Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) nickedez89 válasza fecosrac (#1550) üzenetére


nickedez89
senior tag

A hangerőt külön az autó fejegységén állítom és még meg is jegyzi a teló a szintet. Következő rácsatlakozáskor ugyanott a hangerő szint. (Restart után viszont elfelejti, de igen ritkán kell restart szerencsére.)

CarPlay-nél lehet direkt csinálják így, hogy ne babráld a telefont vezetés közben! Olyasmi lehet mint a "ne zavarj vezetés közben mód" ami viszont kikapcsolható egyelőre.
Aztán lehet persze szimpla bug is.🤔

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1552) leslieke válasza Gigicuci (#1549) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam sem változik meg. Szerintem ez az autóban levő fejegységen is múlik.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1553) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Ennél a modellnél ugyebár nincs 3D Touch. Azt szeretném kérdezni, hogy írás közben ha tetszőleges helyen erősen megnyomom a billentyűt, tudom e vinni a kurzort őssze-vissza úgy mint egy egeret?

(#1554) A guru válasza SoldierL (#1553) üzenetére


A guru
addikt

Tetszőleges helyen nem, csak a spacet hosszan nyomva tudod mozgatni a kurzort.

(#1555) SoldierL válasza A guru (#1554) üzenetére


SoldierL
senior tag

Az nekem pont elég köszi a választ.

(#1556) SoldierL


SoldierL
senior tag

Mit gondoltok jó választás ez a telefon? 6s plus-ról váltanék. Kijelző felbontás mennyire vállalható? Kicsit még tartok a készülékház vastagságtól. 3-4 év mulva nem lesz kimondottan dizájnos(már most sem) viszont bivaj az akksi. Nehéz döntés. Az XS meg méreg drága.

[ Szerkesztve ]

(#1557) leslieke válasza SoldierL (#1556) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem jó választás. Nekem nincs bajom a külsővel sem, az akksi meg valóban kiváló.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1558) HarleyCustom válasza SoldierL (#1556) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Azért ki lehet fogni olcsóbb Xs-t.
Nem rossz az Xr sem,de az Xs jobb.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1559) Semin válasza BogyóBP (#1541) üzenetére


Semin
senior tag

Én csak erről a lehetőségről tudok : [link]

Vagy ha csak az ébresztés : [link]

[ Szerkesztve ]

(#1560) Gigicuci válasza SoldierL (#1556) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Én mindenhol azt olvastam, hogy Plus-ról a legjobb váltani mert a Plus tulaj már megszokta a nagyobb méretet itt pedig nagyobb képernyőt kapsz kisebb házban. Szóval neked az Xr kompakt lesz. :) Jó választás, akksi időben is előrelépés lesz, fényképezőben is. A jövőállósága a bivaly proci miatt meg borítékolhatóan kitűnő.

[ Szerkesztve ]

(#1561) leslieke válasza HarleyCustom (#1558) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nézőpont kérdése ez is, mint minden.
Nekem az XR jobb, mint az XS. :P

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1562) SoldierL válasza Gigicuci (#1560) üzenetére


SoldierL
senior tag

Pontosan így van. Mi sem igazolja jobban ezt mint, hogy tegnap vittem vissza 14 napos elállási jogomat kihasználva a Telekomnak egy iphone7-et(sima 7) 5 napig birtam egyszerűen már képtelen vagyok átállni 5 col alá. Azt hittem menni fog. Az Xr-nél Kisebb a készülék ház, viszont nagyobb a kijelző. Nekem ez főnyeremény lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#1563) HarleyCustom válasza leslieke (#1561) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem neeeeem...
:P;]

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1564) leslieke válasza HarleyCustom (#1563) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem baj az. ;)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1565) lugosi válasza SoldierL (#1556) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én is 6s plusról váltottam, nekem bevált.
Keresd vissza azt a tesztet amit a kijelzőről csináltak, ha le volt takarva hogy melyik telefon melyik akkor nem tudták a kijelző alapján megkülönböztetni. Szerintem teljesen rendben van. A design meg 95%-ban ugyanaz a mostani generációnál. Funkcionálisan az akku tényleg nagyon jó.

