Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Valaki meg tudja mondani, hogy per pillanat melyik a legjobb minőségű átlátszó szilikon tok XR-hez?

(#752) -secret- válasza joefasalasso (#751) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mit értesz az alatt, hogy legjobb minőségű? Gondolom a drágák jobb minőségűek mint a 300 forintosok.

(#753) Aaron14 válasza joefasalasso (#751) üzenetére


Aaron14
őstag

Moshi

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#754) joefasalasso válasza -secret- (#752) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

Neked van átlátszó szilikon tokod XR-hez?

(#755) Gergőke88 válasza joefasalasso (#754) üzenetére


Gergőke88
addikt

Kétlem mivel xr sincs neki.

(#757) lugosi válasza joefasalasso (#751) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

(#758) atirag


atirag
őstag

Ha két kártyával használom akkor tud müködni külön külön a viber és a whatsup is? Vagy csak egy verzióban.

(#759) A guru válasza joefasalasso (#751) üzenetére


A guru
addikt

Én egy spigen liquid crystalt használok, nagyon szeretem, kellően vastag ahhoz, hogy védjen, de nem annyira, hogy ormótlan legyen és nagyon jól illeszkedik, kamera sem lóg ki. :)

(#760) lugosi válasza atirag (#758) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Másik topikban próbáltuk kideríteni, arra jutottunk hogy valószínűleg csak az egyik számmal fog működni.
Kivéve, ha frissítik a klienseket?

(#761) joefasalasso válasza A guru (#759) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

:R

(#762) Norbi.


Norbi.
őstag

Megjott vegre nekem is, pirosat rendeltem eloszor, de vegul feher lett. :)
Megjott

(#763) Halkow.


Halkow.
senior tag

Sziasztok! Átlag SoT(kijelzőidő) -ben, hogyan gurít a masina?

(#764) lugosi válasza Halkow. (#763) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nagyon jól.

(#765) A guru válasza Halkow. (#763) üzenetére


A guru
addikt

Nálam kb. kétszer annyit bír mint az i7, 2 nap nem nagy cucc vele.

(#766) nickedez89 válasza Halkow. (#763) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nálam ki van kapcsolva a "Képernyőidő" funkció, szóval pontos adatokat nem tudok mondani, de kb. 6-7 óra jön ki nekem egy nap alatt.

Két napot kb. 5 óra SoT-al bír ki nálam.
Az i7-hez képest nálam is dupla az üzemidő, nehéz lemeríteni egy nap alatt! Legtöbbször 50-55% -al rakom este töltőre.

Amiket írtam, automatikus fényerő és legtöbbször mobilneten történő böngészés/videózás, csevegés és e-mailezés mellett kell értelmezni. Néhány kisebb telefonhívás és esetenként egy kis navigáció szokott még ezekhez becsúszni.

Facebook és játék nálam nincs.

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#767) lugosi válasza nickedez89 (#766) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én úgy fogalmaznám meg, hogy az akkuidő jobb, mint amilyenre emlékszek, hogy a 6s Plus volt új korában az akkori szoftverrel amikor az kijött. Ez szerintem nagyon jó.

(#768) jeromosi


jeromosi
aktív tag

Sziasztok
Olyan helyzetben, ahol nem teljes képernyős a játék mit lehet tenni?
Fekvő helyzetben van a telefon, és a jobb és baloldalon is egy üres csík van amit nem tölt ki a kép.
Mit lehet ezzel kezdeni?
Vagy ezt így kell megszokni, mert ez a játék fejletlensége?
Előre is köszönöm
szerk: xr-ről van szó :)

[ Szerkesztve ]

(#769) tboldi válasza jeromosi (#768) üzenetére


tboldi
nagyúr

A játék nem támogatja még az új kijelző felbontását, a fejlesztő idővel majd frissít(het)i. Neked nincs más dolgod, csak várni és reménykedni.

[ Szerkesztve ]

(#770) lugosi válasza jeromosi (#768) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A fejlesztőknek kell majd lépni.

(#771) kchris78 válasza lugosi (#770) üzenetére


kchris78
veterán

btw az xr speci felbontasat meg a fb messenger sem tamogatja, latszik hogy a normal x/xs felbontasa van felskalazva... biztos derogalna nekik..

