Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Bone123 válasza Youri (#197) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

A piaci nyomás (beleértve Microsoft, keleti retinások, Nexus program stb) miatt minden bizonnyal kijön majd. A kínai pincegyártók is előálltak már HD+ tabokkal (és nem mellesleg ugyanazokat a minőségi alkatrészeket teszik bele, mint fejlettebb társaik), szóval egyértelmű, hogy csak a nagy felbontás lesz jövőre versenyképes. A legkevésbé sem káros az árverseny, szerintem most $500-on a legkevesebb hasznot fizeti a vásárló az Apple-nek az új új iPadélrt, annyira fejlett alkatrészeket kap az árért. És ami a Nexus programot illeti, sztem jövőre a Motorola, Sony és HTC is csatlakozni fog, mert a Googlenek fontos a partnerkapcsolat fenntartása. Tehát folyamatosan el leszünk látva minőségi és kompetitíven árazott termékekkel, és mint vásárló, remélem ez a tendencia meg is marad. Nem kell félteni a gyártókat, a nyomás az innovációért csak jót tehet a szegmensnek.

[ Szerkesztve ]

(#202) twine válasza Zoja™ (#192) üzenetére


twine
addikt

:R :K

(#203) Bone123 válasza Youri (#200) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Hogyne vették volna, a szegmens 41%-t droid tabok teszik ki, ennek csak negyedéért felelős az Asus (N7 & TF család együttvéve).

(#204) dreamdancer válasza Bone123 (#201) üzenetére


dreamdancer
őstag

A minimális nyereséggel vagy egyenesen vesztességgel adott termékek hosszabb távon kifejezetten károsan hatnak a versenyre, ez elég régóta közgazdasági alap, nem véletlenül tiltják a dömpingárakat. Az Amazon vagy a Google megengedheti magának, hogy csak az alkalmzáson keressenek, a gyártók azonban nem.

Igen, a Nexus jó az aktuális partnernek, az LG is tuti sikerekes lesz a Nexus 4-gyel, de az is biztos, hogy az összes többi csúcsmodel eladása (amin a profit nagy része van) meg fog padlózni. És oké, nem kell félteni a gyártókat, de a Samsung kivételével eddig se volt sok nyereségük, sőt, na akkor ebből vegyünk még le... Nézd meg, az elmúlt 5 évben hány régi motoros szállt ki a mobilüzletágból, Ericsson, Siemens, Panasonic, Sharp, Palm és még sorolhatnám. Igen, csavarják csak tovább a prést, majd lehúzza a redőnyt a Sony Mobile, a HTC és a Motorola is, tényleg ez tesz jót a versenynek.

Közben az Apple tonnaszámra talicskázza haza a pénzt és jól elvannak.

Nem a lényeg a fontos.

(#205) Zjunior válasza kovsol (#191) üzenetére


Zjunior
veterán

Vatera vagy itt Ph-n is 85k újonnan bontatlanul!;)

Zooja!
Maximálisan igazad van!
Én is ezt vallom és írom h mi köze ennek a versengésnek az adott topichoz?
Nem csak itt de mindenhol ez megy, pláne ami Apple:(

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#206) Youri válasza Zjunior (#205) üzenetére


Youri
veterán

Akkor hasonlítsd olyan N7 árhoz, mert a N7 a media marktban 80, itt a HA-n nem annyi...

RTX ON

(#207) Bone123 válasza dreamdancer (#204) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Ez egész egyszerűen feltételezés, míg a kézzelfogható bizonyíték van az Asustek Nexus 7-ből adódó bevétel- és piaci részesedés növekedésére. Ez vadkapitalizmus, és aki lemarad, annak annyi, ám a Nexus program lehetőséget ad a piacnak széles körben megismerkedni adott gyártó termékeivel - a Nexus 7 előtt pl. a geekeken kívül nem sokan hallotak a Transformer Pad vagy Padfone sorozatról, ám azóta azok is jobban fogynak.

