Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) iRics00


iRics00
csendes tag

Nálam nem jelentkezett se üzemidő,se gyorsaság csökkenés... 2hete van meg a Minim,és csak pozitívumot tudok írni róla! Nagyon szeretem a Mini -m ! :) :)

(#752) Totheground válasza randras (#748) üzenetére


Totheground
addikt

Csinálj rajta egy force restartot (home + kikapcs amig újra nem indul), lehet beragadt valami

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#753) jacis válasza dani3l (#750) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem az utolsó almás cuccom egy 3G volt ami anno nem volt rossz de ez most nagyon tetszik.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#754) Aftereffect


Aftereffect
tag

Valaki megnézné nekem, hogy az iPad viszi az xFree videókat?

(#755) HoryThePooh


HoryThePooh
aktív tag

Na megjött a Marware tokom.
ilyen cép' piros :D
[link]
[link]
Nagyon csini lett vele a miniPadom. :C

15499HUF volt szállítással 1 hónapig jött :(, igaz karácsony előtt 3 nappal rendeltem.

[ Szerkesztve ]

The one who has a true friend doesn't need a mirror :)

(#756) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Urak, aki billentyűzetre és tokra is vágyik egyszerre, annak tudom ajánlani a ZAGGkeys Mini 7-et, nagyon baráti cucc.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#757) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Ezt lehet jailbreakelni?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#758) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok,

Tegnap szereztem egy minit (nem volt könnyű, kb, mindenhol hiánycikk volt a Black 16 Gb Wi-Fi only). Ma nézegettem tokot (smart case-szerűt szeretnék, tudom, még gyári nincs, majd tavasszal) de nem nagyon találtam (végignéztem XMS, Straking, iStyle, stb.) uh rendeltem ezt, de sajna 3-4 hét mire megérkezik:( Nem tudtok olyan tokot, ami smart case "utánzat" és hamarabb be lehet szerezni?

Köszi,

ferikek

(#759) randras válasza ferikek (#758) üzenetére


randras
veterán

PÜ! ;)

(#760) AMATŐR válasza ferikek (#758) üzenetére


AMATŐR
őstag

Honnan sikerült? :U

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#761) randras válasza AMATŐR (#760) üzenetére


randras
veterán

Némelyik XMS-ben kapni készletről. ;)

(#762) ferikek válasza AMATŐR (#760) üzenetére


ferikek
aktív tag

XMS? Dehogy:) ott rendeltem meg, de nem tudtak szerezni. Kicsit többet fizettem, mint 100, de legalább megvan (teljesen legális, 27% afas, de 230-as csatlakozoval). Nextel:)

(#763) #54715584 válasza randras (#761) üzenetére


#54715584
törölt tag

Áááh, dehogy, 3 hetet vártunk mi is, mire meghozták...

(#764) randras válasza #54715584 (#763) üzenetére


randras
veterán

Akkor miért vett egy fórumtársunk ma délelőtt az XMS-ben egy fehér 16-os csak wifiset mindenféle várólista, és stb. nélkül? :U

(#765) #54715584 válasza randras (#764) üzenetére


#54715584
törölt tag

Mert tegnap vagy ma hozták meg, azért :)
Mi 3 hetet vártunk rá, szóval ne rám mereszgesd a szemedet :P

(#766) ferikek válasza randras (#764) üzenetére


ferikek
aktív tag

Asszem feher volt az xms-nel keszleten, de feket nem:)

(#767) #54715584 válasza ferikek (#766) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ha jól tudom mi fehéret rendeltünk, mert az sem volt készleten...

Nahát, nahát, mennyi különböző infó ugyanarról a boltról... :U

De egyébként simán lehet, hogy különböző típusokról van szó :)

[ Szerkesztve ]

(#768) randras válasza #54715584 (#767) üzenetére


randras
veterán

OKAY! :Y

(#769) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Én már telefonáltam a létező összes helyre, 16GB os fehér, wifis modell kellene, de mindenütt az a választ kaptam, hogy január végén érkezik szállítmány!

randras most hívtam fel megint az xms-t, azt mondták, hogy ünnepek előtt volt nekik bármilyen színű 16GB os modell. Így nehezen képzelem el azt a vásárlást!

