Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1195) duni84 válasza Gondwana (#1192) üzenetére


duni84
aktív tag

azért vannak esküvők, amik pl nettó 2.5-3 nap alatt feldolgozhatóak, de nem lehet évente 30 valahány ilyet kifogni. az esti képeladással én utóljára még jugóban találkoztam :) közben megnéztem az infódat, így már értem :) na az kellene, mint púp a hátra. akkor tényleg aszisztenst is kéne vinni, h szerkesztés/hívás közben ne maradjon le az ember semmiről. volt ilyen 30 éve is? mozgó fotólaborral egy furgon hátuljában? :DDD amúgy a 2-3 hónappal (1-2-3 évvel) korábbi esküvőkre nem nehéz emlékezni: vagy azért, mert átélte az ember és úgy dokumentálta, ezért neki is megmarad, ahogy a párnak. vagy azért, mert megélhetési a fotós és minden sorozata pont ugyanolyan, ezért percre pontosan tudja, h melyiken mi mikor hogyan történt, ahogy a futószalagon a jó munkásember 15 év után vakon is össze tud ragasztgatni egy pár abidas cipőt. én legalábbis szoktam emlékezni arra, ami érdekel(t). pl épp ezért megy gyorsan néhány sorozat feldolgozása, mert előjönnek az akkori emlékek (másik sorozatoké meg épp ezért tart 4-7 napig)

#metszéspontok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.