Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Valaki87 válasza SoldierL (#1676) üzenetére


Valaki87
senior tag

+ 1 :K Meg a célpont nekem az akku és nagyobb kijelző volt, és ez bitang jól bírja! Le a kalappal, soha nem gondolta volna, hogy egy Iphone így fogja bírni valaha :) ( 7-em , 8-am fele ennyit bírt....nem vicc. )

[ Szerkesztve ]

(#1702) vasutkiller


vasutkiller
csendes újonc

Sziasztok
Akinek esetleg volt mate 10pro-ja vagy hasonlo kameraval megaldott készüléke mennyire változott a kamera minősége a fotók es a videók alatt?
Jobb, rosszabb esetleg?
Elore is köszönöm

(#1703) natë


natë
nagyúr

Jövő héten csatlakozom én is a csapathoz :K

(#1704) Viper26 válasza natë (#1703) üzenetére


Viper26
nagyúr

Hány napra? :DDD

iPhone 14 | FR955

(#1705) natë válasza Viper26 (#1704) üzenetére


natë
nagyúr

Nap??? Ne túlozz!!! :DDD

Viccet félretéve, szeretnék lehorgonyozni.

(#1706) SoldierL válasza kecso409 (#1700) üzenetére


SoldierL
senior tag

Én mindig szolgáltatótól vettem, viszont az árukeresőn is vannak jó és biztosnságos ajánlatok. Kiegészítők vannak minden mennyiségben én pl a wish-ről szoktam mindent rendelni. Tuti az apple-ben nem fogsz csalódni. Vigyázz mert utána nem kell más, minden androidos telefont le fogsz nézni 😁 bármennyibe is kerül.

[ Szerkesztve ]

(#1707) jeska válasza SoldierL (#1694) üzenetére


jeska
tag

A keretet nem is védi semmi az én esetembe,de nem is ez a cél, mint elottem írták ez egy használati tárgy számomra is, ezert ha kopik illetve lesz egy-két karcolás a kereten az számomra elfogadott, cserébe a komfortossab érzésért illetve hogy nem egy fél téglát tartok a kezembe egy akár milyen mega-szuper utésálló tokkal. Mielőtt még irnátok hogy akkor hogy fogom eladni ,erre meg az a válaszom hogy az 5s-t 4évig használtam és nem azért vettem hogy eladjam. Illetve soha nem azért veszek telefont hogy eladjam hanem hogy használjam minnél tovább. Ezért is esett a választás az Xr-re. Remélem lesz annyira időtálló mint az 5s volt!!

Az ember sohasem csak önmaga: inkább kombinációja mindazoknak, akikkel valaha dolga volt

(#1708) SoldierL válasza jeska (#1707) üzenetére


SoldierL
senior tag

Ez jó válasz, tetszett.

(#1709) jeska válasza SoldierL (#1708) üzenetére


jeska
tag

Köszi :DD

Az ember sohasem csak önmaga: inkább kombinációja mindazoknak, akikkel valaha dolga volt

(#1710) eddie17


eddie17
addikt

Sziasztok.
Úgy néz ki, hogy én is belépek a klubba, az xr a legszimpatikusabb. Jelenleg van egy SE-m, szóval nem áll távol tőlem az iOS.
Egy kérdésem van csupán, hogy akkor a telekomnál működik a e-sim ezzel is? Mert a honlapon azonnal riogat hogy nem kompatibilis a készülékkel. Nekem ez fontos lenne, mert a privát és a céges számom is egy telefonban lenne.

(#1711) -secret- válasza eddie17 (#1710) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen, T-nél működik egyedül itthon.

(#1712) lugosi válasza eddie17 (#1710) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen működik, én is azzal használom.

(#1713) Digital


Digital
addikt

Sziasztok!

Pitaka tok van a telómon.. A múltkor kellett volna a fizikális sim, de a tok olyan passzos hogy nem bírtam levenni. Feszegetni nem alarom. Mi a titka, trükkje?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1714) eddie17 válasza -secret- (#1711) üzenetére


eddie17
addikt

+lugosi

Köszönöm, ez jó hír. Akkor így rendelem egyből e-simmel.

(#1715) lugosi válasza Digital (#1713) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én a sarkánál szoktam elkezdeni kivenni a tokból, és ki szokott jönni.

