Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) HarleyCustom válasza Remus389 (#600) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Akkor marad az S8 neked szerintem. Jó vétel lesz akkor. Ha annyi lesz,vesze én is.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#602) Remus389 válasza HarleyCustom (#601) üzenetére


Remus389
veterán

Szerintem is az lesz (S8). Meg az úgy néz ki mint az S9, tehát nem is lesz elavult kinézetű egy darabig. Az iPhone X-nek is ez az előnye.

Még egy bajom van az ilyen ultradrága telefonokkal, hogy azért én néha le is ejtem őket.

Szegény S6-os hátlapja már repedt. Szerencsére nem a kijelző, így nem zavar túlságosan. Meg hát 42 ezer volt (legyint).

Ha vennék egy XS-t és leejteném (előfordul nálam), agyérgörcsöt kapnék ha bepókhálósodna. A napomat biztos elrontaná, talán a hetemet is.

Tudom tok, de nem azért vesz az ember acél-fém-üveg telefont hogy valami szilikon gumit fogdosson. Meg az amúgy is nagyméretet tovább növeli. Meg nem csusszan be a zsebbe olyan jól stb. Ronda!

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#603) HarleyCustom válasza Remus389 (#602) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én is így vagyok vele. Félek az elejtéstől,de tokban és Tempered glass-al használom,aztán reménykedem,hogy nem ejtem le.
Amúgy az i7-ig tetszett igazán a vonal,mert ott fém hátlap volt.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#604) Remus389 válasza HarleyCustom (#603) üzenetére


Remus389
veterán

Szerintem a tok nagyon jól megvédi a telefont, ha jó tok. Tehát ne félj a leejtéstől, ha előfordul. Meg aztán bírják tok nélkül is a leejtést, kivéve ha nagyon rossz szögben érkeznek, vagy nagyon magasról esnek betonra. Nézz meg ilyen videókat.

Az én taktikám az hogy nem használok tokot(mert zavar), viszont nem is veszek 300 ezerért meg 450ért telót, így ha eltörne akkor nem fáj annyira. "Meztelenül" tény, hogy sokkal jobb érzés használni ezeket.

Amúgyis szerintem bőven mindenre jó egy kicsit régebbi telefon is. Nincs semmi fejlődés szinte, csak lefaragnak itt-ott pár millimétert meg pár mikroszekundumot (legyint). Persze aki sokat simogatja a telefonját annak számít, nekem bőven jó az S6-os is.

Az iPhone ellen szól az is hogy nem szimetrikus, pedig régen ez volt a védjegy. Szerintem a notch miatt már nem szimetrikus már az iPhone.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#605) <Lacy85> válasza Remus389 (#600) üzenetére


<Lacy85>
addikt

40-ért S8 pár hónap múlva? Jelenleg 60-70 alatt még normális állapotú S7-S7 Edge sincs, pedig lassan 3 éves telefon.

(#606) Remus389 válasza <Lacy85> (#605) üzenetére


Remus389
veterán

Nézz körül az aprókban, 65-ért van egy S8-as csak a hátlapja kicsit sérült. Ezüst. Még talán alkudni is lehet.

Fél múlva egy hasonló lesz 40-ért is. Addigra pedig már lesz S10 is.

Másfél két hónapja 85-ért mentek az s8-asok.

Simán lesz annyi szerintem. Az Androidos telefonok nagyon elértéktelenednek, épp ezért újonnan nem éri meg, de használtan nagyon megéri.

Az iPhone-ok jól tartják az árukat, ezzel szemben, rossz hír annak aki használtan akar venni.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#607) <Lacy85> válasza Remus389 (#606) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Megnéztem. Ami normális állapotban van, az mind 90-100K+.
Ami ennél olcsóbb, az lejárt garanciás / törött / kijelző repedve / karcos. vagy ezek tetszőleges keveréke.
60-70 ezrekért a normális állapotú S7-ek mennek.

"Az iPhone-ok jól tartják az árukat, ezzel szemben, rossz hír annak aki használtan akar venni."