Talán az LG-nek lesz a legkisebb közvetlen bevétele Nexus készülékek után (de tudása alapján nem is az a csúcstelefonjuk), mégis mennyire éri meg nekik a Nexus partnerkapcsolat? Pár hete kiszivárgott egy belső Samsung jelentés, amely az LG-t nevezte meg a jövő év legnagyobb riválisának Android fronton. A Samsung is a Galaxy Nexusra építette fel az idei csúcsmodelljeit, és a tabletpiaci áttörést is a Nexus 10-től várják, ami ha jól szerepel - és miért ne tenné - egy sor retina kijelzős Samsung tab követi majd.

A Nexus maga a hosszútávú befektetés a partnergyártóknak, és szó van a Sony, HTC és Motorola csatlakozásáról is. De még az Apple, a Google és a Samsung agresszív termékkínálata sem tudja megakadályozni olyan kicsit megerősödését, mint a Huawei vagy ZTE. És ha ők erősödnek, akkor valamit csak jobban csinálnak, mint a HTC, noha könnyű annak hanyatlását a megacégekre fogni.

A Nexus programmal nyer a vásárló, mert csúcskategóriához jut mérsékeltebb áron, a partner cég, mert rövid és hosszútávú haszna is származik a kapcsolatból, és az egész szegmens, mert versenyre és fejlesztésre kényszerül az iparág, jobbnál jobb termékeket kidobva. Nem véletlen, hogy válság idején is növekszik a piac, pont ez a versenyszellem szüli ezeket az elképesztően jó készülékekket. Hogy az iPad Minit már-már lesajnáljuk kijelzője miatt, mert annyira jó a konkurencia, ennek a pozitív eredménye.

[ Szerkesztve ]

(#208) Touch-ko válasza twine (#194) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ne ertsd felre de magyar fizetesek nem eletkepesek es sokan inkabb az olcsobb androidos kutyuket valasztjak mert az iphone dragabb.

Szerintem mar eljutottunk arra a szintre ahol mar nem nagyon van tovabb fejlodni. Szerintem a mai keszulekek egy reszeben (iPhone HTC, vagy Samsung) mar benne van minden amire szukseg van.. Egyszeruen egyre nehezebb lesz kitalalni barmit is.
Szerintem a jovoben is meg fogja tartani az innovator szerepet az Apple. Viszont teny hogy egyre kevesebb dolgot lehet beletenni egy telefonba mert minden van mar bennuk.

Apple fankent az iPad mini szamomra nem elonyos pont ugy ahogy a tobbi 7-8 colos androidos csodamasina sem.

(#209) Zjunior válasza Youri (#206) üzenetére


Zjunior
veterán

:)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#210) Youri válasza Zjunior (#209) üzenetére


Youri
veterán

visszaküldelek egy hsz értelmezésre...

RTX ON

(#211) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Ennél a 3G-s Nexus is jobb lesz,mert olcsóbb. :DDD Nálam az a tuti befutó.

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#212) Иван válasza zshal (#58) üzenetére


Иван
őstag

Obvious troll is obvious.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#213) twine válasza Touch-ko (#208) üzenetére


twine
addikt

csak az első bekezdést reagálnám le...
Részben igaz amit mondasz, de azok az emberek akikkel dolgozok, Prada, Gucci,Louis Vuitton táskákban hordják a telefonjaikat...(jelzem,,nem én,hanem ők) :)) (amit fentebb írtam hogy oktatás,,,az alatt ne "történelem szakos pedagógusokat" érts :DDD ;) /sajnos,,,bár őket fizetnék meg ennyire/ :U
Nem akartam erre eddig kitérni, és véleményt alkotni..."Mindegyik" (enyhe túlzással) kezében hamarabb jelent meg az Iphone aktuális új verziója,mint a szolgáltatóknál(külföldi munkákból,turnékból,,etc hozták haza őket)
Ezért is meglepő számomra, és ezért tartottam "reprezentatívnak az általam látott/hallottakat",,,hogy "ők"(akik eddig divatból, és nem kimondottan tudatosan,felhasználás függvényében vásároltak) nem "5-ös almát" vesznek,vagy terveznek venni, hanem felső kategóriás Droidot mostanság...
na mindegy is....ettől még nem szentírás amit mondok

