Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Luigi962 válasza bivalyos (#850) üzenetére


Luigi962
őstag

A legutóbbi frissítéssel elrontották. Bármit csinálsz csak akkor jó, ha az órán ki majd bekapcsolod a BT-t. Aztán mikor hatótávon kívül kerül a telótól akkor megint szar az egész.

(#852) havri1 válasza Luigi962 (#851) üzenetére


havri1
félisten

Hónapok óta ilyen, nincs rá megoldás, és nem jöttünk rá, mi okozza.
Egyébként nálam nem így van, mint ahogy írtad. Hetente/kéthetente csinálja, többnyire jó.

[ Szerkesztve ]

havri

(#853) mistvan68 válasza HUNited (#672) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!
GTS2 mini órára ezzel próbálok óralapot feltenni,de csak a connecting szöveg van és hiába megyek rá a download-ra nem tölti fel az óralapot hosszú idő elteltével sem IOS alatt.
Mi lehet a probléma?
Üdv.István

(#854) HUNited válasza mistvan68 (#853) üzenetére


HUNited
senior tag

Sorry, de ios-hez totál sötét vagyok.

(#855) mistvan68 válasza HUNited (#854) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!
Az a probléma,hogy Android alatt is ugyanez van.Tegnap este egy Samsung Note9-el párosítottam és ott is ez történt.Korábban már valaki írta,hogy neki egy éjszaka alatt sem töltötte le az Amazfit Faces a kívánt óralapot.
Üdv.István

(#856) gretzky77 válasza internetezoo (#832) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi megnéztem ezt a progit, ma jött vissza az óra! A program látja az órát, működik rendesen csak a kijelző nem érzékel úgy néz ki!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#857) gretzky77


gretzky77
veterán

A zepp és a Notify is látja az órát, párosítás elindítva, de sajnos az órán nem tudom elfogadni, mert nem érzékeli!
Sanszos,hogy szét kell szednem?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#858) internetezoo válasza gretzky77 (#857) üzenetére


internetezoo
senior tag

Notifyn fw gyári visszaállítás?

(#859) gretzky77 válasza internetezoo (#858) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha nem tudom párosítani akkor azt hogy?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#860) internetezoo válasza gretzky77 (#859) üzenetére


internetezoo
senior tag

És a fizikai gombot nem fogadja el? Bár sose próbáltam ezzel.

(#861) gretzky77 válasza internetezoo (#860) üzenetére


gretzky77
veterán

Sajnos nem arra nem használható! Notify néha csatlakozik, aztán ledob és ezt játsza! Az előbb pl rezgett és jelezte a Messenger üzenetet :Y

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#862) mistvan68 válasza mistvan68 (#855) üzenetére


mistvan68
tag

Megoldódott. A GTS2 mini-nél a Zepp-el nem tudok az Amazfit watch faces-ről átvenni óralapot.
Viszont az Amaztools-al igen.Ezzel tudok óralapot cserélni IOS alatt.

[ Szerkesztve ]

(#863) SztiviVander válasza internetezoo (#858) üzenetére


SztiviVander
őstag

Hol van a notify-be olyan opcio ami az orat factory reset-eli? Vagy mi lenne a cel a fw frisstessel/downgrade-el? Egyik se torol. semmit, se beallitasolat, se adatokat se parositast.

[ Szerkesztve ]

(#864) gretzky77 válasza SztiviVander (#863) üzenetére


gretzky77
veterán

Az a baj tudnám is akár párosítani, mert eljut odáig csak sajnos az órán nem tudom elfogadni!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#865) gretzky77


gretzky77
veterán

Azt esetleg tudja valaki, hogy garis probléma esetén ki szervízeli az Amazfit termékeket itthon? :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#866) havri1 válasza gretzky77 (#865) üzenetére


havri1
félisten

Attól függ, hol vetted. Hivatalos forrás a wayteq.

havri

(#867) gretzky77 válasza havri1 (#866) üzenetére


gretzky77
veterán

Nincs rá garancia, csak gondoltam futok egy kört,hogy mennyiért néznék meg és adott esetben mennyiért tudnák javítani fizetős keretek között

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#868) SztiviVander válasza gretzky77 (#867) üzenetére


SztiviVander
őstag

Keves eselyt latok ra hogy javitanak, garis. esetben valsz visszakuldik gyartonak te meg kapnal egy masikat. De hivd fel wayteq-et vagy lurdyban a hivatalos xiaomi boltot es megmondjak.

