Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) tomi5244 válasza Vasy09 (#299) üzenetére


tomi5244
őstag

Azt is el kell dönteni, hogy mennyire fogod hurcolászni mert ha inkább otthon használnád jobban megéri a nagy ipad, főleg ha - ahogy írod is - filmeznél is rajta. De élőben könnyebben dönt az ember az tuti! :)

(#302) Vasy09 válasza tomi5244 (#301) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi mindenkinek! Én főleg hurcolnám, tehát hètköznap használnàm! Este meg hètvégén ott a laptop!:) Tehàt a hordozhatósàg fontos lenne! A fullHD meg annyira nem érdekel, mert főleg sorozatokat néznèk rajta, amik meg mèg szerintem nem is HD-sek!:) Természetesen vásárlás előtt bemegyek majd egy üzletbe, aztàn megtapogatom őket!:) Ami meg az àrat illeti, abból a plusz 50-ből, amennyivel a 4 kerülne többe, akkor már lehet hogy inkább nagyobb tárhelyesi Minit vennék!:)

Gamertag: Vasy09

(#303) Hami33 válasza Vasy09 (#302) üzenetére


Hami33
aktív tag

Mini mellett fogsz dönteni! Nekem lett volna pénzem 4 re mégis a Mini könnyedsége fogott meg! Ma fogom megkapni;))

(#304) Vasy09 válasza Hami33 (#303) üzenetére


Vasy09
őstag

Az a helyzet, hogy amíg nem tudtam, hogy ki fog jönni a mini, addig biztos voltam, hogy ipad 3 lesz! Viszont, kipróbáltam haverom noname tabját, ami szintén 8", és bőven elégnek éreztem! Szóval kimondatlanúl is a mini felé hajlok, mivel fele olyan nehéz, mint a nagy testvére, és végülis annyival nem kisebb! Engem meg igazán az nem zavar, hogy nem retina! Nekem annó a 3G-s Iphone is bőven megfelelt! :)

Gamertag: Vasy09

(#305) Vasy09 válasza Hami33 (#303) üzenetére


Vasy09
őstag

Amúgy te melyiket vetted meg? Mármint mekkora tárméretűt? Csak mert először úgy gondoltam, hogy elég a 16Gb, de ahogy itt olvasgatom a fórumokat, lehet mégis csak kéne a 32Gb, mivel ugye sajna ezek nem bővíthetők! :(

Gamertag: Vasy09

(#306) dani3l válasza balika333 (#300) üzenetére


dani3l
őstag

Hat engem pl mindegyiknel elkapott az erzes.. :D Elöször iPadet akartam, aztan most, hogy kijött a Mini is, mostmar mindegyik tetszik, mindegyiknek van elönye-hatranya is, szoval eleg nehez dönteni.. Szerencsere eddig ellent birtam mondani magamnak es egyelöre meg ugy nez ki tudom is tartani magam, de ki tudja meddig, meg hogy akkor mi lesz.. :D

(#307) tomi5244 válasza Vasy09 (#305) üzenetére


tomi5244
őstag

Nekem is ez a dilemmám, 16 vagy 32 :F Jó lenne tudni mennyi hely van egy "szűz" original ipaden, tehát, hogy mennyi helyet foglal az op. rendster és, hogy mennyi marad az appoknak, zenéknek, fotóknak stb...

[ Szerkesztve ]

(#308) dani3l válasza tomi5244 (#307) üzenetére


dani3l
őstag

Talan ez a hsz segit. Kb 4 giga minusz az oprendszer miatt. :)

(#309) tomi5244 válasza dani3l (#308) üzenetére


tomi5244
őstag

Köszi!

Akkor a 16 os alapból 12-vel indul. Ezzel még el lehet éldegélni szerintem, csak ha az ember esetleg később túl akar adni rajta lehet a 32 gigás kevesebb buktával adható tovább, mert azokra nagyobb a kereslet. :D

(#310) dani3l válasza tomi5244 (#309) üzenetére


dani3l
őstag

Attol függ, mire kell, nyilvan aki filmeket akar nezni rajta, annak lehet, hogy kicsi lesz a 16-os, de akinek föleg netezeshez/olvasashoz/dokumentumok nezegetesehez es hasonlokhoz kell, annak eleg lehet.