Az összes többiben(fejlettségi szint) egyetértünk... :K :R

[ Szerkesztve ]

(#214) Youri válasza Touch-ko (#208) üzenetére


Youri
veterán

Nekem még lenne pár ötletem, amik elférnének a tabletekben, és itt nem a 2^n+1 magos procikra gondolj, de szerintem a fejlődésük elején járnak még. Az meg, hogy az Apple marad az innovátor, már ott sem feltétlen állja meg a helyét, hogy a termékbemutatójukon azt bizonygatták, hogy jobb, mint a konkurencia. Nincs Jobs, az ötletek előbb-utóbb elapadnak

RTX ON

(#215) twine válasza Youri (#214) üzenetére


twine
addikt

Egyszer régen, még a Win3.1 és Win95 váltás környékén olvastam egy cikket amiben a számítástechnika jövőjét boncolgatták..
Ott írták,(sajnos nem tudom szó szerint idézni ennyi év távlatából), hogy akkor mondhatjuk, hogy elértük a fejlődés csúcsát, amikor "természetes" lesz használni bármely eszközt/felületet "előképzettség" nélkül....
Sokszor eszembe jutnak ezek a sorok mostanság....úgy érzem alakul...pár év és megvalósul.... :U

[ Szerkesztve ]

(#216) marvikk válasza Gilberto (#178) üzenetére


marvikk
csendes tag

amolyan general trasheles gyanant :D

(#217) ESP


ESP
senior tag

Jónak tűnik!

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#218) Rhamonis


Rhamonis
csendes tag

én amint tudom megrendelem ezt a ketyerét, nekem tetszetős, sosem volt még iOS alapú készülékem, mindig csak a fránya droid.... +egy Bada OS (Wave I), a belseje is elég nekem, + egy alapabb gépet veszek elsőnek (16giga wifi), így tapasztalásnak meg beleásni magam ebbe a világba tökéletes lesz :)

GO MAGIC !!! Old ways....

(#220) Touch-ko


Touch-ko
őstag

En tegnap vegre talaltam idot, hogy kiprobaljam egy Apple Store-ban.
Mivel hasznaltam elso gen. IPad-et, es most a New iPad-em van, igy erezhetoen kulonbozik a kijelzo minosege. Valahol a ketto keszulek kozott van, ertem ezt a ppi ertekre. Kulsore szep lett, a kerete ugyanolyan mint az iPhone5-e. kulsore tetszik, nagyon szep, viszont ezzel a merettel az iPad utan en nem tudok mit kezdeni. Valoszinuleg aki eddig vett 9,7colos iPad-et, az nem fog venni kissebb kijelzos termeket. Szamomra nem elonyos, viszont nagy ra a kereslet, igy van ra piaci igeny.

(#221) ESP válasza Bone123 (#219) üzenetére


ESP
senior tag

Ez mi a túró ?

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#222) Youri válasza ESP (#221) üzenetére


Youri
veterán

Nem túró, pisztácia

RTX ON

(#223) Bone123 válasza Youri (#222) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Pisztácia kifogyott! Van vanília, tutti-frutti, karamell, rumos dió és kávé.

(#224) Ck. válasza mrhitoshi (#132) üzenetére


Ck.
addikt

Valóban nem több nyugaton a fizetés, csak éppen UK-ban minimálbérrel hazaviszek átszámítva cirka 300 ezret, addig ugyanez itthon a 80 ezret se éri el. És szerintem a minimálbérhez nem kell felsővezetőnek lenni...legalábbis nekem biztos nem.

[ Szerkesztve ]

(#225) dani3l válasza Ck. (#224) üzenetére


dani3l
őstag

Azert nem minden ennyire egyszerü. Valoban jol hangzik, hogy negyszer annyi a minimalber, de azert dragabb az elet is. En ugyan ausztriaban elek, nem ukban, de a lakas többszöröse az otthoninak, biztositas ugyszinten, kaja szinten, tömegközlekedes is. Ettöl függetlenül teny, hogy meg igy is jobban kijön az ember, de azert nem lehet csak ugy a fizetest összehasonlitgatni..

