Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibz03


tibz03
őstag

Szerintem sokaknak az olvasás közben a Titanium Backup nevű app ugrik be, mellyel ugyanez végrehajtható sokkal egyszerűbben, számítógép nélkül - bár ahhoz kell root.

Minden esetre jó tudni, hogy ilyen is van. :)

(#2) gzbotii


gzbotii
veterán

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet - :))

Hasznos cikk meg nekem is, habar en nem flashelek telefonokat :) De a HR azert gyakori

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3) joghurt


joghurt
addikt

"Mivel ez eléggé aggályos biztonsági szempontból" - Milyen finom megfogalmazás. Értem én, hogy a Google szervere amúgy is mindent tudni akar rólunk, de nem lett volna megoldható egy rakás dummy Gmail account és fiktív device ID variálása a programban?

A tej élet, erő, egészség.

(#4) Kakumix válasza joghurt (#3) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nem a Google miatt aggályos, hanem mert a program kínai és lehet hogy hazatelefonál.

Legyen szép napod!

(#5) iMaverick


iMaverick
addikt

Nekem viszont az App Backup & Restore nevű ingyenes droid program ugrott be... Ezzel is le lehet menteni az APK-kat, majd a készülék memória kártyáján elfér, csak végig kell nyomkodni az új rom-on. Vagy: először felrakni ezt az app-ot, majd vele visszapakoltatni a progikat. Ami a legjobb: egyáltalán nem kíváncsiskodik a Gmail-es account után.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#6) vinibali válasza Kakumix (#4) üzenetére


vinibali
őstag

nekem is ez volt az első gondolatom :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#7) banhammer


banhammer
veterán

Tablettel működik a program?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) ivana


ivana
Ármester

Értelmes (min. ics alapú) romon felrakja magának a marketről telepítés után.

(#9) joghurt válasza Kakumix (#4) üzenetére


joghurt
addikt

Mivel rosszabb a kínai kém, mint a Google-s? :DDD

A tej élet, erő, egészség.

(#10) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Elég sok más alternatíva jut eszembe kapásból, amihez nem kellenek kétes kínai cuccok és gyorsabbak/könnyebbek.

Data\app mappa kimásolása
Titanium backup pro
Ics alatt egyes romokban a market magától visszarakja

Legrosszabb esetben mai telefonok többségégen van olyan opció, hogy adatkábelen keresztül kapják a netet gépről.

Akinek ennyi lehetőség nem elég, és direkt akarja szopatni magát ilyen programokkal, annak hajrá.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

AppMonster. Az is minden appot lement, ott vannak az sd kártyán. Egyébként meg minek állandóan telepíteni... Ami jól működik azt nem kell megjavítani. :) Bladre is van annyi CM meg ics, de ami stabilnak bizonyult, és minden megy benne az a swedish spring 7 nálam. Mióta megjelent áprilisban azóta az van fenn, tökéletes.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#12) Lenry


Lenry
félisten

nem tudom... szerintem a legegyszerűbb módszer még mindig az, hogy telefont WiFire, aztán Play-ben végigkattintgatom a telepített alkalmazásaimon a Telepítés gombot.
az úgy mindig friss, tuti nem sérülnek az apk-k, nem foglalják fölöslegesen a helyet, és nem kell hozzá semmilyen külön program, vagy külön Google account

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) persil válasza tibz03 (#1) üzenetére


persil
nagyúr

Szrk.: Na jó mindegy, leírtak előttem 100x másik, jobb alternatívát :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#14) justflash válasza persil (#13) üzenetére


justflash
tag

Igen, van sok alternatíva, aki csak a saját telefonjával játszik azoknak jó is.

De mikor ittvan 4-5 teló, amiből 2 bootloopol, 1 meg totál el van szállva egyszerűbb így a dolog, mint végigkattintgatni a marketet 15x, meg belépegetni más vagy a saját Google accommal. És ha már idehozzák általában nemjó a gyári ROM, kell valami csilivili custom rá.

Sokkal gyorsabb volt így,pláne úgy hogy elfüstölt a routerem, a mobilnet meg olyan sz*r hogy pl a Skype 20percig töltődik lefele. Egyébként ahogy néztem azon az accon amit a progihoz csináltam nincs gyanús aktivitás.

