Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:48:38

LOGOUT.hu

Ha szeretnél egy kis plusz teljesítményt kihozni olcsón a régi 775-ös alaplapodból tegyél bele 4 magos 771-es Xeon CPU-t.
Kérlek olvasd el a cikket és a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) kenand válasza elistvan (#3400) üzenetére


kenand
Topikgazda

Persze ha emeled az órajelet és főleg ha ahhoz már a Vcoret is kell akkor nő a fogyasztás, de egy L-es akkor is általában kevesebb vcore-val beéri. Minél kevésbé kell emelni annál kevesebbet fog fogyasztani.
P31-ben is menni fog 333-as FSB-n (mint egy "gyári" L5430), és P45-ös lapban 466-os FSB-tis ki tudtam belőle hozni (bár nem azon használom tartósan)
Mini Vcore emelés után 400-as FSB-n 2.4-3.2Ghz (speedstep engedélyezve) a tartós beállítás. És úgy is nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#3402) Speed® válasza elistvan (#3400) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nyilván..főleg ha +feszt is kap. Nálam 2 példány ment alapfeszen 2.66Gn, a 3. 1.1Von 3.2Gn..lehet őket piszkálni szépen, de akkor már nem különböznek érdemben az E szériától. Ár/érték viszont remek darabok :K

(#3403) elistvan válasza Speed® (#3402) üzenetére


elistvan
senior tag

Lehet én néztem eddig rosszul, de ahol eddig néztem sehol sem dobálják olyan olcsón. Relatíve egy e5420-hoz képest, ami olyan 6ból már beszerezhető ebayről.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#3404) kenand válasza elistvan (#3403) üzenetére


kenand
Topikgazda

Nem az Ebayről beszékel ott drága.
Itthon szed szét valaki ilyen szervereket és olcsón adja, ide nem írhatom be, ment pü

(#3405) cynosure válasza elistvan (#3403) üzenetére


cynosure
tag

Itt az is szempont, hogy nem mindenki akar egy honapot varni a kinai postara. En is kb 8 -ert vettem X5460 -at reszelve, de vartam ra ~35 napot. Nekem megerte.

(#3406) cynosure válasza kenand (#3404) üzenetére


cynosure
tag

dual 771 lapokat is arul olcson?

(#3407) elistvan válasza cynosure (#3405) üzenetére


elistvan
senior tag

Írd már meg légyszi hogy honnan pontosan. Nekem ráér.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#3408) kenand válasza cynosure (#3406) üzenetére


kenand
Topikgazda

Azok balde szerver lapok, nem igazán alkalmazhatók asztali gépben.

Dual 771-es lapok ritka kivételtől eltekintve FBDIMM RAMmal mennek, bár olcsók, piszkosul melegszenek és sokat zabálnak. Ráadásul tuning kizárva (Némely HP lapban megy a 400-as FSB proci lábtakarással) ....Ha dual kell akkor inkább 1366-ost keresnék, abba még olcsóbb a proci és nem kell FBDIMM RAM

Ebben a cikkemben kiveséztem néhány daul 771-est

[ Szerkesztve ]

(#3409) cynosure válasza elistvan (#3407) üzenetére


cynosure
tag

Nezz szet aliexpresszen, joval olcsobb mint ebay altalaban. De erdemes megnezni itthon ki mit arul, pl Kenand ismerosetol. En amikor vettem az enyemet, nem volt kapcsolatom a temaban, masreszt mivel tuning nem volt opcio az akkori G41 lapomban (es a mostani P43 -ban sem kifejezetten az), igy mindenkeppen gyari orajelen akartam ar/ertek aranyban a legerosebbet venni. Itthon hapron nem volt, mashol sem, igy maradt aliexpress. Tehat se az L se az E arakat nem ismerem, de 8000 Ft (-nak megfelelo osszeg) alatt egyik se tud gyarilag 3Ghz folott menni, X5470 meg szamomra a fentiek miatt mar a foloslegesen draga kategoria 9.5 helyett 10-es szorzoert, meg akkor is, ha az az elso tipus ami a 4Ghz -et megeroltetes nelkul hozza 400-as FSB -re huzva.

