Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) randras válasza GGMPC (#1848) üzenetére


randras
veterán

Igen.

(#1853) Tim82


Tim82
nagyúr

Lehet kapni olyan dokkolót, ami tölti az iPad Mini-t és rá lehet kötni külső monitort is (akár átalakítóval)? (Vagy dokkoló helyett olyan kábelt/elosztót, amelyik ezt a két funkciót egyszerre képes kivitelezni?)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1854) Rhamonis


Rhamonis
csendes tag

Tegnaptól én is boldog tulajdonosa vagyok egy fekete mininek adja így elsőre tippek és trükkök esetleg ? Vagy ajànlott oldalak ?

GO MAGIC !!! Old ways....

(#1855) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok érdeklődnék kb. mennyit bír az aksi a netezéssel?

Üdv. Feri!!

(#1856) Tim82 válasza pusihusi (#1855) üzenetére


Tim82
nagyúr

Napi 3-4 óra körüli netezéssel (vegyesen wifi és 3G), 25% körüli fényerővel 3 nap alatt szokott 30% alá menni a töltöttség, én olyankor teszem töltőre.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1857) pusihusi válasza Tim82 (#1856) üzenetére


pusihusi
addikt

:R

Üdv. Feri!!

(#1858) Romvr válasza pusihusi (#1857) üzenetére


Romvr
őstag

Nálam múlt héten ennyit ment. De ebben nem csak netezés volt. Jah és csak wifi hálózaton. Különböző fényviszonyok között.
Szóval nem kell aggódni, bírja a kicsike :K

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1859) GGMPC válasza Romvr (#1858) üzenetére


GGMPC
őstag

Nalam is 10 ora hasznalat es 5 nap keszenlet az atlag, pedig zuzom rendesen!

:K

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1860) pusihusi válasza Romvr (#1858) üzenetére


pusihusi
addikt

:R

Üdv. Feri!!

(#1861) erdoke válasza Tim82 (#1853) üzenetére


erdoke
titán

Gyári AV adapter (valójában egy miniatűr Apple TV)

A legjobb aláírás a héten

(#1862) Tim82 válasza erdoke (#1861) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszőnöm. Ha jól látom, akkor a HDMI-n kívül van rajta egy Lightning bemenet is, tápellátásra? Kíváncsi vagyok, van-e már működő kínai másolata a kábelnek, harmadennyiért... :) (Camera connection kitből van és működik is.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1863) erdoke válasza Tim82 (#1862) üzenetére


erdoke
titán

Pontosan ezért említettem meg, hogy nem egyszerű HDMI kimenetről van szó, hanem egy miniatűr Apple TV van a cuccba építve. Szerintem ezen semmit nem keres az Apple, úgyhogy kétlem, hogy bárki másnak megérné ezzel foglalkozni. Talán úgy lehet olcsóbban megvenni, ha kilopják a kínai gyárból.

A legjobb aláírás a héten

(#1864) DaviD202


DaviD202
aktív tag

6.1.3-as ipad minit lehet downgradelni 6.0.X-re valahogy? Az első hsz-ben leírtak mentek valakinek?

(#1865) vadászcsiga válasza DaviD202 (#1864) üzenetére


vadászcsiga
félisten

SHSH-t mentettél 6.0.x-ről? Bár nem értem hogy értik az 1hsz-ben ezt a downgradet. A5-ös chippel szerelt készüléket jelenleg még akkor sem lehet downgradelni ha van shsh.

[ Szerkesztve ]

(#1866) DaviD202 válasza vadászcsiga (#1865) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Most vettem. Nincs semmi :\
Akkor majd szeptemberben..

(#1867) kiszu válasza DaviD202 (#1866) üzenetére


kiszu
senior tag

Miért,mi lesz szeptemberben?
Kiadják az iOS 7-et.
Attól még nem lesz rögtön JB.

