Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) ppp78 válasza Mantin (#1650) üzenetére


ppp78
csendes tag

A Player Xtreme nevű ingyenes programot is próbáld ki, én is most tesztelem. Ingyenessége ellenére nincs benne a reklámcsík :)

(#1652) GGMPC válasza ppp78 (#1651) üzenetére


GGMPC
őstag

Még... :Y

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1653) vadászcsiga válasza Mantin (#1646) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vannak olyan videó és zenelejátszók amikbe websharingen keresztül tudsz fajlt juttatni, de mire wifin egy film átmegy, gondolom nem 1 perc.

(#1654) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Sziasztok!

Most vennék egy tabletet a mobilisabb nyár miatt és gondolkodtam egy iPad minin. A T viszonylag jó áron adja, úgy is vennék egy nagyobb mobilinternet előfizetést, hát miért ne ott venném akkor már meg? :) Azon az áron szerintem az a legjobb, a Note 10.1 gondolkodtatott volna még el, de egy iPad az mégiscsak Apple cucc. Pár kérdésem lenne:

- mennyire lesz támogatva az Apple részéről agép?
- játékok futnak itt is, a legújabbak?
- az új Deus Ex: The Fall itt is leérhető lesz?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1655) tomi5244 válasza Mister_X (#1654) üzenetére


tomi5244
őstag

- 2 de inkább 3 évig tuti meg fogja kapni a legújabb iOS-t, ez tuti (ne a droidból indulj ki ;] )
- Futnak igen e felől sem kell aggódnod, maximum nem a legmagasabb felbontáson és nem a legrészletesebb grafikával, de ez a mini alacsonyabb felbontásából is adódik.
- harmadikra nem tudom a választ

(#1656) Mister_X válasza tomi5244 (#1655) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Karaj :) Billentyűzetet lehet rá kötni, valamilyen Office van rá?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1657) Tim82 válasza Mister_X (#1656) üzenetére


Tim82
nagyúr

BT-s billentyűzettel lehet használni. Ingyenes Office app-ot én eddig nem találtam rá, fizetős van (nyilván ennél bőven több féle, csak szemléltetésnek linkeltem). Amúgy esetleg érdemes ezt is átfutnod.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1658) jaPe válasza vadászcsiga (#1653) üzenetére


jaPe
tag

Valóban nem egy perc, kb. 3-4 :)) függ attól is persze, hogy a két eszköz milyen távol van a routertől, a router és az eszközök vevőinek a sebességétől stb... De egy teljesen átlagos hálózaton 1-1,5 gb-os videó max 5 perc és az iPaden van.

(#1659) ppp78 válasza Mister_X (#1656) üzenetére


ppp78
csendes tag

Ez pl. nagyon jó http://www.logitech.com/hu-hu/product/ultrathin-keyboard-mini

[ Szerkesztve ]

(#1660) Mantin


Mantin
aktív tag

A mobilarenán nem készült teszt az iPad 4-ről?

[ Szerkesztve ]

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#1661) GALARDO válasza Mantin (#1660) üzenetére


GALARDO
addikt

Nem.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1662) Mantin válasza GALARDO (#1661) üzenetére


Mantin
aktív tag

mi a változás a 3-4 között a procin és a lightingon kívül?

[ Szerkesztve ]

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#1663) kiszu válasza Mantin (#1662) üzenetére


kiszu
senior tag

Jobb előlapi kamera,jobb proci és videó proci,lightning de sokan mondják,hogy az ipad 3 kijelzője jobb volt egy kicsit. Természetesebb vagy nem tudom,de persze az ipad 4 kijelzője is nagyon döbbenetes.

(#1664) Mantin válasza kiszu (#1663) üzenetére


Mantin
aktív tag

Köszi! Akkor marad a 4

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#1665) HardRic


HardRic
addikt

iOS7 – a közönség állva tapsol. Gyönyörű lett.

(#1666) ppp78


ppp78
csendes tag

Szerintetek a jelenlegi iPad Mini is megkapja az iOS 7-et?

(#1667) bbuffy válasza ppp78 (#1666) üzenetére


bbuffy
senior tag

Alap. Csak az ipad 1 nem.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#1668) bbuffy válasza ppp78 (#1666) üzenetére


bbuffy
senior tag

Alap. Csak az ipad 1 nem.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#1669) kiszu


kiszu
senior tag

Baromi jó lett az iOS 7,csak az ikonok hányingert keltőek. Amint lesz rá jb,felteszem és az ikonokat winterboarddal átskinezem.

