Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Noukoum válasza Silenzio (#300) üzenetére


Noukoum
veterán

Szerintem a cikkírót már feketelistára tették.. Ekkora sértés még nem élt meg e világ. Új iphone plencsi nélkül? :F

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#352) Noukoum válasza Tkulcsar (#302) üzenetére


Noukoum
veterán

Pontosan így tekint a vásárlóira a cég. Kiegészítőket ne is számoljuk. Mert az megint egy szép kis summa

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#353) joey04 válasza dingdongkng (#347) üzenetére


joey04
titán

A 2018-as iPad veri a tab s4-et. iPhone-ból több kategória van, vehetsz 450-1450$ között bármennyiért, szépen lépcsőzetesen. A mac mini meg az air el lett hanyagolva, de most korrekt frissítést kaptak. Persze, drágák, de akinek nem felel meg, vegyen swiftet vagy amit akar. Csak azon nem lesz mac os hivatalosan, szarabb a kijelzője, és a tapipad. Utóbbi ég és föld. Minit meg hasonlították már egyéb mini pc-hez, lehet választani kinek melyik kell.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#354) Noukoum válasza <Lacy85> (#305) üzenetére


Noukoum
veterán

De a sebesség tesztet nem mert linkelni, mert abban veri az iphone-t, néhol igen csúnyán.
És a redmikkel való összehasonlítást várom. Abból is szokott lenni bőven, és szeretik itt linkelni hogy elhitessék magukkal mennyivel jobb az ő telefonjuk mint a másé:D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#355) Noukoum válasza tuki2200 (#306) üzenetére


Noukoum
veterán

:C :C 300e vs 115e
Almafanok almafanok mindenhol

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#356) Noukoum válasza ZavaBalazs (#307) üzenetére


Noukoum
veterán

Amellé nem merik betenni

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#357) dingdongkng válasza joey04 (#353) üzenetére


dingdongkng
tag

2018-as iPad veri a tab s4-et. Igen, ettől még olyan mint egy piaci bóvli. Amikor a 2017-es iPademet átvehettem akkor visszavittem, hogy ezen valami szar koppintás kijelző van. Az ember bontott nekem egy újat és, pont ugyanolyan volt. Sűrű elnézéskérések közepette távoztam. Az iPad 2-m és e közötti minőségérzet ég és föld. Ez egy büdzsé modell. És elavult hardware-el rendelkezik, és akkor most jövök én azzal a demagógiával, hogy az ököszisztémán belül kell összehasonlítani. Ennek ellenére szeretem, de sajnos ez az igazság. Helyette ott az ipad Pro ami egy túl nagy túl drága, és egyáltalán. Amire szükség lenne az egy iPad Air, ami régen az iPad volt. (Amúgy ez is megtévesztő, egy effektíve büdzsémodellt iPadnek hívni) De ilyen termék nincs.

Nem a termékekkel van probléma vagy az árakkal, a napihasználós gépem árából kijött volna egy Mac (nem veszek újat ígysem úgysem, nem kell ezt a kijelentést túldimenzionálni), de nem tetszett. De mondom nincs azzal gond akinek igen, de egyszerűen nem lehet elmenni amellett, hogy ez a cég amely egykor annyira határozottan tartott valamerre, felhasználói csoportonként egy-egy termékkel, hány csontvázzal rendelkezik a szekrényben éppen.

[ Szerkesztve ]

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#358) tuki2200 válasza dingdongkng (#357) üzenetére


tuki2200
senior tag

Könyörgöm ne etesd már Joeyt, látom ujjonc vagy, tudni illik ő meg az Apple topicocban is kínos a "saját táborának"... hergelitek egymást, de egyikőtöknek sincs 100%-ban igaza, így viszont az értelmes kommentek elvesznek Joey eszmefuttatasai között...

[ Szerkesztve ]

(#359) dingdongkng válasza tuki2200 (#358) üzenetére


dingdongkng
tag

Sry. :D. Nyilván nincs. Ez annyira nem objektív

[ Szerkesztve ]

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#360) tuki2200 válasza dingdongkng (#359) üzenetére


tuki2200
senior tag

Csak gondoltam megkíméllek teged, hogy tudd, őt jobb inkább hagyni magának bármit is ír, mert hite van amivel halandó ember nem versenyezhet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#361) janeszgol válasza dingdongkng (#357) üzenetére


janeszgol
félisten

Az iPad 6-ban (2018) normális kijelző van.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#362) dingdongkng válasza janeszgol (#361) üzenetére


dingdongkng
tag

Ez lehet, de akkor is asszem az iPhone 7 socjevel 3d Touch nélkül, szóval az álláspontomat fenntartom.