Tovabbadas szempontjabol erdekes kerdes, en pont forditva latom. De majd megmondja valaki, aki mar adott tovabb hasznalt iPad-et. :)
Eleve a nagyobbat joval dragabban veszed meg, es biztos, hogy nem tudod annyival dragabban eladni. Igy maris többet buktal rajta, mint a kisebbel. Tovabba szerintem aki hasznaltan vesz ilyesmit, annak az ar is szamit, tehat ilyen szempontbol szerintem hamarabb elpasszolsz egy 16-ost olcsobban.

Szoval szerintem csak az esetleges kesöbbi eladhatosag miatt nem eri meg nagyobbat venni, tenyleg csak akkor, ha szükseg van ra.

(#311) tomi5244 válasza dani3l (#310) üzenetére


tomi5244
őstag

"Szoval szerintem csak az esetleges kesöbbi eladhatosag miatt nem eri meg nagyobbat venni, tenyleg csak akkor, ha szükseg van ra."

Persze! Ez így van, rosszul fogalmaztam. Talán túl a jövőbe akarok látni, mi lesz akkor ha el kell majd adni. :) Úgy vagyok vele ha 16-ost megvenném maradna még pénzem tokot és egy táskát is venni. Majd meglátom, a decemberi árak fognak dönteni.

[ Szerkesztve ]

(#312) Vasy09 válasza dani3l (#310) üzenetére


Vasy09
őstag

Na igen, én is csak a filmek miatt gondolnám a 32-est, mert az a pár könyv nem hiszem, hogy olyan sokat fog foglalni majd! :) Viszont a filmeknél se muszáj ugye annyit rajta tartani, lehet azokat cserélgetni is! :) Igazából a kényelem az, ami a döntő, hogy mennyiszer akarom majd rádugni a gépre, hogy rátöltsem a filmeket. :) Viszont nem fog leesni a karikagyűrű az ujjamról, ha esetleg naponta vagy kétnaponta kell! :) A másik meg, hogy amúgyis sorozatokat szeretnék nézni rajta melóhelyen, amikor időm engedi, azok meg egyenként nem foglalnak olyan sokat! :) Nem tudom, ezen még agyalok, decemberig még van időm! :) addig kiokumlálom, hogy melyiket hozza a Jézuska! :)))

Gamertag: Vasy09

(#313) Hami33 válasza Vasy09 (#305) üzenetére


Hami33
aktív tag

Nekem 16os van. Amire használom bőven elég! Iphone is 16 os. Igaz mindkettőt netezni használom főleg meg játékra! Nem vagyok egy gyűjtögetős fajta úgyis törlöm ami nem kell! Csak a legjobb Appok maradnak meg. Ha meg megszeretem a minit jövőre veszek retinást ez meg lesz a párom játékszere!Pár film így is ráfér! Úgyis egyszer nézek mindent meg. Szóval akinek sok zenéje,dokumentuma,fotója van vegyen 32 est , hétköznapi fogyasztóknak elég a 16 os.

[ Szerkesztve ]

(#314) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Hai!

Gondolkozom egy ilyen kütyü megvételén (még lehet hogy az iPad 3rd gen lesz, mert abból a 32GB-os annyi, mint a 4gen iPadből az indulóár), mert a netbookomat meghaladta az idő. Ezzel is csak netezgetek ha nem akarom bekapcsolni az asztalit, akkor arra egy táblagép jobb.

Viszont blogolok elég sokat, ezért kellene nekem egy magyar kiosztású billentyűzet is: Kérdésem az, hogy milyen billentyűzetek használhatók? Minden ami BT képes vagy csak a dedikált eszközök? A Logitech megoldásai nagyon tetszenek, de minihez még nincsenek, ráadásul magyar kiosztású sem létezik. Pedig a kinyitható tok+billentyűzet hatalmas ötlet.

Egy USB-s billentyűzet (átalakítóval) működne? Gondolom alapból nem, de JB-vel menne?

Sajnos ez olyan sarkalatos pont, ahol a Google Nexus jobban teljesít, mert ott nyafogás nélkül bármilyen billentyűzet használható. Azért a blog posztjaimat nem akarom képernyőn keresztül beverni a gépbe.

(#315) bobooo válasza Stauffenberg (#314) üzenetére


bobooo
addikt

(#316) madgie válasza Stauffenberg (#314) üzenetére


madgie
titán

Tudtommal szinte bármilyen BT billel elmegy ez is, de nekem tökre bejött az üvegkopogtatás is, nagyjából 75-80%-os sebességgel írok az iPad-en.

