Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) natë válasza Šolaire (#2000) üzenetére


natë
nagyúr

Jó döntés!

(#2002) -secret- válasza Šolaire (#2000) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nemsokára jönnek az újak, azt már várd meg szerintem.

(#2003) Šolaire válasza -secret- (#2002) üzenetére


Šolaire
veterán

Meg akarom mindenképp. Ha nem jön SE 2 akkor marad az xr meg az ár is mérséklődik az új modellek miatt. Vissza akarok váltani iOS-ra.
Moz : köszi. Anno nagyon hozzám nőtt az se. Azóta vágyok vissza. :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2004) lugosi válasza Šolaire (#2000) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én nem bántam meg hogy ezt vettem. Tartottam tőle hogy kicsi lesz (plus-t használtam előtte), de nem volt vele gond.
Az akkuja nagyon jó.

Secret: szerintem nagyjából félidőben vagyunk, nem? Olyan október-november mikor itthon kaphatóak az újak általában.

(#2005) -secret- válasza lugosi (#2004) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szeptemberben már kiderül, hogy mi lesz. Arra a dátumra gondoltam.

(#2006) Šolaire válasza lugosi (#2004) üzenetére


Šolaire
veterán

Akksi idő ami vonz engem is. Kijelző felbontás nem érdekelt sose. Legyen gyors, akksi idő, meg a kamera érdekel. Teszteket olvasva az xr ezekben jó.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2007) lugosi válasza -secret- (#2005) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az igaz, addigra már meglesz.

(#2008) Šolaire


Šolaire
veterán

Sárga van valakinek? Szemezek azzal is. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#2009) Keni21


Keni21
tag

Hello. Valaki próbálta már ezt?

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#2010) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Sziasztok,

Lehet nagyon láma a kérdés, de van egy XR-em, és próbáltam egy live képet kitenni mint záróképrenyő és háttérkép, de sehogy sem sikerült. Tudja valaki hogy tudok saját készítésű live képet kitenni ami mozog is?

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#2011) kchris78 válasza -secret- (#2002) üzenetére


kchris78
veterán

btw nagyon nem tudom elkepzelni hogy mit fognak ujitani ezeken a telefonokon osszel.. raraknak plusz kamerat, kicsit jobb proci, jobb akksi, es?? ezekert mar pont nem fogok iden cserelni ami elso lesz sok sok ev ota...

(#2012) kazsmerlaca válasza EAndrew (#2010) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Én úgy tudom a live képet nem támogatja az XR...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#2013) Zolom89 válasza EAndrew (#2010) üzenetére


Zolom89
senior tag

Az XR nem tudja a 3D touchot így az hogy mozogjon a háttér kilőve..

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#2014) Valaki87 válasza Šolaire (#2000) üzenetére


Valaki87
senior tag

nyugodt szívvel ajánlom, iphone 4től kezdve az összes széria megvolt nekem de azt mondom, hogy az egyik legjobb iphone ami valaha létezett. ( x - xs- xs max nem volt nekem )

(#2015) batai15 válasza eladogeppc (#1984) üzenetére


batai15
félisten

Az a baj hogy neked semmi sem jó .
Mondhatod ,de úgy váltogatod a telefonokat mint más a ruhát ,és mindig van újabb ilyen olyan indok . P30 is két három hét es fosh lesz valamilyen ürüggyel .

[ Szerkesztve ]

(#2016) kchris78 válasza Valaki87 (#2014) üzenetére


kchris78
veterán

kb nekem is ez a velemenyem, es nekem volt X :). az LCDnel jarulekos nyereseg hogy tervezheto a fogyasztasa.. nagy fenyeronel-tobb feher szinnel az oled le tud hirtelen szivni eleg sok %-ot, nekem ez volt az eszrevetelem amig hasznaltam. persze lesz - sok appnal most is van dark mode, meg hasonlok, de szerintem vilagosban sokkal kevesbe olvashato.

[ Szerkesztve ]

(#2017) natë válasza batai15 (#2015) üzenetére


natë
nagyúr

Szerintem már rég eladta.

(#2018) Tibee86 válasza natë (#2017) üzenetére


Tibee86
veterán

Már az i8 topikban jár, note 9-ről váltana arra. :D

(#2019) natë válasza Tibee86 (#2018) üzenetére


natë
nagyúr

Ez most vicc?

