Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) marostagos


marostagos
lelkes újonc

Tudja valaki hogyan lehet az óráról (gts 2) a feltöltött zenéket törölni? Nem találom a lehetőséget sehol. :F :F

(#152) marostagos válasza marostagos (#151) üzenetére


marostagos
lelkes újonc

Már tudom :C

(#153) kenuba01 válasza marostagos (#149) üzenetére


kenuba01
tag

Így már működik. köszönöm szépen az infókat.

(#154) marostagos


marostagos
lelkes újonc

Érdekel valakit A GTS 2 ? Pár napos csak, úgy döntöttem még is a kör számlapos tetszik jobban, a párom mondta hogy ez jobban néz ki de nekem mégis a gtr tetszik.

(#155) SztiviVander válasza marostagos (#154) üzenetére


SztiviVander
őstag

Miért nem küldöd vissza 14 napon belüli elállással?

(#156) sysrq


sysrq
őstag

Használ valaki BT-s okos mérleget a zepp-el? Melyikkel kompatibilis?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#157) farkas26 válasza sysrq (#156) üzenetére


farkas26
tag

Nekem Mi Body Scale 2-tő van, hibátlanul működik vele.

"A jövő sem a régi"

(#158) sysrq válasza farkas26 (#157) üzenetére


sysrq
őstag

Közvetlenül felismerte a zepp, mert mástól olvastam hogy előtte a fittapp-al kellet felismertetni.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#159) farkas26 válasza sysrq (#158) üzenetére


farkas26
tag

Elsőként én is a mi fittel párosítottam és utána a zeppel, de nem is próbáltam egyből a zeppel.

"A jövő sem a régi"

(#160) sysrq válasza farkas26 (#159) üzenetére


sysrq
őstag

Emlékszel még hogyan sikerült? Nekem a magyar zepp van a telefonon de nem tudom összehozni hogy lássa a mi fitt értékeit.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#161) sysrq válasza sysrq (#160) üzenetére


sysrq
őstag

Közben meg lett, a zepp a mi fitt-el a google fit-en keresztül kommunikál, végül is működik.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#162) marostagos válasza SztiviVander (#155) üzenetére


marostagos
lelkes újonc

Wish-rol van .

(#163) Leni75


Leni75
csendes tag

Sziasztok!
Hogy tudom bejövő hívásokat az órára varázsolni, mert nekem nem mutat semmit!
Az appokat jelzi, minden engadélyt megadtam! Volt Gts órám is avval nem volt ilyen gondom!
Már reseteltem is, magyar zepp és az orosz is fenn volt, de a helyzet változatlan... :(((
Mi lehet a gond?
Köszönöm a válaszokat!

(#164) SztiviVander válasza Leni75 (#163) üzenetére


SztiviVander
őstag

Lehet nincs engedélye az appnak a hívásokhoz.

(#165) Totemgroup válasza marostagos (#152) üzenetére


Totemgroup
tag

Megosztanád, hogy hol látod az órán lévő zenéket? A Zepp app nem mutatja.

(#166) Totemgroup válasza Leni75 (#163) üzenetére


Totemgroup
tag

Az óra menujéből magát az órát külön is párosítsd a telóval bluetoothon. Az új párosítás már óra ikonnal jelenik meg, és csatlakozásnál jelzi, hogy hang kapcsolat van.

(#167) Leni75 válasza Totemgroup (#166) üzenetére


Leni75
csendes tag

Ohhh, Szupiii vagy nagyon köszönöm, most már műxik :) erre nem jöttem volna rá mostanában :))
Köszi Neked is a választ SztiviVander!

(#168) veressjanos válasza Totemgroup (#165) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Az órán 😎

(#169) kamillo67


kamillo67
tag

Néhány alakítgatott óralap, ha valakit érdekel :)
Felrakás a Notify-ból.

(#170) Nyigu válasza kamillo67 (#169) üzenetére


Nyigu
csendes tag

Szia. Saját óralapot hogyan tudok csinálni?