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#363) aujjobba


aujjobba
addikt

Hogy állunk srácok, hány almafant sikerült már megtéríteni, hogy inkább Samsung-ot vagy Xiaomi-t vegyen?
Éjfélig meg kell lenni legalább kettőnek, húzzatok bele!

(#364) kchris78 válasza janeszgol (#361) üzenetére


kchris78
veterán

nem laminalt az se... ipad2018 szegyen szerintem. 2GB RAM etc... majdnem az air2 szintje.. egy pozitivum hogy van pencil tamogatas.

(#365) aujjobba válasza kchris78 (#364) üzenetére


aujjobba
addikt

Arra gondolsz amelyik 9,7” és kb. 115ezer forint?
Szerintem az pont egy olyan Apple termék, ami abszolút rendben van árban és tudásban is.

(#366) kchris78 válasza aujjobba (#365) üzenetére


kchris78
veterán

a pro meg sajat arahoz kepest igen... de ahhoz viszonyitva hogy meddig lesz meg hasznalhato egy 2GB device ios alatt az ipades multitaskinggal ugy mar kevesbe. szimpla tartalomfogyasztasra oke. de arra ujonnan sok 115k. arra jo egy hasznalt air2 fele ennyiert kb...

[ Szerkesztve ]

(#367) opr


opr
veterán

Amugy, mivel itt sokan nem ertik, mi a droidos tabor baja ezzel a telefonnal, leirom, legalabbis az En szemszogembol.
Nem az, hogy apple, es draga. Pont leszarom, kinek melyik rendszer jon be, azt is, hogy ki szerint mi a meno, azt meg plane, hogy ki mire kolt es mennyit.

Ami onmagaban nem lenne baj, hogy az apple kihoz egy 6"os telefont, epphogy 720p feletti kijelzovel, 2018-ban 300k-ert. Ami viszont baj, hogy a kedves droidos gyartok olyan szinten vannak, mint egy down-szindromas makimajom. Nezzunk egy kis tortenelmet, kifejtem jobban:

Az apple ugy dont, hogy nem kell jack dugo, mert szerintuk a vezetes fulhallgato elavult, ezert lehagyjak a jack-csatit, es adnak a telefonhoz egy vezetekes fulhallgatot, amit csak atalakitoval lehet hasznalni. Mi tortenik? A helyett, hogy a vevok mosolyogva bemennenek az apple HQ-ba, es felgyomoszolnek a raktarkeszletet a ceo seggebe, hogy egy csucskeszulek ara emelkedett, a funkcionalitasa meg csokkent, rekordeladasok tortennek, es megmagyarazzak a forumokon habzo szajjal, hogy igazabol sokkal jobb, ha nincs jack-csati a telefonon, mert elavult. Logikat ne keressunk. Mi tortenik? Az agyhalott sajat faszukra nyaladzo copycat nyomoronc droid-gyartok a helyett, hogy lenne annyi eszuk, hogy alternativat nyujtanak, esetleg szetcikizik a masik tabort, vagy ami meg jobb, olyan jack-csatis fulesekkel promozzak a telefont, ami hangminosegben agyonveri az apple-fele bt-s cuccot, mit csinalnak, na mit? Elhagyjak a jack-csatit. Mert ha iBela meg tudta csinalni, mi is meg fogjuk alapon. Az eszmeletlen modon rohejes "nem fer el" indok mar be van adva a nepnek, innentol csak hasznalni kell, es sporolunk 1 dollart minden egyes eladott keszuleken. Mellesleg az arat is megemeljuk mi is. A hulye birkak meg veszik droid-oldalon is. 1 evvel kesobb mar szinte nem lehet olyan csucskategorias telefont venni, amin van jack-csati (ami amugy az eggyel lejjebbi kategoriaban alapfelszereltseg). 2 evvel kesobb (most) mar csak egy ertelmes gyartonal van jack-csati. 3 evvel kesobb valszeg mar ott se lesz.

2018: Az apple megjelenik egy 6,1"-os, ~HD felbontasu kijelzos telefonnal, ~300k-ert, az abszolut csucs 500kHUF.
2019: Ugyanez droidon, ha 6,1"-on HD+ feletti felbontast akarsz, fizess 300k-nal tobbet, vagy vegyel valami fostalicska kinait.
2020: 7" alatt nincs FullHD vagy a feletti mobil 400k alatt
2025: Divatba jon a telefontalicska, amit direkt a 40"-nal nagyobb, 2000:9 kijelzoaranyu telefonokhoz fejlesztettek ki...

