Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#861) Andrew31 válasza .DLL (#858) üzenetére


Andrew31
senior tag

én is a zenével akartam példálózni, csak másképp.

Ezeken nem kell felháborodni, és még csak szánni sem őket (pedig elég szánalmasak), ezek olyan kis tizenévesek, akik nem látnak bele ebbe a szakmásba (ahogy másikban sem), mert még nem dolgoztak életükben semmit sem és ezért oltári #&@*%/-okat pufogtatnak, arctalanul a neten egész nap.

Szerintük a könyvelő is kamu szakma, mert csak számokat nyomkod egész nap, azt meg ő is meg tudja csinálni... Persze részegen is!

Bezzeg, ha elhintesz neki egy véleményt a kedvenc hiper-szuper dídzséjéről, akkor felháborodva ismételten billentyűzetet ragad és megmagyarázza neked megint a frankót. - Különben is, te ahhoz nem értesz, az a dídzsé sokkal jobb, mint bármelyik, mert csak és kész! - Mindamellett, hogy abba sem lát bele, szart sem ért ahhoz sem.

Mondom ezt úgy, hogy nekem ez nem szakmám, csak egy kókler hobbista vagyok. :D

Legutóbb, mikor voltam egy barátomnak segíteni, bizony pont azzal szembesültem, hogy mennyire misztifikált valami ez az emberek számára, mi voltunk a FOTÓSOK a szemükben. (szalagavató volt)

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.