Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) krics


krics
tag

Szevasztok. Nem tudom említette-e már valaki, de szerintem gyenge a proci ehhez az órához. GTS2-ről beszélek. Azt vettem észre, hogy ha futás közben mp3-at hallgatok az óráról, akkor a gps jelet állandóan eldobálja, a Zeppben is totál összevissza mutatja a nyomvonalat, 5 km-es távhoz hozzápakol még másfél km-t... Abban az esetben viszont, ha zene nélkül megy a tracking, más feladattal nem kell az órának küzdenie, akkor tök pontosan belövi a távot, meg a pulzus adatokat... Szóval activity tracking plusz mp3 már túl sok neki egyszerre. :(((

(#1052) bivalyos


bivalyos
tag


Frissített és újra angol lett, magyar helyett, nektek is? :Y

Üdvözlettel: bivaly

(#1053) egykori válasza bivalyos (#1052) üzenetére


egykori
őstag

Nekem nem frissült. A 6.9.7 még magyar nyelvű.

(#1054) Osynho


Osynho
addikt

Hello!

GTS 2 Minim van, v1.0.4.28 firmware-rel. Nekem is angol nyelvű most a menü. Nem emlékszem, magyar volt-e eddig, ez nem zavar, viszont bejövő hívásokat az órán szoktam sms-el elutasítani, ha épp nem tudom felvenni, ez az opció is angol nyelvű sajnos, ami így nem az igazi. Van erre valami megoldás?

A másik problémám, hogy Huawei P40-el használom, de naponta többször eldobja a kapcsolatot, ami azért baj, mert többek között azért vettem okosórát, hogy némítva lehessen a telefon, de értesítsen a bejövő hívásokról.

(#1055) egykori


egykori
őstag

Frissített 6.10.1-re. Egy fordítási hiba volt az alvási adatoknál, de azt is javították. Első ránézésre minden jónak tűnik.

(#1056) havri1 válasza egykori (#1055) üzenetére


havri1
félisten

Nálam még mindig 6.2.21
:DD

havri

(#1057) egykori válasza havri1 (#1056) üzenetére


egykori
őstag

Egy ideig én is visszafogtam magam, de később javították a Bluetooth kapcsolatot, azóta stabilan működik minden.

(#1058) havri1 válasza egykori (#1057) üzenetére


havri1
félisten

De nekem nem is frissül, ezt írja, hogy ez a legfrissebb.

havri

(#1059) egykori válasza havri1 (#1058) üzenetére


egykori
őstag

Ez érdekes, mert nem keresgélem a frissítéseket, csak jönnek.
Nem lehet, hogy annak idején, amikor hiba hiba hátán volt, letiltottad a telefonodban a frissítését?

(#1060) havri1 válasza egykori (#1059) üzenetére


havri1
félisten

A zepp frissül, ma reggel is megvolt. Azon belül óra, fw, de nincs frissebb már nagyon rég.

havri

(#1061) egykori válasza havri1 (#1060) üzenetére


egykori
őstag

Oké, értem. Az óra fw nálam 6.4.1.1.

[ Szerkesztve ]

(#1062) havri1 válasza egykori (#1061) üzenetére


havri1
félisten

Idegesített, így felraktam a zepp - et a régi telefonomra, ott egyből frissül az óra...
Amúgy a bt hiba megoldódott ezzel? Mert nekem folyamatosan leszakad. Kíváncsi vagyok.

havri

(#1063) egykori válasza havri1 (#1062) üzenetére


egykori
őstag

Nekem még mindig a Xiaomi Mi9 van, és a bt kapcsolat teljesen rendben van. Igazából már jó ideje semmi gondom sincs az órámmal, csak használom. A 14 órás napi AoD mellett 6 napot bír stabilan egy töltéssel.

(#1064) havri1 válasza egykori (#1063) üzenetére


havri1
félisten

Nekem 11, de a régi fw-vel volt. Na tesztelem!

havri

(#1065) havri1 válasza havri1 (#1064) üzenetére


havri1
félisten

Nem jó, ugyan úgy ledobal.

havri

(#1066) egykori válasza havri1 (#1065) üzenetére


egykori
őstag

Sajnos, nem tudom, mit tanácsoljak, te mindig többet tudtál erről, mint én. Max. újra lehetne rakni a Zeppet és az órát resetelni, ha egyébként minden engedély rendben van. (Ezt úgy írtam, hogy kiráz tőle a hideg, ha nekem kellene ilyent csinálni.)

(#1067) havri1 válasza egykori (#1066) üzenetére


havri1
félisten

Igazából lehet mégis jó. Teszteltem most marha sokat, és a következőt csinálja:
Kimegyek a bt hatótávjából, szétkapcsol. 8-10 alkalommal jó volt (eddig is így volt kb), aztán egyszer csak nézem, nincs kapcsolódva. Ilyenkor órán BT ki be, és jó lett.
Na most nem kellett ki/bekapcsolni, kb 2-3p múlva magától összekapcsolt. Azóta jó :)
Amiket írtál, már megcsináltam az egy év alatt többször, nem hozott eredményt.
A gyári bőr szíj most kezd repedezni, rendeltem 3 alisat, ha legalább egy megerkezik és jó, még használom vele. Nézegettem a gtr3-at, lassan érik már a csere, bár hozzateszem, marhára szeretem ezt az órát. Csak a szíjjal vagyok bajban. Sajnos gyárit mistoreban már nem kapni. Bőrt.

havri

(#1068) SztiviVander válasza havri1 (#1067) üzenetére


SztiviVander
őstag

szijat sok helyen kapni, alzaban is pl. huawei, samsung 22mm-es rugosfules bor szijai is tokeletesek hozza.