Jelenleg már ez sem nagyon igaz. Az iPhone 6s-ek pl. nagyjából olyan árban mennek, mint az S7-ek. Aztán pár hónap van csak köztük.

S8-ak 90-120 között, iPhone 7 szintén.
S9-ek nagyjából 140-150+, annyiért meg iPhone 8 is van már.

(#608) lugosi válasza HarleyCustom (#592) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ász volt a BB, szégyen hogy nem lettek piacilag sikeresek! És ennek nem technikai okai voltak, hanem szerintem marketing és vezetőségi rossz döntések.

(#609) kagzer


kagzer
aktív tag

Ha nagyon szépen megkérem, valaki megmérné a kamera külső átmérőjét?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#610) leslieke válasza kagzer (#609) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kb. 12mm.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#611) kagzer válasza leslieke (#610) üzenetére


kagzer
aktív tag

Köszönöm

(#612) HarleyCustom válasza lugosi (#608) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:R

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#613) Remus389 válasza <Lacy85> (#607) üzenetére


Remus389
veterán

Azért arra a 65 ezres S8-asra ráírtam, az előlap hibátlan és csak a hátlapon van hiba. Úgy fogom fel, hogy akár én is leejthettem volna.

Talán még alkudni is lehet.

30-35-ért elpasszolnám az S6-ost, akkor 30-ba kerülne a csere, talán 25-be. Tudok mikor adok ki 450 ezret egy telefonért :D

80-ért már van hibátlan S8 is, úgy látszik nem nézted meg jól.

A Galaxy S10 megjelenése előtt is valamennyit fog esni az áruk, de utána el fogják árasztani az aprókat az S8-asok, tehát akár 40 ezerre is lecsökkenhet márciusra. Jó legyen ötvenezer, a te kedvedért. :D

Az iPhone X szvsz 150 lesz akkor is, tehát 100.000 Ft az iOS ára, mármint használtan, új telefon esetén még több. Mert hardverben egy színvonalon vannak, kijelző, összeszerelés stb.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#614) HarleyCustom válasza Remus389 (#604) üzenetére


HarleyCustom
veterán

i8-ig hozták a formát. Ez már a múlt. Most X van. Ki-ki döntse el mi a jó irány

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#615) Remus389 válasza HarleyCustom (#614) üzenetére


Remus389
veterán

Nem olyan borzasztó az a noccs, de szépnek nem nevezném semmiképp.

Lehetett volna úgy is mint az S8-S9-nél, hogy alul felül egy-egy egyforma vastagságú csík. Az elfogadható. Bár akkor lehet volna hogy másolják a Samut.

Nálam kiesik az i6/7/8 mert nagyon vastag a keretük és elavultnak hatnak mai szemmel.

Tehát nálam csak az X és XR jöhet szóba, még a noccsot is elnézem. Az XS az meg drága ugye.

Mindenesetre kiváncsi leszek jövőre mit gurít az S10 és a 2019-es iPhone, a Samu új dizájnt biztosan, mert az S6/S7 és az S8/S9 párban voltak, úgyhogy ideje új dizájnnal jelentkezniük. Szerintem az alma is fog frissíteni. Talán full kijelzős telefonok lesznek, teljesen full kijelzős.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#616) HarleyCustom válasza Remus389 (#615) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A Samsungra mindig vevő vagyok. Egyébként az iXs és a Note9 között vaciláltam.iPhone mellett döntöttem,de nem tudom,hogy helyesen-e...egyelőre ez van,de szoktam nézegetni a hirdetéseket,hátha cserélne valaki. :D. Eljátszom a gondolattal,hogy note9-re vàltok

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#617) Remus389 válasza HarleyCustom (#616) üzenetére


Remus389
veterán

Szerintem jól döntöttél. Azt vetted amelyik neked jobban tetszett.

Én túl skót vagyok ennyit kiadni egy telefonért, de szívesen használnék egy iPhone-t, de akkor az legyen a legújabb generációs (X vagy XR).

