Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) legiaap válasza Szeko2 (#1800) üzenetére


legiaap
nagyúr

Amúgy nem lehet, hogy csak összekeveritek a kamera lötyögéssel? Mert az ad hangot ha rázod kicsit, de az normális jelenség.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1802) joefasalasso válasza Szeko2 (#1800) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

Nekem ugyanez volt az 5-el is, mármint a gomblötyögés. Szó nélkül kicserélte a T-mobile. Most az 5S-nél is ugyan az a helyzet. Megint ki fogom cseréltetni. Ennyi pénzért tényleg tökéletes telefont vár el az ember.

Szoftveres panaszom nincs... :)

[ Szerkesztve ]

(#1803) Eraah


Eraah
tag

Nem, nem a kamera lötyög mert ha lefogom finoman a power gombot és ugy rázom meg a telót akkor a lötyögés megszűnik...ugyh mindenképp a power gomb a hibás :S:S

(#1804) joefasalasso válasza legiaap (#1801) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

Update, most néztem, nekem a kamera is lötyög! Áhhh... :(

(#1805) Sev!er válasza joefasalasso (#1802) üzenetére


Sev!er
aktív tag

Nekem is lötyög benne a gomb. Szóval azt mondod kicseréli a T? Vagyis akkor érdemes visszavinni h kicseréljék? Bár ahogy olvasgattam a külföldi fórumot ott elég sokan írják, hogy már az 3. telefont kapják és mindegyiknél marad a probléma vagyis lötyög tovább a gomb. Szerintetek érdemes várni hogy kapjon teljesen új szállítmányt a T vagy vigyem vissza minél hamarabb hátha szerencsém lesz és kapok 1 lötyögésmentes telefont? :D köszi

(#1806) mondomén válasza joefasalasso (#1804) üzenetére


mondomén
őstag

Neked meg még az összes iphone tulajnak.

(#1807) nord_ válasza nederlanden (#1799) üzenetére


nord_
veterán

Amikor megvetted új telefonként állítottad be vagy egy régebbi iPhone biztonsági mentését tetted vissza?

(#1808) legiaap válasza joefasalasso (#1804) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az nem hiba.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1809) nederlanden válasza nord_ (#1807) üzenetére


nederlanden
senior tag

Mikor megvettem régi iphone biztonsági mentést tettem vissza,ezért is örültem mikor beírták a szakmain,hogy azért szaggat néha,és rögtön csináltam egy gyári visszaállítást mint új telefon,és csak darabosan lép ki.Idegesítő!Ha bekapcsolom a mozgáscsökkentést,akkor nyilván semmit nem érezni,amúgy meg kicsit darabosan állnak vissza az ikonok 10-ből 8-szor.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#1810) joefasalasso válasza legiaap (#1808) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

És miért lötyög a kamera? Valami stabilizátor, vagy mi?

(#1811) legiaap válasza nord_ (#1807) üzenetére


legiaap
nagyúr

Annak meg mi köze lenne hozzá?
Én is backupot tettem fel és nálam nem szaggat.

bud_spencer a lencsék

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1812) Danny750 válasza joefasalasso (#1810) üzenetére


Danny750
őstag

A lencsék mágneses "felfüggesztése" adja azt a zörgő hangot.
Am egy min. 220k-s készüléknél engem is zavarna a túlzottan lötyögő power gomb...

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#1813) joefasalasso válasza legiaap (#1811) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1641260

Azt írják ők is, tök normális... Egy pici elektromágnes. :)

(#1814) nederlanden válasza nord_ (#1807) üzenetére


nederlanden
senior tag

Ha 2másodpercen belűl visszalépek nem szaggat!Mi lehet ez?Már komolyan gondoltam rá,hogy ez hibás és csak a háza 5s,mert egy századmásodperccel sem gyorsabb semmiben a feleségem sima i5-nél.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#1815) nord_ válasza legiaap (#1811) üzenetére


nord_
veterán

Valami apró eltérés simán lehet, ami esetleg összeakadhat valahol mélyen. Sima 4-en mindenkinél egyöntetűen rosszabbul ment a rendszer, ha visszatöltött adatokat használt.

Persze, közel se biztos, hogy ugyanez fennáll az 5s esetében is.

