Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) tboldi válasza eladogeppc (#1950) üzenetére


tboldi
nagyúr

Azt hiszem, igen.

(#1952) lugosi válasza eladogeppc (#1950) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen.

(#1953) mackoman


mackoman
tag

Személy szerint kezdek kiabrandulni az appleből.I7-em van.Rengeteg jó dolog van az ios-ban;és rengeteg ami hiányzik.Ha a kettőt egybe gyúrnák,nem gondolkodnék a váltáson.De sajnos samun nincs olyan kényelmi funkció (gesztus vezérlés ) ami nekem kellene.Most csak. P30 képes erre de az ugye ,Huawei.

(#1954) mackoman válasza #16514048 (#85) üzenetére


mackoman
tag

Mint írtam ,nekem az androidon a kényelmi funkciók hiányoznak ,más semmi,az ioson az always on.P30ban mindkettő megvan,de azt nem akarok venni,Samunál nincs gesztus vezérlés.

(#1955) Tibee86 válasza mackoman (#1954) üzenetére


Tibee86
veterán

Tavaly novemberi kommentre válaszoltál, nem hinném, hogy neked írta.
Egyébként javaslok egy watch-ot mellé, fillérekért lehet már kapni, és jobb megoldás, mint az aod. Mióta használom alig van a kezemben a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#1956) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Hi All ! Ezt a Smart HDR-t nem értem. Összesen 2 fotó lett HDR-es, ahol nem kellett volna.
A Shake-eremet fotóztam le, és az lett olyan.
Napon fotóztam részletes dolgokat, és nem, nemakarja.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1957) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Sziasztok!

A billentyűzeten hogyan lehet a betűk fölé odarakni a számsort :F

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1958) -secret- válasza kazsmerlaca (#1957) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kulso billetyuzet hasznalataval csak.

(#1959) kazsmerlaca válasza -secret- (#1958) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Okés, de melyikkel? Mert a Gboard és a Swift-el sem tudtam beállítani.

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1960) lorinho


lorinho
tag

Sziasztok!

Mit gondoltok az idei XR utódban már 4 gb RAM lesz?

(#1961) lugosi válasza lorinho (#1960) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én nem hiszem.

(#1962) natë válasza lorinho (#1960) üzenetére


natë
nagyúr

Valahol érezhető a három? Én még sehol nem vettem észre.

(#1963) lorinho válasza natë (#1962) üzenetére


lorinho
tag

Most még lehet nem. De mi lesz az iOS 13-al? Ami elvileg sok újítást hoz és ezáltal nyilván erőforrásigényesebb is lesz.

(#1964) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Tudom, rossz helyen teszem fel a kérdést, de azért megkérdezlek titeket.

P30 vagy Mate 20 Pro-ra érdemes csak a kamera miatt váltani ?
Low Light fotók, selfie-k és videók tekintetében.
iPhone XR selfie nekem még vakuval sem az igazi. :(

Köszönöm előre is !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1965) natë


natë
nagyúr

(#1966) lorinho válasza eladogeppc (#1964) üzenetére


lorinho
tag

Szinte ugyanazt tudják. De a P30-nak jobb a szelfi kamerája. Kisebb a notch is, kompaktabb és nem edge kijelzős.

(#1967) Tibee86 válasza eladogeppc (#1964) üzenetére


Tibee86
veterán

Normális fényképezőgépet vegyél, a mai telefonoktól kicsit túl nagyok az elvárásaid.

(#1968) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Köszi. Egyenlőre jó lesz az XR.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1969) lugosi válasza lorinho (#1963) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Kizártnak tartom, hogy az ios 13 nem jönne ki XR-re.

(#1970) lorinho válasza lugosi (#1969) üzenetére


lorinho
tag

Nem is azt mondom...mert valószínű hogy még a 16-ot is megkapja. Hanem hogy lehet érződni fog hogy a 3 giga RAM nem valami sok.

(#1971) dud998 válasza Destin4tor (#1894) üzenetére


dud998
őstag

Én is így vagyok ezzel, csak nekem X-em van. :K

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#1972) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Sziasztok! Az akksi idővel nagyon meg vagyok elégedve! Én nem nyomkodom sokat és a 3. nap estélyén kell csak rárakni a töltőre. Ez igazán megdöbbentett jó értelemben :C

Szoftveresen még gyúrhatnának rajta a droidhoz képest, de így is megfelelő kategória.

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1973) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Ideiglenesen leváltottam a kicsikét egy P30-asra.
Szerettem a brutálisan jó akkuidőt, nagyon jó telefon az XR !