Most nézem egy i7/i8 nem játszik hisz a kerete még az S6-osénál is vastagabb, ha nem is sokkal, én pedig semmilyen téren nem akarok visszalépést.[link]

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#618) daniel909


daniel909
addikt

Szerintetek 7 Plust érdemes lecserélni erre? nyomkodtam és nagyon tetszett az XR, de az szánalmas, hogy két évvel ezelőtt a 7PLUS került ennyibe és az akkor csúcs modell volt.

Két dologban is visszalépés -kamera, 3D, de ettől függetlenül annyira régiesnek érzem a telefonom mióta nyomkodtam az Xr-t, hogy erősen elgondolkoztam.

A kamera jobb benne alapból, de akkor sincs benne dupla kamera ennyi pénzért, meg a 3D touch azért szoktam használgatni... fogalmam nincs megérné-e váltani.
Valaki nem váltott esetleg 7 vagy 8 PLUSról? Megérte, nem hiányoztak a funkciók?
Kijelző olvastam, hogy rosszabb de élőben sokkal jobbnak tűnt mint a 7 Plus, és az Apple világában nem minden a spec. ezt már rég megtanultam. így a 3G ram se nagyon érdekel, meg a felbontás sem.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#619) leslieke válasza daniel909 (#618) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem érdemes, én sima 7-ről váltottam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#620) lugosi válasza daniel909 (#618) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha szánalmasnak, és visszalépésnek érzed, akkor nem, egyébként igen.

(#621) daniel909 válasza lugosi (#620) üzenetére


daniel909
addikt

Hát az árakat annak tartom (de ki nem?). Brutálisan drága lett az összes Apple eszköz. És a 300K árcédula mellé még ki is veszegettek fícsöröket, ezért érzem furcsának. Mindezek ellenére utálatos dolog, hogy szerintem nagyon el van találva a dizájn, ezért sajnos megfogott, és a telefonom réginek érzem. :O
Még Apple viszonylatban is szerintem el vannak szállva, de biztos vagyok benne, h ez nem tart sokáig.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#622) HarleyCustom válasza daniel909 (#621) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Vedd meg! Ne szarozz! :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#623) lugosi válasza daniel909 (#621) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én arra nem nagyon számolnék, hogy az árszabásban nagyobb változások lennének, azaz szerintem ez az árazás tartós lesz. Legfeljebb akkor nem, ha egy erős javulás lesz a forint-euró árfolyamban, de szerintem valószínűbb, hogy nem javulnak az árak. Egyébként is a hivatalos árakban változás legfeljebb jövő ősszel lenne, szóval én így idén novemberben az árak változásában nem bíznék. Én is a Xr-t tervezem venni amúgy.
A kamera része nekem bár fontos, de belefér, a 3D touch-t még emészteni kell, azt szeretem.

(#624) daniel909 válasza lugosi (#623) üzenetére


daniel909
addikt

A kamera kérdést körbejártam. Van egy Focus nevű app amivel lehet ügyeskedni tárgyak esetében is. A 3D touch az ugrik de még ez talán a legkisebb probléma.

Herreløse: haha :))

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#625) Tibee86 válasza daniel909 (#621) üzenetére


Tibee86
veterán

Ezt úgy mondod, mint ha a 7+ nem szintén 300 ezer környékén lett volna. :D
Ahhoz képest szerintem egy sokkal jobb készüléket kapsz most ugyanannyiért.
Én amin ki vagyok, hogy már nincs normális méretű iPhone és nagyon úgy fest, hogy nem is lesz többé...

[ Szerkesztve ]

(#626) HarleyCustom válasza Tibee86 (#625) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Reménykedjünk....
Hátha lesz egy új SE,teli kijelzővel,A12 chip-el,180 ezer ft-ért. :D
Vagy i8 méret ugyanígy.
Hudejólenne...