[ Szerkesztve ]

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#770) #54715584


#54715584
törölt tag

Akartam kérdezni tőletek, hogy ti meg vagytok elégedve a 7" mérettel?
Netezésre, filmezésre elég ekkora?

(#771) randras válasza #54715584 (#770) üzenetére


randras
veterán

8 az a 7, és tökéletes (volt), mert tegnap eladtam. De tervezem ismételt megvételét, ez azt hiszem sokat elárul róla! ;)

(#772) #54715584 válasza randras (#771) üzenetére


#54715584
törölt tag

Bocsánat, valamiért 7" volt a fejemben.

Miért adtad el? Főleg ha veszel megint?

(#773) randras válasza #54715584 (#772) üzenetére


randras
veterán

Anyagi gondok miatt. Az új viszont biztos, hogy 3G-s lesz már! Ez a tablet egyszerűen tökéletes.

(#774) Lastemperor


Lastemperor
tag

Sziasztok!

Jövőhéten csatlakozom az iPad mini tulajok táborába.
Hosszas válogatás után ezt a tokot rendeltem Amazonról:

Joy Factory Denim

Amit viszont még keresek, egy olcsóbb tiszta (clear / hd) fólia, viszont 5k-t 1 darab fóliára már nem akarok áldozni.

Aki esetleg talált jó minőségűt 1-3 ezer forintért, esetleg 2 darabos pakkot ilyen árban, kérném szépen egy PÜ-ben vagy itt válaszban dobjon egy linket!

Előre is nagyon köszönöm!

Ain't no rest for the wicked, money don't grow on trees

(#775) #35723520 válasza Lastemperor (#774) üzenetére


#35723520
törölt tag

Jó kis tok... :C Ez is mágneses?

(#776) Lastemperor válasza #35723520 (#775) üzenetére


Lastemperor
tag

Igen mágneses, smart cover funkcióval altatja az ipad-et.

Ain't no rest for the wicked, money don't grow on trees

(#777) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok,

Ha pl. A minin safariban nagyitok, ( pl facebook, index), akkor eltunik a kep, majd visszajon. Tehat betolti az adott oldalt, majd nagyitanek, de az ujj felengedese utan feher a kepernyo, majd ujbol betolti a nagyitott kepreszletet. Ez mitol van? (Pl. Ipad 4 ezt nem csinalja)

Udv.

Ferikek

(#778) z0d1AK válasza ferikek (#777) üzenetére


z0d1AK
veterán

Szerintem sok alkalmazás van a háttérben megnyitva és egyszerűen elfogyott a tablet memóriája.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#779) randras válasza ferikek (#777) üzenetére


randras
veterán

Ilyet soha nem tapasztaltam.

Sőt, úgy sem, hogy egy hónap alatt egyszer indítottam újra a Minit, és soha nem zártam be semmit, tehát nálam is jelentkeznie kellett volna, ha a memória miatt lett volna. :F

(#780) Rolinho


Rolinho
csendes tag

Sziasztok! Mennyire érdemes frissíteni Minimet 6.0.2re?

(#781) ferikek válasza randras (#779) üzenetére


ferikek
aktív tag

közben rájöttem h pl. az index teljes oldalával lehet a probléma, de mondjuk egy nba.com-on ránagyítani a kezdőoldal képkockáira, ez történik és facbookon is néha. sztem ez nem a mini hibája, mert ezer más weboldalon fodrul elő uh nem szóltam:)

[ Szerkesztve ]

(#782) randras válasza ferikek (#781) üzenetére


randras
veterán

Helyes. :)

(#783) Totheground válasza ferikek (#781) üzenetére


Totheground
addikt

Az index azóta szar, mióta behozták az index2-t (de hogy minek...) a többiről nem tudok nyilatkozni.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#784) Rolinho válasza Rolinho (#780) üzenetére


Rolinho
csendes tag

Wifi-vel semmi gond,viszont olvastam,hogy 6.0.2 iOS-en gyorsabban merül a mini. Valaki tapasztalt ilyesmit,vagy egyebet,ami miatt nem érdemes frissíteni? Köszi a választ előre is!