Megnéztem. Nem vicc.

[ Szerkesztve ]

(#2020) batai15 válasza natë (#2019) üzenetére


batai15
félisten

Uh bakker . Ez a kemény nem a kád széle . Biztos jól keres mert elég sokat bukhat rajtuk.
Belvastam már véletlenül ide ,aztán úgy láttam ezt is .De ez már beteges dolog ..
Jó néha én is cserélem de ez már brutális szinten megy ..

[ Szerkesztve ]

(#2021) batai15


batai15
félisten

Egyébként most honor 10em van , volt egyszer egy iPhone SE-am amit némileg bánok ,mert Androidosként próbáltam hozzá állni .
Viszont talán az nyújtotta legjobban az out of box élményt aztán néha elgondolkodom hogy lehet jó lenne egy főleg hosszú távra ,de szerintem ez ki ki bírja idén aztán majd utána teszek egy próbát.

(#2022) natë válasza batai15 (#2020) üzenetére


natë
nagyúr

Nem a cserével van a baj. Mindegyikünk cserél, de utánajárunk/olvasunk és azt vesszük meg, ami a tapasztalatok, tények szerint a legjobb. Én Pixel vonalon lennék a mai napig is pl., de kifogtam vagy 4 kijelző hibást és kissé frusztrált lettem tőle. Az Xr nagyon bejött szerencsére.

(#2023) batai15 válasza natë (#2022) üzenetére


batai15
félisten

Jaja droid vonalon én is leginkább pixelre szavazok ,de sajna mostani pixel 3a is picit vicces árazásban plusz nincs garancia .
Oneplus ami bejön,de soha nem volt ,plusz valahogy nem bízom bennük amik néha történtek .
iOS amúgy szimpatikus volt bár nem mindenben , viszont tény hogy hosszú távon még mindig elég jó alternatíva .
Fickó viszont nagyon vicces már amit csinál , felnagyítja az összes hibát ,aztán vált olyan idióta dolgokkal hogy a hajam tépem tőle.
No offot befejeztem.

[ Szerkesztve ]

(#2024) Valaki87 válasza kchris78 (#2016) üzenetére


Valaki87
senior tag

akkor egyetértünk :)

(#2025) Cheesy


Cheesy
őstag

Ma jelentkezett egy furcsa dolog: ha hívnak és felveszem, 2-3 mp-ig néma a telefon, nem hallom mit mondanak és ők se engem. (Elsődleges SIM, Telenor)

www.vakbelmutet.hu

(#2026) NemMo válasza natë (#2022) üzenetére


NemMo
őstag

Remélem nem generálok vitát a kérdéssel, mert nem ez a célom vele. Neked volt mi 8 telefonod a fogyasztás vagy a sot hogy alakul ahhoz képest? Lehet benevezek egy ilyen xr-re, mert még soha nem volt iphone telefonom és érdekelne az ios is. Amoledet nem akarok, szóval csak ez jöhetne szóba az ára is egész sokat mérséklődött a kezdetekhez képest.

(#2027) natë válasza NemMo (#2026) üzenetére


natë
nagyúr

Valamivel jobb, mint a Mi 8. Nálam, az viszont nem jelenti azt, hogy nálad is így lesz.

(#2028) NemMo válasza natë (#2027) üzenetére


NemMo
őstag

Tudom eltérő felhasználási szokások, de viszonyítási pontnak azért jó. Köszönöm a válaszod

(#2029) #82471168


#82471168
törölt tag

Sziasztok.
Eszrevettem,hogy a napokban a megszokottnal jobban merul a telefonom, azonban nem hasznalom tobbet,sot. Az akku kapacitasa 100%.
Van valami megoldas erre?
Valaszokat elore is koszi.

(#2030) natë válasza #82471168 (#2029) üzenetére


natë
nagyúr

Nálam is ez érezhető, valamelyik app frissítése cseszhette el szerintem (vagy ha bétázol, akkor valamelyik beta).

(#2031) mackoman válasza #82471168 (#2029) üzenetére


mackoman
tag

Ezt én is észrevettem ,pedig nekem I7-em van.

(#2032) DaveNo1 válasza #82471168 (#2029) üzenetére


DaveNo1
veterán

Aksi infóban nem látszik? Nálam múltkor a messenger ütötte ki nagyon.

