Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Foboszi32


Foboszi32
friss újonc

Érdeklődni szeretnék miert nem méri az oxigénszintet és vérnyomást az amazfitt gts2 órám? Ekg se megy rajta. Samsung galaxy a72 telefonom van. Köszönöm a válaszokat előre is

(#1002) SztiviVander válasza Foboszi32 (#1001) üzenetére


SztiviVander
őstag

vernyomast meg ekg-t mibol gondolod hogy tudnia kellene? nem tud. amelyik ora igen az is inkabb csak a parasztvakitas szintjen. gondolom mertel mar vernyomast meg ekg-n is talan voltal es akkor tudod melyiket mivel es hogyan merik. hol van egy oraban mandzsetta a hiteles vernyomashoz meg minimum negy tappancs az ekg-hez? ugye sehol.
veroxigent tud merni (ugy ahogy) meg pulzust, azokhoz nagyjabol eleg (algoritmusokkal erosen megtamogatva) ha a verereket es azok tagulasat latja es abbol kiszamolja mennyi az annyi.

[ Szerkesztve ]

(#1003) razzorr


razzorr
őstag

Szevasztok.Errefelé jártam és gondoltam beköszönök. Vagyis inkább elköszönök. Augusztus óta nyúzom a GTS 2-t, de nem tudtunk mélyebb barátságot kötni,pedig küzdöttünk és gyűrtük egymást,már majdnem párkapcsolati terápiára is elmentünk, csak hogy kiderítsük mi is a baj. De pár szóban mégis, ha nem untatok senkit és elbírja a topic még ezeket a karaktereket. Nos, a Zepp app annyira nem szimpi nekem,hogy próbáltam a lehető legritkábban belépni,már-már undorral fordultam felé, ami pedig nem tesz jót annak,hogy meggyőződjek az alvásom adatairól, a lépésszámomról, statisztikákról stb...Az órán a stresszt meg a véroxigént kb.soha nem sikerült abszolválnia, a pulzust meg rendkívül sokáig méri. Többnyire jól működött a hívások kijelzése,meg az órával történő trécselés(ez azért hiányozni fog), de ezek is csak többnyire. Mivel sokat hallgatok fülessel zenét,podcasteket...akár bringázás közben is, fontos volt nekem,hogy gyorsan tudjam műdödtetni a ketyerét, amit sajna se a GTS 2, se az elődje a Garmin Venu SQ (ez egy hulladék volt minden szempontból egyébként) se tudott teljesíteni. Egy zenelejátszóba való belépés és hangosítás, az majdnem hogy csak atomfizika, nem vészes,de egy Bandnek egy játszi könnyedség. Ami még tetszett a GTS 2-ben, az a kijelző minősége,meg nagyon jó a képernyőzár rajta, pláne hogy egy zuhany során átfolyó vízcseppek más órát megőrítenek, de ennek meg se kottyan, ja mert a kijelzőt felébreszteni csak gombnyomással lehet, ez mindjuk annyira nem jó,amikor egy alvó egy éves gyerek próbál álomba szenderülni az ölemben, kitekeredett pózban, na akkor nyomogassad barátom,eg Bandet az orrommal megpöccintem és már szalutál is. A rendszer gyorsasága inkább 8-9 pont a 10-ből, egy Band 1 teljes ponttal jobb azért. A cserélhető számlapok nem hatnak meg meg a csilli-villi baromságok,de az hogy egy emailt a nagyobb kijelzőnek köszönhetően ugyanúgy nem tudok elolvasni mint egy Bandnél,az nem okés, vagyis egy Band már többet mutat,max.kisebb karakterekkel (nincs gond a látásommal szerencsére). Ami pedig végképp feltette az i-re a pontot, az az,hogy a lépések száma köszönő viszonyban sincsenek a valósággal. Az irodában telefonnal a zsebében ülő ember,aki néha kiment megmozgatni megmacskásodott testrészeit szinte többet "lépett" mint én aki egész nap mozogtam az irodai munka mellett pluszban,de a kézben tartott tárgyakkal való szambázás mint tudjuk nem mozgás, így hülye user vagyok minden látszat szerint...nos a kedvem elment az egésztől már vagy 1-2 hónapja, de mostanra jutottam arra a felismerésre, hogy kivegyem a fiókból a fent emlegetett Band 6-ost,felcsatoljam és kevesebb kompromisszummal ugyan,de sallangoktól mentesen mutassa azonnal akár Mifit nélkül is a számomra fontos infókat. Az pedig csak hab a tortán,hogy mivel a bal csuklón hordok "rendes" órát is (azoktól soha nem válok meg egy okos vacak miatt sem) így kiss3 fura volt hogy mindkét kezemen óra van (olyan Maradona stílusban,csak nagyobb szerénységgel és sokkal kevesebb tehetséggel), így legalább visszatért a kis karperec és folytatódik a következő kálváriám egy újabb fejezete. Kellemes ünnepeket kívánok nektek.