(#317) Hami33 válasza tomi5244 (#309) üzenetére


Hami33
aktív tag

Jelentem a 16g Mini 13.7 ről indul;) most néztem meg. Most már Miniről írok. Nagyon fogom szeretni.

[ Szerkesztve ]

(#318) Stauffenberg válasza bobooo (#315) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ezzel csak az a baj, mint a Logitech megoldásával. Kizárt, hogy valaha az életben lesz magyar kiosztású...

madgie: Kisebb szövegeknél nekem sem akadály tapicskolni az üveget, de azért egy méretesebb blogposztnál már a hajamat tépem tőle. Tudom, mert egyszer magammal vittem egy kölcsön példányt a több napos vidéki kiruccanásomra. Meg van nálunk céges példány is, szoktam vele a benti kanapén tehénkedni.

Viszont ha bármilyen BT billentyűzettel elketyeg akkor keresek egy kicsi és hordozható példányt. Már csak azt kell eldöntenem, hogy túl tudom-e tenni magam az iPad mini fos felbontásán. Ilyen PPI-vel operál a netbookom is és nem szeretem. Szóval lehet egy iPad 3gen lesz belőle.

Szerk: Tudom hülye kérdés, de virtuális billentyűzetből létezik egy értelmes magyar kiosztású? Mármint ami rendesen, minden magyar ékezetes billentyűt a maga helyén jelenít meg. A céges vason nincs ilyen, nem is nagyon néztem iTunes-ban, hogy van-e. Viszont Androidon is eddig olyanokkal talélkoztam amik tök bénák, mert az ékezeteket kivágja egy kupacba, meg ilyenek. Ha gépelek akkor nem akarok minden ékezettel külön pöcsölni.

[ Szerkesztve ]

(#319) madgie válasza Stauffenberg (#318) üzenetére


madgie
titán

Ezt a bt billes dolgot azért más is erősítse meg, én csak olvastam róla, nem használtam még semmilyet :)

Szerk: ha ez segít az ipad döntésben: én is egyre kevésbé tolerálom a kis dpi-ket, mióta iphone 4-em van. Szabályszerűen fapadosnak tűnik ugyanaz a rendszer ipad 2-n a pixelek, élek, ferde vonalak miatt.

Szerk 2: nincs értelmes magyar kiosztás, de ha megtanulod, hogy mondjuk az "o" betűn gyorsan felhúzod az ujjad, akkor "ó" lesz, akkor hamar belejössz (ö és ő átlós felhúzásnál lesz, rutinból mennek ezek majd egy idő múlva)

[ Szerkesztve ]

(#320) ROBOTER válasza madgie (#319) üzenetére


ROBOTER
addikt

Valószínű, mert nekem az Apple BT billentyűzettel ment az iPad is, és megy vele bármilyen win/linux/android is, tehát eléggé szabványosnak kell lennie. Ugyanez igaz a magic mouse-ra, még a suhintásokra is vannak driverek több oprendszer alá. A durva, hogy az asztali PC-be dugott BT Key kb. egyidős magával a BT szabvánnyal, olyan ősrégi, már csak a nyáklap van meg burkolat nélkül, de működik. :)

Innen úgy sejtem, hogy visszafelé is igaz a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#321) Hami33


Hami33
aktív tag

Belefutottam egy jelenségbe. Mikor egy weboldalra ránagyítok akkor egy fekete csíkot tol be a képernyőre közép tájra ami a weboldal vízszintes pozícióját mutatja elvileg,de miért nem a kijelző alján van miért rakja be majd középre?? Mikor nem érek a kijelzőhöz nincs ott,de mikor hozzáérek vagy görgetek lefelé betolja a fekete csíkot ami elég zavaró a kijelző majdnem a felénél. Ez a jelenség mind álló vagy fektetett helyzetben megjelenik. Tapasztalta ezt más is vagy ez természetes dolog??

(#322) Hami33


Hami33
aktív tag

Érdekes hogy a Safari újraindításakor a jelenség eltűnt ! Gondolom szoftveres baki ami néha előjön . Másnál volt ilyen?

