Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) havri1 válasza SztiviVander (#300) üzenetére


havri1
félisten

Ez hydrogel fólia. Ali, rengeteg van

Ez sem ívelt, csak nagyon puha, és atveszi a formát teljesen. Mi8 hátlap ívelt egy éve fent van, tökéletesen illeszkedik, és tapad, sose jött fel.

[ Szerkesztve ]

havri

(#302) MLA


MLA
tag

Nekem ez az Alzás üveg cucc van fenn - bár GTS 2-ön - nekem bevállt. Előtte ClearPlex-et rakattam fel egy üzletben, potom négy ezerért, két nap múlva feljött a szélein. Mondjuk eleve nem volt tökéletes a felrakás, pedig küzdött vele a srác mint malac a jégen. Amúgy az Alzánál van fólia is kettő ezresért.

(#303) szmissz


szmissz
senior tag

A karcolásért aggódóknak javaslom a rákeresést youtube-on a "polywatch" szóra. Egy elcseszett (és ronda) fólia árából életetek végéig polírozhatjátok ki belőle a karcokat.

Tiszteld meg a másik felet azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetekre!

(#304) retesz147


retesz147
addikt

Gondolkodom egy GTS2-n, vagy egy Ticwatch Pro 3 GPS-en. Tudom, nem egy kategória (se ár, se tudás szempontból).
Ha minden flottul menne GTS 2-nél,akkor az lenne a befutó, de ahogy olvasom, bugos a hívás és értesítés kijelzés. Fene egye meg...

Xiaomi 13 eu dev...

(#305) havri1 válasza retesz147 (#304) üzenetére


havri1
félisten

Én élesben használom pár napja, a módosított zeppel (itt kaptam) nekem tökéletes. Illetve annyi baj van, hogy az értesítést ha órán törlöm, nem törli a telefonról. Ugyan ez a zepp egy Stratossal viszont egyből törli a telefonon is.
Ha ez bug, akkor bug, ha nem, akkor nem :)

havri

(#306) retesz147 válasza havri1 (#305) üzenetére


retesz147
addikt

Kijelzi a hívó nevét rendesen, megjeleníti az értesítéseket ékezettel és időjárás is megy?
Köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#307) havri1 válasza retesz147 (#306) üzenetére


havri1
félisten

Időjárás nem. Többi igen. Egy kér smiley helyére üres ikont rak, azt a stratos sem tudta.
Illetve most amivel másodjára találkoztam:
Telefon repülőbe, bt-t is kilövi. Majd újra vissza online, az óra nem kapcsolódik a zepp-hez. Ami fura, mert a telefon meg kapcsolódva van az órához bt menüben ( a hanghíváshoz hagyományos módon is kapcsolódnia kell, kvázi mint egy headset)

[ Szerkesztve ]

havri

(#308) retesz147 válasza havri1 (#307) üzenetére


retesz147
addikt

Értem, köszi!
Ez a kapott zepp ez milyen nyelvű?
Frissítések milyen gyakoriak?
Várható megoldás mindenre, vagy örök mókolás?-> Ne kérdezzek hülyeséget? :F

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#309) havri1 válasza retesz147 (#308) üzenetére


havri1
félisten

ZEPP a szar, legalábbis ennél az újracsatlakozás hibánál, mert a bejövő hívást jelzi egyből az óra, csak nem ír nevet. Mert az az ZEPP küldi át neki.
Nem tudom, nekem 1x jött frissítés.
De mégse a ZEPP a rossz, mert stratossal jó..ah, nem értem.

havri

(#310) retesz147 válasza havri1 (#309) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi!
Na ez az. Rohadtul tetszik külsőre, de nem akarok együttélni a "ah, nem értem, ahh nem működik, megint mi baja van, most mit kell mókolni, hogy jó legyen" mondatokkal.
A Ticwatch meg annyira nem bejövős, ellenben a tudása...
:W

Még 1...Alza hivatalos garit ad? Mert ott most, ha jól látom 47e. Vagy csak a Lurdy (csak ott meg nincs).
A szlovák cég utódjának mi is lett a neve?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#311) havri1 válasza retesz147 (#310) üzenetére


havri1
félisten

Lehet a helymeghatározás kikapcsolása volt a gondom. MIUI-t használok, és a GPS-t kilövöm, a ZEPP meg állandóan kéri, nem adom meg neki. Most bekapcsoltam, és kapcsolódik. Bár nem magától, hanem ha elindítom a ZEPP-et kézzel..amúgy fut a háttérben, automatikus indítás+lakat is megvan.
Tudom melyikre gondolsz, a kiskereskedelem ahol megszűnt? Nem jut eszembe..
Én Lurdyban vettem.
De az e annyi, a sima drágább.