(#3410) Speed® válasza cynosure (#3409) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Állitólag az a 4GHz nem annyira erőlködés nélküli..sokaknak kellett hozzá 1.3V körüli fesz, ahol már csúnyán kajál/fűt :( Emiatt kicsit tartok is tőle, csak pretested darabot akarok, mert az 5460 megy 3.8Gt 1.184Von, 1.2 körül jó lenne megállni az 5470/4Gvel is..csóri G33M hiába 6 fázis, azért nem akarom gyilkolni. Ha nem lenne gond a RAMkezelés 4 modullal OCzva, nem kéne ezzel szöszöljek..de 960 felett elhasal az MCH sajnos, bármit csinálok :o A legkényelmesebb persze platformot váltani és nem lenne gond..de abban nincs kihívás :)

(#3411) kenand válasza Speed® (#3410) üzenetére


kenand
Topikgazda

Így van, kell a kihívás, aztán jó érzés, ha valamiből az ember ki tud hozni többet..

(#3412) cynosure válasza Speed® (#3410) üzenetére


cynosure
tag

Vilagos. En is epp azon gondolkozok, hogy szerintem eladom a mostani X5460 + GA-P43-DS3 + CSX 2x4GB kombinaciot, es veszek inkabb valami uj i5 -ot nemi raforditassal... Az 100 korul megvan, ebbol legalabb a fele meg osszejon foleg a RAM miatt.

UI: "En is", vagy en legalabbis, stb. Nekem mar elmult az ujdonsag orome ;)

[ Szerkesztve ]

(#3413) Speed® válasza cynosure (#3412) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Én leoffoltam az 1155 konfigot, meguntam a faék OCt :) Ha lelek valami értelmes 1366 lapot, talán még az benéz, de egy ideig hanyagolom a felsőházat szerintem.

(#3414) Pécsi gyerek válasza Speed® (#3413) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Igaz én 1 magos, 1 gb ramos integrált videós ,gépről fejlődtem fel,e5440+8gb ram+hd6770-re,szóval nekem ez felső ház😁,és abszolút nem hiányzik egy i5 gamergép.De nem elhanyagolható az a plusz öröm sem,hogy a ti segítségetekkel igaz,de hót laikusként össze tudtam rakni ezt a kis jószágomat😎Jó buli ez,és olcsóért megéri xeonizálni.

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#3415) Speed® válasza Pécsi gyerek (#3414) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

El lehet pötyögni ezekkel azért..egy normális VGA mellett nem igazán akad semmi. Nálam jelenleg egy GTX480 a diliproject, HDban GTA5 kimaxolva simán 30+ FPS a nagyobb balhékban is. Sokat hoz azért az OC, 3.8Gn is 100%on pörög, de megy szépen. Van egyébként hasonlóan jó ár/érték platform (1156+i5+ECC), de itt feelingesebb az OC, ezért nehéz elengedni, ha szeret az ember molyolni a kimaxolással :)

(#3416) Pécsi gyerek válasza Speed® (#3415) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Ezt a fránya gta5-öt még nem tudtam megszerezni,de az e5440-el (alapon) simán szaladnak ezek grid/grid2,nfs hot pursuit 2010,mafia 2,mortal kombat komplette edition,tomb raider 2013,dirt3 és akkor holvan még a 6770 a 480- hoz teljesítményben😀Amit írtál 1156 platform menyivel drágább buli😝?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#3417) Speed® válasza Pécsi gyerek (#3416) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Egy épkézláb 1156 lap i5-7x0 procival 8GB ECC DDR3al megvan 30ból, aztán mehet 4GHzre és ott elég szépen sereg.

(#3418) CJ4567 válasza Pécsi gyerek (#3416) üzenetére


CJ4567
veterán

Ezek pont kis gépigényű/jól optimalizált játékok.