(#1069) havri1 válasza SztiviVander (#1068) üzenetére


havri1
félisten

Tényleg, ez szabvány méret :W:R
Körül is nézek. Köszi

havri

(#1070) SztiviVander válasza havri1 (#1069) üzenetére


SztiviVander
őstag

ja 22mm-t a gtr2-re irtam, nem tudom az van e neked. de gts2 meg 20mm, nekem elobbi, asszonynak utobbi van, mindkettohoz vettunk mar alzaban szijat (en vagy otot, inkabb azt cserelgetem mint az orat).

[ Szerkesztve ]

(#1071) egykori válasza havri1 (#1067) üzenetére


egykori
őstag

Most a legfrissebb verzió van az órádon és a Zeppből is?

Én is a classic bőrszíjast vettem magamnak, de kicsit durvának tűnt a bőr anyaga, így vettem egy puhább bőrszíjat, viszont pórul jártam, mert 3-4 hónap alatt tönkrement. Most ismét az eredeti szíjat tettem vissza az órára.

(#1072) egykori válasza SztiviVander (#1070) üzenetére


egykori
őstag

Nálunk is pont így van. A nejem GTS2 órájára is vettünk bőrszíjat, neki még mindig jó.

Régen, az analóg órámon fémszíj volt gyárilag, és szerettem. Nem tudom, érdemes lenne-e erre is venni.

(#1073) havri1 válasza egykori (#1071) üzenetére


havri1
félisten

Igen, minden friss. Úgy néz ki jó lett, azóta 1x sem dobott le, illetve visszakapcsolódik.

havri

(#1074) hojos


hojos
aktív tag

Sziasztok.

GTS 2 mini tulajoktól kérdezném, hogy átlagos használat mellett, mennyit tud az akku.

(#1075) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Valaki használja a Tools & Amazfit alkalmazást? Megéri az árát?
És miket tud? Mert a Play áruházban nem túl beszédesek a képek.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1076) drr


drr
őstag

Sziasztok!

Pat napja használok egy GTS 2 minit. A Mi Band 6-hoz képest sokkal gyengébb a vibra benne még legerősebb fokozaton is. Ez egyedi hiba vagy másnál is ilyen?

(#1077) ekrisztian válasza egykori (#1055) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Szia, azt szeretném kérdezni tőled, illetve azoktól akinek GTS2 Mini van, hogy aktuális fw mellett van-e magyar menü az órán?

Üdv Krisztián

(#1078) egykori válasza ekrisztian (#1077) üzenetére


egykori
őstag

Szia, nem emlékszem, hogy magyar nyelvű lett volna a GTS2 mini rendszernyelve. Már több mint egy éve GTR2 órát használok, így nem tudom, mi a helyzet a legfrissebb fw-rel.
Annyit tudok, hogy az Amazfit órákhoz kapcsolható Zepp appot magyarosították - úgy ahogy.

(#1079) ekrisztian válasza egykori (#1078) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Ja nekem is GTR2 van, nekem mind1 milyen nyelv van a menüben, de nejem nem szereti,.ha hiányzik az anyanyelv :)
Most akciós lesz a mini az Aldiban, ezért gondoltam veszek neki nagyobbat mint a honor 6 band.

Azért köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#1080) hojos válasza ekrisztian (#1077) üzenetére


hojos
aktív tag

Nincs benne.

(#1081) ekrisztian válasza hojos (#1080) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Köszi a segítséget!

(#1082) hojos válasza ekrisztian (#1081) üzenetére


hojos
aktív tag

:R

(#1083) Iceman821


Iceman821
tag

Sziasztok. Kèrdèsem lenne a gtr 2 megkapta a magyar nyelvet?

(#1084) internetezoo válasza Iceman821 (#1083) üzenetére


internetezoo
senior tag

Nincs köztük a magyar nyelv miközben a dán nyelv igen amit 5,5 millió fő beszéli.

(#1085) Iceman821 válasza internetezoo (#1084) üzenetére


Iceman821
tag

Köszi

(#1086) RTG válasza SztiviVander (#969) üzenetére


RTG
tag

Szia! Hogyan megy a 3. pontban említett bányászás ?

(#1087) fischi


fischi
tag

Nekem most 30 ezer ft környékén best buynak tűnik, abban kérek segítséget, hogy melyiket érdemes választani. Gts2 /e /mini? Nem látom azt, hogy telefonálnék a karórával, vagy hogy arról hallhatnék zenét,. főleg mert mp3aim sincsenek már régóta:) Órának használnám, pulzusmérés, meg squash, úszás, túrázás. Így melyik bírja tovább, vagy stabilabb a sw, etc. Van e értelme a drágábbnak, vagy elég a mini is, avagy középút e.
Köszi a tippeket előre is!