Komolyan mondom, ha az apple ki akarna nyirni a teljes konkurenciajat, eleg lenne, ha az egyik rendezvenyukon egy Jobs-hologram elott Cook lenyilatkozna, hogy azert ilyen sikeresek, mert napi szinten orosz rulettezik a management. 2 napon belul osszeomlana a konkurens cegek fele.

Szoval, minket, droid-usereket (legalabbis engem biztosan) nem azert erdekel a barmilyen iPhone termek, mert frocsogni akarok, vagy egyaltalan fenyeget a veselye, hogy megvegyem, vagy mert irigy vagyok, vagy mittudomen. Pont leszarom. Azert erdekel, mert ujabban ha kijon egy uj iPhone, gorcsbe randul a gyomrom, hogy megis mi a tokomet talaltak mar ki megint, mert tudom, hogy az iEmberekkel barmit le lehet nyeletni, barmilyen aron, amit meg mindig leszarnek, de a tapasztalat sajnos az, hogy ebbol sajnos minta lesz, aztan meg a hasonloan elmebeteg vadbarom droidos keszuleknel meg a droidos tabor frocsoghet, hogy dehat az iPhone XY is ugyanolyan/megszarabb, stb, mintha ez barmilyen szinten is valid erv lenne az adott, tok mas rendszeru keszuleknel. Egy agyrem, komolyan... :(

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#368) Gergőke88 válasza opr (#367) üzenetére


Gergőke88
addikt

Itt kezdődnek a bajok..
“Az apple ugy dont, hogy nem kell jack dugo, mert szerintuk a vezetes fulhallgato elavult, ezert lehagyjak a jack-csatit, es adnak a telefonhoz egy vezetekes fulhallgatot, amit csak atalakitoval lehet hasznalni.”
Miért ne lehetne használni? :U

(#369) HarleyCustom válasza opr (#367) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ez igen! :K

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#370) tuki2200 válasza opr (#367) üzenetére


tuki2200
senior tag

A jack-et ideje volt elhagyni amúgy, az ujjabb fejhallgatókban röhejes volt, hogy elemet kell tenni mert a jack nem tudja ellátni elég energiával.. én ezt teljes mértékben támogatom, haladjunk a digitalizáció felé

[ Szerkesztve ]

(#371) Noukoum válasza NemMo (#344) üzenetére


Noukoum
veterán

Nemrég az Iphone xr-el lett összevetve. Simán nyert a pocok, ennyit a nagy ponthuszárok, és bencsmárkolókról. Pont az almások jönnek ezzel, mikor máshol pont azt mondják hogy nem számít. Röhej.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#372) <Lacy85> válasza tuki2200 (#370) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ha azonos minőséget nem ~kétszeres áron kapna meg az ember egy BT füles esetén, akkor még azt mondanám, hogy rendben.
Vagy ha lenne már egy értelmes paletta a Type-C fülesek esetén, akkor megint csak azt mondanám, hogy rendben.
Addig sajnos csak kőkemény szívatás, meg pénzkergetés a gyártók részéről, ami semmi haszonnal nem jár, ha a felhasználókat nézzük.

[ Szerkesztve ]

(#373) Noukoum válasza <Lacy85> (#349) üzenetére


Noukoum
veterán

Ez tény, de sokan pl asus zenbook pedig igen. És nem játékra tervezték, ez is nyilvánvaló de az opció ott lehetne mindenhol. És ez nem csak az applere igaz mint mondtad! Lehet sokaknak nem kell, de az opció nem ártana, szerintem.

Amúgy látom belinkelted a jó drága verziókat csakhogy növeld az árat:D hogy többnek tűnjön. Illetve nem a 2in1 gépekre gondoltam elsősorban, hanem a sztenderd laptopokra.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#374) Noukoum válasza dingdongkng (#357) üzenetére


Noukoum
veterán

A sima ipad már így is túl jó apple szinten. Kivenné meg a pro-t ha még jobb lenne?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#375) nyisziati válasza opr (#367) üzenetére


nyisziati
veterán

"Ami viszont baj, hogy a kedves droidos gyartok olyan szinten vannak, mint egy down-szindromas makimajom."
Egy ideje már én is ezt gondolom. Ahelyett, hogy önálló és forradalmi fejlesztésekkel rukkolnának elő, egyre szolgaibban másolják az Apple-t. Lásd notch. Meg a pofátlan áremelések. A Samsung már majdnem orrabukott emiatt, de úgy látszik, nem tanulnak. De a többi nagy is alig. 1-2 éven belül szerintem ennek meglesz a drasztikus következménye.

