Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) juuzer


juuzer
addikt

Szépek :) Remélem a hulladék GPS-t sikerült kijavítani bennük :DD

Vamos a la playa.

(#2) Ezekiell


Ezekiell
veterán

és most már beszélgethetünk is a készülékkel

Ez a legnagyobb újítás - a GTR2 meg gyönyörű, így hogy lehet végre hívást fogadni, rendelem is, amint lehet.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#3) neopeti válasza Ezekiell (#2) üzenetére


neopeti
tag

Én előbb rendelem mint Te...

(#4) Laci.M válasza juuzer (#1) üzenetére


Laci.M
senior tag

Hulladék GPS? Barátnőm GTR 42-je atomstabil GPS-el bír, soha nem veszti el a jelet, pedig sokféle felhasználása volt már. Erdőben sziklák között, balatonon a redjeten ahol kapott vizet is, drótkötélpályán lefele 80-al és sehol nem vesztette el a jelet. Annyi hibát vettem észre csak, hogy a stravaba amikor integrálja az adatokat a sebességadatok felcserélődnek, de ez csak szoftveres hiba amit remélem javítanak.

Aláírás

(#5) Wajk


Wajk
addikt

valahogy oldjanak már meg valami EU-s fizetési lehetőséget és venném azonnal... szépek

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#6) Noukoum


Noukoum
veterán

Nagyon jól néz ki az új gtr classic. Jó lenne egy korrekt magyar ár.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#7) Ezekiell válasza neopeti (#3) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ha tudsz beszerzési helyet, ahonnan meg is jön, oszd meg pls :R

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#8) youngboy


youngboy
senior tag

Egy ideje gondolkodom, hogy Amazfit vagy más és ha Amazfit, akkor melyik.
Úgy tűnik, jó hogy vártam. Ezek sokkal ígéretesebbek tűnnek.
(Egy transzflektív kijelzős verzióra még kíváncsi lennék.)

(#9) juuzer válasza Laci.M (#4) üzenetére


juuzer
addikt

Hát én eddig nagyon sok panaszt hallottam annak az órának a GPS-ére. Magam nem tudok nyilatkozni, én egy Huawei Watch GT-t használok.

Vamos a la playa.

(#10) S@c@


S@c@
őstag

GTR 2 nekem is tetszik, kicsit Samsung active 2 design. EKG-t kár, hogy nem tud. Üzemidő, pontosság és szíj kompatibilitás érdekel már csak.

(#11) pusszycat válasza juuzer (#9) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igy is volt, csak frissités után helyrejött.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#12) juuzer válasza pusszycat (#11) üzenetére


juuzer
addikt

Ty, ezt nem tudtam, mea culpa, sry. :)

Vamos a la playa.

(#13) Kutykurutty7 válasza juuzer (#12) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Lehet, hogy van akinek "helyrejött" frissítés után egy-egy funkció...

Én elsősorban a 47 mm-esről tudok nyilatkozni (kb. az első voltam az országban, aki használhatta a GTR-t és azóta hordom is). A 47 mm-esnek tragikusan rossz a GPS-e, ami kb. annyit jelent, hogy nagyon hobbi célokra megfelelő lehet, de profi sportolók jobb, ha elfelejtik. A 42 mm-es változatok tudomásom szerint egy picit jobbak ebben.

Borzasztó a GTR-ek szoftveres támogatottsága. 50-60 százalékosan működgetnek funkciók, aztán jön egy frissítés amivel teljesen elszúrják az addigi megbízhatóságokat is. 1-2 hónap múlva kiadogatnak Amazfiték egy-egy frissítést, amiben vagy javítanak valamicskét, vagy csak azt mondják, hogy javítanaka, de valójában nem... Sajnos rendszeresen ezt játszák pl. az alváskövetéssel is. :(

Akármennyire szép a második verzió is, én az első verzió tapasztalatai alapján biztosan nem veszek a GTR 2-ből. :(((

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#14) mrThomi


mrThomi
őstag

Magyar nyelv lesz bennük ?(nem magam miatt kérdezem)

(#15) faja0124 válasza mrThomi (#14) üzenetére


faja0124
tag

Nem hiszem, az app-ból most törölte a magyart

(#16) mbotnd


mbotnd
tag

Nem használok, nem terveztem használni okosórát, de ezek felkeltették az érdeklődésem.

(#17) dzsi23


dzsi23
addikt

Női most nincs? Az előző széria esetén is csak a női volt emberi méretű.

(#18) ncc1701 válasza Kutykurutty7 (#13) üzenetére


ncc1701
veterán

Changelog nulla, amiből tudná az ember, h mit faragtak. Gyakorlatilag most szarabbul működik az órám, mint mikor megvettem.

A gps vevő pedig az acél ház árnyékolása miatt kaka. De tény, h szép az óra. :)

[ Szerkesztve ]

(#19) maximilien88 válasza Laci.M (#4) üzenetére


maximilien88
tag

Strava integrációt hol állítod be a Google Fit-ben? vagy ezekhez másik kliens program van már?

