Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#612) qqrique válasza olajbogyo (#607) üzenetére


qqrique
tag

Amikor nálunk is telepíthetővé vált Apple platformra, akkor egy iPad Mini-re telepítettem és akkor hoztam létre a FordPass fiókomat. Hozzáadtam két autót. Kipróbáltam a sync3 alatt, működött, de sok funkció akkor még nem működött benne. Nem is használtam azóta.

Tegnap telepítettem az Android verziót a telefonomra. Nem telepítődött indítóikon a desktop-ra, míg az iPAad-en települt anno.

Kiderült, hogy erre nincs is szükség, mert amikor összekapcsolódik a telefon az autóval, akkor a telefonon elindul a FordPass, majd a sync3 automatikusan kapcsolódik és vezérelheted onnan is az alkalmazást (nem mindegyik menüpontot).

A telepítés során megfelelő tájékoztatást kapsz arról, hogy mit és hogyan csinálj. További segítség is rendelkezésedre áll, igénybe veheted, ha szükséged van rá.

Mindezt magyar nyelven biztosítja a rendszer, ha a telepítés közben ezt ja nyelvet választod ki. Ha segítségre van szükséged támogat. Ezt a funkciót nem próbáltam ki, nem volt rá szükségem eddig,
mivel mind a telepítés, mind a konfigurálás lépései egyértelműek voltak.

Az Android applikáció is hibátlanul kezeli a korábban létrehozott profilt, átveszi és alkalmazza a beállításokat, így a 'Valós idejű forgalmi adatok' kezelését is.

Nos, eddig még nem vettem észre a sync3 navi képernyőn a forgalmi adatokkal kapcsolatos információt.
Feltételezem, hogy még nem működik, bevezetés alatt van ez a funkció is

A jármű diagnosztikáról azt olvastam, hogy az üzemeltetéssel kapcsolatos információkat fog log-olni, mint például a fogyasztási adatok. Ezekről hívhatsz majd le riporto(ka)t.

!!! Fontos! Az androidAuto ütközik a FordPass-szal, tehát az AA-t ki kell kapcsolni ahhoz, hogy a FP hibátlanul működjön. (Kapcsold ki az AA automatikus indítását. )
!!!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.