Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) <Lacy85> válasza hardline (#95) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Az Apple-nél tavaly elgurult a gyógyszer az árazással, idén meg az egész gyógyszeres doboz."

Telóknál még hagyján. Nálam az új Air verte ki a biztosítékot. Épp mostanában kezdtem el nézegetni az ultrabook-okat, mert jó lenne valami kicsi, könnyű, jó üzemidős gép.
Örültem is neki, hogy jön az Air, mert ki akartam próbálni egy almás laptopot, de a réginek meg nagyon gáz már a felbontása.
Erre mi lett ott is? Maradt a 2 magos kivitel, a 8GB ram, a 128-as SSD. Kapott egy jobb kijelzőt, meg 30% felárat. :D

(#102) aujjobba válasza Dovloran (#93) üzenetére


aujjobba
addikt

Magyarok 90%-a úgyse érti, angolul beszélnek a videóban.

(#103) modulus válasza #56627712 (#89) üzenetére


modulus
aktív tag

Működik már manapság az egyszerű kommunikáció az iPhone és windows PC-k között?

Régebben többek között emiatt nem volt számomra szimpatikus, droidon meg kihúzom a töltő adapterből a kábelt, bedugom a laptopba, rá a telefont és mehet az adat oda-vissza görcsölés nélkül.

Ha már működik így ios-on is az már elég nagy piros pont lenne.

(#104) hemaka válasza Noukoum (#50) üzenetére


hemaka
nagyúr

Itt a prohardveren mindenkinek szuper latasa es szuper hallasa van, illetve 100%-ban kihasznalja a mobilja korlatait, fogadd el.😂

(#105) aujjobba válasza <Lacy85> (#101) üzenetére


aujjobba
addikt

Nagyon drágák lettek az új gépek, air, iPad pro, Mac Mini is.
Mondjuk ha viszonyítani kellene valamihez, a fejlesztői Dell laptopom alap verziója is bőven félmillió körül mozgott új korában, i5 8gb ram 256gb SSD.
Az a verzió ami nálam van már tuti súrolta a 600-700-at, ez i7vpro 16gb ram 512gb SSD.
Persze az jó kérdés mennyire hasonlítható egyébként össze az Air és a Dell gép.

(#103) modulus: ilyen módon nem működik szerencsére, iTunes-on keresztül tudsz egyes appok elkülönített tárhelyére másolni, amelyik ezt engedélyezi. A szeparált tárhely biztonsági szempontból sokkal jobb, ebben nagyon remélem hogy nem lesz változás Apple részéről.

[ Szerkesztve ]

(#106) joey04


joey04
titán

Nagyon jó készülék lett, pont ott spóroltak, ahol még nem fáj, és így is a csúcskategóriában indulhat. Kijelző nagyon szép, a legjobb ips továbbra is, a felbontás itt bőven elég, hiszen amolednél a diamond pentile miatt kell olyan magas. ram szintén bőven elég ide, pont az alacsonyabb felbontás és a szimpla kamera miatt, meg az ios 12 is brutál jól optimalizált ebből a szempontból (is), világverő soc, ami brutál takarékos, meg lehet nézni, hogy mit tudnak a 7nm-es iPhone-ok: [link]. Baromi jól optimalizált az egész cumó, nagyon érezni, hogy a hardver meg a sw egy kézben van. :R Kamera szintén TOP kategóriás. Videóban meg legjobb.

Ára is korrekt, hiszen a Xs Max 1100-ról indul, a Xs 1000-ről, ez meg 750-ről, vagyis kb pont annyival van alattuk, mint amennyivel "gyengébb". A konkurencia csúcs árai alatt nyit, hiszen a Note 9 1000 $, a Mate 20 pro szintén kb ott. Persze alapvetően drága, de sajnos manapság mindhol drága ez a kategória, ez van.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#107) NandorHUN válasza feliks (#98) üzenetére


NandorHUN
addikt

Őszintén kezdem gyanítani, hogy csak trollkodsz.

Elmondtad, hogy te kifejezetten szereted, ha régi IPS technologiás és alacsonyfelbontsú kijelzőket nemhogy hátránynak de előnynek tartod.
Mivel ez a - viszonylag szar, és elvult technológia - már nincs évek óta a piacon, még középkategóriás android telefonok is próbálnak tőle megszabadulni milyen jó, hogy végre van egy 300 ezer Apple termék ami pont ezt használja.