(#1868) bbuffy


bbuffy
senior tag

Különben is már majdhogynem felesleges a JB.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#1869) DaviD202


DaviD202
aktív tag

oké :R

(#1870) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Sziasztok , nem igazán követem a híreket (ezért elnézést ha volt már erről szó) ,de az ipad mini 2 mikor várható?

halahala

(#1871) tibors válasza tomi5244 (#1682) üzenetére


tibors
csendes tag

Köszönöm a segítséget, múlt héten rászántam magam, hogy ne porosodjon itt, csak egyre rövidebb a garanciája, így felraktam a facebook-ra a gépet, 1 nap alatt elvitte az egyik ismerősöm :D (egy másik ismerősömnek már nem tudtam odadni :N ).
További sok sikert nektek!

(#1872) randras válasza xenom0rph (#1870) üzenetére


randras
veterán

Ez engem is érdekelne.

(#1873) Sogi555 válasza xenom0rph (#1870) üzenetére


Sogi555
csendes tag

októberben szokott lenni event az új ipadek bemutatására emlékeim szerint

Kérdés: Aki használ iPad Minit, milyen a sebessége? iPhone 4-em van, iOS7-el, és hát annyira nem gyors, mint iOS6-al, ráférne a csere igazából, nincs az a szokásos "smooth" érzés. Viszont erősen gondolkodom egy iPaden, főleg a Minin, és ha beruháznék rá, nem látom fontosnak az iPhone cseréjét. De jó lenne tudni, hogy ezen is vannak reccenések? Vagy maradt úgyanúgy gyors, mint régen? (természetesen az iOS7-et használókat kérdezem)

(#1874) GGMPC válasza Sogi555 (#1873) üzenetére


GGMPC
őstag

Termeszetesen ezt a kerdest a hivatalos megjelenes (IOS) utan - sot, inkabb az elso rafrissites utan tedd fel! :K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1875) HardRic válasza Sogi555 (#1873) üzenetére


HardRic
addikt

Én már nem vennék minit. Ha ez az egyetlen kütyüd akkor oké, de nekem Nexus 4 mellett halállassú és baromi kevés a memóriája, folyton újratölti az oldalakat. A videónézésen kívül teljesen kiváltotta nálam a telefon :/

(#1876) GGMPC válasza HardRic (#1875) üzenetére


GGMPC
őstag

Azert ez igy ebben a formaban kissé erős!

:N

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1877) erdoke válasza HardRic (#1875) üzenetére


erdoke
titán

Általánosságban korrekt a válaszod (annyival kiegészítve, hogy én már tavaly se vettem volna iPad 2 hardvert kisebb kijelzővel...), viszont a konkrét kérdésre szűkítve azt érdemes hozzátenni, hogy kb. kétszeres különbség van CPU erőben, és arányos GPU-ban is az iPhone 4-hez viszonyítva. Szóval az iPhone 4S-en kell megnézni az iOS7-et, és ha az belefér, az iPad mini se lesz problémás.

A legjobb aláírás a héten

(#1878) HardRic válasza GGMPC (#1876) üzenetére


HardRic
addikt

Erős a valóság? :D Ha nálam ez a helyzet, akkor ez a helyzet. Jelenleg pénzkidobásnak érzem a minit, februárban is csak azért vettem ezt új telefon vagy iPad 4 helyett, mert erre volt pénzem.

(#1879) Sogi555


Sogi555
csendes tag

Kösz srácok, várni fogok szerintem a következő verzió megjelenésééig, hátha akkor döntésképesebb leszek :DD
Igazából az a másik félelmem, hogy 1 évet saccolok a mostaninak, és megszűnik a támogatottsága, ha picit átgondolva továbbfuttatom az agyamon az Apple szokásos "update stratégiáját", vagy minek nevezzem

[ Szerkesztve ]

(#1880) szmayer1


szmayer1
senior tag

Sziasztok.

Van valakinek bármilyen tapasztalata az IOS 7-el kapcsolatban. Szívesen meghallgatnám, legyen az pozitív, vagy negatív, mindegy.

Üdv Robi

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#1881) randras válasza szmayer1 (#1880) üzenetére


randras
veterán

Ronda. ;]

(#1882) szmayer1


szmayer1
senior tag

Ez elégé konkrét válasz volt. Én ihone 4s-n kipróbáltam, de kissé androidos érzésem van a kissebb nagyobb akadások, laggolások miatt. Igaz hogy csak frissítettem. Esetleg kíváncsi lettem volna, hogy milyen ipaden, egyáltalán érdemes lenne-e felrakni ameddig még vissza tudok váltani 6-ra.