[ Szerkesztve ]

havri

(#312) retesz147 válasza havri1 (#311) üzenetére


retesz147
addikt

[Alza GTS 2.
Hát,sztem ez nem az e, ez a "sima" GTS2.
Igen, ahol megszűnt a kiskereskedelem, és ott kiváltak a munkatársak és alapítottak egy céget, ami tovább viszi a kiskereskedelmet, de most hirtelen nem találom őket. Egy fórumtárs az alapító. Megvan, Kelzsoca.
Én is Miui és az is marad, nálam mindig minden ON (gps, bt, minden szar)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#313) havri1 válasza retesz147 (#312) üzenetére


havri1
félisten

Ja, GTS, én GTR-t néztem :)
Igen azaz, egyre gondoltunk.
euro vagy mi..

havri

(#314) Lajcsika válasza havri1 (#313) üzenetére


Lajcsika
tag

vertigostore.eu

(#315) havri1 válasza Lajcsika (#314) üzenetére


havri1
félisten

Köszi!
Eszembe jutott, eustock volt a régi.

Más: Leszedtem a ZEPP HU-t, mert van frissebb orosz. Ebben már van a beállítások alatt mod settings, ebben egyre több minden állítható, értesítések betűmérete pl, és sok apróság (pl a nem támogatott smileyket cseréli customra, vagy textre, smst küld ha elutasítod a hívást óráról), de a törlés még nem..remélem következőbe belekerül, ez nekem hiányzik.

[ Szerkesztve ]

havri

(#316) retesz147 válasza havri1 (#315) üzenetére


retesz147
addikt

Megrendeltem... :DDD
Kérhetek linket, hogy melyik Zepp-et honnan tölthetem le?
Köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#317) farkas26 válasza havri1 (#315) üzenetére


farkas26
tag

Szia!

Hogyan lehet magyarosítani az orosz appot?

"A jövő sem a régi"

(#318) havri1 válasza retesz147 (#316) üzenetére


havri1
félisten

Orosz ZEPP Telegram

farkas26 : Nem tudom, én az alkalmazást angolul használom.

havri

(#319) retesz147 válasza havri1 (#318) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi!
Ha megjön, próbálom.

Xiaomi 13 eu dev...

(#320) havri1 válasza szmissz (#303) üzenetére


havri1
félisten

Kérdés, hogy az érintő ezt mennyire díjazza. Gyakorlatilag ez egy sima polírpaszta.

havri

(#321) SztiviVander válasza havri1 (#320) üzenetére


SztiviVander
őstag

Ja a szemmel alig lathato hajszalkarcokat kitolti, de egy rendes karcot (mondjuk betonnak nekicsapva) soha senki nem szed ki foleg nem polirozassal. De majd rajon aki erre szamit :)

(#322) havri1


havri1
félisten

Új probléma. Az órát párosítottam hagyományos módon is a telefonnal, mert a hívás fogadáshoz kell. Azóta mint egy headset, folyamatosan kapcsolódva van. Ha hívást indítok, akkor a telefonon indítja, ezzel nincs gond, viszont BT jelet rak ki alapértelmezetten. Ami azért gond, mert ilyenkor a közelségérzékelő nem aktív, és nem kapcsolja ki a kijelzőt, egyrészt világít, másrészt nyomkodom a fülemmel..

havri

(#323) szmissz válasza SztiviVander (#321) üzenetére


szmissz
senior tag

Ne csapd neki betonnak, ha lehet egy javaslatom! ;)

Tiszteld meg a másik felet azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetekre!

(#324) SztiviVander válasza szmissz (#323) üzenetére


SztiviVander
őstag

Nem tervezem. De a folia/uveg nem is a tervezett vandalizmus ellen van hanem a veletlen dolgok ellen. Cascot sem azert kotok mert direkt bele akarok menni valakibe vagy tarva nyitva hagynam az utcan egy lopjalelnyugodtan matricaval... Persze ezek egesz addig uri huncutsagnak tunnek. mig bele nem szaladsz egy folia/casco aranak 10-20x -ba fajo osszegbe :) Amugy amit ki lehetne polirozni karc az ellen az uveg is ved, ami ellen nem azon meg nincs az a polir ami segitene. En pusztan erre irtam hogy ne ringassa magat senki tevhitekbe.

