Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) egykori


egykori
őstag

Sziasztok,
Megkérdezem itt is, tudná-e valaki a választ arra, hogy a GTS 2 Mini számlapján van egy pici lakat, minek a lezárt állapotát jelzi? (Az órán a "Screen Lock Settings" nincs bekapcsolva.)

Az érdekesség, hogy a GTS 2-n ugyanezen a számlapon nincs lakat, pedig a Minivel teljesen megegyezők beállítások.

(#502) salapp


salapp
addikt

Sziasztok! Fiam már vett egy GTR 2e-t, azt hiszem, magamnak is rendelek egyet. Feleségem kérne egy GTS 2 minit, ha az nem produkálja azt az idegestő dolgot, mint a Bip-je, hogy nyivákol mindig, ha lecsatlakozott a telefonról. Meg tudja valaki ezt erősíteni?
A GTR 2e-ben nagyon szimpatikus, hogy önállóan is jól működik, nem kell a telefon hozzá.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#503) Lajcsika válasza salapp (#502) üzenetére


Lajcsika
tag

Beállítások közt a mobil appban ki lehet kapcsolni.

(#504) salapp válasza Lajcsika (#503) üzenetére


salapp
addikt

A Bip 2-ben is?

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#505) salapp


salapp
addikt

Amazfitstore.hu-ra van valami aktuális kupon?

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#506) salapp


salapp
addikt

Még annyit, hogy azok szerint, akik használják a GTR 2e-t, GTS 2 mini-t, érdemes megvenni? Nem bughalmaz? A Bip az elején jó volt, aztán asszony már elég régen nem használja, valami nem volt okés.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#507) Spooky


Spooky
tag

Sziasztok . Gtr2 vel szemezgetek. Az órára létezik magyar nyelv vagyis jött ki olyan fw ami tartalmazza a magyar nyelvet?
Köszönöm a segitséget előre is.

(#508) kenuba01 válasza salapp (#506) üzenetére


kenuba01
tag

Nekem ugyan GTS 2 van de én nem veszek többet a gyártó termékeiből. Valószínű a GTR 2e is hasonló software és hardver.
- Pontatlan pulzusmérés...ez inkább csak tájékoztató jellegű számomra (edzés közben laza 120 as pulzusnál mér 85..90 et. Számomra ez elfogadhatalan.
- az akkumátor lemerülése köszönő viszonyban sincs a gyári értékektől...talán ha kikapcsolsz mindent és csak sima óra.
- A zepp alkalmazás nagyon fapados...másik alkalmazást kell használni ami már buhera számomra.
- stressz monitorozásnál másnap még az előző napi adatokat jelzi ki valamikor délután vált aznapra....gőzőm sincs miért.
- lépésszámláló szintén kuka....ha nem lóbálod a kezed pl. bevásárló kocsit tolsz ..felét sem méri...
- GPS pontatlan nagyon...néha jó néha kritikán aluli
- Ha az automata sport érzékelés be van kapcsolva....néha vezetés közben országúti gyors kerékpározást érzékel.....persze 100..120-al megyek bicajjal az aszfalton... :)
Február óta van meg és 2x kellett gyári visszaállítást csinálnom rajta ...hibásan mért minden összevesztek az adatok mert a zepp mellett a notify for amazfitet is használom hogy elfogadható tudású legyen..de ez már mókólás...hogy nincs egy normális mindent tudó gyári app...vicc

A feleségemnek Huawei watch fit van...fényévekkel jobb,pontosabb és kb 30k ba került.
A következő nekem vagy samsung watch 4 es vagy valamelyik huawei lesz.
Ez az én véleményem..persze lehet másnak megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#509) saril válasza kenuba01 (#508) üzenetére


saril
senior tag

egyetértek, kritikán aluli, bóvli ez az óra, nekem is van, de már milliószor megbántam hogy megvettem, kutyaszar, és akkor még dícsértem! :((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#510) havri1


havri1
félisten

Érdekes, nekem tökéletesen működik. Kivételes vagyok.

havri

(#511) egykori válasza havri1 (#510) üzenetére


egykori
őstag

Nálunk kettő van: GTS2 és GTS2 Mini - szintén elégedettek vagyunk. Pl. ma reggel mértem felkaros Omronnal vérnyomást, a pulzus 67 volt, és csodák csodája az óra is 67-es pulzust mért.

