Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) egykori


egykori
őstag

Megerősíthetem, hogy a legutolsó, 6.3.2 nem rontja már el az alvásidő adatait, nem csalja el a lépésszámokat, a pulzusmérés is folyamatos (GTR2 és GTS2).

(#902) bivalyos


bivalyos
tag

Sziasztok, legutolsó frissítés óta teljesen hibatlan minden, ha ki esik Bluetooth hatotavon kívül, magától vissza is csatlakozik szépen, alvás adatok és pulzus lépés is minden hibátlan nak tűnik végre :C

Üdvözlettel: bivaly

(#903) SztiviVander válasza bivalyos (#902) üzenetére


SztiviVander
őstag

Akkor ezt ne frissitsetek hatha a következő verzió megint bugos lesz :DD

(#904) havri1 válasza bivalyos (#902) üzenetére


havri1
félisten

Helymeghatározás mindig aktív volt a telefonodon? Mert anélkül ha leesik az óra, soha nem lép vissza, zeppnek kell.
Amiről mi beszéltünk, az más.

havri

(#905) bivalyos válasza havri1 (#904) üzenetére


bivalyos
tag

Mindig aktív. Nálam olyan probléma volt hogyha lecsatlakozott az óra telefonról, majd újra közelbe, onnantól nem értesített a hívásokról, csak óra vagy Bluetooth ki be kapcsolás után, na ez a hiba nálam megszünt hála istennek.

Üdvözlettel: bivaly

(#906) havri1 válasza bivalyos (#905) üzenetére


havri1
félisten

Akkor mégis egyről beszélünk.
Nálam mint írtam, csak ritkán csinálja.
Sajnos nem tudom az okát.

havri

(#907) bivalyos válasza havri1 (#906) üzenetére


bivalyos
tag

Nálam mindig csinálta sajnos, de végre megszünt teljesen :C

De már nézegetem a gtr3-at, tetszik, csak még nem lehet nagyon kapni csak a barna kivitelt.

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: bivaly

(#908) egykori válasza bivalyos (#907) üzenetére


egykori
őstag

"de végre megszűnt teljesen"
Azért erre térjünk vissza 2 hét múlva, mert ez a hiba 1-2 hetente előjön, sajnos.

Tegnap pl. megdicsértem a zeppet, majd déltől nem tudott csatlakozni az órához, hiába volt az óra és a telefon szerint rendben a Bluetooth kapcsolat.

(#909) havri1 válasza egykori (#908) üzenetére


havri1
félisten

Zeppnek kell a folyamatos helymeghatározás, aktív.

havri

(#910) Luigi962 válasza egykori (#908) üzenetére


Luigi962
őstag

Nekem az üzenetekkel meg a jelzésekkel nincs gondom kizárólag a hívások a probléma. Ha lecsatlakozik egyszer utána a hívásokhoz nem csatlakozik fel hiába van az óra csatlakozva a Zepphez.

(#911) Totemgroup válasza bivalyos (#907) üzenetére


Totemgroup
tag

Az Alza-nál előrendelhető, 25-i érkezéssel. Én a Gtr3 Pro-t már megrendeltem.

(#912) egykori válasza havri1 (#909) üzenetére


egykori
őstag

Persze, a telefonon állandóan be van kapcsolva a helymeghatározás.

De, nem ezzel lehetett kapcsolatos a probléma, mert ha az órát megnéztem, Bluetooth bekapcsolva a telefonnal párosítva. Ugyanez volt a telefon Bluetooth beállításainál, ahol rendesen kékkel látszódott a kapcsolat az órával.

A hiba ott volt, hogy amikor bekapcsoljuk a Zeppet, akkor a Kezdőképernyőn felül a bal felső részen folyamatosan homokórázott és folyamatosan "Csatlakozás"-t írt.

Amikor rendben működik, akkor az látszik bekapcsoláskor, hogy "Az adatok szinkronizálása", azután bejön az óraikon.

Ki kellett törölnöm a Zeppet a telefonomról, előtte az órát eltávolítottam belőle, az órán is megszüntettem a kapcsolatot, újraindítottam, azután vissza a Zeppet és párosítani ismét az órát.

Most jó!