(#7) banhammer:

Megy tableten is. :K

(#4) Kakumix :

Pontosan, nem a használati adatokról szól a dolog, hanem arról hogy nem szeretném ha Jong Dan Ho olvasgatná az emailjeimet. :D

[ Szerkesztve ]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#15) Zirowe válasza justflash (#14) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ezek szép, hangzatok nagy szavak, csak semmi értelme.

Bootloop az esetek 99%-ban friss rom telepítése után szokott lenni, első induláskor.
Ekkor már eleve nincsen rajta az alap appokon kívül más.
Ha meg abba az 1%ba tartozik vki, akinek nem nem rom újrarakáskor történt, recoveryből elérhető a data\app, ha már ennyire lusta, hogy playből nem szedi le.
Ha más google accokokról van szó, akkor eleve mi értelme az egésznek?

Érdekes módon, hozzám eddig már több, mint 500készüléket hoztak, de még egyszer se kértek meg arra, hogy más programot telepítsek.
Ott a play, mindenki leszedi magának amit akar.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#16) justflash válasza Zirowe (#15) üzenetére


justflash
tag

"Bootloop az esetek 99%-ban friss rom telepítése után szokott lenni, első induláskor."

Vagy mikor 0 tapasztalattal, az alapok átolvasása nélkül nekiállnak romot cserélni, vagy csak beszabadulnak a system mappába a fájlkezelővel. Elég gyakran előfordul.

"Ha más google accokokról van szó, akkor eleve mi értelme az egésznek?"

Az, hogy idejön, ideadja a telót, elmondja mi kell rá, elmondom mikorra van kész, és kap egy totál működőképes készüléket, az összes appal ami kell neki. Nem kell wifiről vagy mobilnetről töltögetni, vidéken mindkettő elég ritka, ez nem BP, ahol lemész és a sarkon van 15 elérhető hálózat.

Ráadásul sok ember még mindig nincs tisztában azzal hogy miért van a play, nem egy ilyennel találkoztam már, a tipikus "tegyémá' rá szkájpot...miazhogy én is meg tudom csinálni?...ja az a pléj vagy mi..." .

Szerintem mindenesetre hasznos cucc, legalábbis nekem jól jött, talán másnak is jó lesz majd.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#17) Lenry válasza justflash (#16) üzenetére


Lenry
félisten

Nem kell wifiről vagy mobilnetről töltögetni, vidéken mindkettő elég ritka, ez nem BP, ahol lemész és a sarkon van 15 elérhető hálózat.

nem kötekedés, de ha már ezzel foglalkozol, azért igazán beruhazhatsz egy ~4000Ft-os WiFi routerre.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) Zirowe válasza justflash (#16) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Más kérdés, hogy az ilyennek rögtön ajánlanám a nyomógombos nokiat, de lehet ez csak én vagyok. :U
Egy ilyen a későbbiekben csak problémákba fog ütközni, amiket nem fog tudni áthidalni, ha már programokat se tud telepíteni.

Meg eleve egy ilyen mit keres a system mappába.
Oda csak úgy nem tud belépni, főleg nem az alap programokkal, amik telefonon szoktak lenni, hanem ahhoz már kell egy rendes filekezelő, törléshez pedig root.
Szóval sántít.

"ez nem BP, ahol lemész és a sarkon van 15 elérhető hálózat"
Érdekes módon én falun is találok mindig sok nyitott wifi hálózatot, de ha még az se lenne, akkor laptoppal wifi hálózat létrehozása, de ha ez se menne, akkor amint már írtam, az "usb kábelről kapja a netet", ne adj Isten, esetleg egy mobilnet csomag.

Szóval hozzád szoktak vinni telefonokat, amikre appokat telepítesz.
Értem.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19) persil válasza justflash (#14) üzenetére


persil
nagyúr

#12 Lenry
"szerintem a legegyszerűbb módszer még mindig az, hogy telefont WiFire, aztán Play-ben végigkattintgatom a telepített alkalmazásaimon a Telepítés gombot."