[ Szerkesztve ]

(#512) havri1 válasza egykori (#511) üzenetére


havri1
félisten

Akkor már 3 működő termék van a piacon, örülök :))

[ Szerkesztve ]

havri

(#513) Silent77


Silent77
veterán

4

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#514) Lajcsika válasza Silent77 (#513) üzenetére


Lajcsika
tag

6

(#515) salapp válasza havri1 (#512) üzenetére


salapp
addikt

7
Fiam lassan egy hete használja a GTR2e-t, eddig nagyon szereti. Lecsekkolta ő is külön GPS-szel és az útvonalat pontosan mérte, a magasságot is elég jól megadja, a véroxigén is pontos. A kijelző jól látszik és nem olyan unalmas IWatch forma, mint a Huawei, éppen a normális kerek tok volt az egyik ok, ami miatt ezt választotta. Közben megrendeltem én is, feleségem a Bip 2 után most egy GTS2 minit kért. Majd megírom, hogy válnak be.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#516) saril válasza havri1 (#512) üzenetére


saril
senior tag

:D te is sokat panaszkodtál az órára, meg a zepp-re is, egy kalap sz@r az egész óra is, meg a zepp is... akadozik, a menüje, mindene, lassú, hugylé az egész, semmirevaló, így persze hogy nem kell napokig tölteni, mert semmire nem való, tényleg visszatérek android alapúra és inkább töltöm az órát 2-3 naponta, de az legalább minden IS tud, és nem akad!!! borzasztó rossz ez az óra, soha többé nem veszek ilyen fajtát és mindenkit lebeszélek róla akit tudok! :R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#517) havri1 válasza saril (#516) üzenetére


havri1
félisten

Rendben, szia!
Én megtanultam használni :P
Az órával semmi baj sincs. A szoftvere gyenge, ami orvosolva lett.

[ Szerkesztve ]

havri

(#518) SztiviVander válasza kenuba01 (#508) üzenetére


SztiviVander
őstag

Meg szerencse hogy a huawei health nem fapados hanem csilivili fullextras mi?
Mondjuk annal nem kell nagyom agyalnod hogy milyen 3rd party appot hasznalj az teny.

(#519) kenuba01 válasza SztiviVander (#518) üzenetére


kenuba01
tag

Miert is kellene a huawei hez mas appot hasznalni mint a gyarit...Az mindent tud...nem kell mokolni, orosz oldalakrol f@sokat felrakni...amiket irtam tenyek...szamomra, tapasztalat utjan jutottam arra a kovetkeztetesre hogy a gts 2 a noname kinai 10k-s orak szintjen van.
A teny az teny, pontatlan az akummulator gyenge...
Probalj pulzust merni komoly fizikai munka vagy edzes kozben manualisan es hasonlitsd ossze az oran latottakkal, valamint tolj egy bevasarlokocsit 100lepesig es nezd meg mennyit szamolt az ora....vicc...de jo nagy....akit tehetek en is lebeszelek errol a f@shalmazrol.....
A szep kijelzo es a design az tenyleg okes...
Persze elfogadom hogy masokat ez teljesen kielegit..., te meg fogadd el azt hogy nekem nem felel meg...ennyi...

(#520) OPiiPO válasza kenuba01 (#519) üzenetére


OPiiPO
addikt

Ha a Huawei mindent tud, nyugodtan használd azt, van van annak is topicja, át is költözhetsz ;]

8

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#521) salapp válasza OPiiPO (#520) üzenetére


salapp
addikt

Óóó :) Amúgy már alig várom, hogy hozzák. Fiam mondta, hogy mindenre jó, amire vette és nem kommersz a kinézete, valamint nem egy hányadék Samsung termék hype-áron.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#522) OPiiPO válasza salapp (#521) üzenetére


OPiiPO
addikt

+1, ez már a harmadik Amazfit órám, amire én használom arra teljesen rendben van.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#523) SztiviVander válasza salapp (#521) üzenetére


SztiviVander
őstag

Oke, elmondtad 5x koszi ennyi eleg lesz. Sok sikert a huaweihez szia.

