Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) b.daniel válasza Landon (#1250) üzenetére


b.daniel
senior tag

Úgy,hogy nekem nem telefon kell,hanem a fizetésem :)) munkaerő leszek :D

(#1252) Landon válasza b.daniel (#1251) üzenetére


Landon
őstag

Jaaa, persze bocs, el is felejtettem, pedig még mondtad is, hogy ott fogsz munkálkodni. :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#1253) b.daniel válasza Landon (#1252) üzenetére


b.daniel
senior tag

:) kapunk majd egy 5s-t meg egy 5c-t aztán promózunk majd esz nélkül:)

(#1254) legiaap válasza knyitogato (#1247) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hol itt a válság mi?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1255) Landon válasza b.daniel (#1253) üzenetére


Landon
őstag

De nem az a fizu, ugye? :DD :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#1256) joey04 válasza legiaap (#1254) üzenetére


joey04
titán

A premieren 400 körüli volt az utolsó sorszám 2 éve. Az szerintem k*rva kevés. Már nem azt mondom, hogy ez az Apple-nek blama, hanem hogy itt pont a fos körülmények között ennyit lehet várni. Szóval itt a válság, azért van csak ennyi ember.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1257) knyitogato


knyitogato
őstag

Az egyébként csak nekem feltűnő, hogy az 5C-t egyik mobilszolgáltató sem reklámozza?

(#1258) knyitogato


knyitogato
őstag

(#1259) Sn00k válasza knyitogato (#1247) üzenetére


Sn00k
veterán

Ez nagyon kemény :))

1248) Landon: Ülj ki már most és csinálj valami videót róla :)

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#1260) ted_mosby válasza Jana33 (#3) üzenetére


ted_mosby
senior tag

Ahogy mondod :K

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#1261) asysoft válasza knyitogato (#1258) üzenetére


asysoft
aktív tag

Miért érzem úgy, hogy T árai ennél rosszabbak lesznek? Ha egy 5-6k-s előfizetéssel 165 körül lenne a 16 gigás 5s, nagyon örülnék magamnak:)

(#1262) nord_ válasza asysoft (#1261) üzenetére


nord_
veterán

Hehe, a T pont arról híres, hogy az elődmodell 190ezres ára után majd 165-ért adják az újat, ugyanolyan konstrukcióban. :D

(#1263) Xero válasza asysoft (#1261) üzenetére


Xero
nagyúr

Reálisabb, hogy 10e+-os előfizetésben lesz annyi. Én kb 150e-re várom ikon400-hoz.

(#1264) Landon


Landon
őstag

Voda-nál már meg lehet rendelni a 16GB-s 5s-t. Szerintetek várjak még hátha T-nél less 32-ex ill. Apple Online Store-ba less e 32-es? Kapcsolat révén annyit tudok, bogy szín és méret hiány van. 32-esből cask Space Grey van ha van.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#1265) asysoft válasza Xero (#1263) üzenetére


asysoft
aktív tag

Én is ettől tartok.

(#1266) legiaap válasza Landon (#1264) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem értem miért nem rendelnek a fehérből többet ha az jobban kelendőbb.
Ezért voltam pipa én is, mert a megjelenés napján és az azt követő egy hétben csak a fekete-szürke volt kapható. Fehérre várni kellett, pezsgő szín meg mint a fehér holló.
Nem emlékszek már de 1.5-2 hetet vártam míg kaptam 32-es fehéret.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1267) Landon válasza Landon (#1264) üzenetére


Landon
őstag

Pff elnézést a sok félregépelésért az előző hsz-ban. Ez a Voda-s megvétel senkit hem izgat? Érdekes, hogy ott meg is lehet már venni online.

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#1268) Szeko2 válasza nord_ (#1262) üzenetére


Szeko2
tag

Tudom, hogy off, de nézd meg a Nokia Lumia 925 és a Lumia 920 árát.
Mondjuk símán, Dominóban, de akár havidíjasban is.
Ott például az elődmodell JÓVAL drágább az új modellnél.

(#1269) nord_ válasza Szeko2 (#1268) üzenetére


nord_
veterán

Bárcsak az 5s-re is igaz lenne. :)

(#1270) Szeko2


Szeko2
tag

No, leállt az Apple.hu store.
"Visszatérünk"

Gondolom, hamarosan, másfél óra múlva már rendelhetők lesznek az új készülékek.