További jó nyomogatást !
Gábor :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1974) Gergőke88 válasza eladogeppc (#1973) üzenetére


Gergőke88
addikt

Sima P30? :(

(#1975) lugosi válasza eladogeppc (#1973) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez nem tartott sokáig. 😀

(#1976) eladogeppc válasza Gergőke88 (#1974) üzenetére


eladogeppc
veterán

Üzemidőben nagyon erős úgy néz ki, egész nap nyúztam, teszteltem, kameráztam. Brutális. A kamera is isteni benne. Ami nagyon szerethető, hogy TV-n wireless tudok EMUI Desktopot használni, illetve a 3 különböző optika mégis jól jön, vezetéknélkül tudok adatot le/fel tölteni Huawei Share-el. A sok plusz funkció miatt kegyetlen a telefon. Képminőséget tesztelgetem és abban is rendben van úgy néz ki.
Jelenleg 100%-ról 36%-ra 4ó 38 perc nyúzással. 3D tesztek, folyamatos fényképezés, video, satöbbi.
Az XR-ből talán a videók minősége fog azért hiányozni. Aztán meglátjuk, hogy mennyire lesz stabil az OS.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1977) lugosi válasza eladogeppc (#1976) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"tudok adatot le/fel tölteni Huawei Share-el"

Ez azt jelenti hogy megosztod az adatokat a huawei-jel? ;)

(#1978) eladogeppc válasza lugosi (#1977) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem, hanem gyárilag van Samba megosztás, úgy éred el, mint bármelyik számítógépedet.
Kvázi Windows hálózatból kitallózom anélkül, hogy dugdorásznám kábellel a gépre.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1979) bilon73 válasza eladogeppc (#1978) üzenetére


bilon73
aktív tag

irónia on

magyarán nem csak a telfonod, a számítógépeidet is megosztod a huawei-jel- :DD :DD :DD

ironia off

(#1980) eladogeppc válasza bilon73 (#1979) üzenetére


eladogeppc
veterán

YESSS ! :D

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1981) natë


natë
nagyúr

Huawei topik lettünk? :U

(#1982) kchris78 válasza lorinho (#1970) üzenetére


kchris78
veterán

szerintem ez csak extrém szituációkban lesz érezhető. Még olyan gépekre is ki fog jönni az ios13 ami 2GB RAM-mal rendelkezik... Ez meg 3-as.. illetve arányokat érdemes nézni.
Anno 1-ből lett 2. Ami +100%.. most meg 3 helyett 4 ami +33%. Oprendszer/App tekintetében teljesen más nagyságrend. Nem érdemes ezt a dolgot túlmisztifikálni úgy mint amikor 1-ből lett 2.

(#1983) BogyóBP válasza eladogeppc (#1924) üzenetére


BogyóBP
addikt

Nem értem az elvedet. A samsung S10 jelenleg a legjobb kamerával rendelkezik a piacon, az iphone XR egy kamerás és a felbontása se akkora úgy tudom mint az S10 nek. Az S10 szerintem nagyobb is mig az XR talán szélesebb nála kicsivel és a kávája is vastagabb ami a kijelzőt körbefogja. A hangja sem ugyanúgy szól mint az s10 nek, legalább is az S9+ az brutál jól szól gondolom akkor a 10 es is. szerintem kijelzőpixelszámban is veri a 10 az XR-t.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#1984) eladogeppc válasza BogyóBP (#1983) üzenetére


eladogeppc
veterán

Bocs a nagy OFF-ért.
Nem értem mit nem értesz. Az S10 sajnos jobban merül mint a Titanic.
Számomra nem lehet Flagship egy olyan készülék, amit maximum 3-4 órán keresztül lehet használni. Úgy, hogy a következő dolgok voltak telepítve illetve beállítva:
Facebook,Messenger, Mi Fit, 1db játék (Empires and Puzzles), 1db gmail fiók, 1db exchange fiók, Bloatware-ek eltávolítva, BKK info, MP3 Zenék lejátszása gyári lejátszóval.
Na ha ez egy mai csúcsnak nem megy, akkor az NEM lehet csúcs !

Lehet hogy kurva jól szól szerinted az S10, de nem. Az iPhone XR-nek a hangszórói brutálsan szépen szólnak, telt a hangzása. Valóban azt hittem, hogy a legjobb, de nem. Foltosak a képei mint egy olajfestmény. Fotóztam állatokat, tájat satöbbi és sajnos iszonyat, hogy nem tudnak leszokni a kép mosási technikájukról.
Az S10-et levittem levittem Balatonfüredre és rengeteget fotóztam, videóztam (értsd, hogy összességében 1-1,5 órányi fotó, pár lassított felvétel, 2 perc rövid videókból talán 5-6), lemerült közel maximum 2-2,5 óra alatt.
Számomra ez nem megfelelő. Hozzáteszem, hogy amint elvittem este, összeomlott bennem minden. Egy rakat kaka a videó már most este 8 körül. Mák hegyek. Szóval mennie kellett a "csúcs" Samsungnak, mert nem hozta azt amit akartam.

Az iPhone XR felbontása, kerete pont nem érdekelt és üzemidőben is elég szépen teljesített nálam. 8 óra !! nyomkodás, videóval, a fentiek beállításával. De ! Engem este nem győzött meg a kamera, mert itt meg valahogy túl szemcsések voltak a képek számomra, ami végül is nem lenne baj, de ez engem sajnos zavart.