(#524) salapp válasza SztiviVander (#523) üzenetére


salapp
addikt

Ezt gondolom, kenuba01-nek szántad :)

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#525) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Csatlakozom én is a topikhoz. Egy wear os-es Fossilról jöttem. Ott az 1-max 2 napos aksiidőt meguntam, a tesóm pedig ajánlotta az Amazfitet, mert ő már egy 1 használja a korábbi titanium verziót.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#526) SztiviVander válasza salapp (#524) üzenetére


SztiviVander
őstag

Bocs, igen.

(#527) saril válasza salapp (#521) üzenetére


saril
senior tag

így van, a samsung drága, és hányadék! ja de NEM akad, gyors, pontos, lehet óráról tárcsázni, nem kell elővenni a telefont ha hívást akarok indítani! sorolhatnám még....... GTS2 kijelzője rettentő mód hamar karcolódik!!! :R akadozik, akadozik a menüje, lassú, pontatlan, ez tényleg nagyszerű egy órától!

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#528) havri1 válasza saril (#527) üzenetére


havri1
félisten

Tisztelettel kérlek, legyen itt ez az utolsó hozzászólásod. Erre a fröcsögésre az ég adta világon senki sem kíváncsi.
Elmondtad, tudomásul vettük, hogy szar, hányadék, fos.
Add el, és ennyi.
Bye

[ Szerkesztve ]

havri

(#529) salapp válasza saril (#527) üzenetére


salapp
addikt

Ez ugye nem a S(z)a(r)msung okos(kodó) órák topikja, de:
Drága: ezen semmi nem változtat, igénytelen szar gyártó a Samsung, ezt már a legtöbben tudjuk (ehhez mérten minden drága, amit kihánynak a gyáraikból)
Nem akad: gratulálok, annyiért be is bäszna
Pontos: Fiam GTR2e-je halál pontos, amióta megvan, szóval az valami egyedi hibás darab lehet, vissza kell vinni, annyi
Óráról lehet tárcsázni: na ezek azok a dolgok, amiket pont leszarunk. Éppen az az érték ennél a szerinted fosch óránál, hogy magában elvan, nem sipákol állandóan a telefonért, nem hallgatózik, küldi ki tudja, hova állandóan az infókat. El lehet süllyeszteni a telefont, mert ugye az is mind kis köcsög és hallgatózik, hogy rohadjon meg a google-konszern
Akadozik: fiamé nem, megint azt mondom, hibás darabot láttál, vissza kell vinni, oszt jóvan.
Karcolódik: megnéztem, fiamé nem. De mondjuk van filléres polírozó szer kifejezetten ilyen eszközök karbantartásához, ha zavaró mértékűvé válna a karcolódás.
Amúgy ennyi pénzért értelmes ember nem a csoda-kamut várja. Ha lesz majd valami komoly óra gyártótól ilyen okos funkciós, zafír üveges, elegáns óra, arra ki fogom adni a nagy összeget. Egy Samsung szarjáért biztos nem.
Utóirat: kívánom a Samsungnak, LG-nek, hogy rothadjanak el a saját marketingeseik vérében. Esetleg csurgatnahtának mellé még a rejtett fórum llobbistáik, fizetett youtuber "tesztelőik" véréből is.
Ennyi.
(Bocs, biztos a döglesztő vakcinától, de még sosem fájt így a fejem. Nem irigylem McClane-t a Die Hard 3-ból)

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#530) saril válasza havri1 (#528) üzenetére


saril
senior tag

nem egyedi eset az enyém, csak én markánsan fogalmazok és beismerem hogy rossz az óra még úgy is hogy én is megvettem, meg a feleségemnek is megvettem és rédekes mód az sem jó...

itt vannak a csodás dícsérő hozzászólásaid egy része hogy mennyire jó az órád! meg a hozzá tartózó összes app.... és ezeket te írtad, és még van belőle egy pár!
[482] [468] [464] [459] [444]

Persze hogy abbahagyom az írást, tudom hogy bánt az igazság, meg nektek akik ilyen órát használtok nem zavaró hogy akadozik a menü és lassú, persze megalkuvók vagytok.. vagy mert nem tudjátok, mi az, amikor valami gördülékenyen működik, meg ugye pontos.