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#627) Tibee86 válasza HarleyCustom (#626) üzenetére


Tibee86
veterán

Van egy évük kiadni, különben erősen bajban leszek telefon fronton. :D

(#628) HarleyCustom válasza Tibee86 (#627) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Azt nem értem,ezt az Xr-t miért az Xs és az Xs max közé lőtték be méretileg.
Szerintem az i8 méretét és formáját kellett volna tartani egy teli kijelzővel. Vinnék,mint a cukrot...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#629) Tibee86 válasza HarleyCustom (#628) üzenetére


Tibee86
veterán

Szimplán profitmaximálás, amit valljunk be idén rohadt jól csinált az Apple. Nem véletlenül jött az Xr is később.

(#630) HarleyCustom válasza Tibee86 (#629) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hát ez baj. Inkább foglalkoznának egy kicsit a userek igényeivel is... nem lenne kevesebb pénzük ettől. Sőt! Szerintem többet adnànak el

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#631) aujjobba válasza Tibee86 (#629) üzenetére


aujjobba
addikt

Maximalizálás.
A maximálás az, amikor felső plafont állítasz be valamire.

(#632) Tibee86 válasza aujjobba (#631) üzenetére


Tibee86
veterán

Az akart lenni, nem tudom, hogy lett belőle maximálás. Még nem hatott a reggeli kávé. :D

Herreløse: Az a baj, hogy van már egy olyan réteg, akinek teljesen mindegy mit tud, mennyibe kerül, minden évben megveszi a legújabbat. A tavalyi X szerintem részben ennek a felmérése volt, hogy vajon az emberek hajlandóak-e akár 1000$-t vagy többet kiadni egy telefonért. Pár év és visszasírjuk, hogy lehetett kapni iPhone-t 300-400 ezer forintért...

[ Szerkesztve ]

(#633) mtcob válasza Tibee86 (#632) üzenetére


mtcob
senior tag

Szerintem pusztán profitmaximalizálás, egyre kevesebb telefont adnak el a nagy gyártók, a tendencia legalábbis mindenképpen ez lesz, mert egyébként átlagfelhasználót valójában bőven kiszolgálja a tavalyi vagy azelőtti csúcskészülék, aztán ha ő is vált az előző sokszor családtaghoz/haverhoz kerül, elérte a plafonját a piac eladásokban, úgyhogy a csökkenést úgy kerülnék meg hogy fentebb viszik az egy telefonon keresett profit értékét..

Más kérdés hogy ebben még támogatjuk is a cégeket, sajnos nincs okuk nem kihasználni ezt :D

(#634) Remus389 válasza Tibee86 (#632) üzenetére


Remus389
veterán

"Pár év és visszasírjuk, hogy lehetett kapni iPhone-t 300-400 ezer forintért..."

Meg soha nem volt iPhone-om, viszont anyamnak van iPad minije, meg rengeteg tesztet olvastam, lattam es ki is probaltam boltban. Meg forumoztam is sokat rola. Ennek alapjan nincs must have erzesem. Szerencsemre. Akkor lenne ha nem lenne semmi mas, akkor igen, de vannak jo Android keszulekek is olcson.

De mi van akkor ha veszek egy XR-t vagy X-et es megtetszik nagyon. Hisz az az igazi ha a tied. Akkor felek hogy nagyon zsebbenyulos buli lesz evente vagy ketevente megvenni a legujabb iPhone-t. Ahogy mondod lehet ket ev mulva visszasirjuk a jelenlegi brutalisnak tuno arakat, mert meg durvabb lesz.

Az meg zsebbenyulosabb lenne ha asztali gepbe is iMac-re vagynek, neadjisten egy Apple Laptop is. Talan el sem kene kezdenem az Apple-t.

Az egyetlen dolog amit korrekt aron adnak szerintem az az iPad, az tenyleg annyival jobb mint az osszecsapott droidos tabletek. Bar utobbibol is lehet van elfogadhato pl Nexus de az hasonlo aron van.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#635) HarleyCustom válasza Remus389 (#634) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Bárcsak a fizetések nőnének ilyen drasztikusan és nem lenne gond. De csak az árak emelkednek,a fizuk meg nem nagyon. Ezért nekünk itt Mo.-gon,egyre drágább lesz minden,beleértve a telefonok is.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#636) Remus389 válasza HarleyCustom (#635) üzenetére


