Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) graho


graho
újonc

Sziasztok. 2 napja használom BIP után a GTS2-t. Minden egész jól működik, de az SMS átjelzés sehogy sem jön össze. Van valakinek valami ötlete? IOS Iphone7, Zepp app.
Köszi a válaszokat.

(#102) Kispósi válasza graho (#101) üzenetére


Kispósi
aktív tag

Bálam működik, nézd meg hogy a telón beállítások bluetooth alatt kétszer van e ott az óra. Ahogy fentebb is írtam kétszer párosítottam. Egyszer a zepp-ből egyszer pedig az óra beállításából

(#103) graho


graho
újonc

Igen. Kétszer van ott a Bluetooth alatt. A hívások működnek,csak az sms nem.Már mindent kipróbáltam szinte. Más értesítések OK.
Köszi a válaszodat.

(#104) Kispósi


Kispósi
aktív tag

próbáld meg ki-be kapcsolni a zeppben a profile - gts2 - notification and reminder - incoming sms-t

(#105) graho


graho
újonc

Megpróbáltam azt is. Telefon, óra újraindítva. Hívások, értesítések rendben, sms továbbra sem.

(#106) Peathee


Peathee
aktív tag

Sziasztok, 5 napja vagyok elégedett GTS2 tulaj (ezüst színű) Egy dolog viszont hiányzik.
Tényleg nincs, vagy csak én nem látom a visszaszámlálást? Hogy be tudjak állítani 8, 10 v tetszőleges időt.
Köszönöm.

(#107) l86544 válasza Peathee (#106) üzenetére


l86544
aktív tag

Widgets menüben keresd

https://mowned.com/lajos-szab

(#108) graho


graho
újonc

Szia. igen a Widgets menüben van: "Countdown".

Tegnap jött egy FW frissítés: 3.1.0.4-lett. Mutatja a tárhelyen lévő szabad hely méretét pld.
Nekem az sms-ek nem jönnek át az órára továbbra sem.

(#109) bivalyos válasza graho (#108) üzenetére


bivalyos
tag

Nálam minden ok Gtr2-nél de csak akkor ha telefon rendszer nyelve angol.

Üdvözlettel: bivaly

(#110) graho


graho
újonc

Próbáltam angolon is, de ugyanaz. Még küzdök vele.

(#111) Peathee válasza l86544 (#107) üzenetére


Peathee
aktív tag

mutass róla kérlek egy képet mert minden menüt átnéztem és nekem olyan sincs hogy Widgets :F

(#112) veressjanos válasza Peathee (#111) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Az órán nézted?

[ Szerkesztve ]

(#113) Peathee válasza veressjanos (#112) üzenetére


Peathee
aktív tag

Ohh, csak az érintő képernyőn lapozgattam. Most jöttem rá, hogy az oldalsó gomb lép be a menübe.
Jól van ügyes voltam. Köszi szépen! :W :D :D

(#114) avkovacs


avkovacs
csendes tag

Sziasztok!
A BT telefonálás hogy működik pontosan?
Van fülesem ami szoktam használni - ha hívnak előveszem a tokból és úgy telózok - , de nyilván néha csak a kezemen megnyomva egyszerűbb lenne felvenni, ha tudom, csak 1-2 szó a válasz.
Tud egyszerre mindkettő füles csatlakozni? Lehet beállítani priorítást? Mármint ha az óra mindig össze van kapcsolva és előveszem a fülest, akkor azon csatlakozni?
Illetve ha az óra van csatlakoztatva és telefonon veszem fel, akkor is az órán fog szólni?

Lehet hülye kérdések, de a mindennapi hasnzálat sorána fontosak számomra.
Mert ha "használhatatlan" akkor még a 2e-t vennék, bár ezüst bárti vagyok. Szerintetek ott a zöld szíjas megoldás áll hozzá legközelebb vagy a szürke?
Akinek van tudna lőni képeket esetleg? Mert a probó képekem minden nagyon szép :)

(#115) veressjanos válasza avkovacs (#114) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Az órán csak akkor tudok telefonálni, ha azon veszem fel. Ha a telefonon veszem fel, akkor a telefonon. Ha füles van a fülemben vezetés közben, akkor azzal szoktam felvenni és természetesen akkor a füles szól.