Szerk.: egyebkent nem lepödnek meg, ha ez az elsö ~200 off hsz csak ugy eltünne a Mini topikjabol.. :DDD (Mellesleg nem is lenne baj..) Lassan ugyis elkezdenek szalingozni a szemelyes tapasztalatok szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#226) Иван válasza Ck. (#224) üzenetére


Иван
őstag

Ez a 300 ezer forintos minimálbér jól hangzik, de Londonban a külkerületekben (3-4-es zóna) egy másfél szobás lakás havi bérlete 1000+ font körül mozog.

Kiló kenyér másfél font, csapolt sör 4-5 font, Tfl bérlet 130 font.

Így tessenek számolni. Jobban élnek az tény, de ott sem röpködnek az iPadek minden generációváltáskor a minimálbéreseknek. :U

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#227) Zjunior válasza Bone123 (#223) üzenetére


Zjunior
veterán

Akkor kérnèk vaníliát tutti fruttit és pisztáciát!!!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#228) McNamara válasza Иван (#226) üzenetére


McNamara
Ármester

Ez így van, de azért ott elöbb veszik meg a minimálosok mint nálunk.

(#229) Иван válasza McNamara (#228) üzenetére


Иван
őstag

Igen, de nem kell azt hinni, hogy a UK-ben minden minimum wage-es rohant iPad minit venni. Csak ezt a tévhitet akartam eloszlatni.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#230) Dany007 válasza Иван (#229) üzenetére


Dany007
veterán

Persze, hogy nem. Ez nagy hiba szokott lenni az összehasonlításoknál.
Azt kell megnézni, hogy az aktuális átlagfizetésből miként és hogyan rohanhatnának venni!

A minimálbéres itthon szerintem még telefont se vesz ha megakar élni egyedül.
Ugye, jelenleg a nettó minimálbér itthon 60.915 Ft. [link]
Ha ennyiből akarsz megélni, akkor biztos, hogy még csak telefonra se fog jutni, nemhogy tabletre, főleg nem iPadre. : ) Nyilván kint is hasonló a helyzet minimálbér esetén.
Ezért teljesen fölösleges ezeket hasonlítgatni. Inkább a nettó átlagfizetést kéne megnézni.

(#231) Zjunior


Zjunior
veterán

IPad mini van raktáron Xms-ben...
Ha érdekel vkit:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#232) Иван válasza Dany007 (#230) üzenetére


Иван
őstag

Itthon nem tudsz semmit venni minimálbérből, kint meg 2-3 évengte belefér egy-egy új kütyü. Ez a különbség. Ott hó végére mindig marad egy pár lyukas penny, ami félrerakható. Itt meg kb faszagyerek vagy, ha nullszaldóra kijössz.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#233) randras


randras
veterán

Bementem a Deák Téri Apple valamibe megnézni az iPad Minit-, nem lötyögött, nem zörgött ezen semmi. :F

Patent az egész, ahogy elvárnám. Mostanra kiderült valami szériahiba?

szerk.: 4 darab volt kirakva, egyik sem lötyögött.

[ Szerkesztve ]

(#234) Youri válasza randras (#233) üzenetére


Youri
veterán

én nem hallottam róla

RTX ON

(#235) fordfairlane válasza randras (#233) üzenetére


fordfairlane
veterán

Erre a gomblötyögés dologra lettem volna én is kíváncsi. Nem lehet, hogy a mobilaréna valami mást tesztelt? Ájped from Beijing? :DDD

x gon' give it to ya

(#236) Иван válasza randras (#233) üzenetére


Иван
őstag

Simán lehet, hogy pont az ő tesztpéldányuk lett elgyártva. Ez a pech.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#237) Zjunior válasza Иван (#236) üzenetére


Zjunior
veterán

Szombatra megjön a Mini és akkor majd megmondom!:))
Mennyire Lötyög! :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#238) Youri


Youri
veterán

[link]
Ne tévesszen meg senit a címben szereplő Mac Mini, iPad-ról van szó :)