(#913) bivalyos válasza Totemgroup (#911) üzenetére


bivalyos
tag

De csak a barna változatot láttam én, az nem tetszik.

Üdvözlettel: bivaly

(#914) Luigi962 válasza egykori (#912) üzenetére


Luigi962
őstag

A bejövő hívások működnek most? A BT beállításaiban mindig kék az órával való kapcsolat?

(#915) egykori válasza Luigi962 (#914) üzenetére


egykori
őstag

Igen, kék színű volt végig, és úgy tűnt, hogy minden rendben van, csak a Zepp szórakozott. Remélem, ez egyszeri hiba volt.

(#916) Totemgroup válasza bivalyos (#913) üzenetére


Totemgroup
tag

https://www.alza.hu/amazfit-gtr-3-pro-black-d6776972.htm

Csak át kell váltani a színnél a brown-t blackre :)

(#917) bivalyos válasza Totemgroup (#916) üzenetére


bivalyos
tag

:Y :C

Üdvözlettel: bivaly

(#918) farkas26 válasza Totemgroup (#916) üzenetére


farkas26
tag

hát nagyom kíváncsi vagyok rá

"A jövő sem a régi"

(#919) egykori


egykori
őstag

Megjött a 6.3.3-as. Eddig úgy néz ki, minden rendben, még a Google Play-en sem panaszkodnak.

(#920) graho


graho
újonc

Sziasztok. Van egy eladó GTS2 órám, év elején vettem. 2023.januárig garanciális. Dobozában, megkímélten, fóliázva. Adok hozzá 4 db tokot és 3 db szíjat.

(#921) fauv


fauv
őstag

Üdv !

Urak, az asszony gtr 2 órája 3 hete lefrissült, azóta nem jelzi semmilyen formában ha valaki telefonon hívja.
Tudnátok segíteni, hogy hol lehet ezt újra beállítani, mert le van némítva a telefonja melóhelyen és jó volt amikor rezget az óra a kezén.

Köszi előre is

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#922) egykori válasza fauv (#921) üzenetére


egykori
őstag

Nekem is éppen tegnapelőtt, és itt néhány hasonló panasz is volt már mások részéről.
Ha ugyanez a probléma, akkor ITT írtam a megoldásról. Amennyiben ez volt a gond, akkor a helyrehozás végén meg kell még nézni, hogy a Buetooth-ban az Amazfit GTR2-re nyomva a Névjegyek megosztása is be van-e kapcsolva, mert nekem minden esetben manuálisan kell engedélyezni.

[ Szerkesztve ]

(#923) fauv válasza egykori (#922) üzenetére


fauv
őstag

Hihetetlen. Látja a telefon, összekapcsolódnak, majd amikor be akarja állítani a dolgokat, akkor azt írja, hogy nincs összekapcsolódva az órával. Jaaaaaj

Ez az új frissítés totál betette a kaput.

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#924) fauv válasza egykori (#888) üzenetére


fauv
őstag

hogyan kell visszaállítani előző verzióra a gtr2-t, mert amióta lefrissült hiába van csatlakozva a telefonhoz, egyszerűen nem jelez se telefonkor, se üzenethez, semmihez ?

Köszi előre is

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#925) havri1


havri1
félisten

Valami nálam is van, egész nap ezzel szenvedek.

havri

(#926) egykori válasza fauv (#924) üzenetére


egykori
őstag

Nem vagyok biztos benne, hogy egy régebbi verzióra váltás segít, de meg kell próbálni. Én innen töltöttem le egy pár hete a 6.2.3-ast, mert a 6.3.0 nagyon sok mindent elrontott. Viszont most a legújabbal (6.3.3) nincs különösebb gond - kivéve, hogy a Bluetooth-ban a kék színű Csatlakozva/Aktív helyett még mindig átvált egy szürke Elmentve állapotra. De ezt pikk-pakk helyre lehet hozni (párosítás törlése - párosítás).
Amit tudok ajánlani, hogy a Zeppből először jelentkezz ki (ekkor elmenti az adatokat), azután töröld az appot. Amit, régit letöltesz, lehet majd telepíteni. Ne felejts el mindent engedélyezni: értesítéseket, névjegyekhez való hozzáférést, helyadatok stb. Reméljük sikerül.