(#20) HKorn válasza ncc1701 (#18) üzenetére


HKorn
addikt

Abszolút nem az acélház a hibás a gyenge GPS-ért, akkor minden más acéltokos óránál is így lenne. Ebben egy híresen szar Sony GPS chip van, ami low energy de legalább szar is. Én a 47mm-es GTR-emet az miatt adtam el.

Ezek az új GTR-ek akkor tulajdonképpen csak utolérték némi késéssel a Huawei/Honor Watch GT2 szériát.

Run&Ride

(#21) mrThomi válasza faja0124 (#15) üzenetére


mrThomi
őstag

Köszi, de negatív kommentek miatt felejtős akkor. Kár pedig karácsonyi ajándéknak szántam voln, de akkor nem bosszantom ezzel az illetőt :D

(#22) ncc1701 válasza HKorn (#20) üzenetére


ncc1701
veterán

Kösz az infót. Nagyon nem vigasztal, de ez van. :)

(#23) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Úgy látom itt már nincs is feltüntetve a szívritmuszavar észlelése, amit még mindig várnak az első gtr/gts megjelenése óta a tulajok.
A telefon nélküli zenehallgatás az tök fasza funkció, de én el nem mennék telefon nélkül futkározni. A régi iphone se+egy Jabra vezeték nélküli fülhallgató és teljes a biztonság és konfortéztetem. :)

[ Szerkesztve ]

(#24) HKorn válasza Silentfrog (#23) üzenetére


HKorn
addikt

Szívritmus zavart hogy észlelné EKG funkció nélkül? Pulzusból?

Run&Ride

(#25) Silentfrog válasza HKorn (#24) üzenetére


Silentfrog
veterán

Nem tudom ,de a leírásban szerepel jelenleg is. :K

(#26) pusszycat válasza HKorn (#24) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ahogyan az Iwatch gondolom, azt kézzel is ki lehet tapintani ha kihagy vagy összevissza ver.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#27) HKorn válasza pusszycat (#26) üzenetére


HKorn
addikt

Szerintem ezt egyik csak pulzusmérős óra sem tudja, de lehet tévedek.

Run&Ride

(#28) pusszycat válasza HKorn (#27) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pl. a csuklós vérnyomás mérőm is tudja. De azt írja csak akkor menjek vele orvoshoz ha többször előfordul.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#29) Laci.M válasza maximilien88 (#19) üzenetére


Laci.M
senior tag

[link]

Aláírás

(#30) Kutykurutty7 válasza Silentfrog (#25) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Igen, azt "hazudják", hogy már tudja a GTR is egy régebbi update óta, mégpedig a pulzusmérője annyira precíz, hogy ezt is érzékeli. De azt nem nagyon akarják sehol elárulni, hogy ezt mégis hogyan jelzi.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#31) ncc1701 válasza Kutykurutty7 (#30) üzenetére


ncc1701
veterán

Hát a precíz pulzus mérés csuklón már eleve önellentmondás.

(#32) HKorn válasza ncc1701 (#31) üzenetére


HKorn
addikt

Annyira már nem, ha elolvasod a Samu Watch 3 tesztjét. :K

Run&Ride

(#33) ncc1701 válasza HKorn (#32) üzenetére


ncc1701
veterán

Remélem, elterjed. Még úgyis marad nálam a gtr egy jó ideig, nem tervezem csereberélni. :)

(#34) ginagina


ginagina
csendes tag

Az eddigi leírások alapján kifejezetten jónak tűnik. Most nagyon gondolkodom hogy ezt válasszam vagy a Huawei GT2 pro-t. Tudásban nagyjából mindkettő ugyanazt tudja. Vélemény?? :) :) :)

(#35) HKorn válasza ginagina (#34) üzenetére


HKorn
addikt

Gt2 Pro túl drága, akkor inkább sima GT2, vagy Honor MagicWatch 2. Szerintem Huawei app része jobb mint az Amazfité sportra főleg.

Run&Ride

(#36) ginagina válasza HKorn (#35) üzenetére


ginagina
csendes tag

Az amazfit rengeteget fejlődött. Sportra valóban jobbnak tűnik a Huawei, de az amazfit pedig egészség kontroll terén jobb, alvás kontroll, és véroxigén mérés (sajnos EKG itt sincs) jónak tűnik. Talán még az akksija is jobb egy fokkal, amúgy Bluetooth hívás fogadás itt is van, és minden más ugyanaz. Szóval ha a design is számít akkor nehéz kérdés mert mindkettő szép.

(#37) HKorn válasza ginagina (#36) üzenetére


HKorn
addikt

Igy van, mondjuk VO2 Max mérés Huaweien is van régóta. Design alapján és ár alapján kell dönteni. Mivel nekem pl fontos a sport, én a Huawei felé megyek, meg ugye GTR-el nagyon rosszak voltak a tapasztalataim.

