Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) GGMPC


GGMPC
őstag

B@ssz@tok meg valaki segitsen mar, hogyan tudnam a (pl.) forum jelszavat, felhasznalonevet megjegyeztetni ezzel a paddal, mert ez egy vicc, hogy keptelen ra!?.

Azelott ment rendesen, most meg minden alkalommal, hogy ramegyek a forumra - keri! :W

Vagy full erase es kezdjek uj eletet? :F

Koszi! :R

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1952) vadászcsiga válasza GGMPC (#1951) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Töröld a sütiket es kezdd újra

(#1953) GGMPC válasza vadászcsiga (#1952) üzenetére


GGMPC
őstag

Megvolt es ugyanugy keri! :W

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1954) erdoke válasza GGMPC (#1953) üzenetére


erdoke
titán

Másik böngésző? Nálam Mercuryval minden ugyanolyan, mint frissítés előtt.

A legjobb aláírás a héten

(#1955) vadászcsiga válasza GGMPC (#1953) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Próbáld a Safari beállítás, haladó, webhelyadatokból kézzel kitörölni a PH-ra vezeto címeket.
Feltéve ha 7-ben ugyanitt van

[ Szerkesztve ]

(#1956) GGMPC válasza vadászcsiga (#1955) üzenetére


GGMPC
őstag

Azt is kiprobaltam es semmi - ugyanugy keri... :(((

Volt ott valoban egy iTcafe-ra vonatkozo torolheto valami, de annak kitorlese utan is semmi!

A masik kollega segitsegere is ebben az uzenetben reagalnek...
Chrome bongeszonel legalabb mukodik es nem kerte ujbol!

Nem veszes dolog, de bosszanto! :U

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1957) GGMPC válasza erdoke (#1954) üzenetére


GGMPC
őstag

Minden cuccomon csak Safari-t hasznalok es nem is szeretnek mast... :(

Azert koszi. :R

Egy gyalu es nullarol indulas segithetne neki? :F

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1963) GGMPC


GGMPC
őstag

Megoldodott a jelszo kerdes es a gep is jobban hasit egy full restore utan!

Mondjuk nem is ertem, hogy hogyan gondoltam ezt a rafrissitest,,,, :F

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1964) Atikusz


Atikusz
senior tag

Sziasztok!

iPad mini vásárlásán gondolkodom, mit ajánlanátok, érdemes beruházni a gyenge felbontása miatt vagy inkább várjam meg az új iPad mini-t? Néztem a mini-t iOS7 rendszerrel és azon alig látható, h nem retina a kijelzője, a 6-oson nagyon láthatók voltak a pixelek.

(#1965) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Sziasztok.

T-mobilban vásárolt mini miben különbözik a hivatalos verziótól?
Menü esetleg színek?

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1966) GGMPC válasza Daniel Alves (#1965) üzenetére


GGMPC
őstag

Semmiben!

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1967) Daniel Alves válasza GGMPC (#1966) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Köszönöm a gyors választ :R

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1968) Daniel Alves válasza Atikusz (#1964) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Erre én is kíváncsi vagyok... de nem hiszem ,hogy az iOS7 ilyen változást hozna. :D
Esetleg mini tulajok megtudnak erősíteni vagy cáfolni benne?

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1969) GGMPC válasza Daniel Alves (#1968) üzenetére


GGMPC
őstag

Nezzel meg egyet es meglatod, hogy a "szar felbontas" csak egy mese! :K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1970) Romvr válasza GGMPC (#1969) üzenetére


Romvr
őstag

Megerősítem. Ha egymás mellé teszel egy Mini-t és egy iPad 3/4-et akkor látod mi a különbség. De napi használatban észre se veszed hogy "gagyi sz@r" a DPI érték. Csak akkor látsz kis "szálkás betűket" ha 5-10 centiről nézed. De akkor se sokáig mert hamar elromlik a szemed :P

szerk.: Valóban iOS7 alatt valahogy sokkal szebb lett minden betű és még az iPhone-ra optimalizált alkalmazások se pixelesek már.

szerk2.: Apropo iOS7, nekem alig 5 perce jött elő egy olyan BUG hogy nem lehetett elforgatni a képernyőt, beakadt Portrait -ban. Egy kikapcs/bekapcs megoldotta, de ilyen majd 1 évig nem volt 6.1.3 alatt.

