadowLac válasza Namelesske (#4881) üzenetére


ShadowLac
addikt

Dual simmel minden teló jobban merül. Tapasztam: s9. Mi 8,Mi 9.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#4884) Namelesske válasza Teal'C (#4882) üzenetére


Namelesske
addikt

Az utóbbi 1 hónapban valóban nem panaszkodott rá kollégám :D beletörődött vagy jobb lett majd megkérdezem.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#4885) Teal'C válasza Namelesske (#4884) üzenetére


Teal'C
addikt

Ja és én is duál simmel használom minden telóm + helyadatok, bt, wifi, kb85% fény.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4886) patomi válasza samu74 (#4880) üzenetére


patomi
őstag

BT audio codekek miatt kérdeztem, de akkor ua. mint az enyém.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4887) kutga válasza Teal'C (#4882) üzenetére


kutga
nagyúr

S21-ről van szó ugye?

Let the Zone take me if I am.

(#4888) Teal'C válasza kutga (#4887) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem S21u

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4889) sangean


sangean
csendes tag

Nekem SD van, jo az akkumlator ido, nem forrosodik. Nem kapcsolnak le a programok.
Egyedul ezt tapasztalom kint a napon, hogy egy ido mulva visszaveszi a fenyerot. Olyan 38 foknal. Szerintem az nyaron, napon egy normal homerseklet mukodes, nem? Hany fokos kene legyen ilyenkor a telefon? 28? Szerintem eygszeruen csak tul koran kapcsol be ez a "vedelmi" funkcio. Amugy mit akar ez vedeni? Ugy gondoljak, hogy jobban melegszik a telefon, ha max fenyeron van? Na majd kiprobalom, hogy a Galaxy A40-emet is kirakom a napra es hany fokot ir a thermal monitor.
Remelhetoleg a Spigen tok miatt nem melegebb.

Amugy szuper telefon. Nagy valtozas az A40-hez kepest, hogy az Andoid Auto (Waze) 5 mp alatt kapcsolodik mikozben az A40-nel ez 30-60 mp kozott van.

(#4890) kutga válasza sangean (#4889) üzenetére


kutga
nagyúr

Hogy kell elképzelni azt hogy visszaveszi a fényerőt? Nem látsz semmit?

Let the Zone take me if I am.

(#4891) leslien válasza sangean (#4889) üzenetére


leslien
nagyúr

normál működés... vettél fejhallgatót?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4892) K82 válasza kutga (#4890) üzenetére


K82
őstag

Nálam is csinálta, és nekem az 5G-s verzió van. Kb. három hete amikor elmentem játszani (Ingress) a várva-várt jó időben, belefutottam én is ebbe. Azt hittem vmi bug, de nem. A csúszka maxon, fényerő nuku, odakint alig 22-24°C. Nyomtam egy restartot, látszólag megjavult, aztán arra figyeltem fel h a napra kiérve pár perc után már nem látok semmit, árnyékos részen meg magához tér. Ha nem futott a játék, ilyen probléma nem volt. Értem én h erőforrásigényes a játék, de egyik telefonom sem csinált olyat h a fényerőt levette volna amikor melege van. A thermal throttling még rendben van, a Pixel 4XL és a OnePlus-ok is kicsit visszavettek a tempóból ha melegük volt, na de a fényerőből? Soha... És az a durva h 37-38°C-nál nem volt melegebb maga a teló, a Zenfone 8 most h nyár is volt hétvégén, felment 42-44° C-ig, a fényerőhöz ez sem nyúl hozzá.
Tippre az Exynos proci hőtermeléséhez lőtték be az SD-s verzió hővédelmét is.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#4893) zoltan77 válasza sangean (#4889) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Szerintem ez szoftveres bug, hogy, így elveszi a fényerőt napon. 38-40 foknál alattomos módon visszaveszi. Ez csak a samun múlik, hogy javítsák.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#4894) kutga válasza K82 (#4892) üzenetére


kutga
nagyúr

Érdekes. Mondjuk nálam a YouTube kb a leginkább erőforrás igényes alkalmazás. :)

Let the Zone take me if I am.

(#4895) sangean válasza leslien (#4891) üzenetére


sangean
csendes tag

Igen, jol mukodik koszi az infot!

(#4896) sangean válasza zoltan77 (#4893) üzenetére


sangean
csendes tag

Kulfoldi forumon, most azt olvastam, hogy az aprilisi vagy majusi sw frissitessel johetett be ez a fenyvisszavevos 'feature'. Ugyhogy remeljuk orvosoljak hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#4897) zoltan77 válasza sangean (#4896) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Reméljük,mert azért ez elég nagy hiba a rendszerben :W

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#4898) s4hu|SyD^ válasza Namelesske (#4881) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Akkor mi volt ez a sok Samu sarazás ha alapvetően rossz a térerő. Ahogy írtad teljesen megöli a töltöttséget. Akkor teljesen mindegy milyen telefonod van, még úgy is, hogy az S20FE Exynos nem egy jól sikerült változat.

S7E-vel nálam is volt olyan, hogy munkahelyen, ami teljesen le volt árnyékolva 3x kellett töltenem naponta, de lehet többször is, mert hol nem volt térerő, hol olyan alacsony, hogy használhatatlan volt.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#4899) Teal'C


Teal'C
addikt

Elkészült a szokásos teszt ezzel bekerült az legjobbak közé az eddig teszteltek közül. 2 sim, wifi, bt, helyadatok, full fényerő, Agymenők kifulladásig wifi stream.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4900) kutga válasza s4hu|SyD^ (#4898) üzenetére


kutga
nagyúr

A telefonban lévő antenna sem valami acélos.

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.