Prestigio Multipad 8.0 Pro Duo PMP5580C

(#171) kamillo67 válasza Nyigu (#170) üzenetére


kamillo67
tag

1. Regisztrálsz a huami-nál fejlesztőnek (felejtős, hosszadalmas folyamat..)
https://dev.huami.com/#/home
2. Facemaker, fizetős (5 euro), én is megvettem.
https://www.youtube.com/watch?v=cIl2wGC5UEU
3. Regisztrálsz a 4pda oldalon és letöltöd az amazfit watchface editor 2-t.
És sok sok próbálkozás. :)

[ Szerkesztve ]

(#172) SztiviVander válasza kamillo67 (#171) üzenetére


SztiviVander
őstag

... vagy az amazfitwatchfaces oldal fórumából töltöd le a szerkesztőt , viszont azzal újat nem tudsz csinálni csak megnyitni egy létező óra bin-t és azt átszerkeszteni. az is működik, én úgy csináltam meg a gtr-en használt számlapomat gtr2-re.

ja ezt nem neked akartam válaszba :D

[ Szerkesztve ]

(#173) kamillo67 válasza kamillo67 (#171) üzenetére


kamillo67
tag

Én a 4pdan már tizenéve regisztrálva vagyok, de igaza van "SztiviVander" -nak
az amazfitwatchface-en is ott vanmár az editor.
Azonban ebben nem csak cserélni lehet elemeket és poziciónálni, a szerkesztésben erdetileg nem benne lévő paraméterk is hoozáadhatók. Azonban az elemeket megrajzolni vmilyen külső photoshop jellegű progiban lehet csak. Vagyis nem tudod úgy indítani hogy új óralap, de egy megnyitott bin-ből bármi mást csinálhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#174) kamillo67


kamillo67
tag

Sorry a nyelvtani hibákért :)

(#175) Nyigu válasza kamillo67 (#174) üzenetére


Nyigu
csendes tag

Köszönöm szépen mindenkinek.Megpróbálkozom vele.

Prestigio Multipad 8.0 Pro Duo PMP5580C

(#176) dongasre


dongasre
tag

Sziasztok!
Barátnénak vettünk egy Gts 2 minit, frankón működött de valami miatt újra inditotta a telefonját. Nagy nehezez újra csatlakozott is de a BT listában nincs az óra neve s BT jel mellett sincs ott a két pötty h csatl. lenne valamihez. Hogy lehetne újra listába varázsolni?
Köszi előre is a segítségeteket.

SM s21+

(#177) Totemgroup válasza dongasre (#176) üzenetére


Totemgroup
tag

Telón BT menü, vagy BT ikon hosszan nyom, utána ha a listában van a már korábban párosított eszközök között az óra, akkor nyomj rá. Ha nincs, újra kell párosítani. A Zepp látja?

(#178) bivalyos válasza kamillo67 (#173) üzenetére


bivalyos
tag

Hali, AmazFaces-be nem elérhető magyar óralap? Legalábbis én nem találom, egyébként már működik a telepítés az appból rendesen.

Üdvözlettel: bivaly

(#179) vp654321


vp654321
csendes tag

Üdv!
Tudnátok nekem segíteni? Tök nehezen boldogulok az órával (GTR2). Nagy nehezen be tudtam állítani, hogy a hívás megjelenjen az órán, de a hívó névjegye nem jelenik meg. Mi lehet a gond?
Illetve nem tudok rátölteni számlapot. Minden kommunikáció megvan, még zenét is tudok rátölteni. Mit csinálhatok rosszul?

(#180) Totemgroup válasza vp654321 (#179) üzenetére


Totemgroup
tag

Szia! Olvass vissza egy oldallal, ott részletesen találva van, hogy a gyári Zepp app helyett mivel működik a számkijelzés.
Az óralap csere Zepp alatt és az abban elérhető felületekkel nem megy? Vagy máshonnan tennél fel?