(#785) tybsen


tybsen
addikt

A 16-os verzió nagyon kevés vagy el lehet vele lenni? Nyilván felhasználás függő, nem tennék rá navigációt vagy óriás filmeket. Gondolom simán elég egy átlag felhasználónak, alkalmazások, stb.?

(#786) z0d1AK válasza tybsen (#785) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az enyém 16 GB-os, van rajta három divx film, néhány nagyobb játék, de még van rajta 3GB hely és elvagyok vele.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#787) tybsen válasza z0d1AK (#786) üzenetére


tybsen
addikt

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ és a segítséget!

(#788) Watto1991


Watto1991
senior tag

Hali !

Lenne 1-2 kérdésem a tablettel kapcsolatban, nagyon érdeklődök iránta mostanában. :)

1. Az iOS-en van működő bittorent kliens ?
2. Érdemes lenne várni a mini 2-re (kérdés, hogy mikor??) nagyobb felbontással, turbózott hardverrel, vagy általános használatra bőven megteszi ez is? Az elemzők a videokban nagyon rászálltak erre az alacsony ppi számra, meg hogy pixelesek az ikonok.. hát nem tudom.. élőben sikerült nyomogatnaom, szerintem túl van dramatizálva.

3. A garancia nemzetközi garancia ?
4. A wi-fi antennája a jobbak közé sorolható ?

Köszönöm a választ előre is !

[ Szerkesztve ]

(#789) z0d1AK válasza Watto1991 (#788) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az első kérdésedre nem tudok választ adni, ilyenre nem használom a tabletet.
Igazából az iPad Mini 2-ről sokat nem tudni hivatalosan. Nem hivatalosan sejthető egy A6X szintű SoC, meg a Retina felbontás is. Ez ming szép és jó is lesz, csak hogy vagy drágábbnak kell lennie, mint a jelenleginek, vagy óriásit kell valamivel durrantani az iPad 5-tel, hiszen ha felturbózzák a Minit 330 dollárért, akkor a nagyot senki sem veszi majd. Az időpont megint csak kérdéses. Ha az első félévben piacra kerül, akkor leszopat mindenkit az Apple megint aki 2012 év végén megvette az új készüléket. Lehet várni a Mini 2-re, csak kérdés tényleg az, hogy mikor jön, mennyibe kerül majd és mit tud, hiszen egyik kérdésre sincs egyelőre hivatalos információ.

A garancia globális rá, persze ez csak akkor garantált, ha hivatalos helyről veszed, ha valami huszadik utcában lévő pinceGSM-ben veszed doboz és ÁFA nélkül, akkor már kérdéses, hogy arra hogy mint lesz még 1 év Apple garancia.

Bár én nem használom messzire a routertől, de a wifivel nincs baj, bár van néhány iOS 6 bug, ami zavar, korábban iPad 3 & iOS 5 alatt nem volt ennyi bajom a készülékkel.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#790) Watto1991 válasza z0d1AK (#789) üzenetére


Watto1991
senior tag

Köszi szépen a gyors és kimerítő választ ! :R

Akkor szerintem nem fogok várni a következő generációs Minire.

Tudnál pár példát hozni az említett iOS bugokra, amik érintik a Minit ?

Továbbra is várom mások tapasztalatát a bittorrent kliensekkel kapcsolatban ! :)

[ Szerkesztve ]

(#791) ferikek válasza Watto1991 (#788) üzenetére


ferikek
aktív tag

nálam a szűk családban van ipad 4 és mini is, sok különbséget nem látni a kijelző minősége között:) (normál használat mellett - nem nézek filmet, nem játszom, csak net + mail)
Várni érdemes mindenre, csak majd jön a mini 3 is:))

(#792) MrPetya19 válasza Watto1991 (#790) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nekem nincs ilyen, de ha fontos, a kicsi tömeg, vékonyság, hordozhatóság, akkor ne várj a retinásra! :(

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#793) HoryThePooh válasza Watto1991 (#790) üzenetére


HoryThePooh
aktív tag

Nekem iPad2 és mini fut párhuzamosan itthon
Ez ég és föld. miniPad sokkal szebb képű. Filmeket is nézek, tökéletesen elég.
Én még nem találtam kivetnivalót, hacsak nem a JB hiánya :)

Retina biztos rulez, de többet eszik kicsit, nagyobbak az appok hozzá, ergo több helyet foglalnak.