Következő mi lesz? Minél lassabb egy telefon annál jobb, + extra felárat fizetnél, ha aksi se bírja fél napnál tovább? :U

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#108) <Lacy85> válasza joey04 (#106) üzenetére


<Lacy85>
addikt

1. Mai napig nem értem, hogy itt Európa közepén miért az amcsi árakat hozzátok fel páran (így talán kevésbé fáj az ára?).
Az a 750$ az EU-ban rögtön felugrik 850€-ra, mire ideér, meg lesz belőle 300 ezer JMF.
A 2 nagy tesónál szintén.

2. Azért a Xr-t hasonlítani egy Mate 20 Pro-hoz, vagy egy Note 9-hez....több, mint komikus. :D
Vagy így nem tűnik drágának?

[ Szerkesztve ]

(#109) hardline válasza <Lacy85> (#101) üzenetére


hardline
senior tag

Erről van szó.
Eddig sem voltak olcsók az Almás termékek, de a mostani árazások túlmennek az ésszerűség határain.
Persze a profit a lényeg, a termék meg így is fogy. Meg lehet érteni. Csak a magyar átlagembernek úgy gondolom, hogy ez már sok.

(#110) modulus válasza aujjobba (#105) üzenetére


modulus
aktív tag

Köszi a választ.

Kár érte.
Mondjuk ez a dolog manapság már egyre jobban áthidalható másképp, de sokszor szükségem van az ilyen jellegű adatátvitelre is.
Sajnos így ez továbbra is kizáró ok nálam.

(#111) weberzolee válasza Crafter32 (#70) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Még jó, hogy nem lehet rögzíteni a hívást. Az ugyanis erősen sérti a másik fél jogait. Gondolom nem úgy veszed fel a telefont, hogy "Üdvözlöm, hívását rögzítem"...

@(#108) EclipseGT
Az, hogy az USA termékek drágábbak Európában mint egy Koreai/Kínai, az nem a gyártó hibája. 1000 USD az 1000 USD. Érdekes módon Az Apple 1000 USD -s telefonja nem annyi HUF/EUR -ban kifejezve mint a Samsung/Huawei 1000 USD -s telefonja.

[ Szerkesztve ]

(#112) Noukoum válasza FіkuszKukіsz (#96) üzenetére


Noukoum
veterán

Pilótavizsga :DDD

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#113) Noukoum válasza <Lacy85> (#101) üzenetére


Noukoum
veterán

Fél millióért nem fért bele egy u-s 4/8 proci. Ja várjál nem kell az inkább a 2/4 mert az kevesebbet fogyaszt. Üzemidő jelentősen nem nőtt, az ár pedig az egekben. De jó.:)
Én őszintén vártam a retina air-t, és mai trendekhez viszonyítva áremelést beleszámolva is mondjuk 400e forint a 256gb-os 4/8 procival. Itthon. (Ezt előzetesen kalkuláltam) Hát őő nem jött be, de nagyon nem :F

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#114) <Lacy85> válasza weberzolee (#111) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ez most nagyon off, és főleg nem akarok vele hitvitát indítani, de nemrég épp jól jött a hívás rögzítés.
Egyik ismerősömnek volt zűrje a volt pasijával, és addig ment a dolog, hogy rendőrségre került az ügy.
Pár beszélgetésüket rögzítettük is, a rendőrség pedig gond nélkül lefoglalta a felvételeket a nyomozáshoz. :K
Polgári peres esetekben is simán felhasználhatod az ilyen felvételeket, ha ezzel bármit bizonyítani tudsz.
Max. kérhet a másik fél sérelemdíjat.

(#113) Noukoum:

Én naivan azt hittem, hogy marad mondjuk a régi 2/4-es proci, meg a többi, kap egy normális felbontást, az ár meg változatlan lesz. Ennél nagyobbat nem is tévedhettem volna. :D

[ Szerkesztve ]

(#115) Noukoum válasza hemaka (#104) üzenetére


Noukoum
veterán

Mondjuk ez igaz, a kedvencem az is mikor mondja hogy neki kell a processzor erő, mert ő kihasználja, ő nem átlagfelhasználó. Megkérdem mire használja. Hát ő facebook, insta, youtube. Mond OK ::D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#116) NandorHUN válasza <Lacy85> (#114) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én pl. szoktam adni-venni cuccokat és volt, hogy már vertek át. Szintén jól jött a hívás felvétele.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#117) leslieke válasza FіkuszKukіsz (#96) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem kell hozzá egyik sem, haverod erősen túlzott.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#118) Noukoum válasza <Lacy85> (#108) üzenetére