(#325) kamillo67


kamillo67
tag

Itt van 3 magyarított AEX-es zepp : 5. 8.1 / 5.11.2/ 5.12.2a
A fordítás Gidano érdeme. Nekem az 5.8.1-el müködikk legjobban, mindig kiírja a hívófél nevét.
Ellenben ha már a legújabb firmware van az órán ( 5.2.11.1), akkor ez a verzió vissza akarja rakni az 5.1.4-et. De ezt nem kell hagyni.A legfrissebbet (5.12.2) még nagyon nem teszteltem.

(#326) kamillo67


kamillo67
tag

Akik kérték azoknak megosztottam, de már simán is letölthető szvsz.

(#327) retesz147 válasza kamillo67 (#326) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi!
Talán ma este tudom tesztelni már.
Hogy indítsak? , rögtön ezekkel a Zepp-ekkel és ne frissítsem az órát?

Xiaomi 13 eu dev...

(#328) homann75 válasza kamillo67 (#325) üzenetére


homann75
csendes újonc

Köszi! Szuper!
Tegnap felraktam AEX 5.12.2a-t
Egy darabig úgy tűnt jó is lesz. Jelzett mindent, csak a dátumot nem frissítette.
Órát csak újraindítottam hozzá.
Ma többször nem írta ki a hívó felet és hol jelzi az üzeneteket, hol nem.
Vannak app-ok, amelyeket egyáltalán nem jelez pedig be van állítva.
Próbáltam Notify... és Tools & Amazfit appokat is, de ott sem tökéletes az üzenetkezelés.
"MI" fiókot használok.
Mit állítsak és hogyan, mert már kezd elmenni a kedvem az egésztől.
Allways on display automatára kapcsolva, pulzus 30mp, Stresszfigyelés aktív így nálam 6 napnál nem lesz több akku idő. (GTR 2e)
Óra firmware version: 1.3.18.02

(#329) havri1 válasza homann75 (#328) üzenetére


havri1
félisten

A ZEPP le van lakatolva, automatikus indítás, akkumulátorkímélő kikapcsolva?

havri

(#330) homann75


homann75
csendes újonc

Most felraktam az AEX 5.8.1-et.
Rögtön automatikusan downgradelte a firmwaret: 1.3.6.05-re.
Nem lehetett megszakítani.
Az előzőnél (5.12.2a) és ennél sem jeleníti meg a futásaim térképét. Óra mutatja

(#331) homann75 válasza havri1 (#329) üzenetére


homann75
csendes újonc

Redmi 1s óta van MIUIs telefonom (most Mi Note 10 Lite) és volt BIP-em is MiFittel + MiBandage-vel 3 éven keresztül. Ezek alapok, rögtön be szoktam állítani.

(#332) havri1 válasza homann75 (#331) üzenetére


havri1
félisten

Nálam jól működik, miui szintén.

havri

(#333) homann75 válasza havri1 (#332) üzenetére


homann75
csendes újonc

Szia!
Ma reggel felraktam az AEX 5.11.2-t és az órán nyomtam egy factory resetet. Az üzenetek most jónak tűnnek, időjárás nincs, hívófél kijelzés nem működik.
Kedves "havri1", te milyen kombinációban használod?

(#334) havri1 válasza homann75 (#333) üzenetére


havri1
félisten

Hívószám nekem csak akkor működik, ha a hanghívást engedélyezem az órára. Addig nem is jelez semmit. Én csak az AEX "eredetit" használom, semmi mást. Üzenetek, időjárás, hívófél, minden működik.

havri

(#335) glugi


glugi
aktív tag

Sziasztok!

Új GTS 2, frissítve, illetve legújabb Zepp a Play-ből. Létezik, hogy hiányzik a notifications menüből az incoming call? Mert sajnos ezt látom. GTS 2 mini esetében ott a menüpont. Telefonnal hívás fogadásra nem párosítottam egyelőre.
Tehát most nem jelez, ha hívnak. SMS és a többi működik. Ahogy Mi Band 4-gyel is a hívás jelzés.

(#336) Lajcsika válasza glugi (#335) üzenetére


Lajcsika
tag

Létezik mivel az App settingsbe van a Phone alatt.

(#337) glugi válasza Lajcsika (#336) üzenetére


glugi
aktív tag

Tehát mindenképp párosítani kell, hogy jelezzen? Hm, fura megoldás. Köszönöm.

(#338) retesz147


retesz147
addikt

Skacok, nektek meddig bírja a GTS2 szuflával?
Én tegnap este 6kor vettem le töltőről, minden szart bekaocsoltam, éjjel is rajtam volt, meg egész nap.
Volt pár értesítésem, de nem vészes, most van 46%.
Ez így karcsú 1,5 nap... Valami olyat állítottam be, ami szívja, vagy ez ennyit tud?
Köszi!