Nekem 16GB van. Kijövök vele.
Üdv

The one who has a true friend doesn't need a mirror :)

(#794) Watto1991


Watto1991
senior tag

Köszönöm a visszajelzéseket ! :) Utánakérdeztem, és az Apple tiltja a bittorrent klienseket iOs-en ... :( Túl szép is lett volna ..

Amúgy laptopról átmásolt filmeket, sorozatokat simán lejátszik ? (avi, mp4 stb.) :)

(#795) randras válasza Watto1991 (#790) üzenetére


randras
veterán

Kliens nincs, csak a böngészős Remote. :(

16 gigára amúgy is mit torrenteznél? Nekem egy hét alatt betelt. :DDD

(#796) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Én a kisfiamnak venném, így azt szeretném kérdezni, hogy szépen futnak e rajta a játékok. A lövöldözősök érdekelnek leginkább. A youtube-on láttam sok videót, de inkább a ti személyes tapasztalatotok érdekelne jobban.
Remélem a jövő héten érkezik már szállítmány.

[ Szerkesztve ]

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#797) Drughi


Drughi
addikt

Üdv a tulajoknak!

Laptopot cserélnék iPadra.Egyelőre kérdéses, hogy mini vagy sem, de lenne pár kérdésem, ami ebből a szempontból lényegtelen.
32gigás kell, mert át kell költöztetnem a fontosabb dokumentumaimat, amiket nap mint nap használok.
Külső vinyót hogy tudok rákötni? Jelenleg 2db 500as WD van, deh ha megszűnik a laptopom, akkor még egy 1tb-s is lesz.
Szintén ide tartozik az usb pendrive rákötés.
Eddig: laptop -> pendrive -> tv-be be és filmnézés
Ezt hogy tudom kivitelezni almáéknál?
Sejtem venni kell valamiféle átalakító kábelt, ami ha eredeti, akkor pofátlanul drága. Meg lehet oldani ezt olcsón?
Gondolom illene hozzá venni tokot, fóliát, bumpert, miegymást...
Mi a legésszerűbb és egyben legolcsóbb megoldás szerintetek?
Olyasmire gondolnék, ami egyben védi és esetleg még egy normális bill-t is ad hozzá. Láttam logitech és Rapoo által gyártott megoldásokat, ezek megfelelően védenék a cumót? Nem lenne hátrányos, ha kitámasztható lenne, vagy adna valami tartást ölben
Szintén fontos lenne, ha valahogy sd / micro sd kártya tartalmát tudnám mozgatni a cumón. Megoldás van erre?
Szintén jó lenne, ha az androidos telefonomat rá tudnám kötni és legalább annak a tartalmát is mozgatni tudnám.

Pixel 7a

(#798) Drughi válasza Drughi (#797) üzenetére


Drughi
addikt

Egy kérdés kimaradt, ami fontos.
Mivel nem lesz itthon semmilyen pc / notebook, ez milyen hátrányt okozhat?gondolok itt a frissítésekre stb. Mennyire kell egy ipadnak egy asztali masina?

Pixel 7a

(#799) erdoke válasza Drughi (#797) üzenetére


erdoke
titán

Merevlemez, pendrive, memóriakártya felejtős, kivéve ha fényképezőgépből veszed ki, illetve annak megfelelő könyvtár szerkezetben vannak a képek. Vezeték nélkül sok minden megoldható, pl. van otthon egy NAS, de legalább egy combos, USB-s router. Vezetékkel csak PC-vel van említésre méltó adatmozgatási lehetőség.
Laptop kiváltására alkalmatlan.

A legjobb aláírás a héten

(#800) Drughi válasza erdoke (#799) üzenetére


Drughi
addikt

Nyilván a fájlmozgatáshoz lenne pc, de ha egy filmet át akarok rakni pendrive-ra, illetve ha fotózok párat a kompakt masinámmal, akkor az sd kártyát szeretném ha beolvasná pc nélkül is.
Ennyire lehetetlen dolgok ezek? :(

Pixel 7a

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.