Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) egykori válasza havri1 (#750) üzenetére


egykori
őstag

Ja, igen, eszembe jutott, hogy a GTS 2 miniről való átállás után valóban megmaradtak az addigi adatok, de az órán a beállítások szerintem, nem jönnek vissza (óraszámlap, alsó gomb beállítás, gyors elérésű alkalmazások stb.)

(#752) havri1 válasza egykori (#751) üzenetére


havri1
félisten

Ja, az nem, azt tényleg újra kell. Mondjuk nekem ez azért nem volt probléma, mert default számlapot használom, és csak az alsó gombot kell beállítani :B

[ Szerkesztve ]

havri

(#753) veressjanos válasza havri1 (#743) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Nekem itt "Elmentve" van és jelzi a hívást.....

(#754) havri1 válasza veressjanos (#753) üzenetére


havri1
félisten

GTR2? vagy e?
Ugyanis előbbi headsetként működik, és kell az aktív kapcsolat. e -nek nem kell.

[ Szerkesztve ]

havri

(#755) veressjanos válasza havri1 (#754) üzenetére


veressjanos
aktív tag

GTR2

(#756) havri1 válasza veressjanos (#755) üzenetére


havri1
félisten

Annak pedig kell az aktív kapcsolat. Igen érdekes...
Ha rákattintasz, kapcsolódik, vagy failed, és mentve továbbra is?
Zepp-ben a telefonhívás jelzések, kapcsoló ki be, működik? Vagy ki sem lehet kapcsolni?
De mintha te használnál más appot a hívásjelzésre, nem?
Mert valami másik appnál mikor próbálgattam, konkrétan ki kellett kapcsolni a zeppben az értesítéseket.
Most kizárólag Zepp és szűz android párosról beszélünk, ergo gyári.

Ennél konkrétan a következőképpen működik:
Maga a "fizikai" hívás androidon keresztül, mint már mondtam, headsetként megy át. Ha a zepp nem kapcsolódik, ismeretlen hívó jelenik meg, mivel a nevet a zepp küldi mellé.
Ha nincs a telefonban párosítva és kapcsolódva az óra, a hívás meg sem érkezik az órára, hiába fut a zepp, ezért marad "néma", és csak felvillan. Jelezné a nevet, de nem tudja mihez, mivel nem megy át a hívás.

Külső appok pedig a programon keresztül küldik át a hívást és a nevet is.

Szóval ha nálad is csak zepp és az android van, és mégsem kapcsolódik az óra a telefonhoz az említett menüben, de mégis működik, akkor valami más a hiba, de akkor neked kell rájönnöd, mert nincs több magyarázatom :D

[ Szerkesztve ]

havri

(#757) veressjanos válasza havri1 (#756) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Minden gyári. Csak Zepp.
Mentve továbbra is ha rákattintok.

(#758) havri1 válasza veressjanos (#757) üzenetére


havri1
félisten

Akkor failed nálad is.
Akkor jó, ha kék, és kapcsolódva van.
Új zepp?

[ Szerkesztve ]

havri

(#759) havri1


havri1
félisten

Természetesen mára nálam megint nem jelez hívást :DD

havri

(#760) SkyTrancer válasza havri1 (#759) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

iphone-val karöltve másnapra ledobja a bluetooth-ról ( részben ) és a hívás funkcióhoz mindig újra kell párosítani
Aznap jó, aztán ha megszakad a kapcsolat, akkor annyi

(#761) havri1 válasza SkyTrancer (#760) üzenetére


havri1
félisten

Nálam androidon lehet a repülő mód kavar be.. Valamiért nem kapcsolódik újra utána ebben a formában..

havri

(#762) egykori válasza kamillo67 (#737) üzenetére


egykori
őstag

Ahogy ígértem (#738), jelentkezem. Ugyanúgy kibírta a hat napot az általad frissített óralappal, mint eddig, pedig a híváskijelzési probléma miatt egy kicsit elszöszöltem vele.