Noukoum
veterán

1. Azért mert így jobbnak tűnik. Ha a magyar ár lenne alacsonyabb akkor azt mondaná.

2. Ehhez nincs mit hozzáfűzni szerintem. Nem egy liga

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#119) <Lacy85> válasza NandorHUN (#116) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ismerős. :K
Akitől most vesszük a házat (ingatlanos is egyben), szintén rögzít minden egyes beszélgetést. Gondolom neki is van pár "jó" tapasztalata. :D

(#120) Noukoum válasza hardline (#109) üzenetére


Noukoum
veterán

Egyébként meglepő de én nagyon kevés iphone x-et láttam eddig itthon magyaroknál. Lehet csak nálam, de mintha ez már túl drága lenne még előfizetésben is. Persze kitudja, lehet most az xr elhozza a megváltást:D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#121) joey04 válasza weberzolee (#111) üzenetére


joey04
titán

Én is nehezen hiszem el a storyt, amit fentebb leírt a rendőrségi üggyel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#122) weberzolee válasza <Lacy85> (#119) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Nem a rögzítéssel van a gond, hanem hogy nem közli. Próbálj meg utcára néző térfigyelő kamerát tenni a házadra anélkül hogy kitábláznád. Nem örülnél a következményeknek. Persze a telefonhívás rögzítését nehéz "észervenni", így könnyű bűntetlenül szabályt sérteni. Végülis a gyorshajtás is rendben van, mert sietek...Meg az adócsalás is mert rohadjon meg az állam...Na de ez már tényleg OFF, csak arra akartam utalni hogy az is hibának lenne felróva ha pl alapból blokkolná a torrentet (szerintem ember nincs a földön aki legális tartalomszerzésre használja, mielőtt ezzel jönne valaki a technológia védelmében).

joey04
hihető, dashcam is felhasználható pl. Jogilag pl. egy térfigyelő kamera felvételeit 3!!! napig tárolhatod. Ennek ellenére simán felhasználható, ha mondjuk gyilkosság van rajta de csak 5 nap múlva szerzik be...Ezek a dolgok csak akkor vannak büntetve, ha feljelentés történik...

[ Szerkesztve ]

(#123) macskea válasza kchris78 (#37) üzenetére


macskea
őstag

Az hogy külön kell megvenni, na az a probléma. Nem az ára.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#124) macskea válasza weberzolee (#122) üzenetére


macskea
őstag

Egyébként újabban a Google is op rendszer szinten tiltja a hívások rögzítését. Talán GDPR, talán nem, de tiltja, az fix.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#125) CptAdamica válasza <Lacy85> (#108) üzenetére


CptAdamica
veterán

Csak azt elfelejtette joey barátunk, hogy a Mate 20 pro nem HD kijelzőt ad ennyiért és nem ips kijelzőt. Nincs kompromisszum a telefonjában. Note 9-et pedig már 270 ezerért is lehet venni dupla tárhellyel. Plusz mind a kettő tudott gyors töltőt is csomagolni, a Note 9-ben meg még toll is van. Fogadom, ha az Apple csinálna egy ilyen telefont, külön kéne megvenni hozzá. A 3 GB ram pedig már tavaly is ciki és kevés volt az X-nél, de tényleg, annyira jól eltalálták az árát... :D

Megyen!

(#126) FіkuszKukіsz válasza leslieke (#117) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Ha Garagebandes szöszmötölésre gondolsz, na az aztán biztos nem 1.0-ás usereknek való. Nem mostanában volt iphoneja, de ez azóta sem lett user friendly.

Romanes eunt domus

(#127) Noukoum válasza <Lacy85> (#114) üzenetére


Noukoum
veterán

Úgy is jó lett volna. Csak akkor ki vette volna a 12-es macbookot:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#128) PeetShelby


PeetShelby
újonc

Én ezért szeretem a WQHD felbontást :DD 515ppi mindent így olvasok, mert szeretem ha átlátlátható az oldal.

(#129) Noukoum válasza CptAdamica (#125) üzenetére


Noukoum
veterán

Most ilyen apró dolgokat nem lehet elnézni? Nem hogy örülnél hogy 300e forintért kapsz apple telefont. És még működik is!!

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#130) kengyel


kengyel
nagyúr

Jo lett a teszt, a telefon is tetszik.

kengyel

(#131) joey04 válasza weberzolee (#122) üzenetére


joey04
titán

Lehet igazad van :R

Még pár éve olvasgattam ilyesmit, hogy ez priblémás lehet, meg az is nagyon nehézkes, hogy azt bizonyítsák, hogy nem vágott anyagról van szó, stb, stb. Mondjuk extrém eset mindenképpen, meg ha tudom, hogy ilyesmi történhet, akkor iPhone mellett is megoldható a dolog, akár diktafon, akár másik telefpn segítségével, hogy pl. kihangosítva beszélnek. Mert gondolom nem gyárilag rögzít minden beszélgetést emberünk, ha felkészülten várta kifejezetten ettől az embertől a hívást.