(#376) Noukoum válasza tuki2200 (#360) üzenetére


Noukoum
veterán

Az applenek felkéne venni a hasonlókat ilyen fórumokra járó hittérítőnek.. mondjuk ha ingyen is csinálja.. hm:D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#377) Noukoum válasza dingdongkng (#362) üzenetére


Noukoum
veterán

Xr-ben sincs 3d touch
300rongy

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#378) tuki2200 válasza Noukoum (#376) üzenetére


tuki2200
senior tag

Én mint Apple hittéritő? :D oke:DD

(#379) dingdongkng válasza aujjobba (#365) üzenetére


dingdongkng
tag

Erről nekem alternatív véleményem van. 115k nagyon jó egy új IPad-ért de nem egy olyanert ami konkrétan a műhelyszemétből van összelapátolva. Nyilván a jelenlegi tablet piacon helyt áll, de az Apple eredeti elve az volt, hogy kevés termékünk van meg nincs olcsó büdzsé termékünk (ugye ez pont a netbookok ellen szólt).

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#380) Noukoum válasza aujjobba (#365) üzenetére


Noukoum
veterán

Főleg a hulladék androidos konkurenciát megnézve. Egyetlen apple termék amit szerintem most megéri megvenni.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#381) ruarua válasza Noukoum (#376) üzenetére


ruarua
tag

Én mindkét rendszert használom napi szinten. Elsődleges fő telefonom viszont iphone. Nem véletlen. Sokkal stabilabb, megbízhatóbb. Aki mást állít, annak ideje elveszteni a szüzességét :)
Iphone xr: millió videót megnéztem mert személy szerint az árazás nálam is átlépett egy határt x óta. Viszont az xr egy jó alternatíva. Sokan okosan felfelé hasonlítgatnak, pedig ezt maximum 8 plus-al lehet. Azoknál sokkal jobb. Árán meg nem húztam a szemöldököm. Anno iphone 7 plus-om még talán drágább is volt amikor kijött. Úgyhogy én nem fikázom, jó telcsi, leszámítva a kávát. Viszont végül sima xs-re váltok. Nem egy évre veszem, és kell a max tudás :C (telekomnál most egész jó áron van)
Androidból bizti vannak fényesék, jobbak. De android. 10gbram/9 tuti foglalt egy böngésző megnyitásakor is...

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#382) kchris78 válasza opr (#367) üzenetére


kchris78
veterán

van sok igazsag abban amit irtal.
sok droidos habzo szajjal fikazta a noccsot aztan most vehetik ok is azt :D .
de remelem a nubia X lesz ebbol a tovabblepes.
illetve valami fordulat van mert az alma mar nem fogja merni nyilvanossagra hozni az eladott darabszamokat.

de.. valahol a jack dobast meg lehet erteni, early adopterkent ha telefontervezokent dolgoznek es a belso felepites lenne a dolgom biztos a h.l.l f.sz.ra kivantam volna en is a jacket.., mintha a mostani pckben csak azert fenn kene tartani meg egy ISA slotot (ha tudja vki mi az) hogy egy regi soundblaster16 kartyat bele lehessen dugni mert a hang azon megy... es ok x000 dollaros fizuval nem problema megvenni egy top bt fulest...

(#383) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A topic témájához: Nem túl népszerű az XR, nem hozza a számokat

"A Foxconn és a Pegatron is visszafogottabban bánik a gyártással a cupertinói vállalat kérésére. A jelentés szerint a vásárlók inkább az iPhone 8 és 8 Plus-t részesítik előnyben, mint az iPhone XR-t, valamint sokan inkább az iPhone XS-t vagy az XS Max-et választják."

Érthető valamelyest, aki már kiad 800-1000$ körüli összeget, az már ki tudja fizetni az Xs-t is

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#384) kovbandi82 válasza opr (#367) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Látszik képben vagy a dolgokkal.
De:
- A jack csatit nem az Apple hagyta el először ha szigorúan az idővonalat nézzük, hanem a LeEco. Igaz mindenki leszarta.
- A telefonokhoz mellékelt füleshez nem kell átalakító.