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1971) Daniel Alves válasza Romvr (#1970) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Ipad3-at használtam 1 évig és az a retina elég magasra tette a mércét. :)
Viszont most egy minire beneveznék :K itt az apróban is nagyon sok van de lehet holnap meg is veszem az egyiket.

Kérdés ugye ,hogy októberben a keynote után HA bejelentik véletlenül a mini2-őt retinával akkor az milyen árban fog kezdeni.
Illetve az iPad5 mennyivel fog kezdeni... ha előre tudnám ,hogy 150k akkor tuti ipad5 lenne a befutó... De sok a HA és a bizonytalanság. :(

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1972) GGMPC válasza Daniel Alves (#1971) üzenetére


GGMPC
őstag

Aha - azt a 150 k-t nyugodtan beszorozhatod kettovel! ;)

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1973) Daniel Alves válasza GGMPC (#1972) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Akkor jól sejtem.
Pedig annyiért úgy érzem megalkotná az apple a szinte tökéletes tabot. :D
Na ezt eldöntöttem. Remélem holnap mini tulaj leszek. :D

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1974) GGMPC válasza Daniel Alves (#1973) üzenetére


GGMPC
őstag

Szerintem mar az 5c es 5s is nagyon elszallt arban...

Amugy milyen mini-t fogsz venni (LTE, wifi, fekete, feher, GB) ?

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1975) Daniel Alves válasza GGMPC (#1974) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Használtat veszek majd. (3 hónapos korábban a T-mobileban vették) sima wifi 16-os ,fekete plusz iPad Smart Case (szürke)
Ez így 80k lenne.

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1976) GGMPC válasza Daniel Alves (#1975) üzenetére


GGMPC
őstag

Ha szep allapotban van, akkor korrekt. :C

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1977) Gedeon31 válasza GGMPC (#1976) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nekem már az sántít egy kicsit T-mobilnál nincs olyan sima wifis ;]

(#1979) GGMPC válasza Gedeon31 (#1977) üzenetére


GGMPC
őstag

Lehet, hogy most nincsen perpill, de volt!

Viszont emez sem hangzik rosszul, de miert nem indult ujra a garija?

Vagy csak a T-nel van ujraindulos garancia? :F

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1980) johny.attila válasza GGMPC (#1979) üzenetére


johny.attila
csendes tag

Igen, megkérdeztem a fickót a boltban, és azt mondta, hogy ennek folytatódik a garija, nem indul újra :( ,csak a szolgáltatóknál vásároltaknak. Egyébként elvileg EU-ban két év garanciát kéne hogy adjanak, és elvileg adnak is, csak nem reklámozzák, meg kicsit ütni kell náluk az asztalt :D (Ismerősnek meghalt az iphoneja, túl az 1 éven, és utána kis asztalcsapkodás után kicserélték neki garanciában :D )

(#1981) Gedeon31 válasza GGMPC (#1979) üzenetére


Gedeon31
addikt

Gondolkozz logikusan a T-mobilenál miért lenne wifis ;]

(#1982) ppp78 válasza Gedeon31 (#1981) üzenetére


ppp78
csendes tag

Igaz. Tényleg nincs.

(#1983) GGMPC válasza Gedeon31 (#1981) üzenetére


GGMPC
őstag

Nem is volt? Pedig marciusban amikor vettem az enyrmet, akkor mintha lett volna...

Amugy logikusan - azert lehetne, hogy az otthoni T-s netre racuppatsd...

Gondolom en... :B

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1984) Daniel Alves válasza Gedeon31 (#1981) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Jogos.
Én néztem be.
De most akkor a T-nél nem lehet Wifist venni? :B :F

[ Módosította: radi8tor ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1985) ppp78 válasza Daniel Alves (#1984) üzenetére


ppp78
csendes tag

Nem.