You are not prepared.

(#2033) leslieke válasza #82471168 (#2029) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Messenger, FB képes ilyen aljas dologra. Használat után lődd ki ezeket.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2034) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok egyik nap sikereült csinálnom a kemera “Pano” részével egy 360 fokos képet. Azóta nem tudok újra ilyen fotót csinálni. Csak egy sima csíkban van kép középen. Tudnátok segíteni, hogy tudnám ezt a funkciót ujra előhozni?

(#2035) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Na látom téma lettem itt is. Sajnos nekem az XR több okból nem jött be. Másnak valószínűleg fel sem tűnik.
Sajnos van pár megvásárolt játékom ami nem futott FullScreenen, de még a széléig sem nyújtotta ki a képet. Ez egy negatívum volt számomra. Kijelző fényerő napon szórt fénynél nekem kevés volt
Akkuidő rendben volt, kamera hozta az átlagot. Főleg bele nagyítva.
Most Note9-em van, ezt is kipróbáltam. Jöhet a következő.
Sima iPhone X, iPhone 8 plus, Mate 20 Pro - bár videóban elég gyenge lenne - ezek érdekelnének. Note 9 az én használatommal nem bírja sokáig. Max 4,5-5 óra. Mondjuk én használom rendesen. :)
P30 videóban sajnos harmatfing volt.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#2036) nozs23 válasza eladogeppc (#2035) üzenetére


nozs23
addikt

"Kijelző fényerő napon szórt fénynél nekem kevés volt"

Az iXR 700 nites fényerőt pumpál ki magából max-on, ezt gyakorlatilag egyik oledes készülék sem tudja. Just sayin.

(#2037) eladogeppc válasza nozs23 (#2036) üzenetére


eladogeppc
veterán

Pontosan emiatt nem értettem. Ez semmit nem pumpált.
De ha még igen, akkor miért nem láttam ?
Asszony iPhone6S-ét jobban láttam.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#2038) Gigicuci válasza eladogeppc (#2037) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Ha a videó fontos akkor hanyagold a X-et és a 8 Plus-t. Az XR jobb videóban mindkettőnél, de ami igazán fontos: szteróban veszi a hangot és nem monóban mint a másik kettő. Nagyon sokat számít!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2039) eladogeppc válasza Gigicuci (#2038) üzenetére


eladogeppc
veterán

Erre nem is gondoltam.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#2040) Software0013


Software0013
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnek kérni kis segítséget, nem tudom hogy az XR-t, vagy a sima X et vegyem meg. Fontos szempont a kamera és a kijelző illetve akku idő is. Az X be a kijelző nagyon megfogott , de ez mennyire van hatással a akkumulátor időre ?
Illetve fotózásba melyik a jobb ?
Valaszokat előre is köszönöm!

(#2041) kchris78 válasza Software0013 (#2040) üzenetére


kchris78
veterán

magas fenyero es feher hatternel az x aksija kb percenkent esik 1szazalekot...

(#2042) natë válasza Software0013 (#2040) üzenetére


natë
nagyúr

Az Xr kamerája jóval jobb.

(#2043) lugosi válasza Software0013 (#2040) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A Xr akkuja nagyon erős.

(#2044) ruarua válasza Software0013 (#2040) üzenetére


ruarua
tag

X csak kijelzőben jobb, bár ez szubjektív mert én hányok tőle. Minden másban XR.

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#2045) leslieke válasza Software0013 (#2040) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akksiban az XR a legjobb most.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2046) Gigicuci válasza Software0013 (#2040) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Alattad ketttôvel ott a link, nézd meg. Üzemidőben, kamerában az Xr jobb. A kijelzője nem pwm-es és nagyobb is. A többi az inkább szubjektív szempont, neked kell dönteni.

(#2047) natë válasza Gigicuci (#2046) üzenetére


natë
nagyúr

(#2048) lugosi válasza natë (#2047) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szép helyeken jártál. Ez hol készült? [link]

(#2049) natë válasza lugosi (#2048) üzenetére


natë
nagyúr

Tata, ahol lakom :)

(#2050) lugosi válasza natë (#2049) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Megnéztem a google maps-en is a képeket amiket bead, nagyon szép hely, ha jobb lesz az idő elmegyünk ide egy családi kirándulásra az biztos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.