Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Vajon van a csomagolásban töltő?
Vagy már ez a vékony dobozos csomagolás lehet?

(#3252) lugosi válasza gyuri2008 (#3251) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Attól függ mikori.

(#3253) osonte


osonte
senior tag

Sziasztok!

Egy gyári töltővel mennyi idő alatt képes feltöltődni a telefon (akkum 85%-os), mert a 10-15 wattos Samsung töltővel 3 óra? Gondolom ennél gyorsabb a gyári. Hány wattos töltőt érdemes hozzá venni? Bár lehet abból a legnagyobbat érdemes venni, mert csak Apple Watch miatt kellett Iphone-ra váltanom és az óra volt a lényeg, de később úgyis szeretnék új telefont is, ami gyorsabb töltést is fog tudni, mint ez a telefon...

Előre is köszönöm.

Xiaomi 14 + Redmi Watch 4

(#3254) MikitoLac


MikitoLac
tag

Áj srácok az ios 17 óta úgy akadozik néha a teló hogy egy iphone 7 is jobban működik.. valakinek gyógyír? :)

(#3255) Zsolt,72 válasza MikitoLac (#3254) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Sajnos, a 16-os verzió már nem tehető vissza. Hamarosan jön a 17.1, hátha javít a helyzeten….

 iPhone 15

(#3256) lugosi válasza MikitoLac (#3254) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A családban van egy Xr, nem akadozik. Próbálj meg egy kényszerített újraindítást.

(#3257) rafanadal


rafanadal
csendes tag

Sziasztok. Ha 2-3évre tervezem használni, akkor megéri még XR-t venni? SE2020at nyúzok jelenleg, de akksija már nem az igazi, és inkább váltanék. Árban meg ez férne bele a leginkább.

(#3258) lugosi válasza rafanadal (#3257) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nálunk van használatban a családban, teljesen jól használható a mindennapokban.

(#3259) leslieke válasza rafanadal (#3257) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem még mindig hibátlanul működik, megjelenés után vettem meg pár hónappal.. Csak azért cseréltem le, mert nagyobb kijelzőt akartam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3260) rafanadal


rafanadal
csendes tag

Köszi a válaszokat, akkor megveszem valószínűleg.

(#3261) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. Látom nagyon megritkult a topik, felteszem azért a kérdést hátha jön rá válasz. Értem én ezt a hosszu szoftver támogatást, de hogy az XR-en egy képernyő felébresztés 2mp legyen az elég idegesítő...nincs erre valami megoldás, hogy ne keljen ennyit várni ? 15 alatt egyből pattant a cucc most meg lassú

Nothing Phone (2a)

(#3262) lugosi válasza mrThomi (#3261) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szia! Ott valami gond van, most néztem meg az itthoni xr-t, azonnal felold 17 alatt.

(#3263) mrThomi válasza lugosi (#3262) üzenetére


mrThomi
addikt

Nem magával a feloldással van a gond. Megnyomom a bekapcs gombot vagy egy tapra ugye felkell villania a kijelzőnek, amivel nincs is gond, de 2mp-be beletellik míg felvillan. Nem értem, már többször volt teljesen visszaállítva. Ios 16-nál is csinálta már. 15 nél viszont nem tapasztaltam ilyet. Mi lehet a gond ? Valami beállítas esetleg ?

Akksi is ios 16 után lett gyengébb pedig gyári 90%-os még, 4 éves teló de az utóbbi 2-3 évben szinte alig volt használva

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#3264) lugosi válasza mrThomi (#3263) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem szabadna ilyet csinálnia, ilyen késleltetést. Elsőnek a kényszerített újraindítást próbálnám meg.

(#3265) mrThomi válasza lugosi (#3264) üzenetére


mrThomi
addikt

Ilyen nincs. Ez bevállt köszönöm. Most jó, reagál egyből. :R

Nothing Phone (2a)

(#3266) lugosi válasza mrThomi (#3265) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nincs mit! Sajnos egy kicsit elwindowsosodtak a dolgok, rengeteg dolgot megold egy újraindítás. :)

(#3267) mrThomi válasza lugosi (#3266) üzenetére


mrThomi
addikt

Mi a különbség amúgy a kényszerített újraindítás és az általános, azon belül kikapcsolás majd újra bekapcsolás között ?

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#3268) rafanadal


rafanadal
csendes tag

Első bekapcsolásnál kiválasztom a magyar nyelvet, aztán régió/országnál a magyarországra megyek, utána gondolkozik kicsit, és lezárja magát a teló és jön a hello felirat különböző nyelveken. Feloldom, és ugyanez a kör ismétlődik. Vmi tuti tipp mi a teendő hogy tovább tudjak menni?

(#3269) Zsolt,72 válasza mrThomi (#3267) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Olvastam erről egy cikket, sajnos nem találtam meg, hogy linkelni tudjam.

A lényege, hogy normál kikapcsolás/bekapcsolás során nem záródnak be azonnal az alkalmazások, hanem csak hibernált állapotba kerülnek. Ezzel szemben a kényszerített újraindítás során minden app bezárása megtörténik (emiatt lehet hatékony sokféle kisebb nyűg megoldására).

 iPhone 15

(#3270) Zsolt,72 válasza rafanadal (#3268) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Ilyennel még nem találkoztam. Talán a szoftver hibás kicsit, szerintem dobd fel a kérdést az iPhone-topikban is: [link] .

 iPhone 15

(#3271) lugosi válasza rafanadal (#3268) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lehet hogy itt már csak a DFU módban való szoftvervisszatöltés segít.