(#323) balika333


balika333
tag

Én még nem találkoztam vele. Valami bug lehet. Olyan mint, hogy nekem ez a fórum könyvjelzőből nem jön be, a betöltés felénél kilép a Safari :S 10-ből 8 alkalommal ezt csinálja. A mobilnézet hibátlan. Probléma van a rendszerben :D

Samsung Note 22 Ultra

(#324) Hami33 válasza balika333 (#323) üzenetére


Hami33
aktív tag

Most nekem sem jelentkezik szerencsére ez a jelenség!

(#325) Tibee86 válasza balika333 (#323) üzenetére


Tibee86
veterán

Prohardver alól fórumozz, akkor nem fog kidobni. iOS6 óta nem szereti valamiért nagyon a Mobilaréna fórumot a Safari.

(#326) Vasy09 válasza Hami33 (#313) üzenetére


Vasy09
őstag

Igen, ezen gondolkodtam én is! Mert alapból szerintem nekem is elég lenne a 16Gb! Az Iphone 5-öm is az, és bőven sok! :)

Gamertag: Vasy09

(#327) jacis válasza z0d1AK (#279) üzenetére


jacis
nagyúr

Üzemidő milyen? (a cikkben erről miért nincs szó?? :( )
Két hét múlva veszek én is egy feketét.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#328) z0d1AK válasza jacis (#327) üzenetére


z0d1AK
veterán

Múlt héten pénteken vettem, akkor volt 76%-on bekapcsoláskor, hétfő este kellett töltőre tenni, akkor merült le. Azóta nem volt töltőn, mint 52%-on van, igaz minimális fényerővel. Reggelente és délután buszon a Terápia részeit néztem, emellett keveset neteztem, játszottam. De így kb egy hetet gond nélkül elmegy, persze nem árt 3-4 naponta tölteni erőteljesebb igénybevétel esetén, de így viszont nagyon is jó, talán még az iPad 3-nál is jobban teljesít.

Két hét múlva talán már az enyémet is megvehetnéd, úgyis csak tesztre vettem. ;]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#329) jacis válasza z0d1AK (#328) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez jól hangzik :)
Majd Rád írok ;)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#330) jacis


jacis
nagyúr

Amúgy soha nem gondoltam volna, hogy a nagy iPad helyett egy ilyen minibe szeretek bele.... viszont ma kézbe vettem az MM-ben és annyira kézre áll nekem, hogy a gépelés is teljesen kényelmes vele míg a nagy valahogy nem állt annyira a kezemre mint a mini.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#331) balika333 válasza Tibee86 (#325) üzenetére


balika333
tag

Köszönöm ki fogom próbálni :))

Samsung Note 22 Ultra

(#332) jacis


jacis
nagyúr

Valamiért nem nagyon pörög ez topik... lehet, hogy tényleg ennyire érdektelen a nép eziránt az eszköz iránt?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#333) Stauffenberg válasza jacis (#332) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hát én elvesztettem az érdeklődésem... minél többször tapogatom annál dühösebb vagyok! :D

Mert tökéletes formátum, tökéletes a mérete, súlya és a vastagsága, komolyan nagyon el van találva az ergonómiája. De a képernyő felbontás engem elborzaszt.... nekem ez nagyon kevés. Az Androidos konkurencia ennél jóval jobb képernyőket képes beletenni még jóval alacsonyabb árkategóriákban is (50-60k körül is kapsz jobbat, szebbet).

Majd akkor térek vissza a témára amikor kap egy normálisabb felbontású kijelzőt. Nem kell nekem retina, de legalább 1280*960 vagy ilyesmi azért elkélne mellé. Akkor a PPI bejönne egy élvezhető szintre.

(#334) jacis válasza Stauffenberg (#333) üzenetére


jacis
nagyúr

Én is olvastam, hogy milyen gyenge a felbontás , de tegnap amikor megnéztem nem tűnt olyan rossznak.
Mielőtt megveszem újra megnyomkodom és ezt is újra megnézem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#335) Touch-ko válasza jacis (#332) üzenetére


Touch-ko
őstag

Igen, valoban gyenge az erdeklodes. Nalunk mar csak 2 hetet kell varni, mert akkora hiany van belole...

(#336) jacis válasza Touch-ko (#335) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem tudom ez mennyire általános, mert itt Kecskeméten a MM-ben meg az edigitalban is van bőven belőle.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#337) ROBOTER válasza Touch-ko (#335) üzenetére


ROBOTER
addikt

Szerencsés ország!