Továbbá értesítéseknél jelzi hogy ki írt, meg mindent, de a bal sarokba fent csak egy App ikon/logó van, tehát nem tudom, hogy az most messengeren jött, teamsen, esetleg melyik emailbe (gmail, outlook). Nem tudja a programok piktogramjait kitenni az üzenetekhez?
Köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#339) havri1 válasza glugi (#337) üzenetére


havri1
félisten

Igen, mert a sima gtr2 tudja fogadni is a hívást nem csak jelezni. Kvázi BT headsetként működik. Ehhez külön vezérlés, párosítás szükséges. Ezért van külön.

havri

(#340) havri1 válasza retesz147 (#338) üzenetére


havri1
félisten

Nem tudom, nekem a gtr2 jól bírja. Minden be van kapcsolva.
link

[ Szerkesztve ]

havri

(#341) krics válasza retesz147 (#338) üzenetére


krics
tag

Hali, nekem is gts2 van kb november óta, mindig rajtam van. Általában minden funkció be van kapcsolva. Így ha nem sportolok, tehát gps követés nincs, akkor kb 3 naponta tölteni kell. De ha bicajozom is napi 2-3 órákat, akkor csak két napot bír egy töltéssel.

[ Szerkesztve ]

(#342) glugi válasza havri1 (#339) üzenetére


glugi
aktív tag

Értem, be is állítottam, működik. Csak ugye az egyik lényegi eleme veszik el a dolognak. Ha nincs párosítva, nem jelez (ellentétben pl. GTS 2 mini, vagy Mi Band, bár ezek ugye nem ugyanaz a kategória); ha párosítva van, jelez, de legalább nem írja ki a hívó fél nevét. Tehát nem tudom eldönteni, hogy fel kell-e vegyem a telefont, kvázi nem ér semmit így ez a jelzés. De tudom, ez már ki lett tárgyalva itt sokszor: aex, mókolás, stb. Mégis csalódás így a dolog - nekem legalábbis, mert nem akarok órán keresztül telefonálni :) Na mindegy, ez ilyen, ennyit 'ér'.

(#343) havri1 válasza glugi (#342) üzenetére


havri1
félisten

De miért nem teszed fel a jó verziót?

havri

(#344) Lajcsika


Lajcsika
tag

Ma jött a GTS2-re frissítés és végre megjelent az Amazon Alexa a támogatott régiókban.

(#345) homann75


homann75
csendes újonc

Újabb próba (GTR2e)
Eredeti AEX 5.12.2a felrakva (Lassan az összeset végigpróbáltam. :D)
Üzenetek jönnek, hívást hol kijelzi, hol nem (fogalmam sincs mi alapján dönt), Időjárás jó.
Sportot még nem próbáltam. Eddig ez vált be legjobban.

Esetleg melyiket ajánljátok kiegészítésként?
- Notify for Amazfit & Zepp
- Tools & Amazfit
- Egyiket sem

(#346) retesz147 válasza Lajcsika (#344) üzenetére


retesz147
addikt

Az órán milyen szoftver verziód van?
Nekem:
FW v3.1.0.4
Algorithm (ez mi?):v1.0.1.19_ota

Xiaomi 13 eu dev...

(#347) retesz147 válasza krics (#341) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi!
Még tesztelgetem, de nekem eddig jelenleg ebből 1,5 nap jön ki. Ma reggel 8kor vettem le, most vagyok 78%-on és semmi nagy forgalom nincs.
Valszeg bekapcsoltam valami figyelést, ami meríti, de majd meglesem, ha lesz egy kis időm.

Én kezdetektől (2 napja) AEX 5.8.1 használom és az órán pedig a FW v3.1.0.4 fut.
Én úgy látom, megjön mindenem, értesítés, hívás, minden. Az időjárás nem működik (nincs is rá szükségem), meg hiányoznak az appok ikonjai (már felfedeztem, hogy némelyiknél kiteszi).

Xiaomi 13 eu dev...

(#348) Lajcsika válasza retesz147 (#346) üzenetére


Lajcsika
tag

Current version: V4.0.1.5

(#349) szmissz válasza homann75 (#345) üzenetére


szmissz
senior tag

Notify for Amazfittel átmegy az emailből is elég szép adag, tehát tudod olvasni.

A Tools egy foslé.

Tiszteld meg a másik felet azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetekre!

(#350) farkas26 válasza retesz147 (#347) üzenetére


farkas26
tag

Nem kapcsoltad be véletlenül az alvásban, az alvás légzés minőség figyelést, mert az nálam brutálisan merítette az órát még akkor is ha nem volt rajtam az óra.

"A jövő sem a régi"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.