Még egyszer köszi, ez marad! :K

(#763) kamillo67 válasza egykori (#762) üzenetére


kamillo67
tag

Örülök. :DD
Én kihagytam az utsó frissítéseket. Még a 6.0.2. van fent, és működik minden. :K

(#764) egykori válasza kamillo67 (#763) üzenetére


egykori
őstag

Lehet ezt downgradelni, vagy azt a 6.0.2-est valahonnan visszatenni?
havri1 szerint is az utolsó frissítéssel rontották el.
Jelenleg a 6.1.4 van feltelepítve, de e közt és a 6.0.2 közt volt még egy verzió, ha jól emlékszem, talán 6.1.2, és az is jó volt még.

(#765) feloman válasza egykori (#764) üzenetére


feloman
aktív tag

Itt lehet a régieket letölteni:
[link]

felo

(#766) havri1 válasza egykori (#764) üzenetére


havri1
félisten

Nálam ez azóta van, amióta aex helyett a gyári új zeppet telepítettem.
Verziót sajnos nem tudok.
Majd írj pls, ha azzal is csinálja, mert akkor más lesz a baj.

havri

(#767) egykori válasza feloman (#765) üzenetére


egykori
őstag

Köszönöm a linket, közben találtam egy másik oldalt is.

(#768) egykori válasza havri1 (#766) üzenetére


egykori
őstag

Nem megy a visszaállítás, mert a Zeppben nem tudok normálisan kijelentkezni az Mi fiókomból. Azt írja, ha kényszerítem a kijelentkezést, elvesznek a felhőben el nem mentett adatok. Honnan tudjam, hogy mi van ott elmentve és mi nincs?
Azt hiszem, hogy mégis megvárom a frissítést, hátha javítják ezt a hibát. Az értesítések szerencsére működnek.

(#769) havri1 válasza egykori (#768) üzenetére


havri1
félisten

Én sose jelentkezek ki, legyalulom, és az újat telepítem. Elég sokszor volt erre példa, de nekem minden megvan sok évre vissza (mifit is benne van), de ne kockáztass inkább! Mivel lehet nem is az app okozza, akkor felesleges.
Majd nekiugrok én :DD

havri

(#770) egykori válasza havri1 (#769) üzenetére


egykori
őstag

Bátorkodtam annyit megtenni, hogy a párosítást megszüntettem, az órát újraindítottam (csak Restart, nem FR), a Bluetooth-t kikapcsoltam a telón, azt is újraindítottam. Azután a Zeppben rákerestettem az órára, párosítottam a telefonnal és EZ lett az eredménye - 6.1.4-gyel.
Végül is a Mi fiókból nem jelentkeztem ki.

[ Szerkesztve ]

(#771) egykori válasza havri1 (#769) üzenetére


egykori
őstag

Ja, és mostantól nagyon sűrűn nézegetem, hogy mikor fog átváltozni ez az állapot "Elmentve", szürkére. Hátha rájövünk, mitől van. Eddig még nem volt hívás fogadásom, majd felhívatom magam délután, ha addig nem hív valaki.

[ Szerkesztve ]

(#772) keselyü57


keselyü57
tag

Érdeklődöm, hogy a GTS2 - n az alvás elemzés meg tekinthető e vagy csak a Zepp alkalmazásban?

(#773) havri1 válasza keselyü57 (#772) üzenetére


havri1
félisten

Úgy tudom a GTS2 meg a GTR2 szoftver tekintetében ugyan az. GTR2-n nem lehet megnézni.

havri

(#774) timarcell


timarcell
tag

A gts 2 kerékpáros mód alatt fülhallgatón keresztül tájékoztat az aktuális pulzusról, megtett távolságról, ill. részidőről applikáció nélkül? Esetleg közöl bármilyen információt?

(#775) keselyü57 válasza havri1 (#773) üzenetére


keselyü57
tag

Köszönöm.

(#776) venna


venna
újonc

Sziasztok,

tegnap vásároltam egy gts 2e-t, és valami hihetetlenül alacsony akkumulátor időt tapasztalok. A mai napon körülbelül 11, 12 óra környékén vettem fel max töltöttséggel. Az igaz, hogy sokat állítgattam, de semmi olyat nem kapcsoltam be, mint "always on display" és társaik. Sport funkciót kipróbáltam, egy óra gyaloglással, eleinte mindent bekapcsoltam kb, majd szépen visszavettem (5 mp után kikapcsol a képernyő, fél óránként méri a pulzusom, csak a stressz-elemzés megy folyamatosan), és mással is foglalkoztam azért ma... jelenleg 44 %-on vagyok, mikor azt olvastam, hogy intenzív használat mellett is bírnia kellene 3,5 napot. Félek, hogy kifogtam egy hibás darabot. (Egyébként imádom nagyon, minden funkciója tökéletesen működik, élvezet használni, szép, jó ránézni, nem szeretném lecserélni, de szerintem azért ennél többet kellene bírnia.) Van valakinek ezzel a típussal tapasztalata? Vissza kellene vinnem? Várjak vele, hogy mennyit bír az első nap után?