No Sana No Life

(#3419) Pécsi gyerek válasza CJ4567 (#3418) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Azt tudom hogy nem egy nagy gépzabálók,meg 1360×768 ban játszok most max,csak ezek vannak jelenleg.Csak viszonyításként írtam hogy egy hd 6770-el is ez a proci ezeket a játékokat simán viszi,pl Tomb Raider-t tegnap néztem maxon min. Fps 37,max fps 68.

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#3420) cynosure válasza Speed® (#3413) üzenetére


cynosure
tag

Nekem nem az OC a lenyeg hanem hogy emberi aron nem tudok 16GB ramot belerakni a gepembe, pedig a munkamhoz kellene. 1366 fele nem szivesen mennek, vegeredmenyben nem olcsobb, mint egy kurrens i5 konfig. Gondolok itt egy relevans dual lapra, 2x6 core procival es rammal.

(#3421) Speed® válasza cynosure (#3420) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Erre valóban sux a 775..16GB nehezen hozható össze. 1156hoz anno 12k volt 4x4 unbuffered ECC, i5el ette simán, csíptem. Később járt nálam olyan H55 lap is, ami X3450el kezelte szépen a reg ECCket..az a proci 4GHzen hozta az i7-2600at, miközben 20k volt. Csak sajnos ott is ritka az értelmes lap..1366 egy jó kis 6C12T procival lenne érdekes, de az aranyárban felbukkanó értelmesebb lapok miatt nyűgös :S

(#3422) cynosure válasza Speed® (#3421) üzenetére


cynosure
tag

Kicsit utanaturtam, $300 egy "ATX meretu" dual lap 6 memoria foglalattal. Nalunk ha ez barhol megveheto, akkor ismerve ali es itthoni arak kulonbseget aranyaiban, kb 100-120e Ft.
[ASUS Z8NA-D6]
[Z8NA-D6 - ali]

Aztan ket X5650 -es mondjuk mar $75 korultol kaphato darabja.
[X5650 - ali]
Ertem hogy erosebb, mint egy i5/i7 akar a maiak kozul is. El lehet jatszani a gondolattal, foleg ha tobb virtualis gepet kell futtatni, es van nehany extra igeny, de lepjunk egyet hatra.

Desktop 1366 lap + E -s valamire valo proci es 2x8GB DDR3 az kb 65-70e forint. Egy fent is emlitett X -es procival 80e. Vegyesen itthoni es pl aliexpresszrol osszefesult arakkal, lapot nem szivesen rendelnek kinabol.

Ezzel szemben manapsag mar ki lehet fogni ujan i5-6500 + 1151 lap + 2x8GB DDR4 kombinaciot 100e korul.

Szoval nehez eldonteni mi eri meg jobban. Munkara lehet jo beruhazas a dual xeon sok rammal, olcsobb alternativa egy kurrens i5 konfig meg ha kevesebb szalon kevesebbet is bir, de szimpla konfiguracios 1366 abszolut hobbi projektre valo szerintem.

UI: van egy hasznalt cuccos nagyker is ahol relative olcson lehet kapni mindenfelet, pl egy ilyen nekem ott 50k alatt lenne:
[link]. Kicsit figyelni kell, neha beeshetnek erdekesebb cuccok is.

[ Szerkesztve ]

(#3423) kenand válasza Speed® (#3421) üzenetére


kenand
Topikgazda

Ha az ember kitartóan vadászik ki lehet fogni jó 1366-ost, meg X5650-est is jó áron, nem olyan régen 20 000FT-ért láttam SAS vezérlős ASUS-t.

