Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:48:38

LOGOUT.hu

Ha szeretnél egy kis plusz teljesítményt kihozni olcsón a régi 775-ös alaplapodból tegyél bele 4 magos 771-es Xeon CPU-t.
Kérlek olvasd el a cikket és a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3448) iceool20


iceool20
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hog egy intel xenon E5430 lett betéve a lapomba ami egy Asus P5B.
Jobb lenne olyan lap esetleg amin van a procihoz plusz tápcsati? Ezen csak sima 4-es van nem 8-as. Vagy ennek a xenonnak elég ez is?
Támogatja és van rá moddolt bios amit feltettem elvileg.
Elvileget azért írom mert a BIOS dátum valami 04/09/09 a moddolt ill a laphoz tartozó legfrissebb pedig 2014-es... lehetséges, hogy akkor nem ment fel vagy visszaállította magát? A teljes folyamat végig ment kiírta hogy 5mp újra restart megtörtént visszamentem a bios-ba és ujra a régi dátum fogadott.
A win friss driverek telepítve.
Viszont csinál is furcsaságokat pl nem tudom se a GTA V-öt feltenni (eredeti természetesen 7 lemezen :D ) Se a Cod Ghost-ot mert bezizzen a kép és kékhalál :(
Amik friss hardver elemek a Proci, Vga (Windforce HD 6850), ram(2*2gb Kingmax 800Mhz mellé kapott két Geil Black Dragont 2*2-t 800Mhz). Előző formájában nem volt ilyen gond.
A ramok mem teszten átmentek OK... a vgat és procit nem teszteltem.
Ötleteket köszi előre is.

Arra ébredtem reggel, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja. https://www.youtube.com/user/20icecool/videos

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.