Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#482) B-L-A-C-K válasza yoshimitsu81 (#467) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Töltőkábel: Még ha azt mondanám csak az iPhone SE használ Lightning kábelt akkor megérteném hogy ez neked nagy érfelvágás, de SE-n kívül még: iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6, iPhone 5S, iPhone 5c, iPhone 5, iPad Pro 12.9", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini használ ilyen csatlakozót. Szóval ha otthon hagyod a kábelt és Micro usb kábelt kell kérned, ilyen alapon ilyet is tudsz annyi eszköz használja, valakinél ilyen alapon ez is lehet.

A 2016 programok "baszakodásával" meg szintén annyit tudok mondani amit már leírtam neked, ez egy zártabb rendszer, ilyen, ilyen is volt, ilyen is lesz, és ezt nem az ára határozza meg hogy mennyibe kerül, és akkor ennek már nem így kellene lennie. De mint írtam ha már valaki megtudja hogy működik nem nagy dolog használni.

Az hogy minden telefonnak meg 64-esnek kellene lenni, hát persze, szerintem is. De ha csak 32GB lenne az alap, ez már olyan lenne hogy az emberek 90%-ának elég lenne, így kutya nem venné a nagyobbat. Az meg hogy 16GB az alap pont lehet gondolkozni a vásárlóknak hogy elég e vagy nem, ami nekünk oké hogy hátrány, de a cégnek ez evidens lépés ilyenkor, hiszen üzletről szól. Azaz ha neked is céged lenne, és tudnád így is veszik mint a cukrot, te se basznál ki magaddal.

Az ios rendszerrel az a problémám a fent említetteken kívül, hogy korlátok közé van szorítva az androidhoz képest, olyan ez mintha vennél egy rolls royce-t ami belülről fapados.

Mindig elmondom hogy 3,5 éve váltottam, előtte majdnem hogy leköptem akinek ilyen van (ezt átvitt értelembe értsd), azaz nagy parasztvakításnak tartottam az egészet, viszont csak kipróbáltam egyet, és azóta eszembe se jutott visszamenni androidra, vagy bármi másra. A rendszer zártabb, viszont pont annyi van benne amennyi nekem kell, az értesítéseket időbe megkapom, nem fagy le, stabil az egész, pont amire mindig is vágytam. Androidon meg eleve annyi beállítási, és egyéb lehetőség van hogy állandóan azt b@sztattam, mert kényszert éreztem erre. Szerencsére iOS-nél ez nincs, mivel mint írtam pont annyi van amennyi kell. Szóval ha te nem szereted az ennyire zárt rendszereket, nincs miről beszélni, nem a telefonod az iPhone, viszont az ilyen embereknek azt tanácsolom 1x próbálják ki, 10 emberből aki átjön iOS vonalra 8 marad is, gondolom ez elárul valamit.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.