(#1271) Landon


Landon
őstag

Van barkinek esetleg barmi elkepzelese, hogy honnan erdemesebb rendelni: szolgaltato vagy Apple Store? :) Melyik opcio lenne gyorsabb? :D

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#1272) nord_ válasza Landon (#1271) üzenetére


nord_
veterán

Másfél óra múlva már biztosan lehet tudni. ;)

(#1273) Landon válasza nord_ (#1272) üzenetére


Landon
őstag

Bocs a hulye kerdesert, ezek szerint az adott opcional akkor azt is irni fogjak, hogy kb. mire kell szamitani varakozas szempontjabol? :F Vodafone-nal semmit nem irnak arrol, hogy mennyit kell varni. Pff latszik, hogy eloszor csinalom ezt... :)

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#1274) Szeko2 válasza Landon (#1273) üzenetére


Szeko2
tag

Az apple.hu áruház menüpontját kiválasztva (nem most, hanem nyilván majd csak 50 perc múlva) kiválasztod a készüléket, amilyet szeretnél, színe és a tárterülete megadható, vehetsz hozzá kiegészítőket (pl. tokot, hangszórót, adaptert stb) is.
Ott egyből kiírja. hogy van-e raktáron az adott készülék.
Ha van, akkor 3 nap alatt lakcímre viszik (legalábbis nekem az IPad-et kihozták).
Ha nincs raktáron, akkor pedig kiírja, hogy nincs raktáron, szállítás 2-3 hét múlva.

Jelenleg az apple.de és az apple.uk oldalak áruházában meg tudod nézni (store/kaufen), hogy ott például nincs raktáron az 5S, és 2-3 hétre írják, hogy lesz.

A német és az angol apple oldal is tök ugyanaz, mint az apple.hu, tehát ugyanúgy megy minden. Érdemes gyakorolnod, ha fontos neked a gyorsaság,bár a T-mobile.hu árai még nem ismertek egyelőre...

Remélem, segítettem... :-)

(#1275) Landon válasza Szeko2 (#1274) üzenetére


Landon
őstag

Igen, nagyon koszonom! :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#1276) nord_ válasza Landon (#1273) üzenetére


nord_
veterán

Néhány perc múlva megnyitod mindkét oldalt és ahol rövidebb a szállítási határidő, ott abban a minutumban rácsapsz a vásárlás gombra. :)

(#1277) Landon


Landon
őstag

Apple Store még mindíg halott így végülis megrendeltem Telekomnál. Elvileg 10. 30. utána 5 munkanapon belül lehet menni érte ami hem annyira rossz.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#1278) Xero válasza Landon (#1277) üzenetére


Xero
nagyúr

Én most jutottam el odáig, hogy megnéztem az árakat. 142e. Kb erre számítottam. Az mondjuk mókás, hogy közel háromszor annyi mint 2008-ban a 3G és kétszer annyi mint két éve a 4S. Örüljenek, úgyis kifizetem...

(#1279) Landon válasza Xero (#1278) üzenetére


Landon
őstag

Hát igen, de Telekomnál szerintem sokan számítottunk erre. Meg ahogy írtad is, örüljenek, kifizetjük. 16-osat veszel akkor ezek szerint? :) 32-es már el is fogyott.

Fehér vary fekete? :)

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#1280) knyitogato


knyitogato
őstag

Hajnali kettő után még lecsaptam egy 32 gigás fekete-szürkére. Már nem is kapható a weboldal szerint... Elvileg hétfőn már mehetek érte, legalábbis ez az előzetes prognózis. Meglátjuk. Ikon 200-at választottam, nem bírok újabb két évet lehúzni 500 mega adatforgalommal, wifi ide vagy oda. Amelynél meg több, az meg 2-3szor ennyi havidíj lett volna. Még a biztosításon gondolkodom, valakinek van tapasztalat? Ez még ugye utólag is köthető 60 napon belül.

(#1281) Xero válasza Landon (#1279) üzenetére


Xero
nagyúr

Fehér 16-os. Maradnak a bevált paraméterek.

Mondjuk én nem kapkodok. Hűség csak jövő héten jár le.

(#1282) Landon válasza knyitogato (#1280) üzenetére


Landon
őstag

Hétfőn? Én is egy szürke 32-esre csaptam le Mozaik L-be de én csak 30-án mehetek érte.

Biztosításon én is sokat gondolkodtam aztán azt megegyzeztem magammal, hogy nem adok ennyit érte havonta. Ezért van a tok meg a fólia amire mondjuk simán rámegy a biztosítás ára...

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#1283) knyitogato válasza Landon (#1282) üzenetére


knyitogato
őstag

Budapesti Pick Pack Pont. De szerintem simán benne van, hogy ezek a dátumok változnak, ezek csak előzetes becslések.

Hát igen, elég drága a bizt., főként egy lakásbiztosítással összevetve :D :D, de mondjuk lopás/ázás ellen nem véd a tok/fólia kombó sem :) Még gyötröm magam.

[ Szerkesztve ]

(#1284) Xero válasza knyitogato (#1283) üzenetére


Xero
nagyúr

Tudsz rá vigyázni? Ha a válasz igen, akkor felesleges. 2008 óta használok iPhone-t, de egyszer sem fordult meg a fejemben a biztosítás, tok, fólia. Nem is volt bajuk.

