Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Pikachu24 válasza foka (#1100) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

És tilos is(Esetleg össze akadnak?)? Hülye kérdés hülye válasz.(Gondolom :D)

[ Szerkesztve ]

(#1102) Nohab61


Nohab61
aktív tag

Cleanflight-ban ezt a GTUNE-t valaki használja? Jó ez?

(#1103) marciart11 válasza foka (#1096) üzenetére


marciart11
aktív tag

Látom már sokadik géped készült egyre szebbek, ha tudsz egyszer gyere el pestre és reptessük meg az összeset. :))

(#1104) foka válasza marciart11 (#1103) üzenetére


foka
aktív tag

Hát igen, az első HJ550 eléggé állatorvosi lónak sikeredett, ezért is bontás a sorsa, az F450 meg szórakozásból, azért költözik a Venture vázba.
A Tarot a 4110 motorokkal lesz olyan amire a HJ550-t terveztem.

Üdv: Fóka

(#1105) SpydeR3412 válasza Pikachu24 (#1073) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Köszi! Megpróbáltam, de nekem nem csipogtak az esc-k. Viszont picivel jobb lett.
Távirányítón adtam neki +10% gázt, megjobb lett, de úgy sem jó mert alacsony fordulaton megáll.
A forrsztó pákám még besz@rt, le se tudtam forrasztani a motort/esc-t.
A Runner meg úgy el van csavarodva, hogy fel sem száll.
:W :W :W

Tudja valaki, hogy Openpilotban hol lehet esc-t kalibralni? Sehol nem találtam.

(#1106) Teréz Atya válasza SpydeR3412 (#1105) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Jackalnak elvileg tudnia kene, neki is van Falconja. En sajna csak baseflight / cleanflightban tudom. :(

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#1107) foka válasza SpydeR3412 (#1105) üzenetére


foka
aktív tag

A Configuration fülön (alsó sor) és bal oldalt az oszlopon válaszd az Output menüt (Link). Felhúzod manuálisan a csúszkákat (legyen a link mindnél bepipálva, akkor együtt mozognak), és így szoftverből megoldható.
De csinálhatod a Setup Wizarddal is, az szájbarágósan elmutogatja mit hogy csinálj. Ha meg már vannak értékes beállításaid, papír, cerka, lejegyzed, és utólag visszaírod.
Gyorsan megnéztem a CC3D-vel is (zacsiban van még), stimmel.

A Runnert meg szerintem szedd szét (vázügyileg), hátha összerakás után visszaáll, de legalább meglátod mi lehet görbe benne. Ha szerencséd van a csavarok fellazítása után vissza tudod állítani, és csak meg kell újból húzni őket.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Fóka

(#1108) SpydeR3412 válasza foka (#1107) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Az output fülön nézelődtem én is, de ott nincs kalibráció. A képeken meg csak a varázsló. :((
Amit, pedig a beállítások miatt nem akartam használni. De a múltkor pont kellett Jackalnek a beállítás, és még itt van az asztalon. :R

A Runneren meg a PowerBoard van elcsavarodva, az viszi el az egészet. Cserélni kell.
A fölötte lévő merevítőlap is törött.
Csak tettem vele egy próbát, hátha... ( Ilyen ez az elvonási tünet :DDD )
Vagy megcsinálom és eladom egybe, vagy alkatrésznek.

[ Szerkesztve ]

(#1109) foka válasza SpydeR3412 (#1108) üzenetére


foka
aktív tag

Külön nincs megnevezve hogy kalibráció, de ott és úgy lehet vele megcsinálni, csak a táv helyett a csúszkákat húzogatod.

Nézegettem a képeket, hát eléggé elb...ott találmány az a pdb. Mintha direkt arra tervezték volna, hogy jó pénzért cserélni keljen, meg az esck-ért is lehessen felárat kérni (tiszta tervezett elavulás). Pl hogy a ledek is letörjék a fület az első bukfencnél.

Üdv: Fóka

(#1110) Jackal2 válasza SpydeR3412 (#1108) üzenetére


Jackal2
senior tag

Asszem a kalibrálás ugyan az min CF-ben. Akksi le, vezérlő be, master kapcsoló fel, akksi be, master le, csipog, akksi ki, újra boot és ennyi.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#1111) shaddam


shaddam
aktív tag

Kék csavarszorítót hol lehet venni? Barkácsboltban kérdezősködjek?

