Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) lugosi válasza FіkuszKukіsz (#943) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Értem, én azért írtam, hogy felfüggesztették, mert a forbes cikkében a "suspend" kifejezést használták. Persze lehet hogy van olyan, ahol be sem vezették. [link]
De látom hogy a hivatalos ios 12.1 bevezetés napján függesztették fel (ha jól veszem ki), így lehet hogy végső soron ők sem vezették be?

(#952) lugosi válasza MasterMark (#949) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nézd, nem "hülyeséget", és nem "terjeszt", hanem felhívta a figyelmet arra, amit mások írtak itt a fórumon.
Tény, hogy írták másik topikban, hogy konkrét személyes negatív tapasztalatuk van az esimmel jelenleg. Ha ezt "terjesztés"-nek nevezed, akkor ebben óhatatlanul benne van az, amit tulajdonképpen le is írsz, hogy ez "hülyeség", holott sajnos úgy tűnik, hogy jelenleg nem, hanem konkrét létező tapasztalat.
Mielőtt lehülyeségezel dolgokat, szerintem nézz utána egy kicsit. És utólag sem szégyen elismerni, ha tévedtél.

(#953) MasterMark válasza lugosi (#952) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor neked is leírom, hogy nem a konkrét esetről van szó, hanem ezzel a módszerrel terjednek más hülyeségek is az iPhone körül. Hogy valaki látta valahol, hogy olvasta hogy ez meg az van.

Switch Tax

(#954) JohnnySmith


JohnnySmith
csendes tag

3-4 hete megvan a készülék, van mellette egy SE-is. Szóval ma volt már másodjára hogy újra kellett indítanom a telefont mert adatkapcsolat nem működött, telefonálni tudtam de a net nem működött.
Azért furcsa mert az SE-n ilyen problémám "esetleg" akkor volt ha országhatárt átléptem vagy repülőről leszálltam.
Valakinek tapasztalat :F Telenor-os a készülék.

Gigabyte-Z170-D3H, i7 7700K, Corsair VengeanceLPX 16GB, Gigabyte GTX1060 6GB , Zalman Z11 Plus. Cuore Sportivo & The Power of Dreams

(#955) Norbi.


Norbi.
őstag

(#956) lugosi válasza MasterMark (#953) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lehet, hogy ilyen módon terjednek valótlan infók is, de itt most konkrétan úgy néz ki, hogy valós infók megosztásáról volt szó. Az meg, már ne is haragudj, enyhén szólva is furcsa, hogy valaki nem hivatkozhat olyan dologra, amit nem tapasztalt meg, csak olvasott róla, de egyébként igaz.
Az a hozzászólásod, amiben azt írtad, hogy nem tapasztalja, csak "terjeszti", egyáltalán nem úgy hangzott, mint ahogy most írod, miszerint magával a módszerrel lenne problémád. Sokkal inkább egy sértődött ember piszkálódásának tűnt, aki megpróbálta megbélyegezni a másik fórumozót azzal, hogy ő csak "terjeszt". Az előzményekből az látszik, hogy valószínűleg fogalmad sem volt arról, hogy a probléma valós, és ennek mentén belekötöttél valakibe, aki erre a problémára felhívta a figyelmet.

Nem kell feleslegesen kötözködni, és szítani az indulatokat. Benézted, ismerd be, utánanéztél, látod hogy nem volt igazad, és most azzal próbálod magad kimagyarázni, hogy neked csak a módszer nem tetszett. Nézd, a topikban vissza lehet olvasni, mindenki látja, miről van szó, ne erőltesd.

(#957) MasterMark válasza lugosi (#956) üzenetére


MasterMark
titán

ok

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#958) HarleyCustom válasza lugosi (#939) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Egyébként erre számítottam,amikor megvettem,hogy nem lesz tökéletes,lehetnek bug-ok. Annyira nem fontos a dual sim,bár jó lenne és akkor nem kellene hordanom a "kisNokiám" :D Mondjuk átirányítottam,de attól még viszem magammal. Szóval jó lesz... :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#959) lugosi válasza HarleyCustom (#958) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nálam is az egyik fő döntő faktor volt az új generáció mellett a dual SIM, én úgy vagyok vele mint a volte-vel: majd a bevezetés után fél évvel kipróbálom (nálam azzal voltak az elején gondok).
Szerintem jövő év tavasszal ránézek.
Igazából az lenne a legjobb ha a másik két szolgáltatónál is bejönne az esim, mert akkor a kevésbé fontos számomat esimesíteném és annál nem izgatna annyira még tudat alatt se hogy vajon lesz-e kimaradás.