(#116) avkovacs válasza veressjanos (#115) üzenetére


avkovacs
csendes tag

Ó szuper! Köszönöm!
Ezek szerint akkor 2 BT "füles" is tud csatlakozni a telóhoz és amelyiken felveszem az lesz aktív.

(#117) veressjanos válasza avkovacs (#116) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Igen. Ha kocsiban vagyok, akkor a telóhoz még a fejegység is csatlakozik.

(#118) Mano66


Mano66
senior tag

Sziasztok.
Tudja valaki,hogy a hivatalos " [amazfit.shop] " oldalról rendelt dolgokért kell-e Áfa + Vám-ot fizetni.Elvileg uniós bolt. "Az Amazfit hivatalos olaszországi és európai üzlete."

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#119) krics válasza Mano66 (#118) üzenetére


krics
tag

Ha unión belülről veszed, nincs áfa és vám.

(#120) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
Holnap lenne egy ilyen órám. Az érdekelne, hogy 22mm-es e a szíj, mert a sima GTR az és kompatibilis e ehhez???
Köszönöm a választ!

(#121) SztiviVander válasza Dimond G (#120) üzenetére


SztiviVander
őstag

Igen, ugyanaz a szíj méret.

(#122) SztiviVander


SztiviVander
őstag

Ahogy látom kb 15e-el lesz olcsóbb itthon a gtr 2e mint a gtr2. Az már a vállalható ár körül van, szerintem ha lesz készleten 1-2 hét múlva akkor veszek is egyet. Szint még gondolkozom hogy fekete, szürke vagy a világos alu legyen. Az meg főleg szimpatikus hogy tovább bírja akksival mint a 2. A hangszóró meg a wifi baromira nem fog nekem hiányozni, kb sose használnám.

(#123) Kispósi válasza SztiviVander (#122) üzenetére


Kispósi
aktív tag

Feleségemnek szürke van nekem fekete. Utólag a szürke jobban tetszik. A feketének kicsit műanyag hatása van mellette, de kinek mi, nem győzködni akarlak. Illetve a szürkét nagyobbnak látták páran, szerintem optikai csalódás

(#124) SztiviVander válasza Kispósi (#123) üzenetére


SztiviVander
őstag

Köszi. Remélem meg tudom majd nézni élőben őket. A fekete amennyire a képeken látszik olyan mint a regi gtr. A világos alura vagyok még kíváncsi, képek alapján az is kicsit bazárinak néz ki de élőben lehet tetszeni fog.

(#125) avkovacs


avkovacs
csendes tag

Ipon-on a classic most 58 490, olcsobb mint alin keresztul...

(#126) marostagos


marostagos
lelkes újonc

Üdv!
Gts2 tulaj leszek most várom az órát. Már előzetesen keresgetem hozzá a szamlapokat találtam is egy csomó Magyart de az gts re valók. Könyörgöm mondjátok azt hogy kompatibilis a 2-vel. Ha nem akkor hol találok magyar szamlapokat a 2-hoz? :F

(#127) veressjanos válasza marostagos (#126) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Az amazfitwatchfaces.com oldalon van jónéhány.
Lehet, hogy butus a kérdés, de miért kell magyarnak lenni egy számlapnak? Az időt spanyolul is pont úgy írja ki, nem?🙄

(#128) szhallai


szhallai
csendes tag

Sziasztok!
A hét végén megjött a Lurdyba a GTS 2 és a GTR 2. Vettem egy GTS 2-t. 60k
A Hívásnál csak a számot írja ki, Ez csak akkor működik névvel, ha a telefont átálítom angolra? Más megoldás nincs?
Köszi

(#129) l86544 válasza szhallai (#128) üzenetére


l86544
aktív tag

RuMiFit & AeX mods – Telegram

használd ezt.

https://mowned.com/lajos-szab

(#130) marostagos válasza veressjanos (#127) üzenetére


marostagos
lelkes újonc

Köszi.
Végül akkor kompatibilis a Gts szamlap a Gts2 vel?