(#1566) HarleyCustom válasza leslieke (#1564) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:R

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1567) SoldierL válasza lugosi (#1565) üzenetére


SoldierL
senior tag

Köszi a hsz-t. Tuti az XR-t fogom választani. Csupán kicsit a telefon vastagságától félek.

(#1568) leslieke válasza SoldierL (#1567) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem tudom mit értesz vastagság alatt, se szerintem sehol nem az.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1569) muszi0521 válasza SoldierL (#1567) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Szerintem vastag és nehéz !

(#1570) SoldierL válasza leslieke (#1568) üzenetére


SoldierL
senior tag

Oldalrol nézve a készülékház. Kicsit
Bumfordi. Engem a régi lumiákra emlékeztet első ránézésre.

(#1571) muszi0521 válasza SoldierL (#1570) üzenetére


muszi0521
aktív tag

6s és 7-es hez kèpest vastag .

(#1572) SoldierL válasza muszi0521 (#1571) üzenetére


SoldierL
senior tag

De még az XS-nél is vastagabb nem?

(#1573) HarleyCustom válasza SoldierL (#1572) üzenetére


HarleyCustom
veterán

De.8,3mm vastag

Xs szebb is,jobb is.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1574) leslieke válasza HarleyCustom (#1573) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem mindenben jobb, pl. akksiban is szarabb!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1575) HarleyCustom válasza leslieke (#1574) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Csak üzemidőben gyengébb. Minden másban jobb és szebb is. Azok a vastag kávák...hát.Nekem nem tetszik.Bár majdnem ez lett,de most így utólag...örülök,hogy nem Xr-t vettem,hanem Xs-t.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1576) leslieke válasza HarleyCustom (#1575) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Neked nem tetszik.. egyéni probléma... de ne próbáld már a saját ízlésed másra erőltetni.
Amúgy az akksi mellett kijelző méretben is jobb. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1577) HarleyCustom válasza leslieke (#1576) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem jobb a kijelző... csak nagyobb. Pont,hogy gyengébb,ips....:D

Amúgy meg nem erőltetek semmit senkire,tényeket és a véleményem írom le.
Ha szerinted nem így van,akkor Te is ugyanezt csinálod tulajdonképpen.:))

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1578) leslieke válasza HarleyCustom (#1577) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt írtam méretben jobb, azaz nagyobb. Ha nem lett volna egyértelmű. :)

“XS szebb is, jobb is”
De erőlteted a véleményed, csak nem veszed észre magad. :O

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1579) Gigicuci válasza HarleyCustom (#1573) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Ezt már annyiszor elmondtad. Csak teljesen feleslegesen gerjeszted ezzel a feszkót. Elhiheted, hogy XR tulajként nem túl jó érzés ezt újra és újra elolvasni tőled, kérlek ne tedd.

[ Szerkesztve ]

(#1580) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

:R

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1581) lugosi válasza SoldierL (#1572) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Valamivel vastagabb igen, de szerintem teljesen rendben van. A káva mérete használat közben egyáltalán nem lényeges. Először nekem is feltűnt, de a valóságban csak akkor érzékeled a kávát, ha xs van mellette, a mindennapokban nem. Eleinte azt hittem hogy zavarni fog, aztán többször visszamentem az üzletbe nézegetni, és amikor úgy néztem, hogy nem nézem össze xs-sel, akkor semmit sem jelentett a nagyobb káva.

(#1582) SoldierL válasza leslieke (#1578) üzenetére


SoldierL
senior tag

Tényleg fura, hogy témán belül valaki alázza az adott eszközt. Megnézegettem egymás mellett a media marktba a két telefont. Kijelző felbontásban tényleg észrevehetetlen a különbség. Viszont van köztük több mint 100E különbség. Ezt nem lehet figyelmen kivül hagyni. Valamint szerintem mind a két telefon még kb 3 év mulva is “atomállat” lesz.

(#1583) lugosi válasza SoldierL (#1582) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen, szerencsére a processzor a jelenlegi generáció benne.