(#960) Tense


Tense
őstag

Hol tudom kikapcsolni az automatikus fényerőt?

(#961) tboldi válasza Tense (#960) üzenetére


tboldi
nagyúr

Beállítások - Általános - Kisegítő lehetőségek - Kijelzőbeállítások

(#962) Tense válasza tboldi (#961) üzenetére


Tense
őstag

Nagyon köszönöm, itt soha nem kerestem volna. Sorry az ilyen kérdések miatt, de 8 év androidozás után most van 4 napja iPhonom..

(#963) tboldi válasza Tense (#962) üzenetére


tboldi
nagyúr

A régóta ájfonozók is eltévesztik néha, mert korábban nem itt volt, hanem a “rendes” kijelzőbeállításokban. :D

(#964) MasterMark válasza Tense (#962) üzenetére


MasterMark
titán

Van kereső a beállításokban (is).

Switch Tax

(#965) Tense válasza MasterMark (#964) üzenetére


Tense
őstag

Mivel a kijelző és fényerő menü alatt nem találtam ahol szerintem lennie kéne így ez eszembe sem jutott.

(#966) HarleyCustom válasza Tense (#962) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...8 év androidozás után most van 4 napja iPhonom...”

És milyen?:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#967) Tense válasza HarleyCustom (#966) üzenetére


Tense
őstag

Nem szeretnék elhamarkodott kijelentéseket tenni, mert holnap lesz 1 hete hogy vettem az XR-t. Ma vitték el a Glaxy Note8-am, szép volt jó volt, de egyelőre elég.. :) Sok mindenben felhasználóbarátabb az android, több a beállítási lehetőségek stb.. viszont ezek mind nélkülözhetőek ahogy telnek a napok. De most nagyon nagy szerelem lett az iPhone és köztem :D Nagyon stabil, nem laggol stb.. nem beszélve hogy a mai nap 6 óra kijelzőidőnél vagyok és még 40% van, bex@ras. nagyon szép, szerintem tisztább a telefonbeszélgetés közben a hang mint a note8 volt, a kocsiban is szebben szól a BT-os magnón keresztül a youtube. Szóval, nem akarok itt oldalakat írni, mert most úgy érzem lehetne, azt hiszem elég annyi, hogy most nem szeretnék androidot egy jó darabig. :)

(#968) Huroq válasza Tense (#967) üzenetére


Huroq
senior tag

Én nagyon hasonlóan érzek a OnePlus 5T és egy P20 Pro után. :)

(#969) lugosi válasza tboldi (#963) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pont ezt akartam írni, hogy ez szifonosok számára is meglepő helyen van.

Ahogy Mastermark is írja, érdemes használni a beállításokon belül a keresőt, adott esetben akkor is, ha tudod hogy milyen menüpontot akarsz elérni, mert gyorsabban elérhetsz így egy almenüt.

(#970) Viper26 válasza Tense (#967) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ha minden jól megy, holnap én is csatlakozom. :)

Pixel 7 | FR955

(#971) #21493760 válasza Viper26 (#970) üzenetére


#21493760
törölt tag

Wow, P2XL-ről?

(#972) lugosi válasza Viper26 (#970) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha a Fenix véletlenül nem akar csatlakozni, és a régi telefon még megvan, akkor lehet hogy az fog segíteni, ha letörlöd a Garmin Connectet a régi telefonról. Én vagy egy órát vacakoltam vele, bár lehet hogy azért, mert szifon-szifon váltás volt és minden beállítást átvitt, ezt az egyet nem sikerült.