(#1004) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Kaptam egy ilyen órát. Minden működik rajta, csak egy probléma van. A Bluetooth menüben párosítva van, a hívásfogadás menüpontban viszont nem látja az órát. Erre van valakinek ötlete?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1005) DrBubo77 válasza DrBubo77 (#1004) üzenetére


DrBubo77
addikt


ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1006) hojos válasza DrBubo77 (#1005) üzenetére


hojos
aktív tag

Az órán : Settings/Network and Connections/Bluetooth.
Itt párosítani a telefonnal.

Telefon bt-n, két kapcsolatnak kell lennie, ezeket kell látnod.
- Amazfit Gtr 2
- Amazfit Gtr 2 - 4970.

Utóbbinál, Csatlakoztatva/Aktív(telefon)

[ Szerkesztve ]

(#1007) DrBubo77 válasza hojos (#1006) üzenetére


DrBubo77
addikt

Köszönöm. :R
Addig-addig próbálkoztam, míg megjelent egy "Amazfit gtr 2 - 47xx" jelű eszköz is. Amikor azt párosítottam, onnantól működött. De korábban csak a sima "Amazfit Gtr 2" látszott a Bluetooth keresésnél, annak nem is óra volt az ikonja.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1008) rewo


rewo
tag

Sziasztok! Az értesítések betűméretét lehet valahogy megnövelni?

(#1009) DrBubo77 válasza rewo (#1008) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ez engem is érdekelne.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1010) HUNited


HUNited
senior tag

Most meg a mérleg szinkronizációt cseszték szét a Zepben, a változatosság kedvéért? Valaki meg tudja erősíteni?

(#1011) havri1 válasza HUNited (#1010) üzenetére


havri1
félisten

Nekem sz sose működött, ha ez megnyugtat ;]

havri

(#1012) HUNited válasza havri1 (#1011) üzenetére


HUNited
senior tag

SmartScale 2-vel sosem működött? Nekem már nagyon régóta jól működik. Mondjuk van itthon egy Smart Scale 1 is, azt nem próbáltam vele.

(#1013) havri1 válasza HUNited (#1012) üzenetére


havri1
félisten

Igen, nem működött, pontosabban csak akkor, ha mellé felraktam a mi fit - et is. Abból beolvasta. Önmagában nem, igazából másodjára már párosítani sem engedte. Lehet kellett volna még szenvednem vele, inkább odaadtam anyósnak :D

havri

(#1014) HUNited válasza havri1 (#1013) üzenetére


HUNited
senior tag

Bosszankodjon ő a súlya miatt, mi? :)
Nekem amúgy csont nélkül ment. Talán amikor először megjelent a Zepp akkor volt valami gond, hogy átmenetileg nem támogatta, de aztán hamar jó lett.
Most meg nem merem megint frissíteni a Zeppet mert nekem fontos a mérleg.

(#1015) Istvan2020


Istvan2020
aktív tag

Sziasztok egy olyan kérdésem lenne, hogy csak Huawei fülest lehet csatlakoztatni az órához?, mert Xiaomi fülesem nem akarja megtalálni.

(#1016) DrBubo77 válasza Istvan2020 (#1015) üzenetére


DrBubo77
addikt

Órához? :Y
Szerintem a telefonhoz csatlakoztatod a fülest és az órát is. Vagy lemaradtam valamiről?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1017) Istvan2020 válasza DrBubo77 (#1016) üzenetére


Istvan2020
aktív tag

Rendesen ;)

(#1018) HUNited válasza DrBubo77 (#1016) üzenetére


HUNited
senior tag

A GTR2/GTS2 már telefon nélkül is tud zenét lejátszani. Valószínűleg neked is e verziód vagy lite-od van, mint nekem.