A fostalicska kínait viszont nem értem, azért a top droidos gyártóban 2 kínai is van, egyik se fostalicska kategória.
Ami viszont tényleg gond, a szolgai másolás sokszor. És nem elég kivül, a felszínt is persze.

[ Szerkesztve ]

(#385) aujjobba válasza dingdongkng (#379) üzenetére


aujjobba
addikt

Műhelyszemét?
Az előző évi hardvert kapta, nem egy ősrégi cuccot.
Ezt a tabletet az Apple az oktatási szegmensbe tervezte, oda nem kell annyira brutál hardver, viszont a ceruzát támogatni kell és az árral sem lehet elszállni.
Platformot fejlesztettek hozzá oktatást támogató appokkal együtt.
Nem tudom mennyire fog nekik összejönni, ott eléggé a Google a domináns, android tablettel vagy chromeOS-sel.

[ Szerkesztve ]

(#386) ruarua válasza aujjobba (#385) üzenetére


ruarua
tag

Csatlakozom. Nekem is ipad 2018 van. Napi szinten használom, nem hasonlítanám össze ezt se gyártó tabletével. Minden szárnyal rajta. Pubg full hd hdr :C

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#387) S e t h válasza Graphics (#383) üzenetére


S e t h
nagyúr

Alapvetően az a probléma, hogy az alma logó már nem azt a nívót jelenti mint jelentette annak idején. Egyfajta egyediség, exkluzivitás jellemezte a termékeiket, de pl. telefonos vonalon elveszítették ezt az előnyt, mert fel, sőt túl is nőtt rajtuk a konkurencia. A fejlesztések meg nagyjából egy helyben topognak a mobilpiacon, jönnek a parasztvakítások, notch, lekerekített kijelző, biometrikus azonosítás, lassan már DNS kijelzőre köpés útján , csupa-csupa fontos dolog.
Az Applenél nem kis problémát okozhatott, hogy mit kezdjenek a kialakult helyzettel, mert a pofátlan droidok felértek az ő árszintjükre és bizony egyre több teszter követett el blaszfémiát, miszerint egy flagship android és iphone között kezdenek elmosódni a határok, sőt.....
Mi is csináljunk? Emeljük meg a pofátlanság határáig a készülékeink árát, mert mégis mi vagyunk az Apple, ettől újra visszaszerezzük azt az exkluzivitást, amit elveszítettünk, de ha nem megy fejlesztéssel, akkor megtesszük áremeléssel. Az fogyasztóban amúgy is él az ősi ösztön, ha vmi drágább, akkor tuti jobb is.
De amúgy a nem túl hülye vásárló azért időnként kapisgálja, hogy kicsit át van qrva és ezért nem cseréli már évenként a telefonjait, mit is csináljunk, megvan, ne közöljük most már az eladási számokat, mert akkor kiderülne, hogy csökken az eladott darabszám, viszont a bevétel nem nagyon, mert az árakat meg jól feltoltuk.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#388) tuki2200 válasza Graphics (#383) üzenetére


tuki2200
senior tag

Varhato volt :) bar szerintem az unnepi idoszak elott vagyunk kozvetlen, azert is nem fogy. De ezt mondtam kolleganak par oldallal ezelott, hogy barhogyis nyomjak a marketinget, ez az emberek szemeben a 'gagyi iphone' az 'olcso iphone' ami a fo celkozonsegnel a fiataloknak visszatetszo es ugy fog jarni mint a szegyenteljes iPhone 5C..

De le lettem oltva, hogy ez is flagship es meno...

[ Szerkesztve ]

(#389) Coyot


Coyot
őstag

Kár a 3d touch-ért, pedig jó alternatíva lenne mikor kicsit mérséklődik az ára.

Má' nem

(#390) lugosi válasza <Lacy85> (#324) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja értem, hogy érted, köszi a pontosítást. Így még nem láttam megfogalmazva, hogy 2K, de tulajdonképpen logikus megnevezés.

(#391) lugosi válasza Coyot (#389) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem is az hiányzik a legjobban belőle. Illetve a káva mérete még kompromisszumos. Mikor élőben néztem, akkor elsőre nagynak tűnt, futok benne még egy kört.

(#392) Coyot válasza lugosi (#391) üzenetére


Coyot
őstag

Én egyáltalán nem értem ezt a kávamentesség hajszolást, hozzáérsz a telefonhoz és biztos hogy valamibe belenyúlsz, elindítod, átáállítod, etc... Szerintem egy korrekt káva kell, remélem sikerült eltalálniuk, hogy épp jó legyen.