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20) persil válasza justflash (#16) üzenetére


persil
nagyúr

"Vagy mikor 0 tapasztalattal, az alapok átolvasása nélkül nekiállnak romot cserélni, vagy csak beszabadulnak a system mappába a fájlkezelővel. Elég gyakran előfordul."

Az meg is érdemli, bárcsak az életbe ne lehetne helyrehozni az ilyen készülékeket. Tanulópénznek hívják.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21) justflash


justflash
tag

Pontosan, nálam is előjött már az hogy javaslok egy 3410-est a delikvensnek. :U

De hogy tiszta legyen, három kategória van:

-1: Akkor jönnek hozzám a telóval, amikor elb*nak valamit és megijednek hogy jajmostmilesz. Rootolást, custom romot megoldják, csak ha valami gebasz van azthiszik hogy téglázták a telót. Mondjuk ők nagyon örülnek mikor visszakapják és működik.

-2: Tipikus 30-40es korosztály, a szakmájában jó, a presztízs miatt megveszi a tapis telefont, de nem ért hozzá, viszont látja hogy miylen lehetne, és ezért hozza el. Tipikusan ők azok akik nem tudják mire való a market.

-3: Az első kategória intelligens verziója, tudja mit szeretne, de nem meri bevállalni mert még nem csinálta, nem akarja elb*ni, inkább elhozza.

Azt gondolom nem kell részleteznem hogy aki otthon meg tudja csinálni az nem hozza hozzám.

Van routerem (2. bekezdésben olvasható hogy megadta magát) mobilnetem is, a Mini Pro-val meg is tudom osztani, de ahogy írtam rohadt lassú mivel nincs normális hálózat, lapos épp nem volt kéznél, az USB-kábeles verzió meg nem nagyon működik. HTC-nél láttam ilyen megoldást, Sony-n és Samsungon biztos nem működik (kivéve talán az első SGS-t).

(#19) persil, (#17) Lenry:

"A végső lökést az adta meg, hogy kijött a füst a routeremből, és köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet. Falun nincs 3G, EDGE-dzsel pedig kínszenvedés letölteni." :)

De meguntam már a magyarázkodást, igen, vidéki paraszt vagyok aki csak appokat telepít, ötezeré'. :DD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#22) persil válasza justflash (#21) üzenetére


persil
nagyúr

"A végső lökést az adta meg..."

Igen, nálad, szóval adódott egy speciális eset :) De ettől még alapjáraton ahhoz, hogy gépen legyenek az appjaid van ezer meg egy egyszerűbb, jobb módja :)

Egyébként nyilván mivel többek közt neked is jól jött, így hasznos, ha valaki hasonló helyzetbe kerül, szóval ezt az egészet nehogy támadásnak vett, legalábbis részemről semmiképp, a segítőszándékod(hogy ismertetted az appot) fel lett ismerve :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#23) Lenry válasza persil (#22) üzenetére


Lenry
félisten

csatlakozom az utolsó bekezdéshez :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24) justflash válasza persil (#22) üzenetére


justflash
tag

Dehogy veszem, egyértelmű hogy speckó eset, azért is írtam a cikket, hátha más is így jár. :K

Viszont fogom még használni a progit, tényleg gyorsabb mint végignyomkodni a Play-t, és a külön accal biztonsági kockázat sincs. :)

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#25) Jeanne d'Arc

Tetszett! :R

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#26) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Én ezt úgy oldom meg, hogy AirDroid segítségével lementem az összes app-om, és amikor újratelepítem a telefont, akkor AirDroidon keresztül kiadom az All Install-t és már megy is felfelé minden :)

Persze ha nincs WiFi-s router a közelben akkor problémás, de egyszer kell a főappokat lementeni.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) agoka07


agoka07
senior tag

Tetszik cikk! :)
Ezt a füstös dolgot hol hallottad?
Nekem is volt szerencsém hallani egy autó szervíz-ben, csak nem tudom, hogy van-e ennek amolyan "eredeti szerzője"? Én kíváncsi vagyok..:)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#28) justflash válasza agoka07 (#27) üzenetére


justflash
tag

Rengeteg helyen és embertől hallottam autószerviz, villanyszerelő, T-Offlineos szerelő, faterom...nem tudom honnan indul és nem hinném hogy vissza lehet vezetni az eredeti szerzőig. :)

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#29) Kakumix válasza joghurt (#9) üzenetére


Kakumix
senior tag

A "Guglis kém" nagyjából megkapta* a felhatalmazást, a kínai meg nem.