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#531) havri1 válasza saril (#530) üzenetére


havri1
félisten

Istenem :DD
Szoftveres probléma, ami immáron 2 hónapja megoldódott. Tökéletes..
Kérlek még, még, még :))

havri

(#532) saril válasza havri1 (#531) üzenetére


saril
senior tag

Elnélzést kérek mindenkitől akit megbántottam a nyers hozzászólásaimmal. Samsung tényleg drága, de én konkrétan csak ahoz vagyok hozzászokva, nem is volt más mobilom sosem mint a samsung, az összes ami nekem volt megelégedéssel használtam, hozzászoktam, így, mástól is azt várnám el amit ezek a készülékek nyújtottak nekem, ez az óra nem tudja azt amit egy samsung, igen, olcsóbb is, igen el is fogom adni és veszek egy fos samsungot még úgy is hogy 2 naponta kell töltenem, de mivel hozzászoktam hogy az S3 frontier ami immár 3-4 éves technika és sokkal gyorsabb meg kezelőbb barát mint ez az óra, így inkább megalkovó leszek és veszek egy fosputtony samsungot, ami gyors és az én igényeimet kielégíti! :R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#533) salapp válasza havri1 (#531) üzenetére


salapp
addikt

Kell ez neked? :D
Én is őszintén meg fogom írni a véleményemet és ha szar, úgy küldöm vissza, mint a huzat.
Viszont fiamnak már van ugye bő egy hete egy GTR2e, és eléggé hard tesztelő. Arra, amire neki kell (nekem még arra sem), mindenre válaszolt eddig.
Szerintem menj át te is a S(z)a(r)msung lófäszWatch topikba és okádj már oda pár posztot, hogy mekkora ótvar, mennyi pénzért. Bár gondolom, neked sem stílusod.

saril: helyesen: ahhoz. Te eleve elveszett vagy. Bátyám úgy vágta földhöz a csúcs Samsung telóját, hogy ripityomra tört. Ismeretségi körben mindenki igen hamar rájött, milyen gondok vannak a Samsung mobil termékeivel. Te nagyon szerencsés, vagy sikeresen fixált, kognitív disszonancia-kerülő felhasználó vagy. Neked TILOS Samsungon kívül mást használnod, mert nem leszel vele elégedett. És ezt komolyan mondom.
Ez az akadozó menü komoly fejlövés lehet nálad. Fiamnál olyan gördülékeny, hogy már azt hittem, Samsung óra. :DD
De a lényeg: az élet szép, van több gyártó, mindenki azt használja, amit szeretne, amire el akarja költeni a pénzét. Te se haragudj, hogy ma különösen fäszfej módon nyilatkoztam, mondom, a fejem.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#534) saril válasza salapp (#533) üzenetére


saril
senior tag

olvass vissza, ez egy folyamat volt, megvettem, nagy elvárások voltak az óra iránt és ez lett a vesztem, nem gondoltam hogy egy 3-4 éves techika szintjén sincs ez az óra, tudom, tudom az android és ezért volt jó, már régen is, ez van! nem most találtam ki hogy rossz az óra amit megvettem, hanem folyamatosan rossz, és nem tudom megszeretni.... nem csak én fröcsögök hogy rossz, ez nem tűnik fel??? sokan írják hogy rossz... vajon ez miért van? mindenki rossz példányt fogott ki? meg vajon miért vettem amazfitet samsung helyett? hogy kirpóbáljak mást is, mert volt pár generáción át mi band-em is, azok jók voltak, tényleg. tudom hogy érdekesen hangzik de én egy telefonomat sem ejtettem még úgy le hogy eltört volna, mindegyiken használtam, használok tokot és fóliát. amúgy nekem is sokan mondják hogy szar a samsung, én mindig csak flagship telefont vettem belőle, egyszer volt egy s4 mini-m az kicsit lassúcska volt meg melegedett, ez tény, de nem is csúcs mobil volt...