[ Szerkesztve ]

(#927) fauv válasza egykori (#926) üzenetére


fauv
őstag

Na, szenvedtem vele jó pár órát, telepitettem az én telefonomra is, ott végre működött, majd törlés utána ismét asszonyra, annyit sikerült elérni, hogy végre a hívást lehet vele fogadni. Huuuh. Mondjuk az üzeneteket még nem jelzi, majd holnap délután rászánok megint pár órát, hátha az is végre működni fog.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#928) egykori válasza fauv (#927) üzenetére


egykori
őstag

A Zeppben az Értesítések és emlékeztetőknél nézd meg, hogy rendben van-e a beállítás.

(#929) fauv válasza egykori (#928) üzenetére


fauv
őstag

El se hiszem, kikapcs, bekapcs üziknél és MŰKÖDIK :C

Köszi a helpet :R

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#930) Lajcsika válasza fauv (#929) üzenetére


Lajcsika
tag

Kíváncsi vagyok a hívás fogadás meddig lesz jó. Majd, ha kimész a telefon bt hatótávjából egy fél órát akkor nézd meg a hívást fogadja-e még.

(#931) havri1


havri1
félisten

Nem jó, állandóan lecsatlakozik, hívást nem jelzi

havri

(#932) egykori válasza havri1 (#931) üzenetére


egykori
őstag

Nekünk a GTR2 és a GTS2 is jó (2 napja), jelzi a hívást, névvel együtt.

(#933) havri1 válasza egykori (#932) üzenetére


havri1
félisten

Én naponta 3x csatlakoztatom újra pár napja..

havri

(#934) veressjanos válasza havri1 (#933) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Teljesen rapszódikus. Van, amikor folyamatosan a kezemen van az óra és napközben többször lecsatlakozik. Ma elmentem óra nélkül, vagy 2 órát voltam távol. Most ránéztem a telefonra és csatlakozva van.

(#935) Totemgroup


Totemgroup
tag

A Gtr3 Pro-nál valamit nagyon jól csináltak, mert a kapcsolat is full stabil, a hívás is ok. A GPS is gyors és pontos. 2 napja jött meg, azóta nyúzom és hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#936) egykori válasza Totemgroup (#935) üzenetére


egykori
őstag

Gratula az új órához!
A Gtr3 Pro lehet, hogy tényleg jó lesz, de legalább egy hetet várjunk, hogy valóban az új típus már nem csatlakozik le úgy a telefonról, hogy ne kelljen mókolni a visszacsatlakoztatással.
Jó lenne, ha egy-két hét múlva írnál erről. Köszi előre is.

(#937) SztiviVander válasza Totemgroup (#935) üzenetére


SztiviVander
őstag

az arat nezve el is varhato :) de igy hogy lassan eleri a samsung meg a tikwatch arat mar nem biztos hogy megeri nem inkabb egy android wer-os orat venni. ennek a gtr szerianak eddig foleg az ara volt amiert megerte inkabb ezt venni, de az ugy tunik multido.

(#938) havri1


havri1
félisten

Nekem nem állt át az óra. Simán régi idő szerint ébresztett..

havri

(#939) SztiviVander válasza havri1 (#938) üzenetére


SztiviVander
őstag

Mert az idot csak x idonkent (talan napnta 1x?, passz) szinkronizalja. Csatlakoztasd le vagy inditsd ujra az orat.

(#940) havri1 válasza SztiviVander (#939) üzenetére


havri1
félisten

Újraindítva jó, csak az ébresztés miatt pont rossz volt.. Érted :DD

havri

(#941) farkas26 válasza Totemgroup (#935) üzenetére


farkas26
tag

Egy kérdés az óra magyar nyelvű is tud lenni? [link] mert az Alza azt írja hogy van benne. :F

"A jövő sem a régi"

(#942) Luigi962 válasza farkas26 (#941) üzenetére


Luigi962
őstag

Az óra nem csak a Zepp alkalmazás magyar.