125: nem, a huawei hibás pentile amoled kijelzőt ad ennyiért, ha már ilyen szélsőségesen fogalmazunk. ha meg objektíven, akkor az ips vs amoled most is hitvita, van olyan iPhone (!) tulaj, aki csak azért váltott Xr-ra X-ről, mert nem szereti az amoledet. A felbontás meg ugye pentile amolednél magasabb is kell, hogy legyen. Akciós, meg sufnis árakat ne nézzünk a note-nál, a gyorstöltő hiánya meg jogos, de ezt már elírtam korábban. Viszont ez önmagában max morgolódásra adhat okot, nem hiszem, hogy ez dealbreker lenne. és nem vagyok a barátod.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#132) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Csodálkoznak, hogy nem fogy, mikor ilyen kis bumszli krumpli?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#133) <Lacy85> válasza weberzolee (#122) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nem is azért hoztam fel, mert ez hátrány. Még csak nem is hiba. Az emberek nagy része soha nem használja / használná a funkciót.
Csak azért írtam, mert néha azért jó, ha megoldható. :K

"Ezek a dolgok csak akkor vannak büntetve, ha feljelentés történik..."

A fenti eset kapcsán elég alaposan utána néztünk a jogszabályoknak, mielőtt megemlítettük a felvételt.
Polgári peres ügyben felhasználható a bíróságon is, viszont alap esetben a másik fél beleegyezése is szükséges hozzá.
Akkor veszik számításba a másik fél engedélye nélkül, ha az igazadat kizárólag a felvétellel tudod bizonyítani.
Ebben az esetben annyit tehet az illető, hogy személyiségi jogok megsértése miatt kérhet sérelemdíjat.
Büntető eljárás során viszont a bíróságon nem használható fel semmilyen formában.
A rendőrség a nyomozáshoz bekérheti (megtették most is), viszont a bírósághoz ez már nem kerülhet.
Na de ennyi tényleg elég az OFF-ból. :D

(#134) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát végigpörgettem...

Szóval, amit leszűrtem, hogy ez a felbontás azért jó, mert ennyi memóriához ez is jó.

Nem győzött meg sajnos, szerintem ilyen drágán HD kijelzőt rég lehetett venni.

Néztem én is az MM polcain, de nagyon nem. Ennyi pénzért remek telefonokat lehet venni viszont.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#135) ddaydome


ddaydome
senior tag

Sziasztok!

Ebben a telefonban a kijelző méretét rontották el. Felesleges ez a tepsi méret. Max 5 coll, de inkább 4,7 és jó lenne. Viszont így "alacsony" ppi-vel szerintem tragédia. 300e-s kategóriában nem jó.

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#136) Graphics válasza ddaydome (#135) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát csinálhattak volna egy SE2-est, az tény

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#137) Crafter32 válasza Noukoum (#97) üzenetére


Crafter32
őstag

Nem értettem félre, minden ok.

(#138) CptAdamica válasza joey04 (#131) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nyilván néhány hibás képernyőt nem lehet kivetíteni a teljes szériára. Amíg a gyártó szó nélkül cseréli, addig szerintem ez csak egy üres érv. A Note 9-nél pedig nem sufni gsm-eknél is van 300 alatt nézz utána, ha nem hiszed.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#139) kop8


kop8
őstag

Miui-n gyárilag van hivásrögzités :C :C
Az áron kívül szerintem a legundoritobb az a 5 6milis keret a kijelző körül....
Mintha több éves telefon lenne

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#140) Nimda


Nimda
addikt

Nagyon jó lenne ez a telefon, max.150-180 ezerért. Imádom az almát, valóban jó ez a cucc, tetszik a kamera produkciója is, de annyit biztosan nem ér, amennyibe jelenleg kerül.

(#141) <Lacy85> válasza Noukoum (#127) üzenetére


<Lacy85>
addikt

A 12-es MacBook-nak a létezésére se tudnék értelmes magyarázatot.
1,2Ghz-es 2 magos Core M3, és annyiba kerül, mint a 13-as MacBook Pro...
Kíváncsi lennék, mennyi fogy belőle...

Air-t azért még nem vetettem el teljesen, de minél többet agyalok rajta, annál kevesebb okot találok, miért érné ez meg...