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#535) salapp válasza saril (#534) üzenetére


salapp
addikt

Ár/érték/prekoncepciók/élmények.
Ezekből tevődik össze a teljes kép. Minden fórum tele van jó és rossz véleményekkel (ezekből ma már teljesen nyilvánvalóan rengeteg a bértollnok által böffentett fajta), segítséget kaphat a felhasználó, de úgyis a puding elfogyasztása után derül ki, hogy hányás lesz-e a vége, vagy elégedettség.
Amúgy sosem vennék kínai gyártótól telefont, ahogy koreaitól sem, ennek az eszköznek a megvétele amolyan nyári játszadozás. Ha beválik arra, amire kell, jó, ha bughalmaz, visszamegy. Meg is írom majd ide.
De reméljük, nem :-)

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#536) OPiiPO válasza saril (#527) üzenetére


OPiiPO
addikt

Naponta jössz már ezzel a fröcsögéseddel, kezd roppant unalmas lenni! :(((

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#537) feloman válasza ghiottone (#525) üzenetére


feloman
aktív tag

Szia!
Melyik típust vetted? Kíváncsi lennék a véleményedre, milyennek találod az órát pár hét használat után.
Előre is köszi ;)

felo

(#538) salapp válasza feloman (#537) üzenetére


salapp
addikt

Még annyit, hogy természetesen a bátyám által földhöz vágott Samsung is csúcs készülék volt. Ezen kívül még egyszer próbált be Iphone-t, (pedig előre mondtam, hogy nem lesz az neki való), az is a kövön landolt.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#539) Silent77


Silent77
veterán

Nagyon régóta használok Amazfit órákat, szinte az összes megvolt. Párom úgy szintén.
Jelenleg GTS 2 és nekem GTR2 e.
A kezdeti hívószámkijelzés problémát megoldotta a notify for amazfit app. Nálam ez az egy bosszantó dolog volt.
Pulzus és lépésszámláló mindegyiknél tökéletesen működött. Párom sokat gyalogol, napi több mint 10000 lépés. Sokszor 18 felett.
Pulzust edzésénél is pontosan mutatja, többször tesztelve.
Egyedül a GPS-ről nem tudok nyilatkozni, ez a része nem érdekel. Akadást nem vettem észre.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#540) ghiottone válasza feloman (#537) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Gtr 2 classic. 1 napja van meg. Kialakítás tetszik, aksiban is jónak tűnik, de a wear os "okosabb" értesítés kezelése miatt + 1-2 dolog miatt valószínűleg megy vissza. A gps nálam nagyon lassan talált jele (a-gps-t frissítettem, verziót frissítettem) pontatlan is és ma reggel egy 30-40 perces séta alatt kertvárosi környezetben 3xor vesztette el a jelet.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#541) feloman válasza ghiottone (#540) üzenetére


feloman
aktív tag

Köszi az infót. Nem hangzik jól ez a gps jelvesztés. Nézegetem én is az Amazfiteket, a gps nekem fontos lenne, ha már váltok ilyenre, de akkor lehet kihagyom ezt a széríát. S tudod már mit veszel helyette?

[ Szerkesztve ]

felo

(#542) salapp válasza feloman (#541) üzenetére


salapp
addikt

Többször használta fiam már a GTR2e-t gyalogláshoz, abszolút pontos volt, a veroxigén mérés és az alvás figyelés is. Az óra használat mellett ezek miatt vette. Értesítések egyéb úri huncutságok őt (sem) érdeklik. Hívást fogadni, indítani pláne nem akar órán.
Ez ugye nem a classic, nem tudom, van-e eltérés belül.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#543) ghiottone válasza feloman (#541) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Megyek vissza Fossil gen 5-re. Az új Samsung wear órák marha drágák lesznek, annyit sajnálok érte kiadni. Huaweit is néztem, de 1 éve 2 fossil között kipróbálva a gyatra értesítés kijelzése nem győzött meg és még most se fejlődött ilyen tekintetben.
Lehet most kifogtam egy hibás példányt, fene tudja.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#544) feloman válasza ghiottone (#543) üzenetére


feloman
aktív tag

Köszi! :)
Neked is köszi az infót salapp

[ Szerkesztve ]

felo

(#545) dioka7


dioka7
senior tag

Sziasztok!