(#973) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Megjelent egyébként a gyári szilikontok a telefonra, az ára 16 ezer Ft az Apple Store-ban. Szerintem elég húzós, de ha valakinek gyári szilikon kell, akkor most már van :D

(#974) Viper26 válasza #21493760 (#971) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen. :)

(#972) lugosi.:

X-esen nem volt gond vele, most arról van egy mentésem, amit 3u tools közreműködésével tennék majd vissza.
Szintén fenix 5? :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#975) Aaron14 válasza lugosi (#973) üzenetére


Aaron14
őstag

Én vettem egy kamu szilikont, ami 95%-ban ugyanolyan, mint a gyári szilikon XS-re. Aliről 1.000 Ft-ért rendeltem még egyet tartalékba. Ennél jobb szerintem nincs. :C

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#976) Aaron14 válasza Viper26 (#974) üzenetére


Aaron14
őstag

Ha volt X-ed, akkor miért pont XR? Nem kötekedés, tényleg érdekel!

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#977) HarleyCustom válasza Tense (#967) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:K
Üdv a klubban!

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#978) Tense válasza Viper26 (#970) üzenetére


Tense
őstag

Úgy legyen, nem fogod megbánni!

(#979) Tense válasza HarleyCustom (#977) üzenetére


Tense
őstag

Köszönöm :R

(#980) Tense


Tense
őstag

Jött most reggel egy frissítés.

(#981) lugosi válasza Viper26 (#974) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen nekem is az van, az 5X. Nagyon bevált. Nem igazán akaródzik Apple watch-ra váltani.

(#982) Cheesy


Cheesy
őstag

Most lesz 2 hete hogy almás vagyok, a tapasztaltabbakhoz lenne egy kérdésem. Sokat telefonálok és eddig még nem jöttem rá ennek a nüansznyi, ámde bosszantó problémának a megoldására.

Amikor a kontaktlistában keresek és találok, majd hívom a másik félt, leteszem és utána vagy azonnal vagy később hívni akarok egy újabb számot vagy kontaktot, a keresési mezőben az előző kereséshez használt szótöredék benne marad. Androidon ez a mező mindig "resetelve" volt, tehát minden egyes alkalommal a teljes kontaktlistát láttam és tudtam egyből keresni.
Ki lehet ezt a fícsört kapcsolni? (Tehát ne jegyezze meg az a mező amit a legutóbb beírtam.)

www.vakbelmutet.hu

(#983) lugosi válasza Cheesy (#982) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem tudok róla, hogy ez kikapcsolható lenne.

(#984) Viper26 válasza Aaron14 (#976) üzenetére


Viper26
nagyúr

Xs HW kevesebbért, kicsit nagyobb nála, de még nem idomtalan tégla, plusz szerintem a kijelző sem tragédia, mint azt sokan gondolják.

Pixel 7 | FR955

(#985) ricsiv92


ricsiv92
tag

Sziasztok!
Többnyire read only vagyok az oldalon, de most mégis be kell számlon a beszélgetésbe.
Egy kicsivel a megjeleneés után magamának is tudhatok egy fehér 128 gb-os modellt, amivel tegnap mentem egy kicsit timelapse-eset játszani a citára. Itt látjátok az eredményt.
Droidról váltottam, de az IOS-es céges, cégtelefonos környezetben nagyon nagy segítség, viszont még mindig ismerkedem a rendszerrel.
Esetleg tudtok olyan appról, ahol manuál beállításokkal tudom használni a kamerát? Példának okáért nem videót készít timelapse móddal, hanem megadott intervallum, záridő, iso érték és fehéregyensúly alapján elkészíti a fotókat?
Köszi!

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#986) Viper26 válasza ricsiv92 (#985) üzenetére


Viper26
nagyúr

ProCam 6

Talán ez megér egy próbát.

Pixel 7 | FR955

(#987) tboldi válasza ricsiv92 (#985) üzenetére


tboldi
nagyúr

Halide, Obscura 2

(+ Focos, de ez inkább portrémódra van)

(#988) Cheesy


Cheesy
őstag

2 napja érdekes dolog történt: a telephelyen létszámhiány miatt én is beálltam anyagot kiadni, így a kantáras "játszós" nadrág mellzsebébe raktam a telefont. Egyik alkalommal veszem elő, hogy a számológép funkciót használjam rajta, errefel kiírja, hogy lezárt és 14 perc múlva old fel.