(#1670) Gedeon31 válasza ppp78 (#1666) üzenetére


Gedeon31
addikt

Igen :)

(#1671) HardRic válasza kiszu (#1669) üzenetére


HardRic
addikt

Én a safari kivételével minden Apple appet mappában tartok (és kb soha nem nyitom meg) úgyhogy legkevésbé sem zavar a kinézetük.

(#1672) ppp78 válasza Gedeon31 (#1670) üzenetére


ppp78
csendes tag

Köszi (neked is bbuffy). Ennek örülök :)

(#1673) randras válasza HardRic (#1665) üzenetére


randras
veterán

Ezért fizetik őket. :)

(#1674) Luser2000


Luser2000
addikt

Sziasztok!

Tudnátok valami megoldást javasolni nekem arra, hogy hogyan tudnám VALÓS CSATOLMÁNYKÉNT (nem linkként) elküldeni bármely DROPBOX-ban tárolt anyagomat e-mailben?

(Jelenleg mikor a Dropbox kliensben megnyitok valamit ott elküldeni levélben csak linket lehet. Ez így nekem nem jó. Én valós fájlt / csatolmányt szeretnék valahogy küldeni).

Köszi,
Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1675) Luser2000 válasza Luser2000 (#1674) üzenetére


Luser2000
addikt

No, meg is oldottam! :K
Ki kell cselezni az Epöl fafejű tervezőit.
Két megoldásom is van. Ezek működése alapvetően attól függ, hogy ki milyen programot telepített fel magának az iPad-re.

1)
CloudOn segítségével:
- be kell tallózni (felhőből, pl. DropBox) a kívánt fájlt
- a felső (elérési út) menűsor jobb szélén lévő "Megosztás" gomb után az "Email File" opciót választani
- a megjelenő e-mail fejlécet kitölteni (Címzett megadása),
- SEND gomb és már küldi is a csatolmányt!

2)
TOP Files programmal:
(Ezt a programot még kevésbé tudom használni, kb. azt sem tudom mire jó, de egyszer megvettem 0 Ft-ért)
- a Dropbox kliensben az adott fájlt be kell tallózni, meg kell nyitni
- a felső menüsor legszélén jobb oldalon az "Open in..." lehetőségnél kiválasztani az "Open in TOP Files" opciót (programot)
- a listában megjelenő fájlnév mellett a ">" gombra bökve ki kell választani az "E-mail file" opciót,
- a megjelenő e-mail fejlécet kitölteni (Címzett megadása),
- KÜLDÉS gomb és már küldi is a csatolmányt!

Nyilván egyéb (akár hasonló) megoldások is lehetnek. Cseles, mi? :R

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1676) Romvr


Romvr
őstag

Megnéztem ezt a kis videót az iOS7-ről [link] és lekoppant az állam. No nem mintha a legtöbbet már nem láttuk volna Androidon, vagy WP-on, de valahogy úgy érzem egy új szintre emeli majd a mini-m. Télre meg tervezek egy iPhone vásárlást is (meglepem magam karácsonyra). Mióta Minim van rájöttem hogy kár volt anno iPhone-ról (2G) Androidra majd WP-re váltanom. Az iOS7 (ha nem lassít/ront a minin) ezt minden bizonnyal megerősíti majd bennem.

Pár dolog amit viszont nem teljesen tudtam értelmezni:

- Ez az Air Drop pontosan micsoda? BT-n vagy Wifi-n átküldi az éppen megosztani kívánt tartalmat mindenkinek (vagy akit kijelölök) a közelben, miután beolvasta hogy kik vannak ott?

- Akkor most már a kezdőképernyő feloldása nélkül is meg tudjuk nézni az értesítéseket, naptárat, időjárást... Mi van ha én passcode-al védem a készüléket? Akkor is bárki láthatja milyen leveleim jöttek, vagy aznap mikor mi van betervezve?

- Mondja a csóka hogy újítottak a kamera kezelésén is, mert elég csak oldalra csúsztatni és így válthatsz videóra. Eddig is így volt nem? Csak új lett az UI. Vagy több is van mögötte?