(#772) planbmokus válasza joefasalasso (#751) üzenetére


planbmokus
senior tag

Spigen Flex/Liquid Crystal -> Én az előbbit vettem, mert kicsit tapadósabb, nem csúszik annyira.

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#773) lugosi válasza joefasalasso (#751) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csak pluszban egy infó, ha nem ragaszkodsz az átlátszóhoz (persze megértem, ha mégis), akkor a pitaka tokok nagyon jó minőségűek.

(#774) Zolom89 válasza lugosi (#773) üzenetére


Zolom89
senior tag

Én is Pitakát rendeltem rá, ha minden jól megy a héten megjön, max jövőhéten, de tetszek fel képeket.
i7plus-on is az volt és a legjobb tok a világon, nem is olcsó hozzá teszem, de simán elköltöttem a többi tokra annyit és csak ott voltak a polcon a Pitaka után.

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#775) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Köszi, a feleségem RED telefonjára mindenképp átlátszót szeretne. :DD

(#776) leslieke válasza planbmokus (#772) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Linket tudnál adni a tokokhoz?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#777) planbmokus válasza leslieke (#776) üzenetére


planbmokus
senior tag

Persze

Én is RED-re vettem :D

[ Szerkesztve ]

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#778) Aaron14


Aaron14
őstag

Megérkezett a telefon. Gyonyoru es a merete pont idealis. Teljes keretes uvegfolia is felment szepen es a tok se nyomja fel. Az e-sim-et konkretan 2 perc alatt aktivaltam. Mai nap tesztelem minden ujdonsagat, de elsore pl. a Face ID zsenialis!

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#779) leslieke válasza planbmokus (#777) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi. Én feketét vettem.

(#778) Aaron14 teljesen sötétben is hibátlanul működik a Face ID. :K

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#780) Aaron14 válasza leslieke (#779) üzenetére


Aaron14
őstag

Ja es a gyorsasag + gesztusvezerles is isteni!

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#781) Norbi. válasza Aaron14 (#778) üzenetére


Norbi.
őstag

Nem kapkodta el a Telekom, ideje volt. :)

(#782) Aaron14 válasza Norbi. (#781) üzenetére


Aaron14
őstag

2 hét volt összesen. Egyébként az ügyintéző, akitől az árajánlatot kaptam nagyon segítőkész volt és a futár is rugalmasan kezelte a szituációt. Mindkettőnek ment a pozitív feedback.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#783) Zolom89


Zolom89
senior tag

Megjött a Pitaka tok.. imádom. 7plusra mikor meglett az első pitaka nem is raktam fel mást, ultra vékony, könnyű, széleken vissza kerekített hogy óvja a kijelzőt. Csak ajánlani tudom. Ja igen, drága ;]

[ Szerkesztve ]

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#784) lugosi válasza Zolom89 (#783) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem is ugyanez van, csak jót tudok róla mondani.

Rendeltem hozzá egy pitaka üvegfóliát, ugyanúgy minőségi mint a tok. Még igazító keretet is csomagolnak hozzá a felhelyezéshez, el se lehet rontani gyakorlatilag.

(#785) Aaron14


Aaron14
őstag

Nektek nem tűnt fel, hogy alapból kissé természetellenes képeket készít a XR?
Olyan túlszaturált (nincs bekapcsolva plusz filter) és túl HDR hatású, még HDR nélkül is.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#786) lugosi válasza Aaron14 (#785) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Eddig még nem.

(#787) tyuxy


tyuxy
tag

Sziasztok
Kb három napja gazdája lettem én is egy XR nek
7esrol váltottam szerintem teljesen megéri
Akkumulátor kijelző gyorsaság kamera amik elsősorban nagyon szembetűnőek!
Olvasgattam itt a sok fikazast , szerintem említésre se méltó 😄😄

iPhone 11 pro max

(#788) nickedez89 válasza tyuxy (#787) üzenetére


nickedez89
senior tag

Üdv itt, akku szerintem is brutál jó!
Most épp 1,5 nap után 50%-on vagyok enyhébb használat mellett! Pedig csak 98-ig lett töltve legutóbb. 👍

Kijelzővel sincs semmi bajom nekem sem, gyorsaság szuper, nincs melegedés töltés közben sem, faceID nagyon jó, szóval meg vagyok elégedve így durván egy hónap után.