(#1986) johny.attila


johny.attila
csendes tag

Elnézést az előbbiért, elfelejtettem a szabályzat azon pontját, hogy nem lehet a fórumban hirdetni :( sorry

(#1987) erdoke válasza Daniel Alves (#1971) üzenetére


erdoke
titán

160e Ft körül lesz az iPad 5 kezdő ára (500 euró + hazai extra sarcok). Kintről max. 150e, de az beletelik 1-2 hónapba.

A legjobb aláírás a héten

(#1988) Kh@oSz


Kh@oSz
aktív tag

Sziasztok!

Ipad4-ről váltottam vissza mini-re (majd kiderül jó döntés volt-e ;] ) és az lenne a kérdésem hogy a 4-es itunes mentését vissza lehet-e állítani a minire? :U

(#1989) vadászcsiga válasza Kh@oSz (#1988) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha nem frissebb iOS-ról készült a backup mont ami a minin van akkor igen

(#1990) Romvr


Romvr
őstag

Furcsa kérdés: Van egy iPad mini-m Wifi-s. Mióta fent van az iOS7 az óta a fotók koordinátákkal jelennek meg. Elvileg ugye a Wifi-s verzióban nincs GPS. Akkor mégis hogy a tökben tudja kb 10-30 méter pontossággal belőni hogy hol készült a kép? (lényegében a pusztát átszelő autópályán kattintgattam minap és a térkép nézetben ott vannak a képek ahol lőttem +- 10-20 méter.)
Tud erre valaki választ? Mert nagyon érdekelne.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1991) zserbox válasza Romvr (#1990) üzenetére


zserbox
őstag

It's just pure magic :D

Amúgy wifi alapján de autópályán nem tudom hogyan de városban engem is elég jól lekövetetett wifivel már IOS 6-al is a googlemaps

(#1992) Romvr válasza zserbox (#1991) üzenetére


Romvr
őstag

"Twice as amazing?"
A Wifi helymeghatározásra én is gondoltam már, ne de jobbra napraforgómező, balra napraforgómező ameddig a szem ellát... ott tuti nincs egy kósza wifi jel sem és mégis tudja hol vagyok...

tuti hogy PRISM meg NSA, meg hasonló huncutság van mögötte! ;]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1993) GGMPC válasza Romvr (#1992) üzenetére


GGMPC
őstag

Akkor te az 51-es korzetben koszaltal - netan!?. :F

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#1994) Romvr válasza GGMPC (#1993) üzenetére


Romvr
őstag

Ez a magyar 852-es körzet lehet inkább. Legalább is az útburkolati hiányosságokból ítélve elmaradott térségben jártam.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1995) Daniel Alves válasza erdoke (#1987) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Szerintem nálam a lélektani határ 200k lesz de annyiért már sorba is állnék. :D

Időközben sikerült egy fekete minit vennem. :)
Amit tetszik, hogy az ipad4-gyel ellentétben nagyon könnyű, egy kézben is tudom tartani, kis helyen elfér illetve a fekete hátlap.
Ami nem tetszik: 1024*768 :D retina után szokatlan :B

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1996) #51177472


#51177472
törölt tag

Sziasztok!
Mától mini tulajdonos is vagyok, de nem nagyon tudok min játszogatni vele... Real Racing 3 és a LIMBO aktív most, ti min toljátok?

(#1997) vadászcsiga válasza #51177472 (#1996) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az asztalokkal vigyázz :DDD

(#1998) #51177472 válasza vadászcsiga (#1997) üzenetére


#51177472
törölt tag

ez jó :DD

(#1999) Tim82 válasza #51177472 (#1996) üzenetére


Tim82
nagyúr

Dungeon Hunter HD 1-2.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2000) Daniel Alves válasza #51177472 (#1996) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Zombie smash! HD :D ipad4 miatt
Crash!
Gesundeit! :D :P

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.