RTX ON

(#239) Hami33 válasza Youri (#238) üzenetére


Hami33
aktív tag

Olvasgatom én is hogy jön a retina Mini ;) de őszre jósolták. Igaz a minit meg jövő tavaszra erre kijött most. Gondolom karácsonyra össze kelett dobni valamit aztán tavasszal kikupálják;))

(#240) dani3l válasza Hami33 (#239) üzenetére


dani3l
őstag

Eleg valoszinütlennek tartom, hogy tavasszal mar hoznak is ki az uj Minit, szerintem nem veletlenül pakoltak at mindent öszre, nem lennek meglepve, ha tavasszal semmi ujat nem adnanak ki. Egyaltalan mi ertelme lenne kevesebb mint fele evvel a mini utan piacra dobni a következöt? Mondjuk Applenel soha nem lehet tudni, de azert csak nem ilyen hülyek ök sem..

(#241) Youri válasza dani3l (#240) üzenetére


Youri
veterán

Mi értelme lenne a 3. után fél évvel piacra dobni a negyediket :)

RTX ON

(#242) Hami33 válasza Youri (#241) üzenetére


Hami33
aktív tag

Lehet a Mini helyett 4.gen veszek.A minit szerintem előre hozták az ünnepek miatt ilyenkor kaszálnak a legtöbbet.Nem tudtak volna most retinát beletenni . A konkurencia nyomul a full HD kijelzővel januártól és jövöre 5 colltol mindenben az lesz ! Gyanus hogy frissítik a minit márciusban az ipadot ősszel már vékonyabban és könnyebben kapjuk;)

[ Szerkesztve ]

(#243) Zjunior válasza Hami33 (#242) üzenetére


Zjunior
veterán

Én már megrendeltem a Mini-t!
Nekem nagy a 10"...:(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#244) Hami33 válasza Zjunior (#243) üzenetére


Hami33
aktív tag

Én még gondolkodom...élőben egymás mellett kell látnom ott eldől;)!

(#245) Dany007 válasza Hami33 (#244) üzenetére


Dany007
veterán

Én akkor iPad 4-et vennék a helyedben.
Ha egymás mellett nézed majd a kettőt, akkor a retina display kifogja bökni a szemedet. :)
Az okés, hogy az iPad mini 165ppi-s kijelzője elmegy kategória ha csak azt nézed... De ha melléteszed a nagyobb de mégis 267ppi-s kijelzőt brutálisan látszódni fog a különbség. Sőt, szerintem árban is jobban jársz.

Én most cseréltem le a 160ppi-s LG telefonomat, egy 4 colos Xperia P-re, aminek 280ppi-s a kijelzője... Hallod... azóta fáj ránézni a régi LG-re, annyira gánynak látom a képét (az asszony használja most ;] ). Brutális különbség van.

(#246) Hami33 válasza Dany007 (#245) üzenetére


Hami33
aktív tag

Ettől félek én is. Annyival nem kisebb a Mini inkább a kerete vékonyabb azért kisebbnek hat. Látnom kell egyszerre;) minkettőt!

(#247) dani3l válasza Youri (#241) üzenetére


dani3l
őstag

A kerdesedre a valasz benne volt a kommentben, amire reagaltal. :) Meg ha nem is egyertelmüen.
Ertelme ugyan nem volt sok, ha csak az uj csatlakozo bevezetese es a kölcsekhatekonyabb gyartast nem vesszük ide, de igy egysegesen öszre (es ezzel karacsony elöttre) tettek az összes termekük megjeleneset, Macek, iPodok, iPhoneok, iPadek, Apple TV.. Igy latok benn nemi raciot. Es meg mindig jobb volt fel evvel kesöbb frissiteni a mar meglevö modellt, mint masfel evvel, ha az volt a cel, hogy egysegesitsek a megjeleneseket.
Persze ez csak az en elmeletem, lehet, hogy Almaeknal nem kell ilyen melyrehato logikat keresni, es csak annyi volt a cel, hogy ünnepek alatt megjobban megszedjek magukat.. :)