(#869) havri1 válasza SztiviVander (#868) üzenetére


havri1
félisten

Így van. Bevizsgálják, és csere.
Nekem is így volt.

havri

(#870) gretzky77


gretzky77
veterán

Köszi mindenkinek akkor hagyom és elbúcsúzom tőle! Itt hagyom hirdetni hátha esetleg valakinek kell alkatrésznek vagy egyéb okból!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#871) ödönke


ödönke
aktív tag

Ma redneltem egy GTS 2 mini-t alzáról, nekem egy dologra kell: iphonnal összekötni és jelezzen minden hívás/üzenetet, ha ebben jó marad, de ha állandóan leszakad, és figyelgetni kell akkor eladom és soha többet.

(#872) mistvan68 válasza ödönke (#871) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Egy hete használom IOS alatt.Hívások,sms-k jönnek,de mail-t nem jelzi.Mondjuk nekem ez elég.Viszont sokszor leakad és kézzel kell szinkronizálni az időjárás és alvás illetve egyébb miatt.Viszont a Huawei watch fit Elegant többször leakadt és akkor a hívások és sms-ek sem érkezetek rá meg.Én azt tapasztalom,hogy IOS alatt tökéletesen csak az Apple watch működik.Jó pár órát kipróbáltam az IOS alatt és tökéletesen csak az alma óra működött.Minden más óra hiányosan működött vele.kivéve talán még az Alcatel watch óra volt,de az már öt éve jelent meg.Samsung és Android wear órák sem működnek jól vele.Üdv.István

(#873) O.CS


O.CS
aktív tag

Véditek valamivel az órát?Vagy nem kell mert edzett üvege van?
Van olyan szíj ami felül a csatlakozásnál 20mm de lejebb 22mm vagy több?Elég gyerek órának tűnik ezzel a vékony szíjjal.

(#874) Hatice.


Hatice.
újonc

Sziasztok! Nem tudjátok, be lehet azt valahogy állítani, hogy a telefonon (nem az okosórán) beállított ébresztőt megjelenítse az óra, és lehessen azon kezelni (szundizni vagy leállítani)? Apróság, de ez nagyon hiányzik.🙂

(#875) HUNited


HUNited
senior tag

Srácok, a Zepp frissítést megint elcseszték?
Ide oda ugrál az app az időzónákban, ami miatt óránként kihagy a pulzusmérés...

(#876) egykori válasza HUNited (#875) üzenetére


egykori
őstag

Szerintem, (okt. 31. helyett) már most átálltak a téli időszámításra, mert egy óra eltolódással mutatja pl. az alvási adatokat is.

(#877) HUNited válasza egykori (#876) üzenetére


HUNited
senior tag

Nekem nem csúszik egy órát, hanem kihagyja minden második órát. Tök szaggatott minden. Ellenőriztem, az órán fennvannak az adatok.

(#878) egykori válasza HUNited (#877) üzenetére


egykori
őstag

Sajnos nemcsak időeltolódás van, hanem pl. a lépésszámot is megfelezte. Nagy kár volt ezért frissítést kiadni.

(#879) HUNited válasza egykori (#878) üzenetére


HUNited
senior tag

Ha buktam az ezer xszáz napos statisztikámat is emiatt a fos miatt... És még mindig nincs kint a javítás.

(#880) egykori válasza HUNited (#879) üzenetére


egykori
őstag

A Google Play-en rengeteg panasz van a legfrissebb update miatt, így remélem én is, hogy mihamarabb kiadják a javítást.

(#881) bivalyos


bivalyos
tag

Sziasztok, ezt az óra lapot nem tudná valaki magyarítani? :R

Üdvözlettel: bivaly

(#882) Bertiee válasza bivalyos (#881) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Nálam (GTS2 mini) az alvás adatok mentek gallyra. Egy -az óra szerinti - 7 órás alvásból a Zepp jó ha 1-2 órát mutat...

(#883) HUNited válasza Bertiee (#882) üzenetére


HUNited
senior tag

Mindenkinél ez van, de ez a hulladék gyártó inkább új termékeket mutogat be amik gondolom olyan szarok mint a korábbiak.

(#884) havri1 válasza HUNited (#883) üzenetére


havri1
félisten

Ez zepp hiba, nem óra.
Az meg közös, tehát érdekük lenne a javítás.

havri

(#885) SztiviVander válasza HUNited (#883) üzenetére


SztiviVander
őstag

(#886) HUNited válasza havri1 (#884) üzenetére


HUNited
senior tag

Tudom, de az app nélkük az óra nem ér többet, mint egy buta óra, vagy sima pulzusmérős óra ami nem szinkronizál csak pillanatnyilag tájékoztat. Én nem azt vettem.