(#181) vp654321 válasza Totemgroup (#180) üzenetére


vp654321
csendes tag

A számlap csere megoldódott. Újra kellett indítanom a kütyüket.
Visszakeresek, köszi.

(#182) Skori84


Skori84
csendes tag

Sziasztok!
Egy GTR2 boldog tulajdonosa vagyok, és az lenne a kérdésem, hogy van-e tapasztalata, valakinek hogy zenehealgatáshoz milyen stabil BT fülest használtok?
Én egy olcsó Lenovo LP1-essel próbálkoztam, minden más eszközzel szépen kommunikál, de az órával csak isszonyatosan szaggatottan tud kapcsolódni.
Van valakinek bármilyen tapasztalata?
Előre is köszi
:)

(#183) Totemgroup válasza Skori84 (#182) üzenetére


Totemgroup
tag

A fülesek, főleg ha a bluetooth 5.0, egyszerre több eszközhöz is tudnak csatlakozni. Ilyenkor fordul elő, hogy szaggat. Próbáld meg, hogy ha az óra látja, a telefonról csatlakoztasd le. Hátha megoldódik a problémád.

(#184) Skori84 válasza Totemgroup (#183) üzenetére


Skori84
csendes tag

Hali!
Köszönöm, de próbáltam, hogy lekapcsoltam minden más bt kapcsolatot, még az óra-telefon kapcsolatot is megszűntettem, és csak a két eszköz volt aktív és kapcsolatban, a probléma változatlan maradt, arra következtettem, nem "szeretik" egymást.
Most nézek relatív baráti áron Xiaomi fülest, de nem találok topicot, ahol bárki írná melyik típússal lehet stabilan használni, pedig pont azért választottam ezt a modellt, mert a telefon így edzéshez teljesen kiktatható lenne.
Esetleg nem tudjátok nem terveznek hozzá intervallum widget-et esetleg? Azt még nagyon hiányolom belőle...

(#185) veressjanos válasza Skori84 (#184) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Mi true wireless earbuds basic 2. Nekem ez van. Eddig nem próbáltam, de most...
Stabil, jól szól! 😎

(#186) Totemgroup


Totemgroup
tag

Sziasztok. Másnak se állt át nyári időszámításra az óra? A telón frissült, de az órán nem. Újra kellett indítani az órát hozzá.

(#187) Payaba


Payaba
tag

Sziasztok,
GTS 2 mini óránk van 3 napja. Egyszerűen megőrjít. A Zepp alkalmazással kapcsolódik, működik, jelzi a hívást és kiírja az üzeneteket, majd gondol egyet 2-3 óra után és már nem fogadja a szöveges üzeneteket, csak a hívást jelzi.
Ahogy olvasom a play áruházban, mindenkinek ez a problémája a Zepp-pel.
Amit próbáltunk:
- legfrissebb gyári Zepp
- magyar Zepp
- orosz Zepp
Mindegyikkel ugyanaz a probléma egy idő után. Uninstall, újratelepít, beállítás... ...és 2-3 óra múlva megint nem jó.
A telefon POCO X3 NFC magyar nyelvű menüvel legfrissebb rendszerrel.

(#188) krics válasza Totemgroup (#186) üzenetére


krics
tag

Estére általában le szoktam kapcsolni a telón a Bluetooth-t, és reggel ébredés után láttam, hogy eltér az idő az órán és a telón. Visszakapcsolva a Bluetooth-t, azonnal átállt az óra is a nyári időszámításra.

(#189) SztiviVander válasza Payaba (#187) üzenetére


SztiviVander
őstag

Hát ha a telefon kilövi/elaltatja a zepp-et akkor az nehezen küld értesítést. Zepp-ben van egy ilyen menüpont ami végigvezet mit kell beállítani hogy mindig fusson.

