Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Gergi


Gergi
aktív tag

Szeretnék a napokban venni egy 32GB-os változatot. Nézegettem az árakat és a 220volt-nál egész jó áron van (125e vs. 130e) a többi hivatalos forgalmazóhoz (MediaMarkt, Edigital stb) képest. A kérdésem annyi lenne, hogy megbízható bolt a 220volt és hivatalos Apple garanciával adja-e? Szóval ha besétálok bármelyik Apple szervizbe akkor nem fognak a 220volt által biztosított garival elhajtani? :U

(#552) z0d1AK válasza Gergi (#551) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ezt leginkább a forgalmazó üzlet tudja majd megmondani.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#553) zharmat válasza Gergi (#551) üzenetére


zharmat
csendes tag

Ha számít az ár akkor lehet olcsóbban is beszerezni új ipad miniket. pl. nézz körbe a vaterán (többet nem akarok írni, mert nem szándékom ingyen reklámot csinálni senkinek. Persze az ilyen forrásnak is megvan a maga hátránya: pl. szállítási idő.
Ha a gyári garancia miatt merülnek fel benned kétségek, akkor kérd el a gép széria számát, és azt tudod ellenőrizni itt: https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do
Egyszóval azt javaslom, hogy nézz alaposan körül, mielőtt elkötelezed magad valamelyik kereskedő mellett.

(#554) Hami33


Hami33
aktív tag

Végre frissült a YouTube app már támogatja az ipadokat!!!!;))))

(#555) madgie válasza Hami33 (#554) üzenetére


madgie
titán

Volt eddig is pár relatív jó 3rd party alternatíva. Persze attól örömteli hír :)

(#556) z0d1AK válasza Hami33 (#554) üzenetére


z0d1AK
veterán

Végre, valahára! Frissítem is majd, kíváncs vagyok, hogy milyen lett.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#557) kukacmuki


kukacmuki
csendes tag

Szinte mindent kiprobaltam. Volt 7", 9.7"-os Androidos tabletem. A felesegemnek vettem egy hasznalt 3GS-t, es azt vettem eszre, hogy egyre tobbet netezem rajta. Ugy voltam vele, hogy proba szerencse. Megszabadultam az osszes Androidos cucctol es beruhaztam a minire. NEM bantam meg! 7.9" tenyleg az idealis meret. Az itt hozzaszolok 3/4-e eloben nem latta a keszuleket. Nem is szabad osszehasonlitani egy ipad3 masinaval. Viszont a Nexus7- es kollegam szemen lattam a pozitiv csalodast a keszulek hasznalata kozben. Kinek mi jon be. Android vagy Apple termek? A lenyeg, hogy azt valasszuk ami nekunk megfelelonek tunik. Lehet dobalozni a szamokkal, dem nem tukrozi a valosagot mert a kis minit egyben kell nezni ! Maximalisan ajanlott termek!

(#558) jacis válasza kukacmuki (#557) üzenetére


jacis
nagyúr

Én inkább droid felhasználó vagyok, de a mérete miatt nekem ez az ideális tablet. Ma veszem meg a 32GB-ost belőle. Netezésre fogom használni amire az iOS teljesen jó.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#559) Champipi


Champipi
senior tag

Sziasztok!
Sorozatokat, videókat hogyan lehet rárakni az iPad Minire? Csak iTunes-ból, vagy van valami kerülő megoldás, hogy a torrentről leszedett AVI és MKV-kat rá tudjam tenni és le is tudjam játszani?

(#560) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
iPad Mini 16GB-ra 3 hét múlva lenne esély ha ma lefoglaltam volna az edigitalban. Volt nekik egy darab fekete 32GB-os. Gondoltam vár a bánat 2-3 hete így megvettem azt. Azt mondja a srác, hogy ebből sem lesz egy darabig mert ország szerte annyi foglalás van náluk, hogy az utánpótlás készleteket is elkapkodják pár órán belül.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#561) #35723520 válasza jacis (#560) üzenetére


#35723520
törölt tag

Na és mik az első tapasztalatok? :C

(#562) jacis válasza #35723520 (#561) üzenetére


jacis
nagyúr

Nagyon szuper. Most is arról írok. Nagyon kézreáll. Örülök, hogy nem a nagyot vettem. Volt már 10"-ős tábor, de a gépelés nagyon nem ment , mert nem értem át a kijelzőt. Ez ilyen szempontból tökéletes. A net okom szem neki is adom fateromnak. :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#563) z0d1AK válasza jacis (#562) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ahogy látom, nálad is fent áll az a hiba, amit viszont utálok az iOS-ben, hogy nem nagyon akarja tanulni a magyar szavakat, hiába javítom sorba, ő mindig át akarja írni a saját faszságaira... :W

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#564) HoryThePooh válasza z0d1AK (#563) üzenetére


HoryThePooh
aktív tag

Miért nem kapcsoljátok ki? :U
Én azzal kezdem az össze vason.. ez sose fog megtanulni sajnos..

