Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Silent77 válasza farkas26 (#450) üzenetére


Silent77
veterán

Ez melyik számlap?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#452) farkas26 válasza Silent77 (#451) üzenetére


farkas26
tag

"A jövő sem a régi"

(#453) Silent77 válasza farkas26 (#452) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, ez a zed app-ban van?
Nem ismerős. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#454) farkas26 válasza Silent77 (#453) üzenetére


farkas26
tag

[ Szerkesztve ]

"A jövő sem a régi"

(#455) Mano66 válasza Silent77 (#453) üzenetére


Mano66
senior tag

A Notify-ben is megtalálod az óra felületeknél. :K Elég látványos felület. GTS 2-re is megcsinálták. A feleségem azt használja.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#456) F.B.I. válasza Mano66 (#448) üzenetére


F.B.I.
veterán

Mindegy mit állítok, legújabb verziót raktam fel, hívófél nevének megjelenítése nincs! :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#457) FrankóStein válasza F.B.I. (#456) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Nekem működik talán minden. Azért talán, mert csak péntek este óta van meg az óra, azalatt amit lehetett kipróbáltam. AeX hu és Notify kombóval már van hívó név kijelzes, időjárás, stb.
Talán beállítottam mindent úgy, ahogy szeretném...
:R ;)

(#458) F.B.I. válasza FrankóStein (#457) üzenetére


F.B.I.
veterán

Notify for Amazfit, alap vagy pro verzió van meg neked? Abban mit állítottál?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#459) havri1 válasza F.B.I. (#458) üzenetére


havri1
félisten

Nekem totál gagyinak tűnik az egész app. Eleve a kinézete. Az ingyenes verzióval nekem alig lehet pár dolgot állítani. Ha a zeppben Kikapcsolok mindent, akkor :
- hívást nem jelzi, csak ha lecsatlakoztatom BT alól a párosítást. Így meg nem ír nevet, csak telefon ikont rakja ki azt hiszem.
- messenger és hasonlók, csak értesítést küld, hogy üzenete érkezett, nyissa meg telefonon..

Kalap szar..

havri

(#460) Silent77


Silent77
veterán

Nekem Tools & Amazfit van fenn, pro verzió. Hívást jelzi.
Tegnap még mutatta a hőmérsékletet, utána nem sokkal már. Arra nem emlékszem, hogy mikor mutatta sima Aex zepp volt e fenn, vagy már a magyar.

havri1: Nekem is annak tűnt, és panaszkodtak, hogy nagyon szívja az akkut így lettem róla.

Szerk: Visszatettem az angol Aex apk-t, és mutatja ismét a hőmérsékletet.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#461) Silent77 válasza farkas26 (#454) üzenetére


Silent77
veterán

Köszönöm, meglett!

Mano66: Az nincs fenn. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#462) nyikoláj


nyikoláj
tag

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni. A Notify for amazfit alkalmazás több hete használhatatlan, a képen látható hibaüzenet fogad. Tudna valaki erre valami megoldást? Segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#463) F.B.I. válasza havri1 (#444) üzenetére


F.B.I.
veterán

Vicc! Szerintem eladom az órát ha nem lesz 1 hónapon belül érdemi szoftveres javulás.... :W

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#464) havri1 válasza F.B.I. (#463) üzenetére


havri1
félisten

Aex zepp-el egész jól elvagyok. Néha a hívás indítás probléma megvan, amit lentebb már írtam, meg, hogy az órán törölt értesítés a telefonon megmarad. Ez zavar, amúgy imádom :K

havri

(#465) havri1 válasza Silent77 (#460) üzenetére


havri1
félisten

Megvettem, ez nagyon jó app úgy néz ki!
Egyedül a hívást nem tudom most tesztelni. Zepp csak telepítve, minden off, hívás is. Kíváncsi vagyok. :R
Az értesítés (hívás - névjegyek) tesztelésére, csak világít az óra kijelző, semmi sem történik.
Egy dolog zavar, illetve kettő :

- amióta telepítettem, az órát gombbal ébresztve rezeg, ha belépek a menübe vissza, akkor is. Ki kéne kapcsolni.
- ha használom a telefont, és jön értesítés, akkor is rezeg, azaz megkapom. Ezt is ki kéne kapcsolni

[ Szerkesztve ]

havri

(#466) havri1


havri1
félisten

Utóbbi megvan

havri

(#467) havri1


havri1
félisten

Előbbi is. Na holnap hívás teszt :DD

havri

(#468) havri1


havri1
félisten

Hívást nem jelzi. Csak villan a kijelző, de semmi.

havri

(#469) FrankóStein válasza F.B.I. (#458) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Prot fizettem elő. Melyik rész érdekel, mert rengeteg mindent allitgattam?

