Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Cyberpunk válasza Robertoq (#646) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Crash-em nem volt még nagyon stabil eddig. Sebességre is jó, sőt nagyon is jó annyi robot után, és nekem sosem voltak olcsó készüléke ott sem. Persze nem felvágás akar ez lenni, csak tapasztalat, hogy még iOS7-el is folyamatosabb minden. Persze lehet gond, vannak bugok, de hát egy új rendszernél ez nem meglepő.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#652) Robertoq válasza munnergep (#649) üzenetére


Robertoq
őstag

Akkor jó Neked :) Én nem egyszer találkoztam crahsel, sőt én látok crash statisztikát is bizonyos alkalmazásokról és az egyiknél pl napi 10 crash az átlag,

#651) Cyberpunk
crash lásd fent. Folyamatosság az abból ered amit kifejtettem + az iOS a gui-ra fókuszál, minden mást háttérbe szorít. De ha így tolerálod a bugokta, akkor egy alkalmazásnál miért nem fogadod el, hogy egy bug miatt crash-el?

[ Szerkesztve ]

(#669) mazsi1911 válasza Zolik (#653) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Elhiszed nekem, ha azt mondom, ha megtehetned, hogy egy havi fizudbol vegyel egy imacet meg egy 5S-t, es megvenned, meg is szeretned? Nem lenezni akarlak, en sajnalom a legjobban, hogy itt vagyok UK-ban es otthon az ismeroseim nagyresze androidos. Nem tudok veluk kommunikalni. Viszont az UK-beli ismeroseimnek meg a 95%-ta iOS-es. Hidd, el nem lenne ennyi apple hater, ha egyszer raereznenek.

Ja, es de a CAD es ezek futnak macen. Sot tudod mit? Flottul mennek. Miert? Mert az Apple veszi a faradtsagot, megirja faszan az opengl drivert, amit pl a windows le se szar, mert ott a DX. Arrol nem is beszelek, mert gondolom te is tudod, mekkora kulombseg van egy osx-es adobe csomag es windows kozt...

A 1020-at inkabb ne kerevjuk ide amugy, annal a telefonnal nagyobb parasztvakitast az eletembe nem lattam, eleg ha megnezed a nagy 41mpx(38)-as kameranak a kepeit osszehasonlitva az 5S-evel, es itt kulon kiterek a vakus kepekre. Ja persze, egy profi fotos nem vakuzik.:)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.