[ Szerkesztve ]

(#131) SztiviVander válasza marostagos (#130) üzenetére


SztiviVander
őstag

Nem. Legalábbis a gtr és a gtr2 számlap totál különböző belül, igy 99% hogy a két gts sem kompatibilis számlapilag. De vannak már a kettesekre (legalábbis én a gtr2t nézegetem, arra biztos) konvertalt számlapok ott fent.

[ Szerkesztve ]

(#132) james008bond válasza l86544 (#129) üzenetére


james008bond
őstag

Szia! Hogy működik és nem vírusos?

Nekem se írja ki a hívó nevét, pedig a reklám filmjében igen. Akkor nekünk miért kell trükközni orosz appokkal?

Más. Tényleg az óra nem mutatja az alvás elemzést??? Ez csak most tűnt fel, hogy megérkezett az órám. Csak appban lehet megnézni, hogy aludtam?

Nekem 2 nap utan 67% az akksi. Hogy bírja ki akkor 2 hétig "intenzív" használat mellett?

Fentről lehúzva az órán, a lenyíló panelben sem frissül az időjárás, csak ha megnyitom a Zepp alkalmazást. Hogy lehet enélkül elérni, hogy időnként azért frissítse az óra az időjárást?

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#133) Kispósi válasza james008bond (#132) üzenetére


Kispósi
aktív tag

Angolra kell váltani a telefont vagy akkor az a másik app ha működik.
Alváselemzés az appból érhető el szerintem még az órán nem találkoztam vele
Időjáráshoz szintén szinkronizálni kell pár naponta
nálam ilyen 3-4 nap max egyelőre ha pulzust is néz 10-30 percenként plusz jönnek az értesítések. Ha nagyon szívja vmi akkor egy restart segíthet (mondjuk uj számlapnál)

(#134) SztiviVander válasza james008bond (#132) üzenetére


SztiviVander
őstag

Az intenziv használat nem az always-on display-t jelenti. Ha az be van kapcsolva akkor egy hétig se fog menni. A régi gtr ami normál használattal elmegy 40 napot, ha bekapcsolom az állandó kijelzőt lesz belőle kb 5-6 nap. Más miatt ilyen merülést még nem láttam.

(#135) marostagos


marostagos
lelkes újonc

Kijelző fóliát használ valaki kell ezekre? Van egy DT78 órám ahoz adtak a csomagba tökéletes rajta.

(#136) l86544 válasza james008bond (#132) üzenetére


l86544
aktív tag

törlöd a zepp-et, telepíted módosított app-ot. belépsz és kész. van benne egy két plusz dolog ami jobb mint az eredetiben

https://mowned.com/lajos-szab

(#137) james008bond válasza l86544 (#136) üzenetére


james008bond
őstag

Köszönöm szépen a válaszokat.

Ebben a módosított appban milyen pluszt kapok? Illetve magyar nyelv támogatott-e? Esetleg képernyőképeket hol tudok nézni róla?

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#138) l86544 válasza james008bond (#137) üzenetére


l86544
aktív tag

Ugyanaz mint a gyári egy plusz menüvel:

Ez a verzió kiírja az órán a hívó nevét.

https://mowned.com/lajos-szab

(#139) kenuba01


kenuba01
tag

Gts 2.
Az amazfitwatchfaces.com-ról letöltött bin fájlokkal mit kell csinálni hogy az órára kerüljön?
A zepp alkalmazásban sehol sem találok semmilyen opciót, csak a saját áruházából lehet válogatni.
Köszönettel

(#140) l86544 válasza kenuba01 (#139) üzenetére


l86544
aktív tag

nekem így működik:
[link]

https://mowned.com/lajos-szab

(#141) james008bond válasza l86544 (#138) üzenetére


james008bond
őstag

Köszönöm a választ.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#142) kenuba01 válasza l86544 (#140) üzenetére


kenuba01
tag

Köszi a választ sajnos semmi sem mukodik. Amazfaces app sem mukodik.Ez van.