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#1883) randras válasza szmayer1 (#1882) üzenetére


randras
veterán

Erről nem tudok nyilatkozni. Én próbálom áltatni magam azzal, hogy az iPad Mini 2 még 6-al fog megjelenni, és akkor nem kell megszoknom ezt a... WP-Android-iOS katyvaszt. :(

(#1884) szmayer1 válasza randras (#1883) üzenetére


szmayer1
senior tag

Értem, köszönöm...

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#1885) johny.attila válasza randras (#1883) üzenetére


johny.attila
csendes tag

Hát erre kb 0% az esély sajnos :(

(#1886) Romvr


Romvr
őstag

Lehet tippelni ma mikor fog megjelenni az iPad Mini-re az iOS7.

Pletykák szerint olyan este 6-kor számíthatunk rá. Van valakinek valami hivatalos forrása erre vonatkozóan? Csak mert az Apple.com szerint "Comming Soon"

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1887) Tibee86 válasza Romvr (#1886) üzenetére


Tibee86
veterán

A tippem, hogy ma nem jelenik meg iPad-re, csak iPhone-ra.

(#1888) Romvr válasza Tibee86 (#1887) üzenetére


Romvr
őstag

Az apple konf.on azt mondtak hogy egyszerre jelenik meg minden keszulekre.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1889) bbuffy válasza Tibee86 (#1887) üzenetére


bbuffy
senior tag

Rossz tipp. Hivatalosan van bejelntve mára az összes vasra. Más dolog hogy érdemes várni pár napot, főleg régebbi tipusoknál. Ja meg ha nem akarsz szenvedni az elején.:)

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#1890) erdoke válasza Romvr (#1886) üzenetére


erdoke
titán

10:00 a.m. PST

A legjobb aláírás a héten

(#1891) Romvr válasza erdoke (#1890) üzenetére


Romvr
őstag

Akkor még ~9 óra. Azaz 17:00-kor fog megjelenni.
Köszi! :R

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1892) erdoke válasza Romvr (#1891) üzenetére


erdoke
titán

Az nem 10+9, azaz 19 óra?

A legjobb aláírás a héten

(#1893) Romvr válasza erdoke (#1892) üzenetére


Romvr
őstag

Igazad van. Elfelejtettem hozzá adni a +2 órát a GMT-hez (hupsz :U )

Budapesten ekkor van 10:00AM PDT

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1894) Romvr válasza Romvr (#1893) üzenetére


Romvr
őstag

Nah akkor mostantól bármikor beeshet az iOS7 :D

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1895) HardRic


HardRic
addikt

Van már csak nálam error occurred amikor elkezdenem tölteni. Biztos sokan ugrottak rá egyszerre. Restart segített, töltöm :)

[ Szerkesztve ]

(#1896) Romvr válasza HardRic (#1895) üzenetére


Romvr
őstag

Nálam iTunes még nem látja a frissítést, az iPad pedig "hiba lépett fel a frissítés ellenőrzésekor" üzenettel boldogít :(

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1897) erdoke válasza Romvr (#1894) üzenetére


erdoke
titán

18:55-kor még gyors volt minden, mostanra lehalt. :(
Szerintem nekem le is jött volna 8-10 perc alatt, de nem próbálkoztam.

A legjobb aláírás a héten

(#1898) Romvr válasza erdoke (#1897) üzenetére


Romvr
őstag

Nah elkezdte tölteni az iPad OTA-rel... végül is 15 perccel a start után nem is rossz :)

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1899) Romvr válasza Romvr (#1898) üzenetére


Romvr
őstag

Korai volt az öröm. Kb 10 perc töltés után elkezd a hátra lévő idő felfele számlálni, majd megszakad. Most próbálom 5. jére. Most már 3 órát saccol az eddigi 15 perc helyett. Lehet ebből holnap reggel lesz. :(

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1900) GGMPC válasza Romvr (#1899) üzenetére


GGMPC
őstag

+1 :(((

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.