(#338) dani3l válasza jacis (#332) üzenetére


dani3l
őstag

Szerintem az is benne lehet, hogy mar elegge karacsony elött vagyunk, inlyenkor kevesebben vasarolnak, inkabb megvarjak a karacsonyt.
Nem lennek meglepve, ha utana tömegesen tünnenek fel a friss iPad Mini userek..

[ Szerkesztve ]

(#339) Hami33


Hami33
aktív tag

Nekem bejött a Mini nagyon szuper eddig az akkumlátor is jól bírja. Akinek van használja nincs vele baj;) nem kell romolgatni minden megy rajta ! Eddig nem bántam meg hogy megvettem ebben a méretben jobb nincs!Nem bántam meg ,hogy nem a 4 et vettem! A kijelző felbontása sem rossz teljesen elégedett vagyok vele. Mini 2 retina ha kijön akkor örökli a párom;)))!volt androidos tabletem meg van is a családban.Katasztrófálisak milyen körülményes használni őket . Akadnak, fagynak stb.a chip.de oldalon a 100 as tablet best of listán az első a Mini megelőzve minden tabletet! Mivel tökéletes nincs jövőre lesz retinás!

[ Szerkesztve ]

(#340) Touch-ko válasza Hami33 (#339) üzenetére


Touch-ko
őstag

Az Android nem laggol mar eleg regota. Legalabbis ezt mondjak azok akik Jihad-ot hirdettek az Apple forumok ellen a mobilarenan:)

En is kiprobaltam, es mivel nekem korabban is volt (van)az original iPad, es a New iPad is, igy kicsinek tunt. Lehet, hogy karacsonyra veszek egyet a hugomnak. En maradnek a 10 colnal.

Mindenesetre hasznald egeszseggel!

(#341) Stauffenberg válasza Touch-ko (#340) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én nem állok sem az iOS sem az Android oldalán, szerencsére mindkettőt ismerem. Androidnál a 4.1 Jelly Bean hozta meg a nagy áttörést ezen a téren, mert a rendszerbe implementálták a project butter-t, ami teljesen megváltoztatja a rajzolás menetét.

Eddig az iOS és az Android között az volt a fő különbség, hogy az iOS-ben a fő prioritást a futó folyamatokban mindig a képernyőre rajzolás jelenti, ezért ritkák ott a megakadások (viszont hazudik aki azt mondja, hogy iOS-en ez ismeretlen fogalom). Az Android ezzel szemben egy PC oprendszerhez hasonlóan mindennek egyforma prioritást oszt ki, így az iOS-el ellentétben a háttérben futó alkalmazások sem lassulnak le (ezért volt mindig is jobb a multitaskingban, aminek a képernyőre rajzolásban előforduló megakadások voltak az eredményei).

Eddig ezt egy módon lehetett kiküszöbölni: Egy értelmetlenül erős több magos hardverrel.

Persze most már más a helyzet, a 4.1 Jelly Bean egy közepes/alsó kategóriás vason is gördülékenyen fut, mert a project butter folyamatos 60 fps megjelenítést garantál (persze megeshet, hogy egy futó folyamat/alkalmazás többet emészt fel a kelleténél és így is megakadhat, de ez már ritka, viszont a target frame rate 60 fps amihez teljesen korrektül tartja is magát).

Az Androiddal elleni sztereotípiák az 1.5, 1.6 és 2.1, 2.2 idejéből maradtak fenn, amik tényleg vacak szarok voltak (én is megjártam őket és nem kívánnám újra). Hihetetlen, hogy ezekkel a rendszerekkel még tavaly is adtak ki telefont nagy és neves gyártók... nem csoda, hogy sokan sikítófrászt kapnak a zöld robottól.

[ Szerkesztve ]

(#342) jacis


jacis
nagyúr

Ma újra megnéztem a MM-ban. Direkt a kijelző miatt mentem. Szerintem nem rossz a felbontás bárki bármit mond.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#343) Stauffenberg válasza jacis (#342) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Akkor ez neked való. Nekem sajnos ez túl alacsony felbontású. Vagy csak a céges iPad 3 kényeztetett el élességgel.