Azt feltételezem azért, mert a hajolgatásban a mellzsebben pont annyi mozgástere volt a telefonnak, hogy a közelségérzékelő felébressze, egymás után többször és ez beindított valami védelmi rutint. Nadrágzsebben ugye nem tud így mozogni.

www.vakbelmutet.hu

(#989) MasterMark válasza Cheesy (#988) üzenetére


MasterMark
titán

Simán csak felébredt és belepötyögött valamit magától. Ugye ezt többször elrontva jelentkezik ez.

Switch Tax

(#990) Viper26 válasza tboldi (#987) üzenetére


Viper26
nagyúr

Halide a portrét is tudja tárgyakra, ha jól emlékszem.

Oda ment ahová a gyári app?

Pixel 7 | FR955

(#991) tboldi válasza Viper26 (#990) üzenetére


tboldi
nagyúr

Lehet, nem tudom. Mindenesetre a Focos-ban biztosan több beállítás van a portréképekre vonatkozóan.

Igen, oda.

(#992) Viper26


Viper26
nagyúr

Mennyi a szabad hely "out of the box" a 64-esen?

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#993) Cheesy válasza Viper26 (#992) üzenetére


Cheesy
őstag

Kb. 55 GB

www.vakbelmutet.hu

(#994) Viper26 válasza Cheesy (#993) üzenetére


Viper26
nagyúr

Megnéztem most 17GB-ot használok mindennel a mostani telón (rendszert nem számolva ami 8GB), így elég lesz, köszi. :)

Pixel 7 | FR955

(#995) Sogi74


Sogi74
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék! A nejem "hazavágta" a 6s-ét és így vásárlás előtt állunk, de nagy dilemma hogy milyen iphone-t vegyünk. Elsősorban iphone x vagy xs jöhet szóba (esetleg xr)! Tőletek azt kérdezném, hogy mi szólna egyik és másik mellett illetve ti mit ajánlotok? Tudom elég unalmas és már idegesítő kérdés lehet de mégis kérlek segítsetek! Nagyon fontos a jó fényképek készítése.

Előre is köszönöm!

(#996) Alex91 válasza Sogi74 (#995) üzenetére


Alex91
félisten

Piros XR a szine miatt! :DD

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#997) Aaron14 válasza Sogi74 (#995) üzenetére


Aaron14
őstag

Attól függ melyik, mennyiért tudnád megvenni. Én 200-ért vettem a XR-t, ennyi szerintem simán megér, főleg úgy, hogy a 3 éves 6S keszulekemet 60-ért adtam el.

Egyebkent iPhone XR mellett szól az
-üzemidő
-nagyobb kijelző
-portré fényképek készítése kisebb fényforrásnál is (csak embereken)
-a kijelző PWM mentes, azaz nem vibrál (az én szemem nagyon érzékeny a villogásra)
-nem fog beégni a kijelző évek múlva sem
-olcsóbb

Ami az iPhone XS mellett szól
-kisebb a kávája
-kontrasztosabb a kijelzője
-nagyobb felbontású a kijelzője

iPhone X-et felejtsd el! A XR-hez kepest rohej az uzemideje es a Face ID is kezdetleges benne. Egyebkent eloben nezzetek meg feltetlen az osszes keszuleket, mert mig nekem a felete XR baromira tetszik, a fehertol annyira kiver a viz. 😅

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#998) Viper26


Viper26
nagyúr

X-es mentése ment vissza, erre most annak látja az akkunál, és a keresésnél is..ez módosítható valahogy? :F

Vagy egyszerűen annyit ír rá, hogy X és nincs itt semmi hiba? :D

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#999) HarleyCustom válasza Sogi74 (#995) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Xs

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1000) HarleyCustom válasza Aaron14 (#997) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ezt kihagytad:+1giga RAM az Xs-ben

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.