Ezzel szemben van ismerős, aki úgy gyilkolja a tech cuccait, ahogy a nagy könyvben meg van írva. A 5-ösét megvette, kötött biztosítást, két hét múlva már használhatta is ki. Van ilyen ember.

(#1285) Landon válasza Xero (#1284) üzenetére


Landon
őstag

+1. Bár nálam a tok/fólia kell. Sajnos ejtettem már le nem egyszer az i4-em és ott a tok 100%-ban megvédte.

Érdekesség: az Allee-ban nem fogyott el a készlet!

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#1286) b.daniel válasza Landon (#1285) üzenetére


b.daniel
senior tag

Összesen kb 73 ember volt ejszaka :) szóval a sorban állás csak az első kis takony gyereknek volt necces,o reggeltől ott vt,h oveclehessen az első...xd volt aki 10-re jött,és fél kettőkor sorra került :)

(#1287) Sn00k válasza b.daniel (#1286) üzenetére


Sn00k
veterán

Sosem fogok megérteni ezeket az embereket, jó persze sokan bérből állnak ott, de , hogy valaki önszántából órákat várjon egy telefonért :DDD az már a vicc kategória számomra, bár ezért szép az élet,nem vagyunk egyformák :)

3njoy the Lif3

(#1288) b.daniel válasza Sn00k (#1287) üzenetére


b.daniel
senior tag

Ne is mondd :D a kemeny az vt aki Fizetett be számlát is melle ejjel 1kor xd

najó ilyen nem volt,de mennyire troll lett volalna :)))

[ Szerkesztve ]

(#1289) Landon válasza Sn00k (#1287) üzenetére


Landon
őstag

Ja erre mar en is azt mondtam, hogy najo nem... Nem fogok ott sorakozni franc tudja meddig.

Nagyon vicces volt amikor reggel odamentem nyitasra, hogy erdeklodjek es mar ott ult a 6 ember akik teljes kozrohejnek voltak kiteve. Majd minden elhalado ember hangosan megjegyezte, hogy mekkora barmok. :DDD Sot, egy no le is allt es megkerdezte az elso sorba ulot, hogy ingyen adjak ezt a telefont, hogy itt ul 12-ig?

b.daniel: Nagyon sok IQ Fighter volt egyebkent? :D

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#1290) b.daniel válasza Landon (#1289) üzenetére


b.daniel
senior tag

Én kajak többre számítottam:D a legtöbb ember tökre képben volt,hogy mit akar,milyen csomagban stb. Alig vtak aljanépek:D

(#1291) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Én úgy döntöttem nem kapkodom most el, előbb megveszem az új iPad minit, aztán majd meglátom hogy állok dineroval, csak utána váltok csak az iPhone5s 32GB szürkére, amit már régóta kinéztem magamnak. Maradva a négy éve bevált Ikon 200-as csomagomnál, szerintem a 30ezer kp. + 24x8450 forintos megoldást választom...

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#1292) Szeko2 válasza Landon (#1285) üzenetére


Szeko2
tag

Ott nem fogyott el, Zalaegerszegre viszont nem is érkezett. Megnéztem az összes T-mobile üzletet, egyikben sem volt 5S.
Hétfőre ígértek, ESETLEG...

(#1293) legiaap


legiaap
nagyúr

No comment

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1294) Sn00k válasza legiaap (#1293) üzenetére


Sn00k
veterán

A kis bitvadász , már 12 évesen apple fan :)

3njoy the Lif3

(#1295) irgum válasza legiaap (#1293) üzenetére


irgum
addikt

Ez most nem olyan katasztrofális, mint a tavalyi videók. Persze elég ciki mikor azt mondja a kis srác, hogy nem tudja miért akarja megvenni. De most szerencsére nem égettek le minket nagyon.

(#1296) randras válasza irgum (#1295) üzenetére


randras
veterán

Nem is ő vette meg, hanem az agymosott szülei, akik belőle is szemmel láthatóan okos kis zombit nevelnek. :)

(#1297) gidion90


gidion90
tag

Sziasztok! Valakinek infó arról, hogy ha rokonom megy Texasba, akkor simán bemegy az apple boltba és vehet iphone 5s-t? vagy most nagyon kifogyóban van a polcokról? Mennyibe kerül kártyafüggetlenül venni? köszönöm előre! :)

(#1298) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Kisfiam miért kell neked az Iphone 5S? Hát Izé csak mert új :D

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#1299) irgum válasza Kunsztler (#1298) üzenetére


irgum
addikt

Na és ezen mi a vicces? :F

Én is legfőképpen azért vettem meg, a forgalmazás megkezdése után nem sokkal.

(#1300) gidion90 válasza gidion90 (#1297) üzenetére


gidion90
tag

szóval? :) mert néztem az apple honlapján, de ott a contract free formában a T-mobilos verziót hozza fel, boltban nem lehet totál függetlent kapni, amit magyar telenorral is tudnék használni? :) 16gb GOLD kellene nagyon :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.