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#789) HarleyCustom válasza tyuxy (#787) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:K👍🏻💪🏻😎

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#790) lugosi válasza nickedez89 (#788) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem a face id határozottan visszalépés egyébként a touch id óta.

Két konkrét példám van. Egyik, hogy a telefon az asztalon, indítanék egy hívást (irodában kihangosítva, vagy az airpods-szal szoktam). Eddig csak megnyomtam a home gombot úgy, hogy mellettem volt a telefon, és indítottam a hívást. A face id esetén két lehetőségem van, vagy felemelem a telefont, felold és utána visszateszem az asztalra, vagy fölé hajolok felállva a székről, valami tök nevetséges pózban. Sőt gyakorlatilag ha asztalon van a telefon, akkor szinte minden esetben gyengébb megoldásnak érzem a face id-t.
A másik eset, elutaztam, és a telefonon ment a gyalogos navigáció egyik látnivaló és a másik között, és a telefonnal is fényképeztem. Ez úgy nézett ki, hogy a kabátom zsebéből elővettem a telefont, néztem hogy kb mennyi idő a következő sarok ahol fordulnom kell, ezzel nem volt gond mert ez feloldás nélkül is megjelenik a telefonon (ami viszont jó). Ha fotót akartam csinálni, akkor a touch id esetén ez annyi volt, hogy vettem elő a telefont, nyomtam egy home gombot, feloldott, csináltam a fotót. Itt az arcom elé kell emelni, megvárni, míg felold, majd elfordítani oldalra a telefont és megcsinálni a képet. Egy képnél "kit érdekel" kategória, de egy kirándulós napot végigfényképezve 100-120 képpel egyértelműen kijön, hogy sokkal lassabb, és akadályozottabb a face id használata ebben az esetben.

Kocsiban féltem tőle a legjobban, annak örülök hogy ott nem volt probléma, autós tartóban használom a telefont, így nem kell magam elő tartani míg felold, csak elindítom a feloldást és ránézek. Touch id-vel rá se kellett nézni, egyszerűbb volt, de ezen a téren nem olyan zavaró a különbség, mint például a másik kettőnél.

Összességében, ha teljesen ugyanazt a telefont lehet venni touch id-vel vagy face id-vel, gondolkodás nélkül a touch változatot választanám.

(#791) kchris78 válasza lugosi (#790) üzenetére


kchris78
veterán

fotot lehet csinalni feloldas nelkul is.

(#792) Aaron14 válasza kchris78 (#791) üzenetére


Aaron14
őstag

Pont ezt akartam mondani.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#793) lugosi válasza kchris78 (#791) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez igaz de úgy talán még tovább tart elindítani a kamera appot, ha nem érzed a haptic feedback-et mikor rányomsz (akkor indul el, ha elengeded).

(#794) mtcob válasza lugosi (#793) üzenetére


mtcob
senior tag

Balra swipe is megnyitja ;)

(#795) lugosi válasza mtcob (#794) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tényleg, igazad van, így a leggyorsabb.

(#796) leslieke válasza mtcob (#794) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez nekem is jól jött. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#797) planbmokus válasza nickedez89 (#788) üzenetére


planbmokus
senior tag

Péntek reggel vettem le töltőről, szombat este 11-kor 38%-on tettem vissza, pedig volt Pokemon Go mindkét nap :DDD

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#798) mugencivic válasza lugosi (#790) üzenetére


mugencivic
tag

Asztalon fektetés helyett jó ötlet a telefont egy ilyen félig döntött QI töltőre rakni és akkor máris működik a Face ID is + legalább merülni se fog. Nálam így nézett ki a dolog:

(#799) planbmokus válasza mugencivic (#798) üzenetére


planbmokus
senior tag

Nekem ez a fajta van, nagyon szeretem!

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#800) kchris78 válasza planbmokus (#799) üzenetére


kchris78
veterán

ez szerintem foloslegesen nagy erőt fejt ki a telefon rossz részén...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.