Remus389
veterán

Jo de egyeseknek vannak elveik is hogy ennyi penzt nem adnak ki egy telefonert, hiaba keresnek jol. Ilyen is van :)

Egyebkent egy kicsit statusszimbolum ha megvan a legujabb iphone, ez is igaz. Kerdes hogy mit valt ki egyesekbol. Egyesekbol talan irigyseget.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#637) S e t h válasza HarleyCustom (#635) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem csak itthon drágább, hanem máshol is és ennek hangot adnak a tesztelők is.
Ha meg tovább nőnének a fizetések, akkor hamarabb tehetnénk ki a táblát a Földre, hogy kihalás miatt kiadó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#638) HarleyCustom válasza Remus389 (#636) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Igazad van. +1
Én úgy vagyok vele,aki ettől boldogabb,vegye meg. Bár nem értem ezt az Xr-t akkor sem,miért akkora amekkora.
Mindegy,ez már az én bajom.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#639) Remus389 válasza HarleyCustom (#638) üzenetére


Remus389
veterán

Kicsit utánanéztem az áraknak:

XS: [link]

321 ezertől

XR: [link]

257 ezertől

Na nem olyan vészes én még azt hittem hogy 300 ezer és 450 ezer. A mobilarénás aprós árak még olcsóbbak lehetnek.

Főleg az XS, talán inkább azt éri meg megvenni, akkor már ha iPhone-ra vágyunk, ezekkel az árakkal.

Az X meg 180-190 ezertől van mobilarénán.

Szóval a kezdeti árak sokkolóak voltak, de már kezdenek "normalizálódni"

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#640) HarleyCustom válasza Remus389 (#639) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Na így van. Mérséklődnek az árak,jó lesz ez.
De már rég nem ez a legdrágább mobil a piacon,utolérték már egy páran.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#641) Remus389 válasza HarleyCustom (#640) üzenetére


Remus389
veterán

Csak akkor lesz szívás ha a következő Galaxy S és iPhone ilyen lesz :D

Akkor mehet a kukába

#642:

Ugye Februárban jön az új GalaxyS és ugye dizájnváltás kell, mert az S6/S7 egyforma volt és az S8/S9 is.

Nagyot kell dobniuk. És az Apple-nál is érik a dizájnváltás.

Ne lepődjünk meg ha ilyen valami futurisztikus cucc. :K

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#642) HarleyCustom válasza Remus389 (#641) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Neee :D

Egyébként az első iphone 600$ volt 11 éve.170-180 ft volt 1 dollár akkor. 65 ezer a minimálbér.120 ezer az átlagkereset...

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#643) Tibee86 válasza Remus389 (#639) üzenetére


Tibee86
veterán

A szürkeimportos árak folyamatosan csökkennek, a hivatalos árak az első napon is pont annyik, mint az új megjelenése előtt 1 nappal. Lassan olyan különbség van a kettő ár között, hogy nem nagyon éri meg a hivatalos viszonteladótól megvenni, hiába vannak előnyei. Maximum akkor, ha hosszútávra tervez vele az ember. Viszont nagyon körültekintően kell venni gsm-ből, mert rengeteg üzlet árulja gyári függetlennek a külföldi szolgáltatótól beszerzett telefonjait.
Az Xs nem volt soha 450, 400 ezer a hivatalos ára, amin durván 90 ezer forintnyi adó van...Ami teljesen érthető, hisz Magyarország egyre jobban teljesít. :W

[ Szerkesztve ]

(#644) Remus389 válasza Tibee86 (#643) üzenetére


Remus389
veterán

Amikor én bementem a Westendbe az Apple boltba akkor 450000 volt az XS én ennyit tudok.