* nem kapta meg, de nem hiszem, hogy lenne olyan szolgáltató, ahol nem tud az email tulajdonosán kívül a helyi "rendszergazda" is hozzáférni

Legyen szép napod!

(#30) rw-ultra


rw-ultra
tag

Annyit hozzátennék ehhez, h ha nincs mobilnet/wifi, de van egy csomó .apk amit fel szeretnél tenni és nincs fájlkezelőd, így fel tudod rakni:
amire szükség van:
android sdk, XYZ fájlkezelő

1) kössük össze a telefonunk a géppel usb-hibakeresés módban legyenek engedélyezve a hamis helyek és az ismeretlen forrásokból való telepítés is

2) csomagoljuk ki az android sdk-t

3) a fájlkezelőt másoljuk be a tools mappába

4) tools mappából futtassuk a parancssort (pl. Total Commanderben navigáljunk a Tools mappába, ott Parancssok majd DOS parancssor)

5) nézzük meg az eszközünk nevét, az az parancssorba írjuk be: adb devices

itt kb valami ilyesmit kell látnunk:

List of devices attached
57009af1ab23 device

6) majd a meghatározott név alapján írjuk be a parancssorba

adb -s 57009af1ab23 install XYZ.apk

7) ha mindent jól csináltunk van egy fájlkezelő a telefonunkon amivel tudjuk telepíteni az egyéb forrásból érkező .apk -inkat.

Kéretik nem kötekedni, előfordult h így kellett csinálnom :)

*http://www.youtube.com/watch?v=ZTu0yvlI8MA*http://jelvenyem.hu/gar/index.html*

(#31) #19617792 válasza Zirowe (#10) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Akinek ennyi lehetőség nem elég, és direkt akarja szopatni magát ilyen programokkal, annak hajrá."

ha értelmes a progi, akkor adb-n keresztül csinálja, az meg kb. olyan, mintha telón csinálnád. mondjuk feltételezem ez is adb-t használ, csak ad hozzá GUI-t.

(#32) Zirowe válasza rw-ultra (#30) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ezt miért kell ilyen bonyolult parancssorral?

Simán ennyi:
adb install apk elérési helye

Még egyszerűbb (nem kell mindig odanavigálni), ha a parancssorba integrálva van az adb és a fastboot.

Aztán van gui-s adb is, amivel még egyszerűbben lehet telepíteni.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33) planbmokus


planbmokus
senior tag

Én a Tabletemen mindig kérem biztonsági mentést a google accomra, az új rom után, ha belépek, már szedi is az appokat...
Relatíve ennek az izének nem látom értelmét... :( :F

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#34) Graphics válasza planbmokus (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Részben jó, tableten, de pl én telefonon utálom, amikor a telefonkönyvemet duplikálja... és teliszemeteli :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) Silenzio válasza tibz03 (#1) üzenetére


Silenzio
addikt

És hogy oldod meg számítógép nélkül, ha nincs Wifi és Mucsaröcsögén vagy, 3G nélkül? :U Mert a cikk ebből indult ki. Melyik kábelt szuszakolod bele a telefonba, a kábelnetét vagy a DSL-ét?

Amúgy ha jól értem Androidnál nincs USB Download? Mert az elég gáz. Vagy van, csak mókolt rommal nem működik?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#36) Zirowe válasza Silenzio (#35) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mit értesz usb download alatt?

A következő módszerekkel lehet bmilyen romra telepíteni appokat:
1. play
2. filekezelőből telefonon, ha apk az sd kártyátán
3. gépről adb-vel (parancssorból vagy gui programmal)

Ez nem bőven elég?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#37) justflash válasza Silenzio (#35) üzenetére


justflash
tag

Nincs, a HTC-ken van egyedül ilyen lehetőség. Van pár app amivel elvileg át lehet varázsolni USB-n a netet, de a Play nem működik egyikkel sem.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#38) tibz03 válasza Silenzio (#35) üzenetére


tibz03
őstag

Úgy értettem, hogy backupot tudsz csinálni az appjaidról PC nélkül is az említett programmal, amit aztán - szintén PC nélkül - vissza is tudsz állítani. Csinálsz egy backupot az 50-100 legáltalánosabb appról, aztán olyan telefonra telepíted, amire csak akarod. Hol kell ehhez PC vagy net?