(#3272) rafanadal válasza lugosi (#3271) üzenetére


rafanadal
csendes tag

Igen, ez megoldotta szerencsére :)

(#3273) mrThomi válasza Zsolt,72 (#3269) üzenetére


mrThomi
addikt

Érdekes amúgy mert 2 féle képpen tudom újraindítani. Egyik az említett beállításoknál, vagy ha idegbeteg módjára nyomogatom a bekapcs.gombot egszer csak beadja hogy kikapcsolás. Ez lenne akkor a kényszerített ami megold ilyen problémákat ?

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#3274) Zsolt,72 válasza mrThomi (#3273) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Nem, nem az. :N

Ez a kényszerített újraindítás: [link]

 iPhone 15

(#3275) ZQuavo


ZQuavo
csendes tag

Egy olyan kérdésem lenne hogy üzemidöben mennyit tud a telefon? Alap felhasználásra kellene egy telefon de nem szeretnék 100 felett költeni és ezt néztem ki. Apple Music, twitter, instagram, imessage ennyi. Játék egyáltalán nincs. Egy ilyen 6-8 órát elmegy a telefon ezzel a felhasználással? Ti mit tapasztaltok? Illetve egy Xs vagy Xs Max jobb lehet ezen a téren?

(#3276) mrThomi válasza ZQuavo (#3275) üzenetére


mrThomi
addikt

6-8 óra kijelző idő vagy 6-8 óra készenlét ? Ha találsz új akksival és ios 15-tel egyet az biztos jó, 16-17-tel meg nagyon elszaródott az akku idő és az appok energia igénye is folyamatosan nő. Én erős napi használat mellett 1x mindenképp rátöltöttem mikor délután már csak 40%-on volt pedig az akksi 90%-os kapacitású, de a legfrissebb ios-el. Ha az akku idő szamít az xs biztos nem jobb, talán a max

Nothing Phone (2a)

(#3277) levi1911


levi1911
csendes újonc

Sziasztok!

Tudtok ajánlani megbízható apple szervizt? Iphone XR akku cserét szeretnék, de nagyon sok horror történetet olvastam nagyon sok neves szervizről pl. icentrum, weloveapple, isamurai.

(#3278) lugosi válasza levi1911 (#3277) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pont most írtam másnak a 6s topikban: [link]

(#3279) kelly416


kelly416
veterán

Sziasztok!
A lányom kapott egy ilyen használt telót az apjától. Az, hogy egy napot nem bír ki az akku, az nem a teló hibája. ;] De most a menüben 79%-ot ír az akku állapotára és néha kiírja, hogy nem jó az akku, cseréltetni kell. Meg lightning-on nem mindig veszi a töltést, úgyhogy inkább qi töltőn van töltve.
Szerintetek aktuális már egy akku csere, vagy ennyivel a hegedű is szól? És ha akkucsere akkor gindolom nézessem át a lightning portot is?!

(#3280) Zsolt,72 válasza kelly416 (#3279) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

„Szerintetek aktuális már egy akku csere? És ha akkucsere akkor gindolom nézessem át a lightning portot is?!”

Szia! A két kérdésre a válasz: igen és igen. :)

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15

(#3282) lugosi válasza kelly416 (#3279) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szia! Van a családban Xr, az én régi telefonon, azt mondanám én is akit Zsolt, 70-nél már cseréltetném. A portot is nézzék meg akkor már.

(#3283) kelly416 válasza lugosi (#3282) üzenetére


kelly416
veterán

Azért a 70 meg a 79 messze vannak egymástól, de én is így érzem. Csak az apja állítja hogy ez így tökéletes. Gyanítom költséghatékonyabb így a levetett telefonja...

(#3284) mrThomi válasza lugosi (#3282) üzenetére


mrThomi
addikt

Nekem van egy régi 7-esem még itthon, nem volt agyonhasználva, most lesz 8 éves és az akksija 83%, de mégis írja a szervízet. Ez hogy lehetséges. 83-nál azért még nem feltétlenül lenne cserés

Nothing Phone (2a)

(#3285) lugosi válasza kelly416 (#3283) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Bocsi, este + telefonról + szemüveg nélkül, 79 akart az lenni csak melléütöttem. :B

(#3286) lugosi válasza mrThomi (#3284) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lehet hogy a kora miatt.

(#3287) kelly416 válasza lugosi (#3285) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? Ok. Akkor majd igyekszünk meggyógyítani, mert a lány nagyon szereti.

(#3288) lugosi válasza kelly416 (#3287) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem érdemes egy akkut cserélni benne, nagyon jó telefon, akkuidőben az egyik legjobban sikerült iPhone. Igazi “kamasznakvaló”, bírja a huzamos használatot. :)

(#3289) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. Ezt az egykezes módot [kép] ki lehet valahogy kapcsolni ? Baromi irritáló, hogy napi 1x mindenképp beleszaladok

Nothing Phone (2a)

(#3290) Zsolt,72 válasza mrThomi (#3289) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Szia, legjobb tudomásom szerint nem lehet.

 iPhone 15

(#3291) joker91 válasza mrThomi (#3289) üzenetére


joker91
tag

Szia,

Beállítások - Kisegítő lehetőségek - Érintés és ezen belül az Elérhetőség opciót kapcsold ki. :)

(#3292) Zsolt,72 válasza joker91 (#3291) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Ó… pedig már láttam ezt a menüpontot, de mégsem ugrott be. :) Köszönöm a kiigazítást.

 iPhone 15

(#3293) mrThomi válasza joker91 (#3291) üzenetére


mrThomi
addikt

Köszi :R

Nothing Phone (2a)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.