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#1112) SpydeR3412 válasza Jackal2 (#1110) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Köszi, de mi az a mester kapcsoló? :DDD

Én már nagyon kivagyok srácok!
Valaminek ma muszály repülnie, ha más nem, eldobok egy követ. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1113) Jackal2 válasza SpydeR3412 (#1112) üzenetére


Jackal2
senior tag

Sajna nincs előttem, de a motorokat az Openpilotban lehet együtt mozgatni egy csúszkán. Azon a fülön balra lent van egy pipa, amit be kell pipálni, ekkor a motorok együtt mozognak.
Lehúzod az akksit, bekapcsolod ezt a funkciót, maxra húzod a csúszkát, majd bedugod az akksit. Sípjel, majd az összeset le (ugye ez egyben mozog), majd akksit ki, újra be, akkor újrabootol a vezérlő és elvileg ennyi.

Mellékesen azon agyalok, hogy én kalibráltam-e? Lehet nem is:D De hogy accelero és giró kalibrálásra nem emlékszem a Librepilotban az tuti.

Leírás ESC-hez Libreben.

Lehet jó pénzért le kéne ezeket fordítanom magyarra:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#1114) Patics válasza shaddam (#1111) üzenetére


Patics
tag

Kék csavarrögzítőre gondolsz? Én a szögkerben vettem, de sok helyen árulják: loctite 243

[ Szerkesztve ]

Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

(#1115) SpydeR3412 válasza Jackal2 (#1113) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Tegnap teszteltem, hogyan viselkednek a 3/1 arányban a 2300/2500 kv-s motorok.
Nos, szép egyenletesen jártak (szemre), de valahogy nem volt meg a gépben az erő. Sok mindent végiggondoltam, a hiba okán. Az első gondolatom, hogy merült volt az aksi (ez igaz is, de nem teljesen). Gyors csere (1500/40c), ez már jobb volt, de nem tudta leadni a teljesítményét.
A Runner motornak is bírnia kéne az 5045BN-t, 5-6g-al könnyebb, de 1-2mm-el alacsonyabban ül és egy nehezebb (+100g) vázhoz van tervezve.
Most kicserélem a másik hátsó motort is, mert kíváncsi vagyok mi lesz. Vagy cseréljek akkor már 4-et?

Feladtam a rendelést is tegnap az Eachine motorra, ma már shipped. Bangood nagyon belehúzott.
Meg ha már ott jártam, megrendeltem ezt a gombát (az enyémen jelenleg a 3 levélből már csak 2 van meg :DDD ). Aliról kellett, mert BG-on nincs RP-SMA. Jackal szerint, ha ott nincs, akkor tuti máshol sem lesz, mert az ő márkájuk. Én ezt szeretném megcáfolni, hisz maradhatott raktárban még. :)
És eddig mindig nagyon jó tapasztalatom volt az AliExpresszel. Kivéve, hogy lassú a szállítás.

[ Szerkesztve ]

(#1116) Jackal2 válasza SpydeR3412 (#1115) üzenetére


Jackal2
senior tag

Tényleg az ő márkájuk:D

Én is gondolkodom egyenes antennára váltáson, mert már az agyamra megy ez a hátsó fos kialakítás, ráadásul kb. 3x vert bele a propellerbe ahogy eldől egy flip után az antenna. De tuti nem ezt a trágya Eachine antennát rakom vissza, hanem valami normálisabb Aomwayt.

Én 4 motort cserélnék.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#1117) foka válasza Jackal2 (#1116) üzenetére


foka
aktív tag

Olcsó RP-SMA antennát az ebay-ről rendelek, mert ott van és lehet választani burkolat nélkülit is (kisebb súly és légellenállás), ráadásul megadhatom hogy vevő (négy leveles) vagy adó (három leveles), a csatlakozónál lyukas, vagy tüskés. Nem szép (nekem tetszik), de olcsó és jól működik. A vége nem pont mint a képen, nincs ragasztva (forrasztott) és nem csak simán drótokat forrasztottak össze, hanem a réz levelet réz gyűrűkre, és azokba az árnyékolt vezetéket.
Egyedül a nagy dögön van burkolt gomba, a többi sima lóhere. Egyébként a gomba is belül lóhere, és némelyik belül elég igénytelen, ezt muszáj rendesen megcsinálniuk, mert látod :D .

[ Szerkesztve ]

Üdv: Fóka

(#1118) szacsee válasza Jackal2 (#1088) üzenetére


szacsee
nagyúr

Nah beruháztam én is az ecalc-ra. Rep idő nem elhanyagolható és saccolgatni nincs kedvem.
Jól sejtem, hogy hosszabb rep időt kisebb géppel nem nagyon lehet elérni (~450 max)?