The one who has a true friend doesn't need a mirror :)

(#565) madgie válasza HoryThePooh (#564) üzenetére


madgie
titán

Ennyi. Ne is pótolgasson tableten, van azon normális méretű (virtuális) billentyűzet... már a nagyobb iPad-en értem, fektetett módban :DDD

(#566) jacis


jacis
nagyúr

Az viszont elkeserítő, hogy nincs rá whatsapp meg viber. Ez amúgy hogy lehet?
Kikapcsoltam a javítást.... Nem is vettem észre :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#567) z0d1AK válasza jacis (#566) üzenetére


z0d1AK
veterán

Sim kell hozzá. Bár még a cellular verzión sem megy emlékeim szerint.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#568) jacis válasza z0d1AK (#567) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez elég kellemetlen. Ha ezt tudom nem hiszem hogy megveszem :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#569) Gergi válasza jacis (#568) üzenetére


Gergi
aktív tag

A whatsapp helyett próbáld ki az IM+-ot (ingyenes) :K

(#570) jacis


jacis
nagyúr

Az akksi brutál erős benne. 1,5 órája nyúzom és 12%-ot merült csak.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#571) madgie válasza jacis (#566) üzenetére


madgie
titán

Mármint viber van, csak iphone verzió (szöveges üzenet tuti megy rajta).

(#572) jacis válasza madgie (#571) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem az már bőven jó lenne.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#573) madgie válasza jacis (#572) üzenetére


madgie
titán

Nem megy? Az előbb próbáltam a négyesen, az sms kódot a telefonta kértem, aztán megadtam neki az ipad-en és már fel is hozta az ismerősök listáját. Beszélgetni nem próbáltam, csak eddig néztem meg.

(#574) jacis válasza madgie (#573) üzenetére


jacis
nagyúr

Jó lesz köszönöm. Egyre jobban tetszik az iOS :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#575) jacis válasza madgie (#573) üzenetére


jacis
nagyúr

Valami nem ok :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#576) asprey


asprey
tag

Sziasztok! Holnap hozza a gls az iPad mini 32gb 4g fehéret! Már nagyon vártam!
Xms-ben van készleten!

[ Szerkesztve ]

(#577) jacis válasza madgie (#573) üzenetére


jacis
nagyúr

Az abj, hogy az új kód miatt ami megjön a telefonra és beírod az ipad-be a telefonon behal a viber. Pontosan nem értem miért.... De így van sajnos.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#578) madgie válasza jacis (#577) üzenetére


madgie
titán

Nem tudom megnézni (kicsit hosszú leírni, szolgáltatóváltás-gyanú miatt a T-s kártyámhoz most Vodás iPhone van itthon ,amit még aktiválni sem tudok :D), lehet csak egy helyen megy ugyanazon felhasználónévvel a viber :(

(#579) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Én tegnap óta körbetelefonáltam minden létező helyet 16GB verzió után, de képtelenség találni akár egy példányt is! Több helyen írják, hogy raktárkészleten van, de mindig kiderül, hogy csak várják a szállítmányt!
Remélem még karácsony előtt kapható lesz az országban.

[ Szerkesztve ]

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#580) dani3l válasza jacis (#577) üzenetére


dani3l
őstag

Mivel telefonszamhoz regisztralja a szolgaltatast, amit elvileg ugye egyszerre egy keszülekben hasznalsz, ha egy masikon regisztralod, a masikat törli. En ugy allitottam be, hogy telon beallitottam arra a szamra, ami a teloban van (nyilvan ugye), iPodon meg beirtam neki a masik telefonszamom. Mondjuk fönt van kb fel eve, de hasznaltam vagy egyszer.. Whatsapp tenyleg nem lenne rossz, ha nem csak mobilra lenne..

