Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) randras


randras
veterán

A tökéletes iPad Mini tok... :DDD

HoryThePooh: Hamarosan küldöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#652) z0d1AK válasza randras (#651) üzenetére


z0d1AK
veterán

Baaaa... A 416 dolláros árban már iPad Minit is kapsz a tokban?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#653) jozsi252 válasza randras (#651) üzenetére


jozsi252
veterán

Hát ilyen árazással szerintem ez egy louis vuitton táska.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#654) randras


randras
veterán

Tapasztalt valamelyikőtök olyat, hogy a Draw Something és a Facebook magától bezáródik néha?

(#655) lollipop


lollipop
csendes tag

Sziasztok!
Karácsonyra tervezem egy ipad mini beszerzését de nem tudom eldönteni, hogy fehéret vagy feketét válasszak :F Tudom, hogy ez egyéni ízlés kérdése de még is nem tudnátok tapasztalataitok alapján érveket mondani az egyik illetve a másik szín javára?
A másik és talán a fontosabb az az, hogy amikor megnéztem élőben akkor a fehér tapintása fémesebb, hidegebb hatású volt mint a fekete modellé ( lehet, hogy előtte az nyüstölve volt ) .... Valóban más a tapintásuk vagy csak velem volt a baj?? A fekete modell nem alumínium, vagy nem ugyanabból készül mint a fehér ? A fehér modell mennyire ideális egy férfinak?
Válaszaitokat előre is köszönöm és minél több személyes tapasztalatra lennék kíváncsi ezzel a témával kapcsolatban! :R :R

(#656) z0d1AK válasza lollipop (#655) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az én első iPad 2-m fehér volt, de egy hét után adtam is el. Azt nem szerettem benne, hogy este szinte világított a keret, engem zavart. Utána le is cseréltem feketére.
Most iPad Mini-t nyúzok, ez is fekete. Az anyaga ugyan az, mint a fehéré, csak a hátlap bevonata más, talán ebből jön a különbség. Bár fehér mini még nem járt a kezemben.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#657) jozsi252 válasza lollipop (#655) üzenetére


jozsi252
veterán

Szia

Abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy volt nekem fekete meg fehér mini is. Először sajnos nem volt fehér így feketét vettem, de 1 héten belül meg is váltam tőle, mert hátlap pl kegyetlen módon gyűjtötte az ujjlenyomatot, a fehéren meg ami most van, ennek a hátlapját még 1x sem töröltem le. Igen lehet hülyén hangzik de szeretem mind 2 felét tisztán tartani :B

Szóval részemről +1 a fehér mini-re.

Szükségem lenne egy képernyőtisztítóra iPad-hez. Tudnátok valamit ajánlani? Mert pl van itthon Victoria márkájú de az teljesen gélszerű és ezzel nem valami jó tisztítani, mintha kenném állandóan. Viszont van itthon SGP na ez pöpec cucc, de ez csak pár ml meg nagyon drága.

Esetleg ha valaki linkelne 1-et ami bevált azt megköszönnném :R

iPhone 13 Pro Max

(#658) lollipop


lollipop
csendes tag

Mindkettőtöknek köszönöm szépen! ( várom a további tapasztalatokat ) :) :R

(#659) lollipop válasza jozsi252 (#657) üzenetére


lollipop
csendes tag

Talán te vagy azon kevesek egyike akkor akiknek van összehasonlítási alapja... :) így hát megkérdezném, hogy azon kívül, hogy sokkal jobban vonza az újjlenyomatokat a fekete, tapasztaltál más eltéréseket is (most kimondottan csak a hátlapra irányul a kérdésem) ... tapintásban pl vagy bármi másban (gondolok itt elsősorban az általam tapasztalt kevésbé fém hatású tapintásra...) ??? :)
Valamint valóban szinte világít a fehér keret sötétben, mennyire zavaró ? :R :R :R

(#660) jozsi252 válasza lollipop (#659) üzenetére


jozsi252
veterán

Szerintem a fehér keret egyátalán nem zavaró. iPhone-om is fehér de semmi pénzért nem vennék feketét telefonból sem. Jó hát persze nyilván világosabb mint a fekete szín, de ez engem egyetlen 1x sem zavart hogy fehér a keret.