Dual CPU-st meg workstationt lehet olcsóbban kifogni (ott mondjuk tuning kilőve). Ha csak nem párhuzamosságot maximálisan kihasználó programot használ az ember egy desktop 1366-os lap+ 3.5.4GHz körülire tuningolt X5650-nel jobban jár. (Már annak a 12 szálát is ritkán használják ki a programok)
Az a baj a dual CPU-s dolgoknál mindig magasabb a járulékos költség (2 CPU hűtő- gyakran speciális mert nem fér oda a dsektop variáns, erős táp, nagyobb ház)

[ Szerkesztve ]

(#3424) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Srácok!
Mint tudjátok nekem g41-es nem tuningbarát alaplapom van. (MSI G41TM-E43 ) Nem hagyott nyugodni a dolog és találtam az alaplapon három kétállású kapcsolót egymás mellett. Utána ezt találtam az msi oldalán:

Aztán letöltöttem az alaplap kézikönyvét, abban ezt találtam a kapcsolókról:

Eddig minimális órajel emelési kísérletet tudtam csak tenni, néhány MHz után sikertelenség lett belőle. Szerintetek érdemes ezekkel a kapcsolókkal bíbelődni? E5430 van benne alap órajelen 2x2GB Hyperx hűtőbordás rammal.

Üdv.: KamuMazsola

(#3425) quailstorm válasza KamuMazsola (#3424) üzenetére


quailstorm
nagyúr

FSB wall, nem tudsz csodát tenni, ha nem akarod elfüstölni hagyd rá. Így legalább stabil és nem gagyi annyira.

(#3426) Remus389


Remus389
veterán

Sziasztok arról mi a vélemény, olyan tunningról, hogy az intel burn test-et nem bírja csak 52 másodpercig, ugyanakkor a gép hibátlanul működik

sima netezés, world of tanks, 3dmark06 ezek gond nékül

Alapfeszes tunningot akartam, 400*8,5, mindet alapfeszre, memória leosztva de alapon 800mhz

A Burn teszt hibázik, levettem 8*400-ra ugyanúgy hibázik de csak a burn test

Szóval erről mi a vélemény, semmi komolyra nem használom egyébként, aminél számítana hogy pontos legyen. A hűtése jó, nem hinném amiatt.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#3427) korn


korn
aktív tag

Most kellett volna összeraknom egy embernek egy x5450 + msi g41m p33 combo-t. A lapnak nagyon gyenge a vrm része, full proci terhelésen leszabályoz. Rmclock-kal feszültség csökkentéssel megy rendesen. Ilyen is előfordul...

(#3428) Speed® válasza korn (#3427) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

AsRock G41M-S3 is kevés volt az X5460 alá..hétvégén tesztelem 5408/5440 duóval, szerintem ott nem lesz gond. Xek alá azért kell a combos betáp :)

Remusz911
Ha IBT elhasal, de egyébként stabil, lehet az IBT hülyül..LinX/P95 megy?

[ Szerkesztve ]

(#3429) Remus389 válasza Speed® (#3428) üzenetére


Remus389
veterán

Linx is elhasal.

Mindegy a gyakorlatban viszont nem :D

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#3430) Speed® válasza Remus389 (#3429) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem szívesen használnám a vasat így..ott valami gubanc van, ha ilyen könnyen megdől. AIDA stabtesztje is elhasal pl?

(#3431) Nerazim


Nerazim
őstag

Sziasztok!
Egy filmnézős pc -hez mennyire életképes egy ddr2 lap 4 magos xeon procival?
Esetleg tudnátok ajánlani pár lapot ami jó lehet? Próbáltam keresgetni microATX -es lapot is de nem nagyon találtam.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#3432) Speed® válasza Nerazim (#3431) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Teljesen..ha csendet is akarsz, egy kis L5408 javasolt, még OCval is elvan passzívan egy értelmesebb bordával.
Lap kb. mindegy, G31/41ben is megy 2.66GHzen (Q9450/E5430), viszont ha nem akarsz VGAt külön, valami épkézláb kimenettel (DVI/HDMI) szerelt G41 javasolt, abban jobb az IGP is picit. Kérdés milyen csati kell és milyen formátum a cél.
Amúgy egy kis DC 1155 proci se hülyeség ilyen célra, H61 lappal pl., olcsón megvan az is. De ha adott a DDR2 és használnád, jó a Xeon is :K