(#142) Graphics válasza Nimda (#140) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kb. ott lenne a reális ára, plafon.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#143) joey04 válasza ddaydome (#135) üzenetére


joey04
titán

Igazad is van, meg nem is. A ppi bőven elég, azzal nincs gond, viszont így teljesen elengedték a kis telefon vonalat. Ami sokaknak hiányozhat. Az viszont megint egy másik nézőpont, hogy több embert érdekel egy valamivel olcsóbb nagy kijelzős telefon, mint egy valamivel olcsóbb kis kijelzős telefon. A kimutatások erre jutottak, hogy mindenki a nagy kijelzős telefonokat keresi. Vagyis a többség. Tehát ezzel a modellel kevesebb vásárlót veszítenek, akinek meg kisebb méret kell, az most is vehet i7-et, vagy i8-at. Szerintem a mostani paletta nagyon szépen kimaxolta a gumicukor trükköt. Vehetsz új iPhone-t az Apple-től 450$-ért, meg 1450-ért is, szépen, lépcsőzetesen haladva.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#144) weberzolee válasza ddaydome (#135) üzenetére


weberzolee
aktív tag

A kijelző méret tényleg kapufa, én csak emiatt nem vettem "még" meg, mert nálam ez erősen kétkezes kategória, nem tudom felhúzni az aljáról a hüvelykujjam... A felbontás viszont teljesen rendben van (és itt tekintsünk el attól hogy mennyiért). Ez a ppi 5/5S/6/6S/7/8 esetén se zavart senkit. Attól hogy nagyobb a kijelző, a képpontsűrűség ugyan úgy jó maradt. Persze, lehet már 100e ért FHD -t kapni kisebb kijelzőméretben is, de ha a benchmark ePénisz, akkor ez legalább annyira. Minden egyes külföldi tesztnél elhangzott, hogy igen van ennél nagyobb felbontás, de egy cseppet sem észrevehető a mindennapi használatban, hogy ez "pici". Nyilván ha összehasonlítod akkor látod, de nem azért veszed hogy hasonlítgasd, hanem hogy használd.

(#145) ddaydome válasza joey04 (#143) üzenetére


ddaydome
senior tag

Én akárkivel beszélek, nem kell az 5 collnál nagyobb. Ez olyan fizetettt kutatás lehet, hogy menjek el 5 ezer forintért és beszélünk arról, hogy csak xy almalevet iszok, de ha nem, akkor is mondjam ezt....
Amúgy ezek a nem szabvány felbontások bepippantva jönnek? Gondoltak egy számra és kész?

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#146) aujjobba válasza ddaydome (#145) üzenetére


aujjobba
addikt

Nem, az elérni kívánt PPI és a kijelző mérete valamint képaránya adja ki a felbontást.
A ppi maradt annyi amennyi eddig is, 326, a méret adott, innentől egyszerű matek.

[ Szerkesztve ]

(#147) joey04 válasza ddaydome (#145) üzenetére


joey04
titán

Nem az Apple felmérése volt. Milliónyi felmérés volt piackutatóktól kezdve, fórumokon át, mobilos oldalkig, pl gsmarenán is. Nem az almához köthető, nem is ők kezdték el a növelést. Az én ismerőseim viszont szintén a nagyobb kijelzős készülékeket keresik, 1-2 hölgy kivételével.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#148) batai15 válasza Graphics (#5) üzenetére


batai15
félisten

Valóban. Vicc ez a készülék ennyiért. Remélem az Apple egyszer jól meg szívja, hátha nem hülyének fogják nézni a vásárlót.
Ennyiért 100x innovatívabb készüléket kapni.
Mindegy nem én vagyok a cél, és nem is leszek soha.

[ Szerkesztve ]

(#149) Graphics válasza joey04 (#143) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mondjuk a cikket elolvasva, ezzel nem a vásárló fog jól járni, hanem egy jól megtervezett marketing mentén gazdagodik meg a gyártó, nagyon.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#150) mugencivic válasza kop8 (#139) üzenetére


mugencivic
tag

Igen, vastag a káva, de becsületükre legyen mondva, ez legalább egy végig körben egyforma vastagságú keret, amit semmilyen másik telefonon nem találsz jelenleg, csak az Apple telefonokon (természetesen az Xs-en jobban mutat, mert vékonyabb)

Most pl. ideiglenesen egy P20-am van, a két oldalsó keret nagyon vékony, ami szuper, viszont felül picit vastagabb, alul meg egy harmadik fajta még vastagabb keret van... Tehát három féle vastagságú a keret.
Hovatovább a képernyő felül sokkal nagyobb ívbent van kerekítve, mint alul. Ehhez képest az XR egy tök szabályos valami.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.