Jelenleg P30-at használok, ami úgy néz ki, hogy arany/ezüst középút. 6-7 óra kijelző idő nagyon kemény nyomkodással és videóval. 40MP elsődleges kamera, Zoom, stb.... Kijelző OLED, brutális jó extrákkal (EMUI Desktop vezetéknélkül, elérem laptopról Wifin keresztül minden adatomat mókolás nélkül, stb....)

Mindezek mellett az iPhone XR-be nagyon nem lehet belekötni a vízállósága, stb miatt sem. Unalmasan kevés a funkció, iOS13-at vártam, de elolvastam, hogy milyen fejlesztések lesznek, hát röhej. Stabilitás ide-oda, ma már egy telefonnak sokkal több funkciót kellene tudnia. Se osztott kép mód, PC-n a szinkron max Zenére korlátozódik, stb.... De ! Ettől nem rosszabb. Csak más. És köszönöm az Apple-nek, hogy az XR-t kihozta az átlag user-nek is árban.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1985) BogyóBP válasza eladogeppc (#1984) üzenetére


BogyóBP
addikt

Tudsz dobni pár képet a p30 művéről? Hogy legyen referenciám :)

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#1986) natë


natë
nagyúr

(#1987) eladogeppc válasza BogyóBP (#1985) üzenetére


eladogeppc
veterán

Számodra értékelhető releváns képet nem tudok, hiszen első sorban vak sötétben vakuval készült fotóim vanna k plüssről meg virágról. Gondolom neked nem ilyenek kellenek.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1988) Miska0330 válasza kali (#1855) üzenetére


Miska0330
tag

Szia!

Megnyugodtam! Sikerült a József körúton az utcán mérnem 167 Mbit le és 47,6 Mbit feltöltést. Működik rendesen a 4G+ az iPhone Xr -en. Kicsit csalódott voltam, hogy sehol nem ment 100 Mbit fölé a letöltés. De mivel sikerült kifognom mindig terhelt cellákat így érthető is.

(#1989) BogyóBP válasza eladogeppc (#1987) üzenetére


BogyóBP
addikt

És a P30 pl milyen képet készít a samsung s10 hez képest? jobb?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#1990) eladogeppc válasza BogyóBP (#1989) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem árulhatom el. :) Valamiben jobb, valamiben egál. De összességében nem rossz szerintem.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1991) Cheesy


Cheesy
őstag

Csak most vettem észre az alábbit.
A telefon belakásakor a gmail accoutom szépen rendben tartott kontakjait szinkronizáltam a telefonnal.
Szépen rendben kezeli és keresi mindet. Eddig ok.
De most veszem észre, hogy a december óta hozzáadott kb. 35 új kontaktot nem találom a gmail->contacts részében, viszont az icloud->kontaktok között csak azok vannak ott amiket azóta hozzáadtam.
Igen, be van kapcsolva a jelszavak,fiókok->gmail->kontaktok, naptárak

Hogy lehetne ezt szinkronba rakni?

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#1992) lugosi válasza Cheesy (#1991) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én a kontaktok szinkronizálását csak egy fióknál kapcsolom be.

(#1993) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Raktam fel képeket a Fotós topikba ! :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1994) kazsmerlaca válasza eladogeppc (#1993) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Köszi, de esetleg linked nincs hozzá mert kerestem de nem találtam a sok között? Köszi!

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1995) tboldi válasza kazsmerlaca (#1994) üzenetére


tboldi
nagyúr

(#1996) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Sziasztok!

Mate 20 Pro után inkább visszatérnék iPhone-ra, egyik kérdésem az volna hogy mindegy hol veszi az ember? Ugyanis olvastam, hogy barmelyik hivatalos márkaképviseletbe be lehet vinni jótállásos szervízre.
Már 218-ért láttam, annyiért szerintem nagyon jó vétel. Sima x van 238-ért, nem tudom melyik érheti meg jobban.

(#1997) natë válasza Szabcsizz (#1996) üzenetére


natë
nagyúr

Ha fotózni akarsz, Xr. (Meg szerintem egyébként is)

(#1998) lugosi válasza Szabcsizz (#1996) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én a Xr-t venném a dual SIM miatt.

(#1999) kazsmerlaca válasza Szabcsizz (#1996) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Igen, bárhol veheted, hivatalos marad rajta a gari.
Itt hardveren én 200-ért vettem újat :)

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#2000) Šolaire


Šolaire
veterán

Sziasztok. Anno hiába vártam az SE utódját. Túladtam rajta. Vettem egy Xiaomi MA2-őt. Nem rosz de nem vagyok oda érte. Hiányzik az iOS. Megjelenéskor is bejött az XR. Be fogok ruházni egy feketére szerintem. :B

“Praise The Sun” \[T]/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.