Vigyáztam nagyon a feketére is, meg van 1 nagyon frankó felülről becsúsztathatós tokom, de a feketén szinte már 1. nap került rá 1 nagyon vékony hajszálkarc. Na most fehér már volt asztalon is lent, meg azért használom rendesen, cipelem magammal mindenhova, és hátlapon egyetlen 1 karc se jelent meg.

iPhone 13 Pro Max

(#661) randras válasza randras (#654) üzenetére


randras
veterán

:F :O

(#662) z0d1AK válasza randras (#654) üzenetére


z0d1AK
veterán

Draw Somethinggel nem játszom. A Facebookot használom, bár elég keveset, de ott még nem jelentkezett ez a hiba. Milyen gyakorisággal zár be?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#663) randras válasza z0d1AK (#662) üzenetére


randras
veterán

Draw Something elsőre bezárul, második indításra marad bent (mindig). Facebook-nál kb. 2x volt. Túlélem mindkettőt, de gondoltam megkérdezem.

:R

(#664) jacis válasza randras (#663) üzenetére


jacis
nagyúr

Nálam a Chrome csinálja néha ezt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#665) HoryThePooh válasza randras (#651) üzenetére


HoryThePooh
aktív tag

András! Köszi a deal-t!
Remek a szilikon tok. Mindenkinek ajánlom akinek low budget tok kell.
+Andrást is ajánlom :DDD , Korrekt partner.

The one who has a true friend doesn't need a mirror :)

(#666) randras válasza HoryThePooh (#665) üzenetére


randras
veterán

Köszönöm! :R :)

Jacis: az nálam ilyenen szempontból fasza, viszont most azt tolja, hogy néha mikor PH-zok, nem villog a kurzor helyénél, és nem tudom, hol vagyok.

+Elment a net egy app frissítése alatt, és azóta az éppen telepítés alatt álló app se előre se hátra, beragadt, es restart sem segített. :F

(#667) randras


randras
veterán

6.0.2 telepítve!

(#668) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Indul a karácsonyi játék akció: Gameloft & EA!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#669) jacis válasza randras (#666) üzenetére


jacis
nagyúr

Nálam is megvan ez a kurzor problem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#670) randras válasza z0d1AK (#668) üzenetére


randras
veterán

Majdnem mindet megvettem! :DD BTW AppShopper jó tud lenni, remélem ismeritek.

Jacis: Akkor "jó", nem nálam van a hiba.

Az update alatt elment net okozta beragadt appokra nincs megoldás? Mert már kettő van. :(

(#671) jacis válasza randras (#670) üzenetére


jacis
nagyúr

Egyre jobban zavar ez az értelmetlen böngésző bezáródás...... Az a baj, hogy a safari meg a chrome is ezt csinálja.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#672) randras válasza jacis (#671) üzenetére


randras
veterán

Nálad gyakori? Mennyire?

Olyat tapasztalták/tapasztaltatok, hogy néha nem lehet görgetni a böngészőben?

[ Szerkesztve ]

(#673) jozsi252 válasza jacis (#671) üzenetére


jozsi252
veterán

Szerintem nyomj rá egy restore-t. Én még ilyennel nem találkoztam egyszer sem.

iPhone 13 Pro Max

(#674) jacis válasza randras (#672) üzenetére


jacis
nagyúr

Sajnos minden nap többszőr eljátsza ezt a kilépegetős témát....

A görgetés problémával is találkozok rendszeresen :)

Valami szoftver oldalon nem frankó.... :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#675) dani3l válasza jozsi252 (#673) üzenetére


dani3l
őstag

Pedig nem egyedi eset.. En Touchon szopok vele miotta kijött az iOS6, de betudtam annak, hogy az uj cuccokra optimalizaltak, majd jön a 6.1 aztan franko lesz a regebbieken is.. De ugy tünik az ujakon is jelentkezik sajnos..