Run&Ride

(#38) ginagina


ginagina
csendes tag

Ja és ebben van wifi is ami a file átvitelben sokat segít gyorsaságban. Bár nekem annyira nem számít, de másnak igen. Régóta várok egy olyan órára aminél nem kell azt lesni mikor merül le, szép design, jönnek az értesítések, és a sport annyira nem számít.

(#39) maximilien88 válasza Laci.M (#29) üzenetére


maximilien88
tag

Köszi! Ezek szerint ami már Amazfit Watch app progival megy, azt át lehet szinkronizálni. ez jó hír, mert ott meg már van GPX export meg egyébb funkciók...

(#40) HKorn válasza ginagina (#38) üzenetére


HKorn
addikt

Akkor neked egy próbát mindenképp megár ez. Meglátom a teszteket, mit mondanak róla, ha minden ok lesz megbízható lesz a GPS és a puzusmérés, akkor lehet megnézem én is márcsak a Strava export lehetőség miatt is.

Run&Ride

(#41) HKorn válasza maximilien88 (#39) üzenetére


HKorn
addikt

Azaz Zepp, már így hívják az appot.

Run&Ride

(#42) szkorhetz válasza HKorn (#37) üzenetére


szkorhetz
őstag

+1. Három hónapig volt GTR-em (alu, 47), de többet idegeskedtem rajta, mint amennyit adott.

[ Szerkesztve ]

(#43) Narxis válasza neopeti (#3) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én már tegnap megrendeltem.

Thanos was right.

(#44) Ole


Ole
csendes tag

Aki ilyet rendel, előtte menjen fel a play storeba és keressen rá a Zepp alkalmazásra. Az Amazfit app 4,3 csillagos volt még júniusig, azóta 3,3-ra esett. Nekem március óta van Amazfit GTS-em. Júniusig tök jó voot minden, majd jött a nappali szundi észlelés, ami azóta sem megy, viszont ezzel az éjjeli alvás észlelése totálisan tönkrement. Nekem volt, hogy 10 perc mélyalvást mért.
A Zepp appra nem is uppoltam, gondoltam megvárom a véleményeket.....Hát siralmas. Azóta tízezrével érkeznek a panaszok és az 1 csillagos értékelések, mert kapcsolat hiba van, nem szinkronizál, nem mér, stb.
Az alvásadat rossz mérése biztos ahhoz köthető, hogy bevezették a REM fázist, amit a GTR2/GTS2 előtti órák nem tudnak. Viszont kérdezem én, ha bevezetnek valamit, akkor azzal el kell rontani a régebbi órák működését és 3!!! Hónap alatt sem tudják kijavítani???
Én konkrétan downgradeltem az appot egy májusira, majusi firmware-re és ezzel jól megy.
Az óra maga jó, de ez az app szégyen, vagyis ami lett belőle.
Ha valaki Amazfit Gts-t akar venni, akkor vagy varjon, amíg.az app helyrejön, vagy vegyen Huawei Watch Fit-et, mert az minden szempontból jobbnak ígérkezik.

(#45) SztiviVander válasza Wajk (#5) üzenetére


SztiviVander
őstag

Alipay van a specben, szóval ezzel is csak kínában lehet majd fizetni és mivel kb semmi másra nem jó az nfc benne így ahogy a sima gtr-nél úgy valószínűleg ennél is a global változatban (már ha lesz belőle egyáltalán, mert egy szó se volt még eddig a kínán kívüli forgalmazásáról) benne se lesz az nfc vagy legalábbis le lesz tiltva a global fw-ben. Az is lehet hogy a google nem engedi a nem wear os-es órákra a gpay használatát, kitudja. Egyébként érdemes megnézni a fossil gen5 órákat. Nem sokkal drágábbak idehaza rendes garival mint amennyi a gtr2 ára lesz (ha lesz) egy hazai üzletben. A dilemma az annyi hogy wearos + gpay + pár napos üzemidő vagy rtos + nopay + hosszú üzemidő.

[ Szerkesztve ]

(#46) Wajk válasza SztiviVander (#45) üzenetére


Wajk
addikt

ja-ja, pedig nekem más nem kellene, "csak" normális kinézet, hosszú üzemidő és valamilyen fizetési mód (Revolut, Samsung, Google Pay). de olyat még nem találtam.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#47) HKorn válasza Ole (#44) üzenetére


HKorn
addikt

Így van, Amazfitről Huaweire váltva érződik nagyon, hogy azért a Huawei sokkal összeszedettebb, profibb. Ott se minden rózsás, de azért sokkal jobb összességében.

Run&Ride

(#48) ginagina


ginagina
csendes tag

A Lurdiban kb egy hónap múlva kapható lesz. Ár még nincs.

(#49) Kutykurutty7 válasza HKorn (#47) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

A GTR után valószínűleg nekem is egy Huawei lesz a következő órám.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#50) ginagina válasza Narxis (#43) üzenetére


ginagina
csendes tag

Ez komoly? Hol? De gondolom ez még a kínai version.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.