A Mobilarénás teszt szerint: Elképesztő készpénztartalékot halmoznak fel és aki igyekszik képben lenni a piaccal, az tudja, hogy brutális haszonkulccsal dolgoznak, de még így is meglepő, hogy az iPhone XS-ből a 64 GB-os alapmodell kerül 400 000 forintba, és ugyanez 512 GB-os tárhellyel már 537 990 forintot kóstál. Plusz nem adnak hozzá gyorstöltőt, ráadásul az ahhoz (plusz az újabb MacBookokról való töltéshez) szükséges kábel mellé már tehetünk is a kosárba egy szintén lespórolt jack átalakítót, illetve ha mindezt még egy gyári tokkal is megfejeljük, akkor a mobil árán túl újabb 50-70 000 forintot költöttünk el. Ez brutálisan sok pénz.

Jó hát aki ügyes az megveszi 321 ezerért.

Magyarországot pedig ne szidd, van adó persze, de el is van adósítva az ország, most hogy ki adósította el, nézz utána, mert nem akarok politizálni, annyit elmondok hogy azt fizetni kell keményen. :K Máshol is van adó egyébként, max kevesebb. tehát a különbséget kell nézni nem a 90.000-et.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#645) HarleyCustom válasza Tibee86 (#643) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...Viszont nagyon körültekintően kell venni gsm-ből, mert rengeteg üzlet árulja gyári függetlennek a külföldi szolgáltatótól beszerzett telefonjait....”

+1 :K
Szinte mindegyik bizonytalan eredetű. Itt arra gondolok,hogy nem lehet tudni,honnan származik. Szerintem nagyrésze külföldi szolgáltatós független. Azért tudják ilyen olcsón venni. Persze nem mindegyik,de elég sok szerintem.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#646) Tibee86 válasza Remus389 (#644) üzenetére


Tibee86
veterán

Az akkor 256gb-os lehetett, mert az kerül 459.990 forintba.

Herreløse: Annó 2db 5S-t is visszavittem két különböző boltba, mert az egyik angliai Telekom-os volt, a másik olasz Vodafone-os... Persze eleinte próbálták kimagyarázni mindennel, de nem nagyon hatott meg, kértem vissza a vételárat.
A 7-em meg szolgáltatós, nevetséges áron vettem (megjelenés után ~120 ezerrel olcsóbban, mint egy függetlent), persze szinte biztos voltam benne, hogy tiltani fogják, így belekalkuláltam a tiltás utáni kicserélés árát is, de még úgy is bőven megérte.

[ Szerkesztve ]

(#647) Remus389


Remus389
veterán

Na februárban lesz sírás, mikor megjelenik az S10

[link] [link]

Melléraksz egy XR-t és tök múlt századi lesz :D

De szvsz a 2019 iPhone is hasonló lesz.

Szóval lehet várni kéne a buksza kinyitásával. :D

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#648) Tibee86 válasza Remus389 (#647) üzenetére


Tibee86
veterán

Amellé az Xs-t kell tenni, nem az Xr-t. :P
Szerencsére az Apple nem ült fel erre a telefon oldalára hajló kijelző dologra.
De amúgy teljesen felesleges hasonlítgatni a kettőt, mert két különböző rendszer. A többség megszokja/megszereti az adott rendszert, és nehezen áll át a másikra. Egy időben gondolkoztam, hogy ki kéne próbálni egy S8-at, de nekem sehogy nem esik kézre az android, hiába ilyen launcher, olyan ikonpakk, egyszerűen feláll a hátamon a szőr attól a rendszertől. Nyilván ezzel fordítva is sokan vannak így.
De jó lenne nem belekezdeni ismét, mert semmi értelme egy iPhone topikban a samsung reklámozás, illetve már egy moderátor is jelezte, hogy nem itt kéne ezt.
Meg valljuk már be őszintén, hogy soha nem fogsz iPhone-t venni/használni, csak a legutóbbi pihi után már visszafogottabban adod elő az androidon az isten mentalitást. :D

[ Szerkesztve ]

(#649) Remus389


Remus389
veterán

.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#650) HarleyCustom válasza Remus389 (#647) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Élmény lenne használni,mindig véletlenül megnyomnék valami alkalmazást a kezemmel,mikor fogom. Már az s8 s9 nél is bajom volt ezzel,meg a bixby gombbal.:) szóval szép,de....az iphone féle dizájn jobban bejön,kényelmesebb használni.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.