(#1716) jeska


jeska
tag

Valaki észrevette rajtam kívül hogy nincs külön Facetime audio hivas csak videó?? Ez mióta van??

Az ember sohasem csak önmaga: inkább kombinációja mindazoknak, akikkel valaha dolga volt

(#1717) Norbi27 válasza jeska (#1716) üzenetére


Norbi27
aktív tag

Nálam van mind a kettő. Legfrissebb public beta

(#1718) nikilauda


nikilauda
senior tag

Sziasztok.

A feleségemnek vettem egy XR-t, de nem használja.
Ezért megpróbáltam eladni, de csak vicces ajánlatokat kaptam.
A vége az lett, hogy beletettem a saját kártyámat és elkezdtem használni.
Kellemes meglepetés. iPhone 7 plusz óta nem használtam iOS-t.

Product Red, Pitaka tokkal.

(#1719) lugosi válasza jeska (#1716) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ott van egy telefon és egy kamera ikon, de a facetime app-ban a külön fülön lévő video és audio megszűnt. A facetime melletti telefon ikonra kattintva tudsz facetime audio hívást csinálni.

(#1720) jeska válasza lugosi (#1719) üzenetére


jeska
tag

Valamiért nekem nincs.
Eddig 5s en volt pár napja van Xr és itt nincs.

[ Szerkesztve ]

Az ember sohasem csak önmaga: inkább kombinációja mindazoknak, akikkel valaha dolga volt

(#1721) lugosi válasza jeska (#1720) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Furcsa, nekem ott van a kamera ikon mellett. Nézd már meg egy másik kontaktnál, hogy ott előjön-e, kíváncsi vagyok.

(#1722) jeska


jeska
tag

Nem jön elő próbáltam másik kontaktnák is

Az ember sohasem csak önmaga: inkább kombinációja mindazoknak, akikkel valaha dolga volt

(#1723) jeska válasza jeska (#1722) üzenetére


jeska
tag

Megoldódott!
Újraindítottam a telefont es megjött az ikon!
Arra gyanakszom azért lehetett vagy mert tegnap előtt felrakott egy frissítést vagy pedig azért mert hétfőn kibontottam a telefont és elöbb jelentkeztem be Icloud-ba és állítottam be mindent a telefonon és az öröm hevében csak ez után jutott eszembe hogy bele kellene rakni a Sim kártyát is amit bele is tettem de azóta nem indítottam újra.

[ Szerkesztve ]

Az ember sohasem csak önmaga: inkább kombinációja mindazoknak, akikkel valaha dolga volt

(#1724) jani70


jani70
aktív tag

Hol tudom megnézni,hogy mennyi a folyamatos kijelzőidő használat,teljes feltöltés után,ha használom a telefont x ideig?
Mert oké hogy most 45%-on vagyok teljes feltöltés után,de arra vagyok kiváncsi hogy mennyi ebből a folyamatos kijelzőidő!
ios 11-nél az aksi infóban volt ez a funkció,de a 12-ben nem találom ott,a képernyőidő meg nem írja konkrétan a folyamatos képernyő használatot!
Mert kíváncsi lennék hogy mennyit bír az XR teljes feltöltés után kb. 20 % lemerülésig!

[ Szerkesztve ]

(#1725) lugosi válasza jani70 (#1724) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Beállítások / Képernyőidő?

(#1726) jani70 válasza lugosi (#1725) üzenetére


jani70
aktív tag

És azon belül konkrétan melyik mutatja a folyamatos kijelzőidőt?

(#1727) nickedez89 válasza jani70 (#1726) üzenetére


nickedez89
senior tag

Beállítások -> Akkumulátor menüpontban láthatod, az utolsó 24 órában a használatot, illetve az utóbbi 10 nap átlagát.

Szerintem legegyszerűbben úgy tudod lemérni, hogy feltöltöd, megnézed pontosan mikor húztad le és 24 órán át meríted és megnézed mit ír ki itt az akkumulátor menüpontban.

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1728) jani70 válasza nickedez89 (#1727) üzenetére


jani70
aktív tag

Köszi az infót!
Már megvan hogy tudom nyomon követni!
A képernyőidőnél legalul”képernyőidő kikapcsolása” majd vissza,és akkor nullázza az eltelt időt,mielőtt lehúzom a töltőről!