(#777) 0xmilan válasza venna (#776) üzenetére


0xmilan
addikt

Ez tenyleg gyanusan gyors merules. A GTS 2e topikjaban viszont lehet, hogy jobb valaszokat kapsz.

(#778) venna válasza 0xmilan (#777) üzenetére


venna
újonc

Ó, szuper, köszönöm.

(#779) egykori válasza havri1 (#748) üzenetére


egykori
őstag

Ezt írtad: "Egy ideig jó lesz. Nem jöttem rá, mi okozza."

Ott tartok, hogy 3 napja rendben van a Bluetooth kapcsolat, a szürke "Elmentve" helyett kék "Csatlakozva" látható itt, és van névvel hívásfogadás is.

Nem rég megcsináltam nejem GTS 2 óráján is a javítást, neki is működik már rendesen a hívás fogadás.

Tulajdonképpen amiért most írok, talán rájöttem, miért változott át a szín kékről szürkére, és ezzel egyidejűleg lett hibás a kapcsolat: az én órámon. Ez valószínű azért lett, mert az én órámon és a nejemén is átírtam az óra nevét úgy, hogy a név után lévő négy azonosító karaktert kitöröltem. Lehetséges szerinted ez? Te is talán átnevezted az órádat és azért lett neked is szürke?

Amit írtam, egyelőre csak okoskodás. Kíváncsi vagyok, hogy nálad is ez lehetett-e az ok, vagy teljesen más miatt van.

(#780) havri1 válasza egykori (#779) üzenetére


havri1
félisten

Amióta beszéltünk erről, nálam sem jött elő a hiba, pedig volt többször repülőú módba.
Én nem változtattam nevet sose :)
Fogalmam sincs, "várom" mikor száll el, hátha rájövök/ünk.

havri

(#781) egykori válasza havri1 (#780) üzenetére


egykori
őstag

Egy kicsit lehűtöttél, azt hittem, jól gondoltam, de az a lényeg, hogy most jó. Rendszeresen (amikor eszembe jut) figyelem, hátha kiderül az ok.

(#782) havri1


havri1
félisten

Ma felraktam a telefonra az új dev romot (miui), és ezzel megjavult a Viber uzenetkezelese. Eddig csak azt írta az órán, hogy új üzenete érkezett, nézze meg az órán. Vagy valami hasonlót..
Mondjuk a Viber is frissült a napokban.
Másnál eddig jó volt?

havri

(#783) egykori válasza havri1 (#780) üzenetére


egykori
őstag

Eddig bírta. Ma reggel még jó volt, most délután ránéztem, és már beszürkült, hívást se jelez. Sajnos, nem tudom, mi okozhatta, semmi olyat nem csináltam a telefonomon, ami ezzel összefüggésbe hozható. Nejem GTS 2 órája még jó.

(#784) kamillo67


kamillo67
tag

Sokan már biztosan ismerik az amazfitwatchfaces.com oldalról a Sashacx75 által készített editort. Az utolsó verzió már támogatja a magyar nyelvet is. Talán egyeseknek így könnyebb az óralapok személyre szabása. Az amazfitwatchfaces-en még nem elérhető. Ez a 7.2 v, ami a 4pda mellett már itt is tölthető.
Szeretném megjegyezni, hogy ez egy szerkesztő, vagyis a képeket nem hozza létre. Ebben ezeket csak cserélgetni , igazítani, engedélyezni, stb. lehet. Létrehozáshoz, vagy a meglévő png formátumú képek átalakításához egy rajzoló programra ( photoshop , gimp, etc.) van szükség.