(#1816) narancsnn válasza nederlanden (#1814) üzenetére


narancsnn
senior tag

Mert nem gyorsabb...
Alap használat közben nem veszed észre.
Sőt nézegettem youtube-on, hogy vannak helyzetek mikor a sima 5 gyorsabb volt.

(#1817) nederlanden válasza narancsnn (#1816) üzenetére


nederlanden
senior tag

Akkor miben jobb/gyorsabb?

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#1818) narancsnn válasza nederlanden (#1817) üzenetére


narancsnn
senior tag

Később fog ez előjönni..Nagyobb igényü játékok, új szoftver, alkalmazások.

(#1819) joefasalasso válasza nederlanden (#1817) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

A Safari fürgébb már most is.

(#1820) nederlanden válasza joefasalasso (#1819) üzenetére


nederlanden
senior tag

Nem sokkal!(100e Ft difi))-)

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#1821) narancsnn válasza joefasalasso (#1819) üzenetére


narancsnn
senior tag

3:05 körül.

Nem gyorsabb minden esetben...

(#1822) nederlanden


nederlanden
senior tag

Elképzelhető,hogy a következő softverrel megszűnik ez a szaggatózás?

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#1823) narancsnn válasza nederlanden (#1822) üzenetére


narancsnn
senior tag

Dobj már fel róla egy videót, hogy lássuk mennyire vészes.

(#1824) nederlanden válasza narancsnn (#1823) üzenetére


nederlanden
senior tag

Na azt ha tudnám ,hogy kell!

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#1825) narancsnn válasza nederlanden (#1824) üzenetére


narancsnn
senior tag

Fogod asszony telefonját, és felveszed :)

(#1826) nederlanden válasza narancsnn (#1825) üzenetére


nederlanden
senior tag

És arról,hogy teszem be ide?Most komolyan kérlek írd le,de ne rövidítések kel mert gáz vagyok hozzá.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#1827) narancsnn válasza nederlanden (#1826) üzenetére


narancsnn
senior tag

A lényeg, felveszed a kijelződ, ahogy tapicskolod. Mennyire akad.(lehetőleg több helyzetből)
Aztán felteszed a videót a gépre, onnan meg feltöltöd youtube-ra, és belinkeled ide.

Remélem így érthető. :R

(#1828) nederlanden válasza narancsnn (#1827) üzenetére


nederlanden
senior tag

Se gépem,sem a YouTube-n nem vagyok regisztràlva.A lényeg,hogy mondjuk a safarin keresztűl vagyok belépve ide ,kilépés kor kicsit darabosan állnak vissza az ikonok,de ha az előre beállított mobilarébából a mi nekem ki van rakva,abból soha.

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#1829) narancsnn válasza nederlanden (#1828) üzenetére


narancsnn
senior tag

Szerintem elképzelhető, hogy megszűnik. Mivel még az i4-re is az ígérik, hogy prögöni fog.

De elvileg nem kéne Neki ilyet csinálni.

(#1830) nederlanden válasza narancsnn (#1827) üzenetére


nederlanden
senior tag

Amúgy pont az a tipusú akadás,mint az i4-en a ios7,kilépéskor,de annál jóval gyorsabban.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#1831) narancsnn válasza nederlanden (#1830) üzenetére


narancsnn
senior tag

Engem speciel kifejezettem idegesít ez az animáció.(meg sok más az iOs7-ben) Ha lehetne tuti visszaraknám a 6-ot.

(#1832) legiaap válasza narancsnn (#1831) üzenetére


legiaap
nagyúr

Kapcsold ki máris nem lesz idegesítő, sőt még gyorsabb is lesz a gép.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1833) narancsnn válasza legiaap (#1832) üzenetére


narancsnn
senior tag

Az volt az elsö, mikor megött a teló...

(#1834) nederlanden


nederlanden
senior tag

A kisegítő lehetőségeknél a mozgás csökkentése be.Arra gondoltok?

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#1835) legiaap válasza nederlanden (#1834) üzenetére


legiaap
nagyúr

:K

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1836) legiaap


legiaap
nagyúr

Nekem mostanában két baj szokott lenni a telefonommal.
1. Néha nehezen ismeri fel az ujjlenyomatomat feloldáskor. Főleg akkor fordul elő ha töltőn van és akkor akarom feloldani.
2. Néha újraindul a telefonom. Főleg ha játékból lépek ki hirtelen vagy egyszerre túl sok mindent nyomtam meg vagy túl gyorsan és gondolom fel sem fogja mi van, csak be tolja fehér háttérrel a fekete alma logót és restartól.