(#1119) Jackal2 válasza szacsee (#1118) üzenetére


Jackal2
senior tag

Foka: Én hiszek a minőségben és én ezek után azt fogom megvenni, amit láttam jól működni. Antenna az szerintem aomway. Azok jók.

Szacsee: Nem lett jó a csatid sajna:((( De kitaláltam mi kell rá:D Huh ez sok mindentől függ, de a lebegő bajnokok mindig ilyen 450 körüli vagy nagyobb gépekkel és bazi nagy propellerrel csinálják, meg 4-6S akksikkal.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#1120) szacsee válasza Jackal2 (#1119) üzenetére


szacsee
nagyúr

Kár, de ha át tudod alakítani, akkor barkács powa...
Hosszú repidőre visszatérve sunnysky motorral 3S sem kizárt csak nagy kapacitású kell. 4S sok áramot kajál az vele a bajom. 😁
Lebegésnél biztos előny, de még a tananyag elején járok nagyon.
Vázméretnél egy P2 tulaj ismerősöm 15 perc repidőt mondott, ha hasonlót elérem már jó lenne.
450 fölé csak hajtogatós vázzal mennék.
Jobb lenne a P3S, de taranis már adott + van egy x8r elfekvőben és 2-3 2200mAh-s akksi párhuzamosítva lenne, akkor akksit sem kell vennem. Majd elválik mi lesz, sajna a racerem sincs még összerakva. Öcsiével repkedek fpv nélkül. 😁
Most csak kutakodok max és minél többet szeretnék reptetni.

(#1121) Jackal2 válasza szacsee (#1120) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ezt nem nagyon értem, hogy a 4S miért fogyasztana többet. Pont, hogy kevesebbet fogyaszt, arányaiban.

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#1122) SpydeR3412 válasza foka (#1117) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

De nem feltek, hogy hamar tönkremegy a burkolat nélküli, néhány esés után?

(#1123) foka válasza SpydeR3412 (#1122) üzenetére


foka
aktív tag

Amíg csak görbül, addig ki lehet egyengetni. Ha meg akad valamibe, akkor már ki is tépi az egészet, az meg a gombával is megtörténhet (szerintem). Ilyenkor meg legjobb, ha leesik az egész TX, és csak a vezetékek szakadnak, csak találd is meg :W
Képzeld el, hogy tőből letörik az antenna, de a TX még sugároz(na), és kijön a füst belőle, dobhatod el :U (mert visszarakni nem tudod a füstöt bele).
Bocsi de este 22:40-ig (meg tovább) dolgozok a héten. :DDD

A TX-ekhez (pl TS5823) adott egyenes antenna mennyire jó? A raceren, vagy a Ventur-ön azt kéne használnom.

Valakinek nem kell egy CC3D egy GPS képes FC-ért cserébe?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Fóka

(#1124) Jackal2 válasza SpydeR3412 (#1122) üzenetére


Jackal2
senior tag

Nem:D

De kinyomhatod, ahogy Miron tette, letaknyolta valamivel, így nem törik és kész. A vételt nem akadályozza.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#1125) szacsee válasza Jackal2 (#1121) üzenetére


szacsee
nagyúr

Bocs félreérthetően fogalmaztam. Ugyanakkora erőnél kevesebbet az igaz. 4S-nél viszont ami belefér a 3S-nél 20A-be az 4S-nél 30A kell, igaz, hogy erőben is jóval meglép..
Azt viszont elismerem, hogy lebegésnél 3S pl. 75%-on lebeg az 4S-nél félgázon megvan.😊

(#1126) Jackal2 válasza szacsee (#1125) üzenetére


Jackal2
senior tag

Persze, és neked kamera platformhoz az kell. Vagyis lebegéssel nő az üzemidő (- a 4S többletsúlya).

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#1127) Jagi


Jagi
tag

Jackal2: a ZTW Black Widow tengely+prop poblémához: nekem is megjöttek múlt héten a 2212 motorok tegnap meg a váz és a prop. Összeraktam a motort ezzel a proppal és nagyon jól szorul önzáró anyával. Balanszolni még nem volt időm, így még kérdéses milyen minőségű. Lehet nagyobbat is rendelni belőle, így érdemes kipróbálni.
Már most látom hogy, jó könnyű és letisztult lesz a gép. ;]

(#1128) Jackal2 válasza Jagi (#1127) üzenetére


Jackal2
senior tag

Szia, nekem van ilyen propom, csak azt nem tudom, hogy a közepe mélyített-e.

A ZTW Widow-ok egyébként Graupner típusú propellereket használnak. Az eredeti Graupner egy extrém jó minőségű, német propeller, 6mm-es középtengely anyagvastagsággal (tehát nem ennyi a luk, ez az anyagvastagság). Ez megy rá a 11mm-es short shaftra (angolul mindig így találom meg legalábbis), ezt másolja mindenki.