(#143) l86544 válasza kenuba01 (#142) üzenetére


l86544
aktív tag

Az app nem működik, de kézzel simán fellehet rakni. Nekem több is van fent.

https://mowned.com/lajos-szab

(#144) kegabor33 válasza veressjanos (#117) üzenetére


kegabor33
csendes tag

Szia! Nagyon gondolkodom egy GTR2-ben, mert a jelenlegi HONOR MagicWatch2 már asz őrületbe kerget. Kocsiban (SkodaOctavia) képtelenség a fejegységen keresztül kihangosítva beszélni, mert automatikusan az órához IS csatlakozik, és oda próbálja terelni a bejövő/kimenő hívást. Ugyanakkor NEM tudok beszélni az órával. Marad a POCO X3 teló saját hangszórója... Kocsiban ez nagyon gagyi. Neked rendesen műxik a POCO F1/GTR2/autó-fejegység combo? Nem akad össze? Előre is nagyon köszi a segítséget!!! :R

(#145) veressjanos válasza kegabor33 (#144) üzenetére


veressjanos
aktív tag

A pocok a korábbi telóm volt. Most Mi 9T van. Semmi sem akad össze úgy, hogy kocsiban én vezetéknélküli fülest használok, azzal telefonálok és megy a telón a Spoty. De ha nincs a füles a fülemben, akkor a fejegységen szól a teló meg a Spoty is. Az órán csak akkor tudok beszélni, ha azon veszem fel a hívást. 😎

(#146) synar


synar
őstag

Sziasztok! Rendeltem az Aliexpress-ről egy Amazfit GTS 2e okosórát. Spanyol raktárból jött 4 munkanap alatt leszállította a GLS 42509 Ft-ba került összesen. Egyelőre ismerkedem vele, de sok kínai olcsó vacak után, ez végre nagyon tetszik. Ha van bármi kérdésetek vele kapcsolatban, szívesen válaszolok vagy letesztelem rajta amit szeretnétek.

[ Szerkesztve ]

(#147) zelota33 válasza veressjanos (#145) üzenetére


zelota33
csendes tag

Nagyon köszönöm a választ! Nem tudom, mi lehet a gond. Megőrjít... POCO X3 NFC + HONOR MagicWatch 2 kombő--> rémálom. Kezdek gyanakodni az AndroidAuto-ra (vezetékes a kapcsolat), de igazából kocsi nélkül, csak BT kapcsolaton sem az igazi. Pl. BT-füles+óra sem működik problémamentesen (én hallok, engem nem hallanak). Kocsiban kriminális igazán: nem használja a fejegységet, de az órára sem jön ki a jel. Gyakorlatilag a "sima" telefonhangszórót kell használnom, holott fejegység is van (akr vezetékes, akár BT kapcsolat), és ott az óra is... Bármi ötleted nincs esetleg? :F

(#148) veressjanos válasza zelota33 (#147) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Hát... nincs sajnos...

(#149) marostagos válasza kenuba01 (#142) üzenetére


marostagos
lelkes újonc

Notify app-ban van egy menüpont amivel,a letöltött bin fajlokat (szamlapokat) simán tudod az órára telepiteni. Privát szamlap (bin) néven szerepel.

(#150) Luigi962


Luigi962
őstag

Szeretném megkérdezni, hogy a GTS2-n az Amazon Alexa, hogy működik? Mivel ebben van Wifi arra lennék kíváncsi, hogy az otthoni okoseszközöket ugyanúgy vezérli hanggal vagy csak az óra menüjét vezérli?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.