(#3433) Nerazim válasza Speed® (#3432) üzenetére


Nerazim
őstag

Köszi a segítséget :R Egyenlőre még csak felmérem a helyzetet, ahogy magamat ismerem még egy darabig nem valószínű, hogy lesz belőle bármi is. Egyébként abban gondolkodtam amit írtál is, hogy egy olyan lapot venni amin esetleg van hdmi kimenet és akkor össze tudnám kötni a tv-vel. Esetleg.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#3434) kenand válasza KamuMazsola (#3424) üzenetére


kenand
Topikgazda

Akkor jól jöhet, ha veszel egy olcsó L5408-at és 333-as FSB-re átállítod a 266-ot....

(#3435) KamuMazsola válasza kenand (#3434) üzenetére


KamuMazsola
őstag

333-ról 400-ra érdemes kísérletezni az E5430-cal? Vagy esetleg valami károsodhat? Nem vagyok tuningzseni.

Üdv.: KamuMazsola

(#3436) Speed® válasza KamuMazsola (#3435) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem fog menni, quaddal 340 körül wallos a chipset.

kenand
L5408al semmit nem lépne előre, a jelenlegi szintjét tudná csak elérni.

nerazim
P5E-VM HDMIt tudom ajánlani, de ritka és nem olcsó típus, G(P)35 lévén. Lehet olcsóbban kijössz egy G31/41+dVGA kombóval. Vagy a már említett frissebb platformmal, ahol nem ritkaság a HDMI kivezetés..

[ Szerkesztve ]

(#3437) Nerazim válasza Speed® (#3436) üzenetére


Nerazim
őstag

Találtam is egy ASUS P5KPL-AM EPU -t ez elvileg jó lehet :DDD
Ha veszek hozzá egy ddr3-as dVGA-t HDMI kimenettel passzív hűtéssel meg kb 2gb ddr2 ramot, akkor elvileg elég lenne filmnézegetésre, ha a tv-vel összekötöm?

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#3438) Speed® válasza Nerazim (#3437) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha kellően olcsó (~5k), L5408 alá ideális..RAMból illene 2+GB, vagy ha csak filmezés, akkor elég a 2GB is, mondjuk Linux Minttel..VGAból kb. bármi jó.

L5408@2.66GHz van hugomnál 3GB RAMmal, minden megy vajsimán az integrált VGAval is (P5E-VM HDMI), proci felgázon teker 1080p mkv film közben..ha olyan VGAt szerzel, ami besegít, akár egy filléres C2D is elég lehet, a 3GHz körüli darabok is gombokért vannak..de azért ajánlottabb az L5408 hosszútávon.

[ Szerkesztve ]

(#3439) Nerazim válasza Speed® (#3438) üzenetére


Nerazim
őstag

Szemtelenül olcsón (1,5k) :DDD Köszönöm a sok hasznos infót és a segítséget még lehet jelentkezem, ha esetleg elakadok a dologban.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#3440) Speed® válasza Nerazim (#3439) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Döglött? :DDD
Szívesen :)

(#3441) Nerazim válasza Speed® (#3440) üzenetére


Nerazim
őstag

Na úgy néz ki elkiabáltam, mert az eladó nem reagál sajnos az üzenetemre. Olvasgattam az összefoglalót és abban az Asus és Giga van ajánlva elsősorban, bios flash-eselés miatt. Viszont elég nehezen találok uATX méretben ilyen lapokat, a többi márkával mi a helyzet nagyon nehéz megcsinálni, érdemes vele foglalkozni?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#3442) Speed® válasza Nerazim (#3441) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ami túl szép, hogy igaz legyen, általában nem is az..

Nincs kirívó gond egyéb gyártókkal sem, ha elérhető a modBIOS, minden oké. Jópár AsRock/MSI lap is járt nálam, mentek rendesen.
~5k körül találsz lapot, szét kell nézni. Giga valóban ajánlott, mert a kis lapok is támogatnak OCt, van dögivel aprón, G41 is, de a G31 is jó, ~ua.