(#1019) DrBubo77 válasza HUNited (#1018) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nem, elvileg GTR 2. Már telefonáltam az órán keresztül.
De hogyan párosítom össze a fülessel.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1020) Istvan2020 válasza DrBubo77 (#1019) üzenetére


Istvan2020
aktív tag

Úgy, ahogyan a telefonnal, csak itt az órával kerestetted a fülest :B

(#1021) Boxi88


Boxi88
őstag

Sziasztok,

Kérem valaki segítsen és csinálja meg, mert már a hajam kihullik, hogy nem tudom megcsinálni.

Ezt az óralapot szeretném úgy módosítani, hogy valahol bal oldalon fent vagy lent az alábbi képen látható módon még megjelenítse az időjárásadatokat is. A lépésszámláló és az akksiállapotjelző nem lenne baj ha kicsit kisebb lenne, sőt még örülnék is neki. A jobb oldalon található dátumkijelzés pedig úgy írná, hogy magyarul a nap nevét fölötte pedig a hónap/nap kiírva számokkal.

Gtr2-re kellene.

Előre is köszönöm ha valaki veszi a fáradtságot és megcsinálja!

(#1022) hojos válasza Boxi88 (#1021) üzenetére


hojos
aktív tag

Írtam pü-t.

(#1023) koxmatyi


koxmatyi
tag

Sziasztok.
Van egy gts 2 órám lemerült rádugtam a töltőre és azóta csak az amazfit felirat villog semmi mást nem csinál ,erre estelg a szervizen kívül van más megoldás?

(#1024) Geo19870322


Geo19870322
tag

Sziasztok,
GTS 2 vásárlása előtt állok és azt szeretném megkérdezni, hogy melyik alkalmazást ajánljátok hozzá? Amazfit Bip-ről váltok, azt már látom, hogy az üzemidő sokkal kevesebb, de ez van.
A BIP-nek transzflektív kijelzője van, mindig látom mennyi az idő. A GTS 2-nek csak gombnyomásra lesz látható? Mit jó tudni róla?

(#1025) DrBubo77 válasza Geo19870322 (#1024) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nem GTR 2 van, de a működése szerintem hasonló. Be lehet állítani állandó kijelzésre, de csuklómozdulatra is. Ha magad felé fordítod az órát, akkor bekapcsol a kijelző.
Én nem sportolok vele így 12-14 nap körül bírja.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1026) Geo19870322 válasza DrBubo77 (#1025) üzenetére


Geo19870322
tag

Köszi a választ. És akkor vajon állandó kijelzésnél, csak értesítésekkel mennyit bírhat?? :F :F

(#1027) DrBubo77 válasza Geo19870322 (#1026) üzenetére


DrBubo77
addikt

Egy napig használtam úgy, akkor 14%-ot evett meg 1 nap alatt, nélküle 7%-ot szokott.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1028) Boxi88 válasza hojos (#1022) üzenetére


Boxi88
őstag

Ezúton is szeretném megköszönni a segítséget! :R

(#1029) hojos válasza Boxi88 (#1028) üzenetére


hojos
aktív tag

:R

(#1030) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok, szerintetek várható hogy lesziporkázik a magyar nyelv a 3as szériából ide is? Tud valaki esetleg ahhoz nagyon hasonló watchfacet gtr2re mint ami a gts1 alap watchface-e volt? :)

(#1031) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Csináltam már én is számlapot, de mostanában nincs rá időm. Tudna valaki egy ehhez hasonlót készíteni?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1032) kkrisz91


kkrisz91
újonc

Sziasztok, nekem egy gts2 mini van a tulajdonomban, és 3 nap alatt max töltöttségről 10%ra merül kikapcsolt állapotban, van valakinek tapasztalata erről? Nem nagyon kéne merülnie ha be sincs kapcsolva.

(#1033) DrBubo77 válasza HUNited (#1010) üzenetére


DrBubo77
addikt

Most jól működik a legfrissebb Zepp?
Decemberben telepítettem, azóta nem engedtem rá frissítést, az itt olvasottak miatt.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1034) HUNited válasza DrBubo77 (#1033) üzenetére


HUNited
senior tag

igen.