Hozzáteszem nekem a jelenlegi 6s is "nagy", mivel egy biztos fogással egykezes használatra már alkalmatlan.
Az hogy nincs normális egykezes telefon már szinte alap, akkor meg ha egykézzel úgyis használhatatlan akkor részemről lehet akár 6" is. Bár azt még nem tudom zsebben mennyire kényelmetlen hordani ezeket a bazinagy pingpongütőket.

Szó mi szó, megnézem majd kiállítva aztán ha nagyon bejönne 1 év múlva csere.

De a 3D touch nagyon jó cucc, és mivel eléggé megszoktam biztos hogy hiányolnám.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#393) Remus389


Remus389
veterán

Én is megnéztem az XR-t a Westendben.

Azt kell mondjam hogy tetszik, szerintem a képernyője színei okésak, én már 2010 óta Amoledes telefont használok pedig. Szóval a képernyője szép volt nekem. Bár lehet a sötétben előjön hogy nem Amoled. Ugye a feketék.

A színek nekem nagyon tetszenek, az a mélypiros elég dögös. :K

Gyors is volt, ez is pipa.

De az ár eltántorított.

Kisebbrészt a jack hiánya is eltántorított.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#394) <Lacy85> válasza Noukoum (#373) üzenetére


<Lacy85>
addikt

ZenBook-ok 2/3-a is Intel HD-val van szerelve. Néhány modell kap csak pár gagyibb nVIDIA vga-t.
Mert mint mondtam, nem erre vannak tervezve. Ha ilyen opciót akarsz, akkor veszel egy gamer notit.
Nem azért írtam drágákat, hogy többnek tűnjön, hanem azért, mert "az Apple-nél ez 1 milliónál kezdődik".
Hát ja, másnál még 1 millióba sem fér bele. :N

(#395) kchris78 válasza S e t h (#387) üzenetére


kchris78
veterán

abszolut egyetertek... nincs ma technologiai valtas amit annak idejen behozott az iPhone es ami a felfutast jelentette nekik (meg az elonyt a droidhoz kepest, pl stabilitas, retina/kapacitiv kijelzo).

(#396) Noukoum válasza tuki2200 (#378) üzenetére


Noukoum
veterán

Felhívtad egy fórumtag figyelmét hogy ne etessen egy bizonyos személyt. Na az a bizonyos személy simán elmenne annak, nem gondolod?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#397) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ma megérkezett a telefon, fekete 128 GB, egy ugyanilyen i7 utódja lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#398) Noukoum válasza <Lacy85> (#394) üzenetére


Noukoum
veterán

Van bőven mx150-nel szerelt modell. Vagy gtx 1050-el. Namost ez egy koca gémernek bőven elég. Persze ha ez valakinek gagyi? Egy szóval nem mondtam hogy GAMER gép, szövegértési problémák.
Mert kimaxoltad a 13-as méretet?
Ügyi vagy. De belefér csak nem akarod hogy beleférjen. Nem nem fogok venni egy gamernotit csak azért mert neked kevesek ezek a kártyák. És hidd el aki hetente 1-2 órát játszik az sem fog.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#399) opr válasza kchris78 (#382) üzenetére


opr
veterán

Jajj, ne is mondd. Meglatom a noccsot, habzik a fel arcom olyan ideg vagyok azonnal. Az a masik agyament faszsag, amire azonnal le kellett csapni. Ugye, egyunk szart! 200 milliard legy nem tevedhet!

A bt fulesrol: Ezt egy olyan embernek mondod, aki probalta a bose quietcomfort 35 II-t par hetig, volt sony wh 1000 xm2-m ~harom honapig, es most van egy bang & olufsen h7-esem. Mindegyik abszolut top bt fejhallgato, a 100.000ft-os lelektani hatar felett. Talan a Bang & Olufsen az, amelyik vegre tudja hozni egy ~50-70.000ft-os vezetekes fejhallgato szintjet. Szoval, nem, en nem ertem meg, hogy miert kellett elhagyni a jacket.
Az ISA-s peldad azert nem jo, mert annal van jobb megoldas. A jack-nel nincs jobb, csak kenyelmesebb.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#400) nickedez89 válasza leslieke (#397) üzenetére


nickedez89
senior tag

Üdv! Nekem ugyanez csak fehérben, ilyen volt csak a bótba', de mivel úgyis tokban van tök mindegy a színe. ☺️

Hogy bírod a méretet i7 után? Nekem még mindig szokatlan majd egy hét után...

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.