A különbség az árban van, a Graupnerből egy pár 12EUR (igaz az durván jó), míg ugyan ez Gemfanből 2 dollár:DDD Szóval kb. 6x-os az ár.

A másik verzió, amit te is csináltál, nekem ebből a propból van 3 féle, 8045-9045-1045, de nekem nem ment rá. Úgy nézem nálad a tengelyközép süllyesztett, nekem meg nem. Én ezt vettem és ez nem jó rá (nem elég mély a közepe)

Leírnád, hogy milyen alkatrészekből raktad össze a gépet? Érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#1129) Jagi válasza Jackal2 (#1128) üzenetére


Jagi
tag

Kopi DJI F330 lesz.
F330 váz [link]
Naze32 rev6 10dof [link]
ZTW Black Widow 2212 1000kV [link]
22xx motorvédő [link]
8045 proppeller [link]
PDB 5V és 12V kimenttel
FlySky TH9x (majd késöbb pwm to ppm konverterrel)
Akksi még beszerzés alatt.

Gemfan Nylon szériát nézd abból vanak jók 1045 9045

(#1130) Jackal2 válasza Jagi (#1129) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ok, a váz egy borzalom, törik, én a helyedben már most rendelnék egy teljes donor szettet (mert sajna nem csak a kar törik)

A Naze 32 Rev6-al lehetnek gondjaid, Rev5 jobb. Nézd meg hozzá az Rcgroups topicokat.

A többi alkatrészre meg kíváncsi vagyok, ha kitesztelted.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#1131) Jagi válasza Jackal2 (#1130) üzenetére


Jagi
tag

Igen, minőségben tényleg vannak bajai a váznak, mind alapanyagban mind szerelhetőségben.
Az előző egy rev5 volt a 250-esen, nem volt vele semmi bajom, de olcsóbb volt az új, így az lett, +doboz is jár hozzá.
Már csak össze kéne dobni mindent. a motorvédő még kérdés hogy, marad-e rajta, mert lehet hogy, le kell vennem hogy az esc is kapjon hűtést rendesen.
FPV és a minimosd cuccost kell még okosan elrendezni hogy, ne legyen kábelharc és rendesen kapjon hűtést meg legyen rendes kép.

(#1132) tsandor1


tsandor1
csendes tag

Sziasztok!

Megkérdezem itt is, hátha itt akad Valaki, aki tud segíteni!

A Novámnál megemeltem a pdb-t annyira, hogy beférjen egy 5200 mAh akku. Mivel korábban volt egy zuhanás is, amikor a váz szinte darabokra tört és a GPS is kiesett, ezért kicseréltem egy BN-880 GPS+compass kombóra.
Tegnap be is szereltem az új GPS-t és MP-ben kalibráltam a compasst. A GPS beltérben is 15 műholdat lát, tehát jól működik. DE az MP-ben mutatott horizont kb. 10 fokot balra dől.
Ez melyik egység hibájára utal? Egy újabb compass kalibráció segítene ezen?

(#1133) marciart11 válasza Jagi (#1129) üzenetére


marciart11
aktív tag

naze32 rev 6 ot ne vegyél, sok vele a gond, inkább a rev5-t vegyed.

(#1134) Teréz Atya válasza foka (#1123) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Szakadt mar ki NH-n es a Falconon is. Ugyanis mindket FPV antennam nyakban tort el, mert miert ne ott. :D Kutya bajuk, igaz csak 200mW-osak, es max. fel percet mentek antenna nelkul.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#1135) Jagi válasza marciart11 (#1133) üzenetére


Jagi
tag

Már megvettem, úgyhogy ez lesz. Milyen gondok szoktak jelentkezni?

(#1136) Teréz Atya válasza tsandor1 (#1132) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

FCB gyro-t kell kalibralnod vagy 15 fokot adni neki masik iranyba.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#1137) tsandor1 válasza Teréz Atya (#1136) üzenetére


tsandor1
csendes tag

Szia!

Marciart11 küldte ezt a linket:

http://ardupilot.org/copter/_images/mp_accelerometer_calibration.png

A "calibrate level" gombra kattintottam, azt írta ki, hogy "completed". Lecsatlakoztam az MP-ről,majd vissza, de semmi változás! :((

(#1138) Teréz Atya válasza tsandor1 (#1137) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

En megprobalnam mindkettot. Az elsonel ahogy latom majd tancolnod kell a geppel, a masodiknal teljesen vizszintes feluleten kell kalibralni a gepet.
Ha meg mindig van par fok elteres, biztos van valami lehetoseg manualis korrekciora.