(#190) Payaba válasza SztiviVander (#189) üzenetére


Payaba
tag

Szia, mit állítunk be rosszul? Vagy mit lehet még? Már ott tartunk, hogy a telefon menüjét átállítottuk angolra (hátha)...
Zepp-ben - Profile - Amazfit GTS 2 mini - Run in background menü:
I. Autostart: Zepp bekapcsolva a Allow apps to start automatically, Allow the app to be started by other apps
II. Battery manager: No restrictions
III. Lock the app
Gyors elérési sávon ott a Zepp: Watch is connected
5-10 percenként üzen a telefon, hogy Zepp is connected (állandóan újracsatlakozik 5-10 percenként).

(#191) farkas26 válasza Payaba (#190) üzenetére


farkas26
tag

Szia!

Feleségemnek is Gts2 minije van de ilyen problémával nem találkoztunk, pedig samsung telefonnal használja. Engedélyez mindent a Zeppnek külön az alkalmazás kezelés menüpontban.
Mert a miui elég agresszív tud lenni a memória és az alkalmazás kezelésben.(Mi9-em van)

"A jövő sem a régi"

(#192) Payaba válasza farkas26 (#191) üzenetére


Payaba
tag

Szia,
minden engedélyezve van (Összes engedély+egyéb engedélyek), Autostart, Akkumulátor használat: nincs korlátozva. Uez megadva a Messenger-nek, SMS, telefon, gmail.
...és működik 2-3 órát és utána semmi, csak a hívásfogadás jelzése.Semmilyen szöveges üzenet nem jelenik meg.
A gyors menün látszik a Zepp: watch is connected.

(#193) SztiviVander válasza Payaba (#192) üzenetére


SztiviVander
őstag

App váltóban lakatold még le a zepp-et hogy memória kezelő se lője ki. Ez a "III. Lock teh app" ezt nem láttam hogy irtad volna hogy ezt is megcsinaltad. Az egy dolog hogy amikor feloldod látod hogy csatlakozva van, de ha kilövődik mikor a telefon elmegy deep sleep-be akkor nem működik.

(#194) SztiviVander


SztiviVander
őstag

Gtr2e: első töltéssel 23 nap 100->5%, 7/24-ben pulzus 15 percenként, alvás figyelés es 683 értesítés (ebből kb 40-50 a hívás) . Meg 10-15 óralap feltöltés, 10 spo2 mérés. Gps, sport... ááá nincs nekem arra időm :D Ez kb csak 8-10 nappal kevesebb mint amit a sima gtr tudott, de pont jó még. Nekem legalábbis. Megtartom :)

(#195) Payaba válasza SztiviVander (#193) üzenetére


Payaba
tag

Ezt hol kell beállítani? Ezt a III. pontot nem értem...

(#196) SztiviVander válasza Payaba (#195) üzenetére


SztiviVander
őstag

App váltó megvan hogy mi az? Ahol latod ablakokba a megnyitott appokat és tudsz köztük váltani. Ha nem találod keress ra jutubon aztan nezd meg videon mi az es hogy kell elohozni. Ott kell nyomni a zeppet és amikor megjelenik a helyi menü a nyitott lakatra nyomva lezarni. Onnantol a memoriakezeli se lovi ki. Nekem is miui van (mix2s) sose volt gondom egyik appal se.

(#197) Payaba válasza SztiviVander (#196) üzenetére


Payaba
tag

Megtaláltam, ez tényleg nem volt lezárva, most megint működik az óra, fogadja az üzeneteket. Köszönöm :) , remélem ennyi volt a probléma.

(#198) veressjanos válasza SztiviVander (#196) üzenetére


veressjanos
aktív tag

GTR2 és nyitva volt a lakat eddig, de nem volt gond soha az értesítésekkel. ☺️

(#199) SztiviVander válasza veressjanos (#198) üzenetére


SztiviVander
őstag

Nem az órától függ hanem a telefontól. Xiaomid van? Egyébként nem én mondom a lakatot hanem a zepp (meg a régi amazfit meg a mifit is) a run in background menüben :o
Persze lehet mástól is hogy leáll az app (vagy csak az értesítések) de ahoz már mentalistának kell lenni.

(#200) veressjanos válasza SztiviVander (#199) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Persze, ott van az aláírásomban... ☺️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.