Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#266) Madwe válasza HarleyCustom (#259) üzenetére


Madwe
nagyúr

Illetve nem értem telefonoknál miért gondolja mindenki, hogy az összes cég összes termékének neki kéne megelelnie mind hw mind sw mind árazás szempontjából. Ők a 2milliós projektorok topikjába is járnak naponta, h mi ez a drága szar? A tesla, bmw topikba is? tényleg annyira szánalmas ez már...
Igen, van olcsóbb. Igen, bizonyos szempontok szerint van jobb. Ha neked ez drága s nem jó, ne vedd meg. Ha valakinek nem drága és szereti, vegye meg. Ha az elöbbiek vannak csak kb, nem fog menni a szekér, ha az utóbbiak, akkor menni fog.
Miért gondolja kis túlzással minden minimálbéres h az iphone drága szar mert nem tudja megvenni márpedig amit Ő nem tud megvenni az tuti drága és túlárazott és minden a magyar minimálbéres piacra szól... miközben sosem használta. majd ha 2 évig mac-eket használ iphone-okkal, utána alkosson véleményt.
Vagy most akkor álljunk le azon vitázni hogy hol 200 forint a kenyér és hol 300? Mert valakinek a két összeg közötti különbség kb hasonlóan jelentéktelen, mint egy iphone s droid ára között...
Én is mehetnék a tesla topikba fikázni h így meg úgy, drága szar, de semmi jogalapom nem lenne rá. Szerintem :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.