(#344) Touch-ko válasza Stauffenberg (#341) üzenetére


Touch-ko
őstag

Nemtudom en pont ezt hallgatom mar 2.3.x ota. Az android nem laggol. Aztan 3.0 ota pedig, mar egyaltalan nem laggol, viszont 4.0 ota mar smooth-abb mint az iPhone-om, es most pedig, mar a gondolatomnal is gyorsabb...

Viszont ha most ez igy van, es sikerult behozni a lemaradast, akkor gratulalni tudok tenyleg, mert 2008 ota eloszor sikerult elerni ezt!

(#345) Stauffenberg válasza Touch-ko (#344) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Igazából az a gond, hogy az okostelefonos piac teljesen átalakult, régen akinek szüksége volt ilyesmire az vett egy PDA telefont és azzal szemben az volt az elvárás, hogy okos legyen és stabil. Most meg mi az EGYETLEN EGY igény egy okostelefonos oprendszerrel szemben? Legyen gördülékeny a kezelőfelület és semmi egyéb nem érdekli a vásárlók többségét... ehhez jönnek még a marketing által formált egyéni preferenciák. Ha dolgoztál kereskedelemben vagy marketingben, akkor tudod, hogy a vásárlók 90%-át nem érdeklik a tesztek, benchmarkok meg a fórumok ahonnan informálódhat, hogy jól választ-e a vásárlásnál.

Ennek ellenére szeretnek a témában totál síkhülyén mindenhol hangot adni annak, hogy milyen jól választottak és mekkora pénzügyi zsenik, mert ők megtalálták a legjobb vételt. Velük vannak tele a fórumok roskadásig és fanboy a nevük, akik mindig azért rajonganak amit éppen birtokolnak.

Rá kell nézni egy oprendszerre és eldönteni, hogy kinek melyik jön be. Számomra telefonban az Android, mert az egész struktúrája sokkal inkább megfelel az igényeimnek. Vannak előnyei az iOS-el szemben, míg az iOS-nek is vannak az Androiddal szemben. Én mérlegeltem, nekem az Androidra van szükségem és mellé teljesen telibe tojom, hogy néha megakad egy miliszekundumra az 570 kontaktos telefonkönyvem görgetése. Ez engem a használatban a legkevésbé sem korlátoz. Nekem nincs 4.1 Jelly Bean eszközöm, de fogdostam már pár ilyet és tényleg meggyőző.

Táblagépnél más a helyzet, ott mások az elvárásaim és ott például az iOS jobban megfelel az igényeimnek. De nem azért, mert az gördülékenyebb (igaz ez kétség kívül pozitívum, de a néha meg-meg röccenő görgetés még nem akadályozna a használatban, még így is folyékonyabb a böngészés, PDF olvasás, stb mint egy bármilyen notebookon).

Az meg, hogy az Android mostanra érte el a folyamatos gördülékenységet... hát ez van. A többséget eddig sem izgatta, akit igen az vett helyette egy iOS eszközt, aki meg eleve már iOS eszközben gondolkozott az csak azért fikázódik, hogy igazolja magát, mert ha teljesen "smooth" lenne az Android, akkor sem venné meg azt a készüléket.

(#346) zharmat válasza z0d1AK (#328) üzenetére


zharmat
csendes tag

Kedves z0d1AK!

Pár mondattal le tudnád írni, hogy milyen módon nézed az általad említett filmeket? Gondolom nem konvertálgatsz...

(#347) z0d1AK válasza zharmat (#346) üzenetére


z0d1AK
veterán

A Terápiát néztem rajta, MP4-ben töltöttem le, úgy megy gond nélkül.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#348) zharmat válasza z0d1AK (#347) üzenetére


zharmat
csendes tag

Köszi. És egyáltalán nem merült még fel, hogy mkv, avi fileket nézd az ipadeden?

(#349) z0d1AK válasza zharmat (#348) üzenetére


z0d1AK
veterán

De, az mkv volt az első, azonban az nem akart menni amit letöltöttem, valamiért a hang kodek nem tetszett neki és reggel indulás előtt nem akartam vele szöszölni.
Amúgy eladtam az iPad 3-at ma, így most az iPad Mini az első számú, talán majd a Nexus 10 váltja hamarosan.

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#350) tomi5244 válasza z0d1AK (#349) üzenetére


tomi5244
őstag

Szabad tudni mennyiért ment el az ipad és, hogy milyen típusod volt? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.