(#676) jacis válasza dani3l (#675) üzenetére


jacis
nagyúr

Csináltam róla gyorsan egy videót: [link]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#677) -NOKIA- válasza jacis (#676) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

szomorú ennyi zsetonért.
És ha visszaviszem nekik adnak vajon másikat :F

(#678) jacis válasza -NOKIA- (#677) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez szoftveres problem tehát hiába viszed vissza..... sajnos az új is ilyen lesz.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#679) dani3l válasza jacis (#676) üzenetére


dani3l
őstag

Keresest mondjuk ritkan hasznalom, de nalam amire kivetel nelkül kidobal mindig, az amikor rakattintok az uj hsz-ekre a legutobbi hozzaszolasoknal, na azt nagyon nem szereti.. Viszont ha jol remlik prohardveren müködik, csak mobilarenan zizzen meg mindig. (Ott a föoldalt sem tudom rendesen megnezni, hiaba frissitek, több napos/hetes cikkeket, hireket mutatja frissnek.. bar lehet ez valami MA bug, nem tudom.)

(#680) jacis válasza dani3l (#679) üzenetére


jacis
nagyúr

Nálam sajnos a használtautó.hu-nál is jelentkezik a hiba. A baj az hogy a safari ismezt csinálja.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#681) Tibee86 válasza jacis (#676) üzenetére


Tibee86
veterán

Ez nem iPad mini bug, hanem iOS6 bug. Valamit nem szeret a mobilarénán, iPhone/iPad-on is ugyanez a helyzet. Fórumozz PH alól, azzal nincs ilyen gond.

(#682) jacis válasza Tibee86 (#681) üzenetére


jacis
nagyúr

A system szó az ami nyilvánvalóvá teszi azt, hogy a rendszerre utalok.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#683) randras


randras
veterán

Szóval nálatok is parás... Es mi a helyzet az app store kereső mezőjének jobb szélén levő törlés gombbal (X)?

(#684) vipnolf


vipnolf
aktív tag

Sziasztok!

Nagyon gondolkodom egy mini vásárlásán. A releasek gyakoriságát megfigyelve tud vki arról infót, hogy mekkora az esélye annak, hogy a következő tablet 16:9es lesz? Csak hogy megéri e erre várni. A szemem nem tud megbékélni a 4:3-mal.

Tabletből minit vagy 4-est vennék most a gördülékenység miatt, de a képarány nagyon nem jön be.
Van esetleg infó már arról, hogy akárcsak az iphonenál, az ipadnél is lesz paradigma váltás?

továbbá még két kérdés:
- ezek a kütyük lejátszanak 720p mkvt vagy 1080p mkvt? lehetőleg konvertálás nélkül
- mp3 lejátszó btooth fülessel működik?

nagyon nem ismerem a rendszert, de ezek a legfontosabbak számomra, ezért informálódom...

köszi!

[ Szerkesztve ]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#685) tomi5244 válasza vipnolf (#684) üzenetére


tomi5244
őstag

Nem tudok mindenben választ adni de annyit hozzá tudok fűzni, hogy eleinte én is óckodtam a 4:3 tól. De többszörös élőben való nyomkodás után ráeszméltem, hogy baromi hasznos ez a megoldás. Nem tudom, hogy te mennyit filmeznél a tableten, ez nyilván felhasználó függő, ott természetesen a 16:9 optimálisabb.

Az apple terén 16:9-ben ne nagyon reménykedj, alapjában kellene újragondolni/tervezni az iOS tablet kivitelét, mind applikációk/játékok és mind az op. rendszer terén is. Szerintem még 1-2 évig felejtős a dolog. Halkan megjegyzem ma megnyomkodtam egy N7-et. Hát enyhén szólva is gyilkos kombináció 7"-on a 16:9 :U És ez nem az android mivoltja ellen szól, ugyanis nem vagyok apple fanatikus (androidos telefonom van) de a tény az tény. :)

Egy szó mint száz, sokak által hangoztatott mondatot vetném fel példának: A netes tartalomfogyasztásra a 4:3 a tuti! :)

.mkv-t lejátszik az ipad. A másik topikban pont ma írták, hogy az AVPlayer HD visszakerült a storeba ismét van AC3 támogatása!!! :)

Remélem tudtam segíteni.