(#943) SztiviVander válasza Luigi962 (#942) üzenetére


SztiviVander
őstag

gtr3 pro-rol van szo. van neked is? mert ha nincs akkor varjuk meg mit mond akinek van, hatha beleraktak az oraba is. alzan kulon irjak hogy felulet es app nyelv, bar nyilvan azt nem lehet keszpenznek venni.

(#944) Totemgroup válasza SztiviVander (#943) üzenetére


Totemgroup
tag

Sajnos nincs magyar nyelv a Gtr3 Pro-ba sem. Sem az óra sem a Zepp menujéből sem állítható magyarra.

(#945) gijoe69


gijoe69
csendes tag

Hello
Egy jó hete vettem egy GTR 2-t. Nagyon ok volt, tetszett.
Ma sajnos egyszer csak nem működik az érintőképernyő... Nem reagál, próbáltam feltölteni, de semmi. Rá kerestem a netten elég gyakori probléma. Az első tanács ami állítólag be válik, "csatlakoztasd le a telefonról újra indul, S minden rendbe jön". Hát nem...😔
Valaki esetleg tud valami megoldást?

(#946) PHenis


PHenis
senior tag

Sziasztok,

Van ey amazfit pace-m egy par eve. Az asszony mindig elkunyizza eddzeshez, gondoltam karacsonyra veszek neki valamit. Regebben is voltak gondok nekem a szinkronizalassal, jol latom hogy ez a betegseg meg mindig meg van? Nem akarok olyat venni amit aztan majd hekkelnem kell allandoan hogy menjen.

(#948) SztiviVander válasza PHenis (#946) üzenetére


SztiviVander
őstag

Az azért így nem egyértelmű hogy pace-t (vagy stratos-t , stratos3-at) akarsz-e neki is, és hogy neked melyikkel is voltak a gondok. Mert a pace az egy másik topik. Ha meg ezt nézted ki akkor ilyet tényleg csak akkor vegyél ha el tudod azt fogadni hogy 40-50e-ért soha semmilyen terméknél nem fogod ugyanazt a tudást/minőséget kapni mint egy 150e+ -osnál, és az olcsóbb árért cserébe kompromisszumokat kell kötni funkciókban és adott esetben (főleg ha technikai analfabéta vagy, és ezt most nem pejoratív értelemben értve) stabilitásban is. Látod milyen, hónapok alatt sem múló traumát tud az okozni ha valaki olcsóér akar alapból mindent tudó és tökéletes eszközt, aztán kénytelen rájönni (főleg miután ezt sokan és sokszor el is mondják neki) hogy olyan nincs... :)
-
Egyébként a most veszel ilyet akkor a hármas szériát nézegesd, a gtr3pro-ra pont itt írták nemrég hogy jóval pontosabb és stabilabb mint a kettes. gts3 is biztos fejlődött az elődhöz képest, de mivel külsőleg nincs olyan látványos változás mint a gts/r2 és a sima gts/r között, így itt nem sokan cserélték még le a ketteseket.

[ Szerkesztve ]

(#949) PHenis


PHenis
senior tag

Koszi mindkettottoknek a valaszt. Nekem van pacem es egy ideje csak arra hasznalom hogy munkaidoben elolvassam az email targyat rajta... Felesegemnek szeretnek valamit ami normalisan mukodik (o szokott edzeni is), az always on display fontos lenne. Lehet akkor atkukkantok a samsung es garmin topikokba :)

(#950) kenuba01 válasza SztiviVander (#948) üzenetére


kenuba01
tag

Azért az hozzátartozik az igazsághoz, hogy én Februárban a GTS2 61000 Ft ért vettem ...ami leváltotta az 83000 Ft ba került kuponos kedvezménnyel...és láss csodát nem kell 150k + órát venni, hogy működjön minden pontosan (vérnyomásmérés,EKG-n kívűl mivel ez vicc kategória egy okosórátban) és használhatóan mókolások nélkül. És egyáltalán nem okozott traumát a gts2 gyakorlatilag használhatatlansága. Ami inkább traumát okozott az az hogy ennyi pénzért amibe került anno a gts2 nem ilyen kiforratlan harvert és appot vár el az ember. Remélem most a moderátornak is kultúrált a hozzászólásom, bár az előzővel sem tudom mi volt a baj.
Ja de tudom negatív vélemény volt az amazfit termékről.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.