Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#582) gzoll válasza holozis_HUN (#580) üzenetére


gzoll
tag

Szia!

- Szerintem nem kompatibilis a sony gyári appjával, a Google Fit-tel is csak úgy, hogy a Mi Fit kezeli az S1-et, és a Google Fit csak átveszi a rögzített adatokat
- Pulzus mérő elég pontos, elég csak egy kicsit visszaolvasnod, páran megírtuk, nem írom le még egyszer
- Rendesen felkelt a rezgése, elég erős, és egyébként a rezgőmotor bár nem hangos, azért az éjszakai csendhez képest hallható is
- A Mi Fit app nálam nem zabálja az akksit (Motorola Moto G 2nd Gen 2014)
- A Mi Fit-ben nem lehet beállítani, hogy külön jelezzen ha eltűnik a telefon, lehet hogy ad valami jelzést ha megszakad a kapcsolat, én ezt még nem próbáltam ki. A telefonnal viszont hatókörön belül lehet rezegteni meg villogtatni az S1-et, ha esetleg letetted de nem találod.

Linket hogy hol olcsóbb is pár hozzászólással feljebb írtunk többen is, ígérem nem fog fájni, ha visszaolvasol :-)

TinyDeal oldalon van 3-4ezerért az U8 nevű színes kijelzős okosóra. Aranyos meg hasznos, nem bántóan gagyi de azért kotyogós műanyag és elég erősen fapados MTK platform, ha olyasmire vágysz próbából rendelhetsz, két BigMac menü ára az egész.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.