Amit hiányolok, vagy nem esett róla szó:

- Képstabilizálás videó közben, mert a mini-ben nincs ilyen csak a "MoviePro" alkalmazással (ami fantasztikus videózáshoz)

- A valós látószög mutatása videózás közben, mert a gyári alkalmazás a kijelzőhöz nagyítja a képet így a széleit nem látod mi lóg bele, csak ha visszanézed amit felvettél. (szinten MoviePro az orvosság)

- Filmnézés / zenehallgatás közben az értesítések ne "robbanjanak" bele az adott tartalomba, hanem szolidan jelezze az új levelet/üzenetet. Ha max hangerőn hallgatom Wagner Tristan és Izoldáját teljes átéléssel kis híján szívrohamot kapok ha közben belerobban szintén full hangerőn egy "Glinglang! Önnek új üzenete jött". Tudom lehet némítani az értesítéseket, meg külön levenni a hangját, de ha csak egy-két számot akarok meghallgatni gyorsan, francnak van kedve ezzel szöszölni.

- Akkumulátor élettartam. A legutóbbi frissítésnél sokan panaszkodnak gyors merülésre. Én is észrevettem hogy néha gyorsabban merül ugyanolyan használat mellett mint máskor. Rejtély.

- Energia/Használati Profilok. El tudnék viselni egy olyan lehetőséget hogy van pár energiaséma, mint az éjszakai, takarékos, normál, játék. És ki tudod választani mikor melyiket akarod és a sémától függően változnak a beállítások mint a fényerő, BT, Wifi, Push üzenetek, értesítések...stb.

- Osztott nézet. Hogy két alkalmazást tudj egymás mellett futtatni. Pl facebook-on csetelsz, de közben gyorsan ki akarsz keresni egy linket a böngészőben akkor ne kelljen oda-vissza váltogatni hanem csak osztottba teszed a két programot és látod mit írnak neked, miközben keresed a linket... irodai alkalmazásoknál is jól jött volna már hasonló, vagy a számológéppel.

- Fényképek/videók elrendezése. Mivel amit a géppel csinálok azt beömleszti a Filmtekercsbe. Jó lenne ha mappákba tudnám rendezni, mert az albumos megoldás elég fapados, hogy megvan egyszer az albumba és egyszer a filmtekercsbe. Meg hogy külön lehessen venni a videókat és a képeket egy kattintással....stb.

Így hirtelen ennyi dolog jutott az eszembe amit berakhatnak még télig az iOS7-be, vagy majd a 7.0.1-be.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1677) tibors


tibors
csendes tag

El szeretném adni a készülékemet, érdekel valakit?

(#1678) erdoke válasza tibors (#1677) üzenetére


erdoke
titán

Nyilván egyre több embert érdekel, ahogy folyamatosan csökkented az árat. ;]
Viszont nem itt, hanem a Hardveraprón. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#1679) tibors válasza erdoke (#1678) üzenetére


tibors
csendes tag

Elnézést kérek, nem hirdetem sehol, nem vagyok nepper, csak gondoltam megkérdezlek benneteket, hátha valakit érdekel.

(#1680) dni


dni
őstag

Sziasztok,

jelenleg a MRReader RSS olvasót használom nagy megelégedéssel nap mint nap, de sajnos a Google Reader szolgáltatás lekacsolásával ez az alkalmazás sem lesz használható a továbbiakban amennyiben, nem alakítják át.
Használ már valaki más RSS olvasó appot, ami önmegában begyűjti a feedeket, vagy talált már rá megoldást, hogy milyen lehetőleg nem előfizetéses szolgáltatással lehetne kielégíteni eme igényt?

(#1681) GGMPC válasza erdoke (#1678) üzenetére


GGMPC
őstag

Nem tudom miert kell egybol raugrani valakire aki megkerdezi, hogy erdekel e valakit a telefonja?

Gondolom, ha szamodra kedvezo deal lenne kilatasban, akkor nem lennel ilyen szigoru - Mr Dementor!?.

:Y

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1682) tomi5244 válasza tibors (#1679) üzenetére


tomi5244
őstag

Az, hogy elakarod adni a saját tulajdonod nem feltétlenül jelenti azt, hogy nepper lennél. :) Vaterán kívül (vatera magas részesedése miatt szerintem nem éri meg) hirdess bátran minél több helyen. Én tavaly a 10' netbookomat elég sokáig hirdettem aztán feltettem róla egy képet a fészbukra "eladó" címmel és kevesebb mint egy óra alatt elvitték! :D Magam is meglepődtem.