Kollégám tegnap vett egy GTR2-t és van vele annyi gond, hogy nem jelzi a hívó nevét, amig csörög a telefon. Ha lerakta a hívó, akkor a nem fogadott hívásnál már kiírja a nevet. Hol és mit kell beállítani, hogy jó legyen? A notify for amazfit-et olvastam, hogy megoldotta másnál a gondot, de azzal sem lett jó. Valaki tud segíteni? Köszönöm! :R

(#546) ghiottone válasza dioka7 (#545) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam a topickban már korábban is linkelt AEX verziós módosított Zepp ezt a problémát megoldotta: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#547) Spooky válasza Spooky (#507) üzenetére


Spooky
tag

Valaki esetleg nyelvi kérdésben tudna segíteni?
Köszönöm.

(#548) kenuba01 válasza salapp (#542) üzenetére


kenuba01
tag

Nem tudtam, hogy ebbe a topikba csak pozitív megnyilvánulásokat "szabad" írni az amazfit termékiről.
Én elfogadom, hogy neked és az ismerőseidnek minden fasza, jól működik űber fasza...de nekem nem ...akkor lehet az enyém szenzorhibás de amiket írtam (nem nem 5x írtam csak kétszer) valós problémák. Nagyjából 1 hónappal ezelőttig én is meg voltam elégedve a termékkel de 1 véletlen folytán kiderült milyen pontatlan....és utána megrendült a bizalom....
Márt a véroxigén mérés is vicc volt ma 3 egymásutáni mérés eredményei 90..98...99 %
Innen már érzékelhető hogy ez is tájékoztató érték volt mint a pulzusmérés.
Mellékeltként betallózom a tegnap éjszakai alvásmonitort...nevetséges az egész
Az elalvási idő stimmel reggel 6 körül ébredtem 0 ébrenlét volt. ...és a szuper amazfit ezt mérte.... :)))

A gps adatait már kitöröltem 1 futásnál de az is vicc volt végig a környék lakóházainak kertjében futottam...átmászva a kerítéseken az óra szerint cikkcakkban.....

[ Szerkesztve ]

(#549) kenuba01


kenuba01
tag

Még elfelejtettem....
február óta van meg és 2 x kellett teljes factory resetet csinálnom. Általában 2 hónapig tökéletesen működik majd meghülyül...semmi sem működik rendesen...reset aztán 2 hónapig újra jó minden...most érik a 3. reset de ez lesz az utolsó...én nem kínlódok vele tovább....
Részemről lezártam a témát ....

[ Szerkesztve ]

(#550) salapp válasza kenuba01 (#549) üzenetére


salapp
addikt

Ezeket kell mérlegelni. Lassan már az androidos tévék is olyan szarok szoftveresen, hogy a túlzó elvárásokkal lévő felhasználónak havonta kell hard vagy factory reset. Ez egy ilyen korszak. Én régimódi vagyok, tévét sem szidok, mert nem játssza a mókolt remux szart, célhardverről filmezek, nincs semmi beakadós app letöltve, sőt, semmilyen, soha nem is kellett resetelnem.
Mondtam, hogy én is lealázom majd, ha szarnak bizonyul. Egyelőre fiamnál látom, és ma is mondta, hogy teljesen jól használható.
Amúgy itt is volt, aki szarnak titulálta ezt az órát, a leírásából kiderült, hogy rosszul használja.
Én ha valami nem elég jó, és két héten belül kiderül, küldöm is vissza. Ha ezt túllépem, eladom a francba és nem idegeskedek rajta, nem írogatok fórumba napi ötször, hogy "jááj, miért is nem a Csoda Márkát vettem, eeez de egy szar."

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.