(#3443) Nerazim válasza Speed® (#3442) üzenetére


Nerazim
őstag

Ami az összefoglalóban van "Delidded listája" alaplapok, azok közül ha találok egyet akkor elvileg és gyakorlatilag is működni fog a mod.bios? Mert akkor kicsit szélesebbre veszem a látókörömet és nemcsak Giga és Asus lapokat nézegetek.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#3444) Speed® válasza Nerazim (#3443) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A modBIOS oldalakon amikhez van BIOS, az tuti, amihez nincs, lehet moddolni..chipset szinten lényeges a támogatás, gyártó kb. mindegy.
Van aprón 5ért G41M Guga procival is..kereső a barátod :)

(#3445) Nerazim válasza Speed® (#3444) üzenetére


Nerazim
őstag

vércseként le is csaptam rá :R

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#3446) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Volt egy kis időm tegnap,kiprobáltam több beállításon is a xeon e5440 (alap órajelen) + hd 6770 kombót,a Tomb Raider 2013-ban.Proci közepes beállításnál kb 70%- on vga itt jól birta 35-40 fps átlag,1368×760 felbontáson(enyit tud a monitorom)Minden grafikát maxra téve proci bírná,de a vga elfogy telfessen,6-20 fps.Konklúzió,veszek egy gtx 750 2 gb-ot.😁Az jobban passzol ehez a procihoz az tuti.Kipróbáltam amúgy az agyon szidott gta 4-et is(no steam +1.0.7 patch).Simán akadásmentessen mindenféle probléma nélkűl fut ezen a combón.Hála az égnek hogy rátaláltam erre a forumra :R

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#3447) CJ4567 válasza Pécsi gyerek (#3446) üzenetére


CJ4567
veterán

Tomb Raider GPU intenzív, CPU nem sokat változtat rajta.
Nálam GTA5 alatt lowon elfogy a CPU a GPU alatt(6770-5440) :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#3448) iceool20


iceool20
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hog egy intel xenon E5430 lett betéve a lapomba ami egy Asus P5B.
Jobb lenne olyan lap esetleg amin van a procihoz plusz tápcsati? Ezen csak sima 4-es van nem 8-as. Vagy ennek a xenonnak elég ez is?
Támogatja és van rá moddolt bios amit feltettem elvileg.
Elvileget azért írom mert a BIOS dátum valami 04/09/09 a moddolt ill a laphoz tartozó legfrissebb pedig 2014-es... lehetséges, hogy akkor nem ment fel vagy visszaállította magát? A teljes folyamat végig ment kiírta hogy 5mp újra restart megtörtént visszamentem a bios-ba és ujra a régi dátum fogadott.
A win friss driverek telepítve.
Viszont csinál is furcsaságokat pl nem tudom se a GTA V-öt feltenni (eredeti természetesen 7 lemezen :D ) Se a Cod Ghost-ot mert bezizzen a kép és kékhalál :(
Amik friss hardver elemek a Proci, Vga (Windforce HD 6850), ram(2*2gb Kingmax 800Mhz mellé kapott két Geil Black Dragont 2*2-t 800Mhz). Előző formájában nem volt ilyen gond.
A ramok mem teszten átmentek OK... a vgat és procit nem teszteltem.
Ötleteket köszi előre is.

Arra ébredtem reggel, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja. https://www.youtube.com/user/20icecool/videos

(#3449) Pécsi gyerek válasza iceool20 (#3448) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Tuning barát gigabyte p35-ös lapomon is csak 4 tűs cpu tápcsati van,azzal nincs gond.A többit majd a nálam jártassabbak megválaszolják,de ha nálam sikerűlt a bios felrakás,akkor minden esetben az új bios száma jelent meg.

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#3450) Pécsi gyerek válasza CJ4567 (#3447) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

A procit te alapon használod ilyenkor?Mert ha igen akkor ha végre felteszem a gépemre rögtön egy kis oc vel kezdem a játékot :DDD

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.