(#470) HUNited válasza havri1 (#465) üzenetére


HUNited
senior tag

Azért érdekes.
Először megvettem a Mi Bandage-ot, tök jó volt, de leállt a srác a fejlesztésével (nem érte meg, mert folyamat átalakítják a belső szoftver működését, optimalizálás címén aztán egyre vacakabb lesz).
Megvettem az Amazfit Notify-t, de hogy minek azt nem tudom, ahányszor próbálom mindig igegbajt kapok tőle, elcseszi a Zepp adatait, össze vissza tölti fel a dolgokat a Google Fittnessbe, szóval az pénzkidobás volt.

Ezek szerint megint meg kéne venni egy harmadik appot, amit talán működik normálisan, talán nem... És lassan többet költök szoftverre mint magára a vasra, és még így is szarul működik.

(#471) Silent77 válasza HUNited (#470) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem is megvan a Mi Bandage.
Elsőnek próbáld ki, szerintem ahhoz még nem kell a pro.

havri1: Érdekes, én szerintem semmit nem állítottam rajta, rögtön működött.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#472) havri1 válasza Silent77 (#471) üzenetére


havri1
félisten

Neked hogy és mik vannak telepítve?
Zepp? Azon belül a hívás, tehát az óra össze van kapcsolva a telefon BT menüjében?

havri

(#473) F.B.I. válasza FrankóStein (#469) üzenetére


F.B.I.
veterán

Az a baj, hogyha az alappal nem működik a hívás kijelzés, akkor nem fizetek a proért.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#474) Silent77 válasza havri1 (#472) üzenetére


Silent77
veterán

Elsőnek felraktam a Zepp-et, de még a gyári play áruházasat. Akkor még nem tudtam, hogy nem megy a híváskijelzés.
Utána felraktam a Amazfit Tools-t. Azóta a kijelzéssel nincs gondom.

F.B.I.: rakd fel amit linkeltem, nekem úgy rémlik akkor vettem mikor már kipróbáltam és működött a kijelzés.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#475) havri1 válasza Silent77 (#474) üzenetére


havri1
félisten

Ez oké, de zepp alkalmazáson belül, óra, telefon ikon alul, mutatsz egy beállítást?

Illetve itt, csatlakozva van az óra?

[ Szerkesztve ]

havri

(#476) F.B.I. válasza Silent77 (#474) üzenetére


F.B.I.
veterán

Most felraktam az utolsó magyaritott AEX-et, minden más nélkül és jónak tűnik....kopp-kopp.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#477) kamillo67


kamillo67
tag


Nem alszok órában(minek), kb. este 6 körül leveszem . Telefonálok is rajta, üzeneteket olvasok, stb. Nekem így megfelel. :)

(#478) Silent77 válasza havri1 (#475) üzenetére


Silent77
veterán

Bocsánat, én rossz topikba vagyok. :B
Most esett le... nekem gtr e van.
Beállítás nálam is így néz ki. :K Kivéve persze a bt csatlakozást. :D

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#479) havri1 válasza Silent77 (#478) üzenetére


havri1
félisten

Oh, akkor ezért a különbség :DD

havri

(#480) Silent77 válasza havri1 (#479) üzenetére


Silent77
veterán

Azt hittem te vagy rossz topikba, láttam, hogy neked GTR 2 van. :DDD
Véletlen rossz topik ment a kedvencekbe. :B igaz az én órám topikja elég halott.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#481) homann75 válasza havri1 (#459) üzenetére


homann75
csendes újonc

Érteni kellene hozzá és nem rögtön lefikázni az applikációt!
AEX eredeti legújabbat és Notify Pro-t használom teljes megelégedéssel.
Google naptáramat is tudom vele szinkronizálni az 'event'-en keresztül.
Az értesítéseknél pedig minden alkalmazást külön kell beállítani, hogy az órán is megjelenjen és utána mindent kiír. (Persze leírás róla sehol és pár napomba nekem is beletelt, hogy rájöttem.)
Alarm / Riasztás funkciót Notifyben érdemes letiltani, mert összeakad és használhatatlan lesz. Amúgy letiltás óta az is tökéletes.
Minden működik. (Időjárás, A-Gps frissítése, értesítések-, hívások- voip hívások kijelzése, Alarm/Riasztások)

Most teszteltem AOD nélkül és 3 kb. 1-1,5 órás futással. Automata stresszmérés kikapcsolva. Pulzus 10 percenként. Légzésfigyelés nincs. Mozgatásra képernyő 10 mp-re bekapcsol. Napi kb 30 értesítés. 24%-on áll és 12. napot nyúzom töltés nélkül. (GTR2e)

Annyi negatív észrevételem van, hogy a Zepp nem jól méri az alvást, viszont a Notifyben engedélyeztem és ott jónak tűnik. A másik, hogy Notify hívásnál lenémítja a telefont időnként. Erre még nem jöttem rá miért. :)

[ Szerkesztve ]