(#1683) vadászcsiga válasza GGMPC (#1681) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az itteni szabályok tiltják a fórumon való bárminemű hirdetést, gondolom ezt tudod. Erdoke ezért folytotta el csírájában a szándékot is.

(#1684) GGMPC válasza vadászcsiga (#1683) üzenetére


GGMPC
őstag

Az szep!

Akkor meg sem emlitem, hogy tudok egy original iPhone 5 keszuleket feherben, 16GB, T-s!?.

:Y

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1685) vadászcsiga válasza GGMPC (#1684) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én tudok vodásat is

(#1686) randras válasza GGMPC (#1684) üzenetére


randras
veterán

:DDD

(#1687) bbuffy


bbuffy
senior tag

Nekem van négy flexem eladó, de ragasztottam rá alma matricát:)))
Független persze:P

[ Szerkesztve ]

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#1688) GGMPC válasza bbuffy (#1687) üzenetére


GGMPC
őstag

Te kis vicces gyerek - mindjart jonnek a dementorok es kispadra ultetnek!

:Y

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1689) vadászcsiga válasza bbuffy (#1687) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Te az a bizonyos rocketes Bbuffy vagy? :D

(#1690) GGMPC válasza vadászcsiga (#1689) üzenetére


GGMPC
őstag

Hàààt őőő izzzé - majdnem.

Az öccsének a huga!? Asszem...

:DD

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1691) vadászcsiga válasza GGMPC (#1690) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De hülye vagy :D

(#1692) tibors válasza vadászcsiga (#1683) üzenetére


tibors
csendes tag

Természetesen végigolvastam az alapelveket mielőtt beírtam a hozzászólásomat és nem találtam benne olyan részt, ami tiltaná eladó termékek beírását. Ettől függetlenül még egyszer elnézést, ha megsértettem a fórumot.

[ Szerkesztve ]

(#1693) Tim82 válasza tibors (#1692) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akkor eléggé felületesen olvastad át, III. 16.: "(Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban: ) (...) A hardverapro.hu, az Állásbörze és a városi LOKÁL topiccsoportokon kívül máshol terméket, szolgáltatást, munkát hirdetni." [link]

Csak azért írom be, mert benne van és elég komolyan is veszik az utóbbi időben moderátori oldalról. Ettől függetlenül szerintem senkit sem sértettél meg vele. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1694) bbuffy válasza GGMPC (#1690) üzenetére


bbuffy
senior tag

??
Mi is van veled? Ismerjük egymást?

[ Szerkesztve ]

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#1695) GGMPC válasza bbuffy (#1694) üzenetére


GGMPC
őstag

Jajjj nem - csak vicceltem... :B

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1696) bbuffy válasza GGMPC (#1695) üzenetére


bbuffy
senior tag

Oké.:)

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#1697) Rolinho


Rolinho
csendes tag

Hello.
Valaki megtalálta mar az iOS 7-es hatterkepeket minire? Esetleg,ha valaki adna egy linket,azt nagyon megköszönném!

(#1698) vadászcsiga válasza Rolinho (#1697) üzenetére


vadászcsiga
félisten

iOS7 még csak iPhone-ra van. Azt keresed?

(#1699) Bilux


Bilux
veterán

Nincs valakinek T-mobilos micro SIM-e ami felmászik LTE-re is illetve Győri vagy környéki?
Net&Roll csomagosok :R
Nekem olyan csoamgom van amihez nem lehet rendelni ilyen internetet csak ha váltok.
Keressen meg privátban, Köszi.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1700) GGMPC válasza Bilux (#1699) üzenetére


GGMPC
őstag

Eleg ertelmetlen a keres/kerdes - mert egy micro sim sem kuszik fel LTE-re, mivel az iPad Mini es az iPhone 5 is NANO simkartyas es csak ezek a termekek LTE kepesek!

iPhone 4S (mert lattam, hogy oda is irtal) meg nem tudja az LTE-t, viszont MICRO sim-es.

:K

Tehat mit is szeretnel csinalni? :F

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.