(#1584) ruarua válasza SoldierL (#1582) üzenetére


ruarua
tag

Erősen kompromisszumos telcsi. Nekem a vastag káva ami xs irányba vitt. Ha más olcsóbb telefonok simán megugrották LCD-n, itt is kellett volna. Meg a tudat hogy ilyen alacsony felbontás.
Egyébként szerintem jó a vonal, nekem is ez volt az utolsó csúcs iPhone-om. Ha ezt a kijelző dolgot megoldják a következő generációban, én vevő leszek. XR ára még vállalható

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#1585) persil


persil
nagyúr

Sziasztok!

Párom lőtt magának egy XR-t és felmerült egy kérdés átköltözés után. Mégis, hogy a francba lehet egyszerre törölni az email-eket? :D
Nekem 4s óta nem volt iPhone-om, szóval fogalmam nincs, már nem is emlékszem, meg azt sem tudom, hogy mi változott azóta a rendszerben.

A gyári mail appot használja, gmail fiókkal és van 13k levele :D Telefonon letöröltük valami nyakatekert gyökér módon, de aztán, mire átért ma szüleihez szépen visszaszinkronizálta magának az összeset ---> fail. :D

Szóval a kérdés adott iOS-en, vagy OS X-en, hogy lehet minden levelet egyszerre törölni, méghozzá véglegesen?

Előre is köszönöm :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1586) #75376384 válasza persil (#1585) üzenetére


#75376384
törölt tag

miért nem lép be asztalin a gmail fiókjába és törli ott őket? annál szerintem nincs gyorsabb.

(#1587) persil válasza #75376384 (#1586) üzenetére


persil
nagyúr

Igazából basszus teljesen jogos, csak nekem a telót nyomkodta a kezembe, hogy oldjam meg és ez eszembe sem jutott :D
Legalább akkora zseni vagy, mint amekkora gyökér én, ezer hála! :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1588) lugosi válasza persil (#1585) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Gyári e-mail kliens esetén:

Gmail bejövő postaláda kiválasztása -> jobb felső sarok “szerk.” -> megjelennek a kijelölhető pontok az e-mailek előtt -> bal alul összes kijelölése.
Így.

(#1589) persil válasza lugosi (#1588) üzenetére


persil
nagyúr

Ez így oké, csak mikor 13.000(tizenháromezer) levél van, akkor azért sok sikert a kijelölgetéshez :D
Mert az összes kijelőlése után nem jelenik meg nála a törlés gomb, amit nem is értek. Csak, ha egyesével jelölgeted be. Amint benyomja az "összes kijelölése" gombot, eltűnik a törlés és mozgatás, mint lehetőség.
Nyilván ezt a módszert ismerem(meg más platformok esetén 3 millió másikat is), de egyszerre kellett volna az összeset, ami fogalmam sincs miért, de nála nem ment.

De fent már megkaptam a tökéletes megoldást, ami nem tart 3 hétig, mint az egyesével kijelölgetés, ami amúgy nem is értem elsőre, hogy nem jutott eszembe. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1590) lugosi válasza persil (#1589) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igazad van, tényleg nem lehet az összeset így kijelölni, én csak odáig mentem el, hogy összes kijelölése, de nem nyomtam rá. Nem értem viszont így, hogy mi értelme van a funkciónak, ahogy meg van valósítva, ennek így semmi értelme, mert ez gyakorlatilag az összes levél csillagozására, illetve olvasottként való megjelölésére jó csak.
Kipróbáltam, másik email fiókkal sem működik másként, icloudos email címmel sem. Ez így tényleg úgy működik jól ahogy írták, böngészőből.

Amúgy van rá megoldás a gyári levelezőben is, de aki ezt így kitalálta, hát inkább nem mondok rá semmit: https://www.wikihow.tech/Delete-All-Emails-on-iPhone

(#1591) persil válasza lugosi (#1590) üzenetére


persil
nagyúr

Igen ezt a megoldást csináltam én is(amit itt utóbb linkeltél), de egy fél órára rá képes volt visszaszinkronizálni az egészet... :D
Szóval totál agyfasz, nem is értem, komolyan.