(#482) havri1 válasza homann75 (#481) üzenetére


havri1
félisten

Gtr2 - m van, hívás is van, nálad nincs. Teljesen más. Fő funkció..
Nekem akkor sem jön be az alkalmazás, már első ránézésre gagyi hatása van.
Amazfit tools sem az igazi, így pár nap után.
Hogy vannak hibák.. Pl tegnap jött egy hívás, idegen szám. Órán nézem, feleségem neve szerepelt, pedig a szám ott is ugyan az az idegen szám volt.
Másik, hogy eddigi 13 napos akksi idő 3 napra csökkent. Ezzel mondjuk már lehet törölni értesítést a telefonról is, cserébe viszont nagyon sokat meghagy az órán.
Értsd: jön egy üzenet, telefonon megnézem, válaszolok, majd órán megmarad. Estére vagy 20 értesítés benne volt, egyesével törölni élvezet. Csoportos x persze nincs, vagy csak nem találtam. Stratos ebben is jobb. Ott eleve jól működött ez, és a törlés, nem hosszan nyomva, hanem oldalra húzva. Alul csoportos törlés is volt.
Egyelőre kuka, és megy vissza utolsó aex zepp.

[ Szerkesztve ]

havri

(#483) homann75 válasza havri1 (#482) üzenetére


homann75
csendes újonc

Amazfit Tools is megvan Pro verzióban, mert kíváncsi voltam rá, de rosszabb volt.
Igen, más a két konstrukció, de az alap funkciók közösek, gondolom.
Nálam megmaradnak az órán(így van beállítva), de ha az értesítések legaljára tekerek ott van egy kuka ikon, ami törli az egészet. Így szoktam törölni, ha már sok van.
Szánj rá kis időt a notify beállítására és nem is kell mindent engedélyezni neki. Lehet, hogy beválik. :)

(#484) havri1 válasza homann75 (#483) üzenetére


havri1
félisten

A hívás része biztosan más, erre már rájöttem.
Az órán az értesítések alatt van kuka ikon neked? Mert akkor ezzel más az e mint a sima.
Nekem nincs. Más megerősítené vagy cáfolná ezt GTR2-n?
:R

[ Szerkesztve ]

havri

(#485) Balzacos1


Balzacos1
újonc

Hali!Nekem GTR2e van és van piros színű kuka ikon.

(#486) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!

Ma vásároltam egy ilyen GTS 2 mini okos órát és olvasom hogy van rá ez az AEX app. Érdekelne hogy honnan tudom letölteni a legfrissebb verziót? Magyar nyelvet támogat? Hívófél kijelzés működik rajta? Önmagában elég ez az app, vagy a zepp is kell hozzá? Ha nem, akkor mit érdemes mellé még felrakni? :)

-Norbi-

(#487) havri1 válasza Norby86 (#486) üzenetére


havri1
félisten

Az aex zepp elég. Ez a gyári zepp módosított változata. Itt keress rá, van link.

havri

(#488) Norby86 válasza havri1 (#487) üzenetére


Norby86
őstag

Köszi. Rákerestem, de többféle linket találtam. :) Melyik pontosan a megfelelő?

-Norbi-

(#489) Mano66 válasza havri1 (#484) üzenetére


Mano66
senior tag

Keresd azt a kuka ikont mert van benne.Lefelé görgesd.5 értesítés után jelenik meg.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#490) havri1 válasza Mano66 (#489) üzenetére


havri1
félisten

Köszi! Na ezt az 5-t nem tudtam, így már oké.

havri

(#491) patakidr


patakidr
aktív tag

Sziasztok, tudtok valami megoldást arra, hogy sport közben a kijelző folyamatosan látható maradjon, ne kelljen a gombbal életre kelteni? Nem jövök rá.

(#492) egykori


egykori
őstag

Sziasztok,
A GTS2-n be lehet állítani az AOD-t úgy, hogy pl. reggel 7-től este 10-ig legyen bekapcsolva?

(#493) F.B.I. válasza egykori (#492) üzenetére


F.B.I.
veterán

Igen.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#494) egykori válasza F.B.I. (#493) üzenetére


egykori
őstag

Köszönöm szépen!

(#495) patakidr válasza patakidr (#491) üzenetére


patakidr
aktív tag

Esetleg erre valaki valamit?

(#496) farkas26 válasza patakidr (#495) üzenetére


farkas26
tag

Ha elindítod az edzést és jobbra húzod ott van olyan, hogy Lock screen. ;)

"A jövő sem a régi"

(#497) patakidr válasza farkas26 (#496) üzenetére


patakidr
aktív tag

Szia, megtettem, de ugyanúgy kikapcsolt a képernyő :(

(#498) Norby86


Norby86
őstag

Meg lehet valahogy oldani Amazfit GTR 2 Mini karóránál azt hogy lássam a hívófél nevét is a kijelzőn? Be van kapcsolva a Zepp HU (AeX-5.12.2a.HU.apk) programban a hívószám kijelzés, de nem jelzi ki ha hívnak.

-Norbi-

(#499) Norby86 válasza Norby86 (#498) üzenetére


Norby86
őstag

Elírtam, GTS 2 mini. :) De a kérdésem ugyan az.

-Norbi-

(#500) Balzacos1


Balzacos1
újonc

Az AeX 5.8.1. van nekem azzal van hívószám v. név kijelzés.Az időjárás hő nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.