Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#866) Cyberpunk válasza flesli (#865) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát aki iPhone-t vesz annak ezek a funkciók sokad rangú dolgok ezt kéne megérteni.

Rádió: saját zene jó minőségben. Hírekre internet.

NFC: BLE párti az alma. Még ha bele is raknák sokra nem mennénk vele most, úgy hogy ez olyan dolog, hogy felesleges a jelenlegi formájában.

BT: már korábban el lett magyarázva, hogy ha kell, akkor van rá megoldás! De egy lassú BT-n nehogy már akár egy több megás valamit küldözgessek egy másik telefonra, mert megőszülök.:U BT Az egy halott dolog ma már ezt kéne felfogni! Igen nekem is volt eddig, de 5 év alatt kb ha 2x használtam.:U Akkor most minek hiányoljam itt? Persze ha kell valami, amivel lehet szidni az Apple-t, akkor ez egy remek fegyver, csak 2013-.ban már szerintem kissé cikki érv.:)

Pendrive: ez egy jó érv már, de egy pendrive nem valami nagy dolog egy öngyújtó méret, vagy ugye vannak kisebbek is. Senkinek sem törik le a keze, ha cipelned kell. Farzsebben elfér, vagy táskában kényelmesen. Ha kell kéznél van. Nem akkora probléma ez, hogy komoly hiányként éljem meg mint iPhone felhasználó. És vacakoljak még egy + kábelel, amivel rá kell dugnom a gépre.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.