(#581) asprey válasza dani3l (#580) üzenetére


asprey
tag

Első tapasztalat, tényleg nagyon jó kis cucc. Végül is a Pólus Média Markt. vettem meg 32gb fehér 4g.
Samsung Tab p6800 váltottam de nem bántam meg.

(#582) HoryThePooh válasza asprey (#581) üzenetére


HoryThePooh
aktív tag

mennyi volt ott ?

The one who has a true friend doesn't need a mirror :)

(#583) asprey válasza HoryThePooh (#582) üzenetére


asprey
tag

169e

(#584) jacis válasza dani3l (#580) üzenetére


jacis
nagyúr

Közben én is kiagyaltam. Amúgy nagyon bejön a mini. Aki vásárlás előtt áll és bizonytalan nagyon ajánlom, mert tényleg szuper cucc.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#585) HoryThePooh válasza asprey (#583) üzenetére


HoryThePooh
aktív tag

Nyugta, köszi. Standard áron nyomják.

Nekem ráer JBig, hátha addigra lemegy a hype örület is, addig elvagyok a 2esen

The one who has a true friend doesn't need a mirror :)

(#586) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Jelentem, hogy a mini erős használattal is simán kibír két napot. Nagyon el van találva.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#587) randras


randras
veterán

Sziasztok!

Azt hiszem, eldöntöttem, hogy veszek egy Minit. :)

Van bármi hiba vagy gond, amiről tudnom kellene? Fóliát hol kapok rá?

:R

(#588) jacis válasza randras (#587) üzenetére


jacis
nagyúr

Szia. Jó döntés. Én nem tudok semmi bajajáról. GG üveg van rajta tehát nem hiszem, hogy kell a fólia.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#589) randras válasza jacis (#588) üzenetére


randras
veterán

GG engem nem nyugtat meg. :)

Tényleg sehol sem tudok venni azonnal? :(

(#590) jozsi252 válasza randras (#587) üzenetére


jozsi252
veterán

fényes matt

iPhone 13 Pro Max

(#591) jacis válasza randras (#589) üzenetére


jacis
nagyúr

Én tokot vadászok már napok óta de semmi....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#592) dani3l válasza randras (#589) üzenetére


dani3l
őstag

Foliat többek között pl itt is kapsz.. (Ha kicsit szetnezel neten, eleg hamar lehet talalni akcios kuponkodot, amivel valamivel olcsobban kapod meg. ;) )

Szerk.: De linkelhettem volna akar igy is..

[ Szerkesztve ]

(#593) randras válasza jacis (#591) üzenetére


randras
veterán

Van készleten király minőségű tokom fehérre és feketére is, ha gondolod írj privátban. ;)

A linkeket köszi! :R

(#594) Dzsymmy


Dzsymmy
csendes tag

Sziasztok
ebay-on.......(Egyesült Királyság)..........2000 Ft (Valódi bőr) ,Fólia ~ 1200 Ft..kapható...

.............természetesen szállítással ennyi.Tehát érdemes Európában körülnézni :C

" Azt akarni, hogy a valóság más legyen, mint amilyen, reménytelen.”

(#595) tutubull


tutubull
tag

Sziasztok!

Ha valaki tud egy helyet az országban ahol lehet kapni 16gb fehér wifiset emberi áron az szóljón! Nagyobb hiány van belőle mint annó iphone 5-ből. Előre is köszönöm!

(#596) randras


randras
veterán

Kezemben a minim! :)

Mar csak egy fólia kellene, lehetőleg matt és minőségi legyen!

(#597) Gorbesz


Gorbesz
tag

valaki tesztelte az MKV, AVI stb. formatumokat kulonbozo appokkal? AVPlayer, Buzzplayer, Itsplaying...stbstb. nagyon erdekelne. koszonom

PS5/iOS

(#598) -NOKIA- válasza tutubull (#595) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

valami 12 millió megrendelés van a rendelkezésre álló 6 millió darabra..
Én még soha nem vásároltam ilyen apple kütyüt, úgy néz ki nem boltban fogom venni, hanem magánszemélytől. Mire figyeljek?

(#599) z0d1AK válasza -NOKIA- (#598) üzenetére


z0d1AK
veterán

Érdemes előre elkérni a serial numbert, azzal megtudod nézni a garanciájának az érvényességét. Egyébként nagyon nincs mit figyelni, megnézed külsőre, van-e sérülés, illetve bekapcsolod, működik-e, mennyi a tárhely, stb.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#600) -NOKIA- válasza z0d1AK (#599) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

köszi! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.