Ezekkel találkozott valaki?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1837) zsolidodd válasza legiaap (#1836) üzenetére


zsolidodd
senior tag

1. Ujjlenyomatot mostanában nekem is nehezebben/lassabban ismerte fel, újra kell scannelni és utána jó lesz. Nekem hidegebb helyeken ismerte fel lassabban.
2. Eddig talán egyszer indult újra.

[ Szerkesztve ]

(#1838) norbi2010


norbi2010
őstag

Nektek karcolódik a telefon? Nekem valahogy a power gomb alatt egy négyzet alakú karc keletkezett, de nem értem mitől. Itt egy kép.( a minőség nem a legjobb, iPad-el lőttem és még bele is nagyítottam.

(#1839) legiaap válasza norbi2010 (#1838) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na ezért hordok tokot.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1840) norbi2010 válasza legiaap (#1839) üzenetére


norbi2010
őstag

Nekem is bőr tokban van, ezért nem értem. :F

(#1841) legiaap válasza norbi2010 (#1840) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor miért vetted le?
:DDD
Viccet félretéve, akkor én le sem merem venni. Lehet bekerült alá valami ami ezt művelte.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1842) norbi2010 válasza legiaap (#1841) üzenetére


norbi2010
őstag

Becsúsztathatós, néha muszáj kivenni belőle :D
Azt hittem az oldalán lesznek leghamarabb karcok a ki-becsúsztatások miatt, erre ez lett :D

(#1843) ak76


ak76
senior tag

Kíváncsi lennék hogy az 5s felülete is olyan érzékeny e,mint a sima fekete ötös burkolata,ahány barátomnak csak van,mindnek pattog le róla a bevonat,legalábbis a fekete verziónál.

(#1844) narancsnn válasza legiaap (#1839) üzenetére


narancsnn
senior tag

Én is tokban hordom, de nem tudom, hogy minek. Így soha nem fogom élvezni a telefont. Sokkal szebb tok nélkül.

(#1845) legiaap válasza narancsnn (#1844) üzenetére


legiaap
nagyúr

Tudom. Főnököm tok nélkül hordja. Két hét után már látszott is rajta. Bár nem zavarja, mert kötött biztosítást és akkor cserélteti, amikor akarja.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1846) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Megjött végre! :C Első benyomás: baromian gyors, és nagyon könnyű az i4-hez képest. Szép kis cucc, azt hittem nem fog tetszeni a szürke, mert én fekete párti vagyok, és nagyon sajnáltam mikor lecserélték az "űrszürkére", de elegánsra sikeredett. Most elleszek vele egész nap mire belakom, mert elhatároztam, hogy nem backupból indítom, hanem egyenként töltöm be az alkalmazásokat, legalább selejtezhetek kicsit, megszabadulok egy nagy rakás felesleges apptól és játéktól, és csak azt töltöm le mit használok is rendszeresen.

Kérdés! Most hogy két lightning csatlakozós gépem van, vajon az iPad Air töltőjére is feltehetem a telefont? Lehet, hogy láma kérdés, de ehhez nem értek, és úgy tudom az iPad töltője erősebb, bár nem tudom elképzelni, hogy ne lenne kompatibilis a kettő oda-vissza... :F

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#1847) narancsnn válasza Gadgetfan_ (#1846) üzenetére


narancsnn
senior tag

Töltheted azzal is, gyorsabban kész leszel :))

legiaap persze tudom, csak ez így annyira kiábrándító.

(#1848) Sn00k válasza Gadgetfan_ (#1846) üzenetére


Sn00k
veterán

Szerintem tuti kompatibilis. Mik az első benyomások? Gomb lötyögéssel, hogy állsz?:)

3njoy the Lif3

(#1849) norbi2010 válasza Gadgetfan_ (#1846) üzenetére


norbi2010
őstag

Én anno a 4S-em másfél évig iPad töltővel töltöttem, semmi baja nem volt, töltheted vele nyugodtan. :)

(#1850) legiaap válasza Gadgetfan_ (#1846) üzenetére


legiaap
nagyúr

Legelőször én is backup nélkül akartam belakni, de a játékmentéseim sokat számítanak nekem.
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.