A böngészős gmail.com természetesen hibátlanul töröl mindent, ahogy a user szeretné, szóval probléma megoldva :)
(meg mondjuk ne gyűjtsön össze x ezer email-t, akit később zavar... :D )

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1592) kchris78 válasza HarleyCustom (#1577) üzenetére


kchris78
veterán

viszont ennel legalabb nem kell majd varni a dark modeot hogy kevesebbet fogyasszon a telo... smart invert folyamatos hasznalataval egyszer kiteszteltem hogy brutal sokat lehet megtakaritani ezzel (vagy forditva, az amoled feher hatterrel brutal sokat eszik kinek hogy tetszik). alapvetoen erdemes lesz bekapcsolni.. persze a szemnek szerintem nem annyira jo foleg eros fenyben.

mas: a vastagsagot meg nem ertem. evek ota azon megy a rinyalas hogy minek olyan vekony plusz 1-2-3mmt senki sem vesz eszre, csak jo/nagy legyen az aksi. vagy megis?

[ Szerkesztve ]

(#1594) bundis271


bundis271
csendes tag

Sziasztok! Ma én is XR tulaj lettem. Eddig is iPhoneom volt tehát nagyon nincsenek problémáim, leszámítva a zenét. Apple Music előfizető vagyok és szeretnék letölteni szókimondó tartalmakat is. Ilyenkor mindig a beállításokban kell engedélyezni, azonban az iOS 12 óta a képernyő időben. Be is mentem és rámentem a zenénél a szókimondóra, de továbbra sem tudok letölteni "csúnya szavas" számokat. Valakinek van valamilyen tippje? Elég dühítő havi 1500 forintért ilyen hibák.

Sony Xperia Z1 - Nokia Lumia 635 - iPhone 5S 32GB

(#1595) lugosi válasza bundis271 (#1594) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Menj rá a megvásárlására egy szókimondó tartalmú számnak. Megkérdezi, hogy biztos hogy akarod-e a szókimondó tartalmakat. Válaszold azt hogy igen, és nem kell befejezned a vásárlást. Onnantól engedélyezve lesznek streamelésben is.

(#1596) bundis271 válasza lugosi (#1595) üzenetére


bundis271
csendes tag

Köszönöm szépen, már sikerült. Kerestem egy olyan podcastet amiben van explicit kifejezés és ott ugyanúgy megkérdezi, hogy biztosan akarok-e ilyen tartalmat hallgatni. De nagy köszönet neked is! ;)

Sony Xperia Z1 - Nokia Lumia 635 - iPhone 5S 32GB

(#1597) Viper26 válasza bundis271 (#1594) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ezért fizetni...irány valamelyik aluljáró, hallasz ott olyat ingyen, hogy na... :DDD

iPhone 14 | FR955

(#1598) sl30


sl30
csendes tag

Eddig tartottam magam, de ma lecseréltem a 8-as iPhone-t... Aki fikázza menjen el egy bemutatóterembe, vagy kérje kölcsön valakitől, fogja meg, súlyozza, nézegesse... Teljesen rendben van ez a mobil. Jöhet nekem a droid száz maggal meg rammal, ami számít: az új telefon teljes belakása kb. 15-20 percet vesz igénybe. Régi közelítése az újhoz, amivel minden beállítás átszáll a másikba, egy iCloud visszatöltés és KÉSZ. Korábban ez plusz értékes másik fél óra volt, vacakolt és újra kellet jelszavakat stb. tanítani-most még a céges szuperbiztos rendszer logint-passt is úgy másolta át, mint a pinty... EZ az amit senki más nem tud. IOS. Fogod-használod-ennyi. :-) Csodálatos hang, atombiztos készülékház, a kijelzőt nagyítóval nézegetheted, de napi használatban maga a tökéletes felület.

A kutya az ember legjobb barátja. Nem ad tanácsokat, nem kér kölcsön és nincs rokonsága.

(#1599) tboldi válasza sl30 (#1598) üzenetére


tboldi
nagyúr

Eddig tartottam magam, de ma lecseréltem a 8-as iPhone-t...

Én még tartom magam a 8 Plus mellett, de a XS Maxra nagyon sokszor rákívánok, csak hát az ára... 400k-ért szerintem előbb vennék sperrdifit a nyamvadt Honda Jazzembe. :DDD

(#1600) sl30 válasza tboldi (#1599) üzenetére


sl30
csendes tag

:-D

A kutya az ember legjobb barátja. Nem ad tanácsokat, nem kér kölcsön és nincs rokonsága.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.