(#887) HUNited válasza SztiviVander (#885) üzenetére


HUNited
senior tag

Szerintem most veszítették el az értelmes felhasználóik jelentős részét. Én ezek után tuti nem veszek többé Amazfut terméket. Ez volt a harmadik, és egyre szarabb a minőség (bip, bips, gtr2e).
Rettegek ha jön egy új verzió mit kúrnak el. Le kelkett tiltani az auto frissítést a playben ez miatt, és alternatív forrásból telepíteni egy régi verziót. Persze a több mint 1000 napos szériám már nem kapom vissza (engem ez motivált, ki lehet röhögni érte, de ezért van, ls sokan ezért mozognap esőben, hóban, sárban, betegen).

Érdekesség hogy az órán fennvannak az adatok (hiszen az jól működik, ahogy havri is írta), de ez a fxstalicska bxszik betölteni... és feltölteni a felhőbe. Az órán minden nap megvolt bőséggel a lépésszám.

(#888) egykori válasza HUNited (#887) üzenetére


egykori
őstag

Én is megelégeltem. Visszaállítottam a 6.2.3-as verzióra a saját GTR2 és nejem GTS2 óráját. Ki tudja, mikorra lesz javítás? Lehet, hogy akár holnap, de lehet, hogy még több napot is várni kell rá.

(#889) havri1 válasza HUNited (#887) üzenetére


havri1
félisten

Milyen accal vagy belépve? Én mi-vel, nekem minden adat megvan úgy látom visszamenőleg.

[ Szerkesztve ]

havri

(#890) havri1


havri1
félisten

Kint van a frissítés

havri

(#891) HUNited válasza havri1 (#889) üzenetére


HUNited
senior tag

Az adat megvan, de csak a töredéke a valósnak. Ha megnézed, neked is csak 1550 lépést mutat erre a hétre átlagban, az előző héten meg 4574-et. És a szériádat akkor veszíted el, ha valamelyik nap nincs meg a beállított érték (esetemben 5000 lépés a minimum, amit jégben, esőben, betegen is abszolváltam évek óta).

(#892) HUNited válasza havri1 (#890) üzenetére


HUNited
senior tag

És javult? Más valamit elrontottak?

(#893) havri1 válasza HUNited (#891) üzenetére


havri1
félisten

Ja értem. Hát ez a pár nap bukó akkor sajnos, meg amit ránt magával. De mivel az óra 1 hétig tárol ha jól emlékszem, talán helyreáll. Nem vettem észre semmit még egyelőre :DD
A mai napi lépés már több, mint az elmúlt napokban összesen, alvás előtte lett szinkronizálva, szóval nem akarom elkiabalni, de a lépésből ítélve jó.

[ Szerkesztve ]

havri

(#894) HUNited válasza havri1 (#893) üzenetére


HUNited
senior tag

Nehezemre esik, de várok holnapig, majd írd meg léci mik a tapasztalatok.

Az órán amúgy fenn vannak az adatok, más appok látják, de ez a vacak persze nem tölti le, miért is töltené... És nincs is rá ismert módszer hogy letöltessem újra. Pedig igazán berakhatnának egy ilyen funkciót, mert a Notify-ben pl. van ilyen (hagyjuk hogy az meg még vacakabb).

Hjaj hiányzik a Mi Bandage.

(#895) Bertiee


Bertiee
aktív tag

Nálam ma frissült a Zepp. A pulzus adatokat úgy néz ki folyamatosan rajzolja, nem pedig szaggatottan, ahogy már pár napja. Gondolom ez az alvásmérés pontosságán is javít...

(#896) havri1


havri1
félisten

Nálam helyreállt a rend.

havri

(#897) Luigi962 válasza havri1 (#896) üzenetére


Luigi962
őstag

A pulzus és lépésszám kijelzés az jó lett, de változatlanul, ha lecsatlakozik az óra a BT távolsága miatt akkor utána nem lehet hívást fogadni rajta csak, ha az órán ki majd újra bekapcsolom a BT-t. Azért ez gáz eléggé főleg, hogy jó volt az elején mikor megvettem 6 hónapja!

(#898) HUNited válasza havri1 (#896) üzenetére


HUNited
senior tag

Köszi

(#899) havri1 válasza Luigi962 (#897) üzenetére


havri1
félisten

Erről nem is szólt a javítás, ez kezdetek óta fennáló BUG. De mint írtam, nem minden esetben, hetente, kéthetente 1x van így. Nekem amúgy az óra restartja oldja csak meg, BT ki be nem.

havri

(#900) Luigi962 válasza havri1 (#899) üzenetére


Luigi962
őstag

Nekem az elején jó volt, használtam is néha. Aztán valamelyik frissítéssel lett elb...va. Próbáltam az AEX féle appot is, de azzal sem jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.