Hami33: Elöben baromi jol nez ki a Mini, es azert joval kisebbnek tünik, mint a nagyteso, plusz a hatulja is nagyon szep. Sokat szamit, hogy keskenyebb a kerete.
Mar honapok ota nezegetem az iPadet, nagynehezen sikerült megmagyaraznom magamnak, hogy nekem ugyan semmi szüksegem nincsen arra, erre most hogy megneztem elöben, megint elkapott a kenyszer, csak mostmar kettö is van.. :D

[ Szerkesztve ]

(#248) Youri válasza dani3l (#247) üzenetére


Youri
veterán

A kérdésem költői volt, utalva arra, amit te is megjegyeztél, sose lehet tudni :)

RTX ON

(#249) Zjunior válasza Hami33 (#246) üzenetére


Zjunior
veterán

Skacok!
Nekem van i5, i4S az asszonynak iPad 3 a faternak...
Tudom az előnyöket hátrányokat!
Nekem nem jön be az annyival több iPad 4 vagy 3...
Bőven elég az iPad mini is amire kell...
Ha gyönyörködni akarok akkor ránézek az i5-re !
Na annak Brutális a képe még az i4S.hez viszonyítva is magas fényerőn!
Nem győzködni akarok senkit se, de az iPad 4 nek csak a Retina Display az előnye eddig szerintem, mert
nem hiszem h mini-n is akadnának az Appok!:) :R
Vélemény volt!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#250) Ck. válasza dani3l (#225) üzenetére


Ck.
addikt

És (#226) Иван:

Történetesen azért bátorkodtam ezt leírni, mert egy ideje odakint (idekint?) éldegélem a mindennapjaimat és tudom mit beszélek. Amiket írtatok részben igazak, de nem feltétlen helyt állóak.
Nem muszáj fővárosban lakni és máris mérséklődnek az árak, mind a tömegközlekedés, mind pedig a lakások terén. Londontól 40 km-re vagyok, itt már eleve meg lehet spórolni a bérleti díj 1/3-át és a tömegközlekedés sem kerül annyiba. Ha meg vagy annyira ügyes, hogy a munkahelyed a kecó közelében van (vagy inkább a kecó a munkahely közelében, ez könnyebb), akkor még egy fokkal jobb a helyzet. Az üzemanyag (1 liter benya most 1, 45 font) és az élelmiszerek, étterem, stb. nagy része drágább, ez igaz...de a legtöbb helyen vannak akciók és ki lehet fogni a hazai áraknál lényegesen olcsóbbakat is. Csupán nyitott szemmel kell járni és szemfülesnek lenni.
Először én is Londonban bontogattam a szárnyaim, de adódott egy munkalehetőség egy kicsivel odébb, így ez okból voltam kénytelen kicsit kintebb költözni...Magam is meglepődtem, hogy néhány km-el odébb mennyivel "emberibb" árak vannak, így lényegesen több marad az embernek hó végén ugyanakkora fizetést feltételezve, mint a fővárosban. Nem kell azért kis falura gondolni, ugyanúgy elérhető mozi, színház, szórakozás, stb...de tény, hogy azért mégse a nagy London. De valamit valamiért. Ha akarok 1 óra alatt bent vagyok, de nem igazán érzem szükségét. És bárki bármit mond, egy nyugati országban könnyebben megengedhet az ember magának egy high-tech kütyüt, akár havonta is, ha mindig elszórja a hó végén megtakarított pénzét...ismerek ilyet is. :DDD

Én magam egy iPhone 3GS-el járok még mindig, de ha felülök buszra vagy metrora, az emberek 95%-ánál iPhone 4/4S/5-öt látok, ennél lentebb nem nagyon adják, de más márkát se használnak igazán. Még a 12 éves gyerekek kezébe is azt látom, hogy iskolába menet nyomkodják a 4-es szifonokat.
A maradék 5%-on osztozik a Blackberry és az Android vmely formája.

Na jó, ez már tényleg nagyon OFF, elnézést, be is fejeztem, csak erre szerettem volna még reagálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.