[ Szerkesztve ]

(#785) hojos válasza kamillo67 (#784) üzenetére


hojos
aktív tag

:R

[ Szerkesztve ]

(#786) havri1 válasza egykori (#783) üzenetére


havri1
félisten

Nekem meg azóta jó.. Esküszöm nem értem..

havri

(#787) salapp válasza havri1 (#782) üzenetére


salapp
addikt

Viber, email, sms üzenetek: Nálam volt talán egy hét, amíg nem írta az üzenet szövegét, de már úgy két hete megint írja. Csak gyári frissítések vannak rajta.

GPS: pontosság, update. Meteor 50 túrát végigmérte, de valami 56 km-re mérte (?) A magassági pontok stimmelnek, nem tudom, mitől mutat nagyobb távolságot.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#788) Balzacos1


Balzacos1
újonc

Helló.Nekem csak a hívást jelzi azonkívül semmit.

(#789) Balzacos1


Balzacos1
újonc

Típus GTR2e.

(#790) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!

GTS 2 mini okosórám van, amihez a Zepp programot használok. Napi szinten rögzítem a kerékpározásaim és szeretném az előzményeim elmenteni valahogy a felhőbe, mivel telefont váltok és szeretném ha az eddigi tracking adatok megmaradnának. Van erre mód? Strava-val próbáltam, de az csak onnantól volt látható mikortól társítottam az apphoz. Én meg az előzményeket szeretném lementeni, vagy feltölteni.

-Norbi-

(#791) egykori válasza havri1 (#786) üzenetére


egykori
őstag

Nekem megint beszürkült (Elmentve) a Bluetooth-ban az óra, most sem tudtam meg, hogy mi okozza. De arra rájöttem, hogy az órán és a telefonon is elég az Unpair, majd azután elindítani a párosítást, nem kell FR az órán. Ja, és most nejem GTS2-je is így járt, múltkor csak az enyém.

(#792) havri1 válasza egykori (#791) üzenetére


havri1
félisten

1x nálam is volt. Nem jöttem rá. Viszont ha nem kell fr, az jó jel. Megpróbálom, köszi

havri

(#793) hojos


hojos
aktív tag

Nálam, GTR2 - n elég az órán a BT ki-be kapcs.

(#794) egykori válasza havri1 (#792) üzenetére


egykori
őstag

Bocsi, az előbb nem Factory Resetet (FR) akartam írni, hanem csak Restartot. Előzőleg ezt is csináltam. Jöhetne már valamilyen frissítés, ami javítja a problémát.

(#795) havri1 válasza egykori (#794) üzenetére


havri1
félisten

Na, nekem az viszont nem oldotta meg, a sima restart, de majd ránézek még1x, köszi

havri

(#796) egykori válasza havri1 (#795) üzenetére


egykori
őstag

Igen, úgy tűnik, hogy az nekem sem csinált semmit, de a párosítás törlése és az újrapárosítás viszont igen.

(#797) Lajcsika


Lajcsika
tag

Nem kell restart, elég az órán a BT-t kikapcsolni majd újra be. Sajnos ahogy elveszti az óra a BT kapcsolatot a telefonnal már újra nem kapcsolódik vissza a híváshoz.

(#798) havri1 válasza Lajcsika (#797) üzenetére


havri1
félisten

Ezt cáfolnám azért, mert ebben a formában ez így nem valós (nálam).
Számtalan esetben esik szét a kapcsolat, mert távol vagyok a telefontól, de ha közelebb érek, már működik. Volt olyan, hogy hívtak, rezeg az óra, de ismeretlen hívó, holott a számot látva látom, a lányom. Mentem közelebb a telefonhoz, és kiírta a nevet is. Ez azért van, mert a hívás maga sima BT kapcsolat, de a többi infó (üzenetek, nevek) ezek szerint a zepp app.
Egyszerűen nem vágom, hogy ha egyik működik, másik miért nem.
Szóval nekem visszacsatlakozik, naponta többször is. Hetente/kéthetente van ez a szürke dolog, viszont ebben az esetben az üzenetek továbbra is érkeznek, csak a hívás nem. Tehát itt meg a zepp jó, csak a sima BT kapcsolat nem.
Rejtély.

havri

(#799) kamillo67


kamillo67
tag

(#800) havri1


havri1
félisten

A rezgés erősségét nem lehetett gtr2-n állítani valahol?
Amióta fr volt, hiába rövid a jelzés, olyan erős. Mintha lehetett volna... De nem találom.

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.