(#686) Totheground válasza jacis (#682) üzenetére


Totheground
addikt

A Mobilarena ios6 óta szar, biztos valamelyik banner nem frankó.
Sehol máshol nem csinálja, prohardver alól sem, ahogy fentebb írták.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#687) z0d1AK válasza randras (#683) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem mindig szeret törölni. :(

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#688) jacis


jacis
nagyúr

Ma legalább 10 órát neteztem egyhuzamban a minivel és elmondhatom, hogy egy ideális gépezet továbbra is sztem. :)
Nagyon örülök, hogy megvettem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#689) tomi5244 válasza jacis (#688) üzenetére


tomi5244
őstag

Tegnap megint megnyomkodtam a minit a médiában. Mindig elbűvöl!! :D Az tényleg igaz, hogy január végéig hiánycikk lesz? (mármint az átlagosnak mondható 16 gigás wifis modell)

(#690) jacis válasza tomi5244 (#689) üzenetére


jacis
nagyúr

Valszeg igaz, mert amikor én vettem akkor az edigitalos srác is ezt mondta. Ezért vettem egy 32GB-osat.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#691) -NOKIA- válasza tomi5244 (#689) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

(#692) tomi5244 válasza jacis (#690) üzenetére


tomi5244
őstag

Lehet az Apple se gondolta azt, hogy ekkora sikere lesz :) Már nem tudom, hogy ebben a topikban olvastam e de állítólag tavaszig közel 8 milliót is eladhatnak belőle világszerte. De lehet téves az infóm.

Szerk: megtaláltam akkor rosszul emlékeztem a számokra! Nemsemmi! :)

[ Szerkesztve ]

(#693) atirag


atirag
őstag

Pc-n töltenie kéne az ipad mint usb-n?

(#694) jacis válasza atirag (#693) üzenetére


jacis
nagyúr

Enyém nem tőltődik.

Ma megnéztem egy pár tabot a MM-ban. A 10-esek mérete nagyon kényelmetlen basszus. Amúgy már nem volt mini kirakva ott sem mert állítólag a kirakott darab is elkelt.
Nagy hiba volt vele eddig várni. Jobs hibásan ítélte meg az igényeket ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#695) jozsi252 válasza jacis (#694) üzenetére


jozsi252
veterán

Akarod mondani Tim Cook? :U

iPhone 13 Pro Max

(#696) jacis válasza jozsi252 (#695) üzenetére


jacis
nagyúr

Steve Jobs
Tim Cook jól döntött.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#697) jozsi252 válasza jacis (#696) üzenetére


jozsi252
veterán

Már csak azért mondtam mert ugye Jobs már sajnos nem él.

iPhone 13 Pro Max

(#698) tybsen válasza jacis (#688) üzenetére


tybsen
addikt

Na megvetted, gratulálok! :-) Milyen? Meg vagy elégedve? Én is elgondolkodtam egyen már korábban, pontosabban, hogy mégsem veszek Nexus 4--et, hanem megmarad a galaxy s és inkább egy ipad mini lesz új telefon helyett, mert nagyon klassz cucc és engem is megfogott :-)

(#699) jacis válasza tybsen (#698) üzenetére


jacis
nagyúr

Szia,
Igen nagyon meg vagyok elégedve vele. Számomra ez az ideális tablet méret.
Ha megveszed Te is beleszeretsz majd sztem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#700) tybsen válasza jacis (#699) üzenetére


tybsen
addikt

Meglátjuk :-) már megrendeltem a nexus 4--et, de mivel csak január 4-én érkezik, így addig van idom eldönteni, még visszamondhatom. Lehet, hogy lemondom és ipad mini lesz belőle, a galaxy s végülis még működik, talán egy szoftverfrissítés elég neki, hogy újra viszonylag akadásmentes legyen. Valahogy jobban bízom az apple minőségében, mint az LG-ben, bár ugye elvileg a google gyártatja, tehát csak nem olyan gáz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.