(#1729) Valaki87


Valaki87
senior tag

Aki használ facebook messengert megtudná mondani, hogy hogyan lehet beállítani a "dark mode"-ot ? :F

(#1730) -secret- válasza Valaki87 (#1729) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Bal fent kiskép, de sok mindenki nem kapta még meg köztük én sem. Barátnőmnek viszont már van.

[ Szerkesztve ]

(#1731) natë


natë
nagyúr

Megérkezett hozzám is. Qrvára tetszik! :Y :K

(#1732) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Ha a ne zavarjanak mód aktív, akkor ha a hívások engedélyezve vannak a kedvenceknek, csak kijelzi a hívást, vagy hangja is van a hívásnak?

(#1733) tboldi válasza gilfoyle (#1732) üzenetére


tboldi
nagyúr

Hangja is van.

(#1734) lugosi válasza gilfoyle (#1732) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hang is és rezgés is ahogy beállítottad, de csak a hívásoknak. Üzeneteknek és egyéb értesítéseknek nincs hangja olyankor.

(#1735) bilon73


bilon73
aktív tag

21.02.2019

Az Apple Pay megjelent az Erste Csoportnál is: a Česká spořitelna vezette be február 19-én

Az Erste Csoport bankjai közül elsőként a Česká spořitelna vezette be az Apple Pay-t, az Apple mobilfizetési megoldását. Már az élesítés napján, 2019. február 19-én több mint 15 ezer Ceska-ügyfél aktiválta készülékén az Apple Pay applikációt.

Az Apple Pay biztonságos érintésmentes fizetési megoldást kínál ügyfelei részére iPhone, Apple Watch és iPad készülékeken az NFC-technológiával ellátott terminálok esetében, valamint az online áruházakban.

reméljük begyűrűzik ide is...

(#1736) jeska válasza bilon73 (#1735) üzenetére


jeska
tag

Otp-nél megoldható a telefonnal való fizetés?

Az ember sohasem csak önmaga: inkább kombinációja mindazoknak, akikkel valaha dolga volt

(#1737) tboldi válasza jeska (#1736) üzenetére


tboldi
nagyúr

Csak “trükközéssel” (Monese).

[ Szerkesztve ]

(#1738) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Köszönöm a válaszokat.
Az be lehet valahogy állítani, hogy a ne zavarj mód bekapcsolásakor az sms-ek és a hívások megjelenjenek, de némán? Nem a némítókapcsolóval, hanem automatizáltan...

(#1739) lugosi válasza jeska (#1736) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jelenleg nincs apple pay Magyarországon egyik hazai banknál se.

(#1740) jeska válasza lugosi (#1739) üzenetére


jeska
tag

Pköszi a választ :C

Az ember sohasem csak önmaga: inkább kombinációja mindazoknak, akikkel valaha dolga volt

(#1741) leslieke válasza lugosi (#1739) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Remélhetőleg nem sokáig marad így.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1742) lugosi válasza leslieke (#1741) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én is nagyon remélem.

(#1743) ruarua


ruarua
tag

Beszálltam én is az XR tulajok közé. XS-t váltott hosszas tépelődés, és szemkifolyás után.

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#1744) -secret- válasza ruarua (#1743) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szemkifolyás?

(#1745) ruarua válasza -secret- (#1744) üzenetére


ruarua
tag

Valahogy az Apple amoled színeit nem szerette a szemem. Nagyon gyakran megfájdult. Sokszor rossz volt ránézni. Meg a fehér sem volt teljesen makulátlan. Nekem kékes volt, de láttam már pirossas fehéret is.

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#1746) ruarua


ruarua
tag

Elindítottam egy icloud visszaállítás, de már kb 30 perce a fekete képernyő Apple logó-val. Ez normális?

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#1747) lugosi válasza ruarua (#1746) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Sokallom, de próbáld meg még egy kicsit türelemmel, ne szakítsd meg egyelőre.

(#1748) ruarua válasza lugosi (#1747) üzenetére


ruarua
tag

Egy reset megoldotta. És megvan minden.

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#1749) Ron Swanson válasza lugosi (#1739) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Bezzeg olyan üzlet már van Budapesten ahol hatalmas betűkkel ki van írva, hogy 'próbáld ki az Apple Pay-es fizetést'... :(

(#1750) leslieke válasza Ron Swanson (#1749) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hol van ez az üzlet?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.