Meg is van.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#1139) tsandor1 válasza Teréz Atya (#1138) üzenetére


tsandor1
csendes tag

Ha jól értem, akkor nekem ezen kellene állítanom?

These parameters are in radians (every 0.01 is about 0.6 of a degree) so adjust in increments of 0.01 initially. If the plane turns to the left, AHRS_TRIM_X should be increased

Csak azt nem találom,hogy hogyan tudom átírni a jelenlegi értéket!

(#1140) Pikachu24 válasza tsandor1 (#1139) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Mi a probléma? A Virtuális compass nem észak felé áll ha északra néz a gép? Addig kalibrálj compast amég nem lesz jó.

HA vízszintes felületen van és a gép nem vízszintesnek mutatja akkor azt csináld amit marciart is küldött.

[ Szerkesztve ]

(#1141) tsandor1 válasza Teréz Atya (#1138) üzenetére


tsandor1
csendes tag

Megcsináltam az accelerometer kalibrációt is, erre még kb. 8 fokot tovább dőlt! :(
Nem értem én ezt!

(#1142) Teréz Atya válasza tsandor1 (#1141) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Nem lehet h el van szabadulva az FCB-d? Ennek oda kell lennie betonozva a gepbe. Ha nem, nem lifeg valami alkatresz? Mindig ugyanakkora a kiteres?

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#1143) tsandor1 válasza Pikachu24 (#1140) üzenetére


tsandor1
csendes tag

Az a baj, hogy nem vízszintes a horizont, hanem balra dől, most az újabb kalibráció után már kb.18 fokot!

(#1144) tsandor1 válasza Teréz Atya (#1142) üzenetére


tsandor1
csendes tag

Az FCB-n emeltem annyit, hogy beférjen egy 5200 mAh akku, de rögzítettem megfelelően, nem tud elmozdulni. Mindig ugyanannyi a dőlés ill. most az újabb kalibráció után tovább dőlt kb. 8 fokot!

(#1145) Pikachu24 válasza tsandor1 (#1144) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Az fc teljesen vízszintben áll? Én sziloplasztal rögzítettem az APM-em és azóta nincs olyan hogy elmozdul. :D

[ Szerkesztve ]

(#1146) tsandor1 válasza Pikachu24 (#1145) üzenetére


tsandor1
csendes tag

elvileg igen, minden tartót ugyanannyival emeltem meg

ezen csavarok rögzítik

[ Szerkesztve ]

(#1147) SpydeR3412


SpydeR3412
aktív tag

Na, lehullott a gombám második levele is. Úgy nézem idén hamarabb jött az ősz. :DDD
Én meg csodálkoztam, mitől esett le a hatótáv 50m-re.
Viszont azt visszaforrasztottam és csináltam neki egy harmadikat is. Sajnos csak kicsit vékonyabb rézdrótot találtam. Meg kicsit csálé is. Levágtam a gombát, kinyomtam takonnyal, hogy biztos tartson. Lakásban kipróbáltam, tiszta a kép több falon keresztül is.
Az lenne a kérdésem, hogy ez így le tudja nekem égetni az adót?

(#1148) tsandor1


tsandor1
csendes tag

Itt is szeretném megköszönni mindenkinek a segítséget, elsősorban Marciart11-nek, sikerült a horizontot vízszintbe állítani az accelerometer kalibrációjával! Tegnap sajnos rosszul értelmeztem a képen lévő forgatási irányokat, ezért nem sikerült elsőre beállítani :W

(#1149) mgy


mgy
senior tag

Haladunk előre az időben, ma már 4-4 volt az akksik aránya, mármint cellaszám szerint. Élvezetre viszont 2-6...
Előszedtem már a jónak számító grafénes turnigyket, azt hittem nem jól látok, ahogy azzal megindult. Tényleg olyasmi lépcső volt, mint mikor felrakom a 3s után a négyest, aztán a végére a 4s grafént, k. jó. :)
Pedig annyira nem fosok a rendes 4s akksik se, 1.0 45-90C nanotech, illetve 1.8 65C A-spec turnigy, de tényleg a fasorba sincsenek. Kíváncsi leszek a dinogykra, úton vannak.

[ Szerkesztve ]

(#1150) Jackal2 válasza mgy (#1149) üzenetére


Jackal2
senior tag

MI van? Egy 4S simát agyonver egy 4S Graphene? Akkor ott neked az volt a bajod, hogy kihajtottad az akksikat a motorral.

Mellékesen úton van 5 db Graphene Infinitym:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.