(#1035) internetezoo


internetezoo
senior tag

Zepp vagy Notify Amazfit villogtatja a zöld ledet? Direkt ki van kapcsolva minden óránkénti pulzus, véroxigén mérés és hasonló.

(#1036) havri1 válasza internetezoo (#1035) üzenetére


havri1
félisten

Időnként rámér, nem tudod kikapcsolni.

havri

(#1037) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Az értesítéseket szépen kapom meg az órán. De ha hívás jön, az mostanában nem jön át, csak az értesítés a nem fogadott hívásról. De az rögtön megjön. Pedig korábban működött a funkció. Megnéztem a beállításokat is, az rendben lévőnek tűnik.
Van valakinek ötlete, hogy miért nem működik jól?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1038) krics


krics
tag

Gts 2-re jött új firmware tegnap. V4.4.1.1. Új óralapon kívül más változást nem találtam.

(#1039) DrBubo77 válasza krics (#1038) üzenetére


DrBubo77
addikt

A napokban jött a GTR 2-re is. Nekem fel sem tűnt, hogy van-e új óralap.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1040) havri1 válasza DrBubo77 (#1037) üzenetére


havri1
félisten

GTS/GTR 2 vagy e?

havri

(#1041) DrBubo77 válasza havri1 (#1040) üzenetére


DrBubo77
addikt

GTR 2. Az a durva, hogy miután beírtam, hívott a feleségem és most jelzett az óra. A fene se érti ezt. :F

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1042) havri1 válasza DrBubo77 (#1041) üzenetére


havri1
félisten

BT probléma, nincs rá megoldás.
Ha megnezed a telefon BT menüjét, és nincs csatlakozva az óra, nem jelzi a hívást.
Ilyenkor órán BT ki be, és jó lesz.

havri

(#1043) Geo19870322


Geo19870322
tag

Sziasztok, GTS2 vásárlása előtt állok, de lenne pár kérdésem annak akinek már van. Milyen az óra? Érdemesebb GTS3-t venni +15k-ért? Olvastam, hogy telefonos bluetooth kapcsolatnál használható kihangosítóként/telefonálásra is. Ez hogy néz ki a valóságban? Ez egy opció vagy ha van kapcsolat akkor automatikus? Nem igazán tetszik ez a feature. Akksi hogy bírja? NFC-t használja valaki? AoD nagyon eszi az akksit? :F :F

(#1044) DrBubo77 válasza Geo19870322 (#1043) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nekem GTR 2 van, de gondolom az alkalmazás ugyanaz. Egy ilyen opció van, ahol ki és bekapcsolható:

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1045) Geo19870322 válasza DrBubo77 (#1044) üzenetére


Geo19870322
tag

Köszi az infót. Tehát opcionális a dolog. Így jó lehet. Esetleg valami infó tapasztalat GTS-ről?? :R

(#1046) SztiviVander válasza Geo19870322 (#1045) üzenetére


SztiviVander
őstag

Azert olvass vissza itt, mert ha jol emlekszem leirtak itt tobbszor is hogy a kihangositas funkcionak az (is) az ara hogy hivast csak akkor jelez ha bt-n az oranak a kihangosito resze is stabilan es folyamatosan csatlakozva van a telefonhoz. Paromnak gts2e van (nem akart knight ridert jatszani eleve), o szereti nagyon, ami neki kell azt tudja a kettes is.

[ Szerkesztve ]

(#1047) krics válasza Geo19870322 (#1043) üzenetére


krics
tag

NFC nem használható.

(#1048) egykori válasza Geo19870322 (#1043) üzenetére


egykori
őstag

Nejem GTS2 óráján 7-21-ig be van kapcsolva az AoD, és így csak 3 napot bír ki egy töltéssel.

(#1049) Geo19870322 válasza egykori (#1048) üzenetére


Geo19870322
tag

Ííí... 3nap nagyon soványnak tűnik, főleg napi 14órával. Akkor ezt még át kell gondolnom.
Köszi a tapasztalatot. :R

(#1050) Geo19870322 válasza krics (#1047) üzenetére


Geo19870322
tag

Ez nem túl jó hír :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.