(#1088) SztiviVander válasza RTG (#1086) üzenetére


SztiviVander
őstag

Mar sehogy mert az ujabb gyari zepp mar nem a sima telefon tarhelyre rakja az adatbazist hanem a system ala amit root nelkul nem latni. Egyszerubb modszer hogy le kell torolni a gyari zepp - et, felrakni a modositottat, belepni es az megmutatja az auth key-t.

(#1089) RTG válasza SztiviVander (#1088) üzenetére


RTG
tag

Oksa, köszi .

(#1090) havri1 válasza fischi (#1087) üzenetére


havri1
félisten

Akkor e.

havri

(#1091) DrBubo77 válasza SztiviVander (#1088) üzenetére


DrBubo77
addikt

És mit tud ez a módosított?
Illetve a csere töröl minden korábbi adatot?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1092) Kbali válasza fischi (#1087) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha el tudod engedni a fém tokot, akkor a BiP 3 Pro? Mégiscsak majd' 2 évvel újabb konstrukció.

(#1093) Gathar


Gathar
csendes tag

Sziasztok! Amazfit gtr2 óra vásárlásán gondolkozom, viszont elbizonytalanít az olvasott bootloop hibajelenség. Mennyire jellemző ez vagy esetleg széria hiba? Van-e rá valamilyen megoldás? A régi és 2022-es gyártás között mi a különbség?
Köszönöm.

(#1094) DrBubo77 válasza Gathar (#1093) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nekem karácsony óta van meg, de nem találkoztam bootloop-pal.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1095) hojos válasza Gathar (#1093) üzenetére


hojos
aktív tag

Az enyém 2021 májusi. Hibátlan. Nem volt bootloop.

(#1096) havri1 válasza Gathar (#1093) üzenetére


havri1
félisten

Nekem volt, cserélték.

havri

(#1097) RTG


RTG
tag

sziasztok ! minden leírásban olvasom, h " egyéni háttérkép " akár saját fotóból is . csak én vagyok olyan lúzer , h nem jövök rá , hogyan kell ? vagy lehet egyáltalán saját ( pl jpg ) képet beállítani számlap háttérnek ?

köszi

(#1098) egykori válasza RTG (#1097) üzenetére


egykori
őstag

Zepp / Profil / Amazfit GTR2 / Óraszámlapbolt / Custom background
Itt található 5 óralap, melyeknek hátterét a saját fotódra tudod megváltoztatni.

(#1099) egykori válasza RTG (#1097) üzenetére


egykori
őstag

Zepp / Profil / Amazfit GTR2 / Óraszámlapbolt / Custom background Itt található 7 óralap, melyeknek hátterét a saját fotódra tudod megváltoztatni. Az egyikre rányomsz, és előjön az óraszámlap hátterének módosítása lehetőség. Itt lehet a telefonodon lévő képek közül választani vagy kamerával készítesz egyet.

(#1100) RTG válasza egykori (#1099) üzenetére


RTG
tag

Oksa, köszönöm. Üdv

(#1101) kda1


kda1
tag

Sziasztok.a névjegyzéket az óra nem jeleníti meg?csak hívást tudok fogadni az órán?tarcsazni nem? köszönöm szépen

(#1102) havri1 válasza kda1 (#1101) üzenetére


havri1
félisten

Nem, igen, nem. :)

havri

(#1103) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!! Szeretek melyik jobb óra a Oneplus watch vagy a gtr2 vagy a GTS 4 mini :R
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#1104) snooze


snooze
veterán

sziasztok!
gts2 óra állitolag tud dupla koppintásra feléleszteni a kijelzöt..ezt hol lehet bekapcsolni?

GO Gunners!!!

(#1105) paramedic


paramedic
aktív tag

Szervusztok!

Amazfit GTS 2 mininél nemrég vettem észre, hogy a telefonomat kikapcsolva megáll az óra és csak a teló visszakapcsolása után szinkronizálja a pontos időre. Az elmúlt másfél évben nem tapasztaltam hibát a minin, kifogástalanul működött. Azt használom ébresztőnek, ezért ez így gáz. Ha a telóm aktív, akkor minden rendben. Valami frissítés szivatott meg vagy kezd megförmedni az órám?

Köszönöm,

[ Szerkesztve ]

(#1106) Breki


Breki
veterán

Sziasztok

Most érkezett a GTR2

Működhet ez a Spotify zene letöltés az órára?
[link]

Illetve tud az óra mp3-at lejátszani, vagy milyen formátumba lehet zenét rakni rá?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#1107) Kispósi


Kispósi
aktív tag

Sziasztok!

Szedte már szét valaki a GTS2-t? Kijelzőt szeretnék cserélni mert nagyon karcos volt már de valahogy nem jön össze. Hőlégfúvóval felmelegítem és borotvapengével próbálom szétvlasztani. Van esetleg tanácsotok hogyan kellene próbálkozzak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.