(#39) gabe_ válasza tibz03 (#38) üzenetére


gabe_
őstag

Ugyanezt akartam írni én is...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#40) Silenzio válasza tibz03 (#38) üzenetére


Silenzio
addikt

Én ezt értem, de a cikknek nem ez volt a témája.

USB download alatt azt értem, mint ami a Samsungnál a Kies, hogy van-e hivatalos Android app, ami USB-n keresztül telepít fel programokat.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#41) feliks


feliks
senior tag

App backup and restore. Free app, és magától ment minden alkalmazást telepítéskor. Root sem kell neki.

[Be Happy]

(#42) #19617792 válasza Silenzio (#40) üzenetére


#19617792
törölt tag

mindhez van: ADB, ami az Android SDK-ban elérhető. igaz, nincs GUI hozzá, külön progik adják a GUI-t hozzá, mint pl. QtADB.

(#43) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jó cikk lett, érdekes. Bár én sem látom sok értelmét pc—n kínlódni. Telefonos programokkal jóval egyszerűbb megoldani, akár automatizálva is. Én az appmonster pro—t használom ilyen célra. De a sokak által ismert fájlkezelő, az Es file explorer is tudja.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#44) kovy79 válasza Zirowe (#36) üzenetére


kovy79
őstag

A cikk nem erről szól:
1, nincs net, 3G lassú
2, 1. pont, apk nincs a telón
3, 2. pont

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#45) Zirowe válasza kovy79 (#44) üzenetére


Zirowe
nagyúr

És akkor szóljon neked ez. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#46) kovy79 válasza Zirowe (#45) üzenetére


kovy79
őstag

Nehéz eset...

- "Data\app mappa kimásolása"
Egy telefonról hogy mentesz le programokat, ha az a feladat, hogy épp rá kellene azokat tenni?

- "Titanium backup pro"
Szintén.

- "Ics alatt egyes romokban a market magától visszarakja"
Szintén.

"Legrosszabb esetben mai telefonok többségégen van olyan opció, hogy adatkábelen keresztül kapják a netet gépről."

Az előző hozzászólásomban elmagyaráztam.

Még valami? :U

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#47) Zirowe válasza kovy79 (#46) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Miután abból indulunk ki, hogy újraraktad a telefont, és a régi programjaidat szeretnéd vissza, így előzőleg már rajta volt a telefonodon.

Amúgy meg, ha otthon nincs neted és a 3g-t lassúnak tartod, akkor nem kell se app, se okostelefon. :U

Mindent túl kell bonyolítani, mert az egyszerű megoldás az túl snassz. :U

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#48) kovy79 válasza Zirowe (#47) üzenetére


kovy79
őstag

Nem, abból indulunk ki, hogy legyen meg otthon/telón/pendrive-on az apk.

Szerintem ne te mondd már meg, hogy kinek és mikor kell okostelefon!

Egyébként saját tapasztalat: pincében, páncélteremben szereltem és kellett egy lábkiosztás. A telefonon volt az elektrodroid.apk...

Nem egyszerű megoldás, ha a telón van az apk, ami még kellhet is? OK.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#49) Zirowe válasza kovy79 (#48) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem, abból indulunk ki, hogy legyen meg otthon/telón/pendrive-on az apk.

Ha egyszer telepítetted már, és igen, ezt mondod te is, akkor onnantól kezdve go back to this.

Bármit is magyarázol, továbbra is legalább 5 egyszerűbb és gyorsabb módszer van, mintsem bejelentkezni egy kínai programba.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#50) justflash válasza Zirowe (#47) üzenetére


justflash
tag

Kovy érti.

Nem arról volt szó hogy nincs net hanem arról hogy beszart a routerem és kellett egy megoldás, 3G-ről pedig szó sem volt, mivel olyan helyen lakom ahol csak EDGE van azt meg nem nevezném rendes 3G-nek, maximum 192kbps-t tud itthon. :U

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.